Kazino Në Internet instaDebit

InstaDebit është një platformë pagesash në internet me bazë bankare kanadeze me seli në Toronto. E themeluar në prill 2003, kjo metodë e-pagesës është e besuar nga tregtarët në të gjithë botën. Ndërsa fillimisht ishte në dispozicion vetëm për konsumatorët kanadezë, InstaDebit është sot një metodë pagese ndërkombëtare e disponueshme në shumë vende.

Me mbi dy dekada në biznes, InstaDebit është një nga metodat e preferuara të tërheqjes për shumë lojtarë të kazinove në internet. Shumica e kazinove në internet të shqyrtuara nga Online CasinoRank kanë InstaDebit si një opsion tërheqjeje. Arsyeja e suksesit të InstaDebit në skenën e lojërave të fatit në internet janë transaksionet e tij të shpejta, besueshmëria dhe siguria moderne, ndër të tjera të mira.

al Country FlagCheckmark

Ruby Fortune

al Country FlagCheckmark
100% deri në 750 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Miratuar nga eCogra
 • Seksion i madh Microgaming
 • Ruletë e shkëlqyer në internet
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miratuar nga eCogra
 • Seksion i madh Microgaming
 • Ruletë e shkëlqyer në internet

Ruby Fortune është një kazino që ka argëtuar dhe shpërblyer lojtarët për gati dy dekada.

100% deri në 1600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen

Jackpot City Casino u lançua në vitet '90 kur kazinotë në internet po ngriheshin. Që atëherë, kazinoja Jackpot City ka adoptuar veçori të reja moderne dhe inovative. Ata vlerësojnë atë që është e rëndësishme për të tërhequr klientët e rinj dhe për t'i mbajtur të lumtur ata aktualë.

Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm

Një nga më të fundit dhe më premtues kazinove online është Wazamba; një sipërmarrje filloi në 2019. Kazinoja përfundoi si kazinoja e dytë më e mirë e re në 2019 në çmimet e shquara Ask Gamblers. Wazamba është në pronësi dhe operuar nga Araxio Development NV, një operator i njohur i kazinove në internet i licencuar në juridiksionin e Curacao.

Merrni mbi 2000 € + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Spin Samurai është një nga kazinotë më të fundit në internet. Themeluar në vitin 2020, është në pronësi dhe drejtuar nga Dama NV Ky operator i njohur drejton dhjetëra kazino online, duke përfshirë BitStarz Casino, GetSlots dhe Golden Star Casino.

  Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Nëse cilësia dhe sasia janë ato që lojtarët kërkojnë kur kërkojnë për një kazino, atëherë Kazino Alf është vendi ku duhet të jetë. E themeluar në vitin 2018, Alf Casino është një nga kazinotë e reja në pronësi dhe operim të Araxio Development NV Casinos. Lojtarët njihen me aventura mahnitëse që shfaqin zana të vogla ndërsa ndeshen me personazhe të çuditshëm.

   Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Miqësore për celularin
   • Oferta bonus mirëseardhjeje
   • Libri sportiv në dispozicion
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Miqësore për celularin
   • Oferta bonus mirëseardhjeje
   • Libri sportiv në dispozicion

   E themeluar në vitin 2019, Rabona është ndër kazinotë më të mira për kumarxhinjtë e gjithanshëm. Kazinoja është në pronësi dhe operuar nga Araxio Development NV, i njëjti operator pas Zet Casino, Kazino Frumzi, Kazino Casinia, Kazino Campobet, Kazino Alf, Campobet , dhe Kazino Wazamba, ndër të tjera . Rabona është e licencuar dhe e rregulluar në juridiksionin e Curacao .

   Deri në $500 + 200 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Miqësore për celularin
   • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
   • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Miqësore për celularin
   • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
   • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes

   LibraBet u krijua në 2018, dhe deri më tani, shumë mirë; po u jep kazinove më të mira në industri një përpjekje për paratë e tyre. Sipërmarrja është në pronësi dhe operuar nga Araxio Development NV, i njëjti operator i kazinosë pas Kazino Malina, Kazino Alf, YoyoCasino, Kazino Nomini, dhe SlotsPalace Casino, ndër të tjera. LibraBet është i licencuar në juridiksionin e Curacao.

   450% deri në 800 € + 250 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Bonuse bujare
   • Multi-valuta
   • Miqësore për celularin
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Bonuse bujare
   • Multi-valuta
   • Miqësore për celularin

   Mund të duket e vogël, por Cadoola është një kazino që funksionon përmes Tranello Group, një kompani Qiproje, me licencë Curacao. Platforma u ka shërbyer kumarxhinjve me lojëra emocionuese dhe pagesa të shpejta që nga viti 2017. Tema e saj plot ngjyra shoqërohet nga një arenë e pasur lojrash për çdo shije, me lojëra elektronike nga furnitorët më të mëdhenj në industri.

   Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Lojërat më të fundit në ofertë
   • Bonuset bujare të mirëseardhjes
   • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Lojërat më të fundit në ofertë
   • Bonuset bujare të mirëseardhjes
   • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit

   Themeluar në vitin 2017, MalinaCasino është ndër më të mirat kazinove online sot. Sipërmarrja është në pronësi dhe operuar nga Araxio Development NV, një operator me reputacion i kazinosë që zotëron dhe operon gjithashtu BuranCasino, Zet Casino, Kazino Alf , YoyoCasino, dhe Kazino Cadoola. Ajo është e licencuar në juridiksionin e Curacao dhe operon duke përdorur një nënlicencë nga Antillephone NV Curaçao.

   100% deri në 400 EUR/USD + 200 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Politikë transparente
   • Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
   • Nuk ka tarifa shtesë për depozitat
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Politikë transparente
   • Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
   • Nuk ka tarifa shtesë për depozitat

   LevelUp Casino është ndër sipërmarrjet e reja të nisura nga operatori i njohur i lojërave të fatit Dama NV, i cili gjithashtu drejton BitStarz Casino, Kingdom Casino, BaoCasino , dhe Kazino Oshi. Është licencuar në juridiksionin e Curacao nga Antillephone NV Themeluar në vitin 2020, LevelUp Casino është sot një nga më të mirat kazinotë celulare mirësjellje e qasjes së saj mobile-first.

   Bonus i mirëseardhjes Deri në 200 dollarë + 200 rrotullime
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Miqësore për celularin
   • 6000+ lojëra
   • Kazino shumëgjuhëshe
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Miqësore për celularin
   • 6000+ lojëra
   • Kazino shumëgjuhëshe

   GSlot është një kazino online me reputacion që u krijua në vitin 2020. Edhe pse ka qenë në treg për vetëm 2 vjet, ajo arriti të ngrihet lart dhe të ndërtojë një reputacion si një nga faqet më të ndryshme të kazinove në treg.

   100% Deri në 500 € + 100 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • 6000+ lojëra
   • Programet VIP
   • Kazinotë kripto
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • 6000+ lojëra
   • Programet VIP
   • Kazinotë kripto

   Getslots është një kazino që u lançua në vitin 2020 dhe u ofron lojtarëve të saj shumë opsione lojrash nga më shumë se 40 ofrues softuerësh. Bonuset e ndryshme do t'ju mbajnë gjithmonë në buzë të vendit tuaj dhe opsionet e ndryshme bankare do t'i bëjnë gjërat shumë më të lehta, kështu që kjo është një kazino që duhet t'i hidhni një sy.

   100% Deri në 150 € + 150 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Trajtim VIP
   • Bonuse bujare
   • Metodat e pagesës së menjëhershme
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Trajtim VIP
   • Bonuse bujare
   • Metodat e pagesës së menjëhershme

   DuxCasino është një kazino e besuar në internet që u krijua në vitin 2020. Edhe pse ka vetëm 2 vjet në biznes, DuxCasino ka arritur shpejt të bëhet një platformë e rëndësishme e lojërave të fatit në internet që ofron një përvojë unike të lojërave për lojtarin e saj.

   Deri në 400 € + 150 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Mbështetje 24/7
   • Shumë monedhë
   • Prodhuar ne Gjermani
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Mbështetje 24/7
   • Shumë monedhë
   • Prodhuar ne Gjermani

   N1 Interactive Ltd zotëron dhe drejton Das Ist Casino, faqja e internetit e të cilit rregullohet dhe licencohet nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Kjo kazino me origjinë gjermane ka qenë në industrinë e lojërave që nga viti 2005. Kumarxhinjtë në mbarë botën e njohin atë për ofrimin e një prej grupeve më të mëdha të lojërave kazino tërheqëse, me siguri të ndershme, me karakteristika unike.

   Deri në 333 € + 300 rrotullime
   • Oferta Bujare Bonus
   • Lojëra të reja dhe të përditësuara
   • PNP në Finlandë
   • Oferta Bujare Bonus
   • Lojëra të reja dhe të përditësuara
   • PNP në Finlandë
   Deri në 500 dollarë në 3 depozitat e para
   • Ofron mbi 3200 lojëra
   • Kazino shumëgjuhëshe
   • Licenca MGA
   • Ofron mbi 3200 lojëra
   • Kazino shumëgjuhëshe
   • Licenca MGA
   100% deri në 2000 € + 200 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike
   • Bonuset VIP
   • Turne në dispozicion
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike
   • Bonuset VIP
   • Turne në dispozicion

   Slot Hunter është një kazino online që operon me licencë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Me një estetikë unike të zezë, të bardhë dhe jeshile neoni, Slot Hunter është një kazino elegante e gatshme për celularë që ka pak diçka për të ofruar të gjitha demografitë e lojërave të fatit.

   Deri në 1000 € / 0,016 BTC + 100 rrotullime
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Kriptovalutat
   • Mbështetje e kujdesshme
   • Shpërblime të mëdha
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Kriptovalutat
   • Mbështetje e kujdesshme
   • Shpërblime të mëdha

   E themeluar në vitin 2017, Wild Tornado Casino operohet nga Direx NV dhe filiali i saj, Direx Ltd. Direx NV është i bazuar në Curacao dhe ka një licencë nga Antillephone NV

   100 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Zgjidhje të mira pagese
   • Shumë lokalizime
   • 1-3 orë tërheqje
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Zgjidhje të mira pagese
   • Shumë lokalizime
   • 1-3 orë tërheqje

   provider_name është një emër vertikal i mirëpërcaktuar, i themeluar në provider_year_founded. provider_name është renditur në site_url që nga data_date_added ofruesi dhe është vlerësuar me vlerësimin e ofruesit nga 10 bazuar në vlerësimin e përgjithshëm të lojtarit, duke përfshirë përvojën, metodat e depozitimit, bonuset, lloje të ndryshme lojërash të ofruara dhe shumë më tepër.

   100% deri në 120 € + 120 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Kazino bastesh sportive
   • Gamë e gjerë softuerësh
   • Shpërblime të larta
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Kazino bastesh sportive
   • Gamë e gjerë softuerësh
   • Shpërblime të larta

   Edhe pse viti 2009 konsiderohet si fillimi zyrtar i asaj që tani njihet si TonyBet, kazinoja filloi funksionimin e saj në vitin 2003, megjithëse me një emër tjetër. Në atë kohë, kazino operohej nga marka OmniBet, e cila me kalimin e viteve u shndërrua në një titani të lojërave. Gjashtë vjet pas themelimit të saj, profesionisti lituanez i pokerit Antanas Guoga, i njohur gjithashtu si "Tony G", bleu markën.

   Deri në 400 dollarë kthim parash
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Nuk ka bonuse bastesh
   • 2000+ lojëra
   • Mbështetje 24/7
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Nuk ka bonuse bastesh
   • 2000+ lojëra
   • Mbështetje 24/7

   Vegas Lounge Casino u lançua zyrtarisht në 2021 nga White Hat Gaming Limited. Si një filial ajo operon nën licencat e kompanisë mëmë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe Komisioni i Kumarit të Mbretërisë së Bashkuar. Të gjitha operacionet mbështeten nga një ekip profesional mbështetës përmes kanaleve të ndryshme. Kazino online Vegas Lounge ofron disa bonuse të mira dhe akses në një holl të pasur lojërash. Kazino online Vegas Lounge ka qenë në treg që nga viti 2021. Është ndër platformat më të reja në internet nga White Hat Gaming, një operator kazinoje i njohur më së miri për zhvillimin e kazinove të njohura në internet si Jonny Jackpot, CasiGO Casino Captain Spins dhe CasiGO Casino. Ashtu si të gjitha ndërmarrjet e tjera të Lojërave White Hat, Vegas Lounge Casino është licencuar nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Autoriteti i Lojërave të Maltës. Është këtu për t'u shërbyer kumarxhinjve me një përzgjedhje të larmishme lojërash magjepsëse të kazinosë, ofrues me reputacion të pagesave, shërbime me cilësi të lartë dhe bonuse intriguese. Kazino është një kazino e mrekullueshme që do t'u sigurojë lojtarëve në mbarë botën shumë argëtim dhe kënaqësi. Pra, le të hedhim një vështrim në atë që Vegas Lounge Casino u ofron entuziastëve të kazinove në internet.

   Deri në 400 €/$ + 100 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Rrotullim falas në Rrotën e Pasurisë
   • Specializohet në lojëra elektronike
   • Rrotullime javore falas
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Rrotullim falas në Rrotën e Pasurisë
   • Specializohet në lojëra elektronike
   • Rrotullime javore falas

   Mason Slots është një faqe me reputacion e lojërave të fatit që u krijua në vitin 2020. N1 Interactive Ltd është kompania që e zotëron atë. Kazinoja përmban një temë krijuese të frymëzuar nga vëllazëria sekrete e shoqërisë Mason.

   Deri në 250 € + 150 rrotullime falas
   • Tema e Mbretit Arthur
   • Dhurata surprizë
   • Programet VIP
   • Tema e Mbretit Arthur
   • Dhurata surprizë
   • Programet VIP
   Deri në 200 €/$ + 200 rrotullime falas
   • Kazino me letra me gërvishtje
   • Slote të reja mujore
   • Pranon kriptovalutat
   • Kazino me letra me gërvishtje
   • Slote të reja mujore
   • Pranon kriptovalutat
   Deri në 300 €/$ + 150 rrotullime falas
   • Promovime të vazhdueshme
   • Lojërat Premier live të kazinosë
   • Sfidat e rrotullimit falas
   • Promovime të vazhdueshme
   • Lojërat Premier live të kazinosë
   • Sfidat e rrotullimit falas
   Deri në 250 €/$ + 50 rrotullime falas
   • Bonuset javore
   • Mbështetje për biseda në shumë gjuhë
   • Programet VIP
   • Bonuset javore
   • Mbështetje për biseda në shumë gjuhë
   • Programet VIP
   Deri në 400 € + 120 rrotullime falas
   • Bonuset VIP
   • Mbështetje për biseda shumëgjuhëshe
   • Shumëllojshmëri bonusesh
   • Bonuset VIP
   • Mbështetje për biseda shumëgjuhëshe
   • Shumëllojshmëri bonusesh
   40 € + 100 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Themeluar në vitin 2021, All In Casino është një kazino e re e rangut më të lartë në industrinë e lojrave. Ajo ka një licencë për lojërat e fatit Curacao të lëshuar për kompaninë mëmë, Familypot BV Ajo ofron një gamë të gjerë lojërash kazino dhe tituj të drejtpërdrejtë tregtarësh. All In Casino vjen me një ndërfaqe interaktive dhe miqësore për përdoruesit, ku lojtarët mund të zgjedhin lojërat e tyre të preferuara, nga lojëra elektronike në lojëra elektronike live. Ka mbi 4000 lojëra të mundësuara nga ofrues të njohur softuerësh.

    100% deri në 4000 € + 100 rrotullime falas
    • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
    • Lojëra miqësore me celular
    • Opsione të shumta pagese
    • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
    • Lojëra miqësore me celular
    • Opsione të shumta pagese
    Shfaq më shumë
    Shfaq më pak