Online Casino instaDebit

InstaDebit është një platformë pagesash në internet me bazë bankare kanadeze me seli në Toronto. E themeluar në prill 2003, kjo metodë e-pagesës është e besuar nga tregtarët në të gjithë botën. Ndërsa fillimisht ishte në dispozicion vetëm për konsumatorët kanadezë, InstaDebit është sot një metodë pagese ndërkombëtare e disponueshme në shumë vende.

Me mbi dy dekada në biznes, InstaDebit është një nga metodat e preferuara të tërheqjes për shumë lojtarë të kazinove në internet. Shumica e kazinove në internet të shqyrtuara nga Online CasinoRank kanë InstaDebit si një opsion tërheqjeje. Arsyeja e suksesit të InstaDebit në skenën e lojërave të fatit në internet janë transaksionet e tij të shpejta, besueshmëria dhe siguria moderne, ndër të tjera të mira.