Kazinotë më të mira online me Volt

Volt është një korporatë private që ofron platforma pagesash dixhitale në internet. Tom Greenwood krijoi kompaninë në vitin 2019, dhe aktualisht ndodhet në Mbretërinë e Bashkuar. Ai trajton pagesat e transfertave bankare në një mënyrë pa rrezik, të sigurt dhe të sigurt.

Në Evropë, Volt ofron akses në pagesat e Open Banking. Platforma inteligjente e Volt-it interpreton dhe funksionalizon infrastrukturën e pagesave në kohë reale. Infrastruktura rezulton në zgjidhje shumë të adaptueshme dhe të shkallëzueshme. Këto zgjidhje u ofrojnë tregtarëve dhe ofruesve të shërbimeve të pagesave një përvojë të unifikuar. Mbi 5000 banka në MB dhe BE janë të lidhura përmes platformës së tyre.

Si të bëni një depozitë me voltSi të tërhiqeni me volt
al Country FlagCheckmark

Slotspalace

al Country FlagCheckmark
100% deri ne 500€
Merr bonusin
  Deri në 100% + 500 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Kazino Jet është një kazino online relativisht e re për të forcuar dyert e industrisë ndërkombëtare të lojërave të fatit, e krijuar dhe lançuar në vitin 2020. Pavarësisht kohës së shkurtër në treg, kazinoja Jet ka krijuar një reputacion duke ofruar vetëm veçori të cilësisë së lartë. Përveçse ka një bibliotekë fantastike lojrash me mbi 1000 lojëra kazinoje në internet, Jet Casino ofron gjithashtu opsione bastesh sportive.

   100% deri ne 500€
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Marka 1Bet është një platformë legjitime bastesh që ekziston prej vitesh. Ata kanë luajtur një rol të rëndësishëm në industrinë e basteve që nga fillimi i tyre në 2012. Me këtë mision, ata u ofrojnë mijëra klientëve shërbime si baste sportive tradicionale, eSports, kazino, kazino live dhe baste live.

    50-100 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë

     Duke qenë se lojërat në internet po bëhen gjithnjë e më popullore mes lojtarëve në mbarë botën, shumica e operatorëve të kazinove po kërkojnë mënyra për të mbetur konkurrues në industrinë e lojërave të fatit. Altacore NV, një operator i njohur kazinoje, ka kaluar një milje për të nisur një kazino të re në internet, Oxi Casino. U lançua në vitin 2022 dhe ofron një koleksion të jashtëzakonshëm lojërash kazino. Ajo është e licencuar dhe e rregulluar sipas ligjeve të Curacao përmes kompanisë së saj mëmë. Të gjitha pagesat e bëra në Oxi Casino menaxhohen nga Altaprime Limited, një filial i Altacore NV

     100% deri në 300 dollarë + 100 rrotullime falas
     • Kripto-miqësore
     • Mbështetja e Klientit 24/7
     • Promocione bujare
     • Kripto-miqësore
     • Mbështetja e Klientit 24/7
     • Promocione bujare
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Të gjitha lojërat tuaja të preferuara
     • Mënyra të shumta depozitimi
     • Mbështetje e bisedës live
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Të gjitha lojërat tuaja të preferuara
     • Mënyra të shumta depozitimi
     • Mbështetje e bisedës live

     Fgfox është një kazino në internet miqësore me kriptomonedha e krijuar në vitin 2022. Ajo është në pronësi të FairGame GP NV dhe operohet nga agjenti i saj, Fair Game Software KFT. Fgfox Casino synon të ofrojë një përvojë të freskët lojrash përmes një lobi të pasur kazinoje dhe bonusesh fitimprurëse. Ka mbi 5000 lojëra kazino të mundësuara nga ofrues të njohur softuerësh, si Pragmatic Play, Endorphina, EGT dhe NetEnt.

     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Licencim i sigurt
     • Pagesa të shpejta
     • Mbështetje 24/7 e disponueshme
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Licencim i sigurt
     • Pagesa të shpejta
     • Mbështetje 24/7 e disponueshme

     WinStoria është një kazino online që hapi dyert e saj në vitin 2022. Është ideja e Altacore NV, e cila menaxhon të gjitha operacionet. Kazinoja është plotësisht e licencuar dhe e rregulluar nga Qeveria e Curacaos. Winstoria Casino është shtëpia e një koleksioni të gjerë lojërash duke filluar nga lojëra elektronike me video dhe lojëra tavoline deri te dhomat e tregtarëve të drejtpërdrejtë.

     100% deri në 500 € + 200 rrotullime falas
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Mbështetje për klientët 24/7
     • Mijëra lojëra
     • Baste sportive dhe esports
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Mbështetje për klientët 24/7
     • Mijëra lojëra
     • Baste sportive dhe esports

     Bankonbet është një kazino online dhe libër sportiv i krijuar në vitin 2022. Kazinoja online është në pronësi të grupit Rabidi NV Casino dhe është e licencuar sipas ligjeve të Curacao. Lobi i kazinosë ka një koleksion të shkëlqyer lojërash, duke përfshirë disa nga lojërat më të njohura të lojërave elektronike, lojërat e tavolinës dhe titujt e drejtpërdrejtë të kazinosë. Futbollistët mund të hyjnë në shumë tregje bastesh për ngjarjet e basteve para ndeshjes ose live.

     Ofertë e mirëseardhjes Deri në 500 € + 225 rrotullime falas
     • Pagesat e shpejta
     • Më shumë se 10 mijë lojëra
     • Kripto-miqësore
     • Pagesat e shpejta
     • Më shumë se 10 mijë lojëra
     • Kripto-miqësore
     Shfaq më shumë
     Shfaq më pak
     Si të bëni një depozitë me volt

     Si të bëni një depozitë me volt

     Për të depozituar në kazinonë online, një lojtar zgjedh Pay by Bank Direct i mundësuar nga Volt. Pas kësaj, ata do të shkruajnë adresën e tyre të hyrjes ose emailin. Depozita kërkohet duke përdorur aplikacionin e bankingut celular. Lojtarët marrin një njoftim pasi të jetë dhënë leja për të bërë një pagesë në llogarinë e kazinosë në internet.

     Kjo mënyrë pagese ka avantazhet e shpejtësisë dhe lehtësisë. Monedhat e lejes janë të përdorshme për seanca të ndryshme dhe përdoruesi i pagesës nuk duhet të miratojë çdo transaksion çdo herë. Lojtari i kazinosë zgjedh shumën, shpeshtësinë dhe afatin për urdhërpagesën e përsëritur dhe procesi i lejes është i njëjtë si më parë.

     Pagesat e hapura bankare të Volt janë shpesh më të sigurta se transaksionet me kartë. Nuk ka mashtrime të lojërave të fatit me karta krediti ose debiti dhe asnjë informacion i kartës nuk transmetohet ose ekspozohet ndonjëherë. Për shkak të këtyre përfitimeve, Volt është një nga zgjidhjet bankare dixhitale më të njohura në shumë kazino të besueshme në internet.

     Volt nuk vendos asnjë tarifë për klientët kur ata hapin dhe mbajnë një llogari me ta. Megjithatë, ata mund të jenë subjekt i tarifave për transaksionet e kryera në llogarinë e tyre ose duke përdorur një kartë debiti. Përdoruesit duhet të lexojnë gjithmonë kushtet e llogarisë për të parë nëse ndonjë kosto duhet të paguhet në juridiksionin e tyre.

     Si të bëni një depozitë me volt
     Si të tërhiqeni me volt

     Si të tërhiqeni me volt

     Procedura për tërheqjen e parave nga një kazino në internet duke përdorur Volt është e thjeshtë. Tërheqja e fondeve do të jetë një fllad për lojtarët për sa kohë që është teknika e përdorur për depozitat. Hyni në llogarinë e kazinosë në internet dhe sigurohuni që të keni të paktën shumën minimale të tërheqjes në dispozicion. Pas kësaj, lojtari do të zgjedhë kartën e tij Volt nga mundësitë e disponueshme. Depozitat në llogarinë Votl përfundojnë pas konfirmimit të transaksionit.

     Ofruesi i tyre i shërbimit të rrjetit mund të tarifojë lojtarët nëse përdorin pajisje teknologjike për të hyrë në llogaritë e tyre. Ata janë plotësisht përgjegjës për këto akuza. Si rezultat, ata duhet t'i bëjnë ofruesit të shërbimit të rrjetit çdo pyetje në lidhje me tarifat. Ata mund të kenë nevojë për vërtetim me dy faktorë për gjëra të ndryshme që klientët bëjnë me ta për të mbajtur llogarinë e tyre volt të sigurt.

     Kufijtë kur përdorni volt

     Volt i lejon përdoruesit të tërheqin ose transferojnë deri në 20,000 dollarë në ditë nëpër llogaritë, me deri në 5,000 dollarë në ditë që janë jashtë NPP. Kufiri ditor i tërheqjes nuk zbatohet për transfertat përmes llogarive Volt.

     Disa nga përfitimet kryesore të këtij shërbimi përfshijnë cikle shumë më të shkurtra të parave për shkak të pagesave të shpejta që ofrojnë fluks të menjëhershëm të parave dhe konvertime të hiperoptimizuara, të cilat natyrisht rezultojnë në më shumë të ardhura dhe më pak braktisje. Për shkak të këtyre avantazheve, Volt është një nga zgjedhjet e mirënjohura të pagesave të kazinove në internet, shumë të aprovuara bankare dixhitale.

     Cilat janë kohët e përpunimit?

     Transaksionet volt përpunohen në çast. Megjithatë, aksesi në llogarinë Volt mund të ndërpritet ndonjëherë. Këto mund të jenë për shkak të mirëmbajtjes së rregullt. Ata rrallë kanë një çështje sigurie që kërkon një hetim. Volt shpesh i njofton konsumatorët e tij për mirëmbajtjen e planifikuar me email, SMS, aplikacionin Volt ose aplikacionin Volt Partner. Megjithatë, ata mund të mos jenë në gjendje të japin njoftim paraprak për riparimet emergjente.

     Përdoruesit janë të detyruar të raportojnë çdo pagesë të gabuar sa më shpejt të jetë e mundur pasi të jenë të vetëdijshëm për gabimin. Sa më shpejt të dorëzohet raporti, aq më të mëdha janë shanset për një rikuperim të suksesshëm. Nëse një përdorues raporton një pagesë të pasaktë, kompania do ta shqyrtojë atë menjëherë. Megjithatë, duke vepruar kështu, përdoruesi pranon ta ndajë këtë informacion me institucionet e tjera financiare për të marrë një rimbursim. Volt nuk do të ndërmarrë veprime të mëtejshme nëse duket se pagesa nuk është bërë gabimisht ose nuk ka ndodhur. Nëse duket se pagesa ka qenë e gabuar, ata do t'i kërkojnë bankës ose një institucioni tjetër financiar që t'i kthejë paratë.

     Si të tërhiqeni me volt