Kazinotë më të mira online me Skrill

Skrill është një mënyrë pagese e përdorur për shërbimet në internet si kazinotë online. Është një portofol dixhital dhe një nga mënyrat më të njohura të pagesës atje. Skrill ofron një mënyrë të sigurt dhe të sigurt për të kryer transaksione në internet. Me rritjen e popullaritetit të tij, shumë lojtarë zgjedhin Skrill për të depozituar fitimet.

Kompania mund të kryejë transaksione në më shumë se 40 monedha, duke përfshirë dërgimin e parave në llogaritë në një vend tjetër. Gjithashtu është e mundur të përfundoni transaksionet duke dërguar fonde në një adresë emaili ose në një numër telefoni.

Tani është i disponueshëm për klientët në më shumë se 120 vende të ndryshme në mbarë botën dhe është një zgjedhje fleksibël pagese.
Skrill funksionon duke i lejuar klientët të ngarkojnë para në kuletat e tyre. Kjo mund të bëhet në disa mënyra të ndryshme. Kjo përfshin kartat dhe transfertat bankare, ndër të tjera. Pasi fondet janë në portofol, ato mund të përdoren për të paguar tregtarët e ndryshëm ose për të blerë kriptovaluta.

Kazinotë më të mira online me Skrill
al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Kazino 1xBet u themelua në vitin 2007 dhe në dy vitet e fundit arriti të fitojë epërsinë e tregut vendas.

Deri në 600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet është një kazino që lejon baste sportive dhe lojëra të fatit në internet pa pasur nevojë të regjistroheni. Kazinoja u themelua në vitin 2018, jo shumë kohë më parë, por gjithsesi ka arritur të veçohet nga kazinotë e tjera dhe kjo është arsyeja kryesore e suksesit të saj të madh.

100% deri në 1600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen

Jackpot City Casino u lançua në vitet '90 kur kazinotë në internet po ngriheshin. Që atëherë, kazinoja Jackpot City ka adoptuar veçori të reja moderne dhe inovative. Ata vlerësojnë atë që është e rëndësishme për të tërhequr klientët e rinj dhe për t'i mbajtur të lumtur ata aktualë.

100% deri në 1200 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Lojëra të drejtpërdrejta në ofertë
 • ECOGRA certifikuar
 • Lojëra ekskluzive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Lojëra të drejtpërdrejta në ofertë
 • ECOGRA certifikuar
 • Lojëra ekskluzive

Royal Vegas është një kazino që u themelua nga Fortune Lounge Group, në vitin 2000. Kazinoja ka qenë në treg për mjaft kohë dhe ata kanë një histori të gjatë në ofrimin e veçorive vërtet mbresëlënëse dhe një larmi lojërash masive.

Deri në 100 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Panairi i provuar nga iTech Labs
 • Vip Lounge në dispozicion
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Panairi i provuar nga iTech Labs
 • Vip Lounge në dispozicion

PlayMillion bëri debutimin e tij në treg në vitin 2012 dhe deri më sot ofron përvojë të nivelit të lartë të kazinosë në të gjitha pajisjet tuaja. Arsenali i lojës i PlayMillion është zgjeruar në mënyrë dramatike gjatë viteve. Tani, ju mund të eksploroni mbi 1300 lojëra që ofrojnë disa çmime të shkëlqyera.

Bonus depozite deri në 200 € + bonus pa depozite 7 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  GratoWin është një kazino online e mirë-krijuar që synon lojtarët me bazë në Francë dhe vendet frëngjishtfolëse. Ajo është në treg që nga viti 2019 dhe është pozicionuar si një kazino e madhe online me të ardhura të konsiderueshme. Rrotulluesit e lartë marrin parasysh aspektin e të ardhurave të çdo kazinoje pasi kazinotë në internet me të ardhura të konsiderueshme nuk kanë asnjë problem për të paguar fitime të mëdha.

  Deri në 250 € + 20 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Pranon kriptovalutat
  • Me rrotë bonus
  • Tërheqje më të shpejtë në programin VIP
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Pranon kriptovalutat
  • Me rrotë bonus
  • Tërheqje më të shpejtë në programin VIP

  Provoni fatin tuaj dhe përpiquni të fitoni shumë duke u bërë anëtar i MaChance Casino. Kjo faqe e kazinosë në internet është një nga më prestigjiozët në treg për lojtarët fillestarë dhe me përvojë. Që në momentin që mbërrini do të vini re ambientin elegant që tregon se kjo është një kazino për ata që vlerësojnë gjërat më të bukura në jetë. Ju do të shfletoni përzgjedhjen e madhe të qindra lojërave dhe listën mbresëlënëse të promovimeve bujare, përpara se të regjistroheni, të rritni ekuilibrin tuaj dhe të filloni udhëtimin tuaj. Nisur në vitin 2018, MaChance Casino është në pronësi të Play Logia NV dhe e licencuar në Curaçao. Është veçanërisht e popullarizuar në mesin e kanadeze , frëngjisht dhe Spanjisht lojtarë dhe është i aksesueshëm në të gjitha pajisjet mobile, tabletët dhe desktopët.

  Deri në 1000 € + 170 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Tërheqje pa baste!
  • Lojëra me koleksion të madh
  • Shërbimi ndaj Klientit 24/7
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Tërheqje pa baste!
  • Lojëra me koleksion të madh
  • Shërbimi ndaj Klientit 24/7

  Me një ëndërr për një kazino moderne, një fokus në argëtim dhe gëzim, një dëshirë për gamën më të madhe të lojërave dhe pagesa maksimale për klientët, nisi udhëtimi i Viggo.

  100% deri në 750 dollarë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Miratuar nga eCogra
  • Seksion i madh Microgaming
  • Ruletë e shkëlqyer në internet
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Miratuar nga eCogra
  • Seksion i madh Microgaming
  • Ruletë e shkëlqyer në internet

  Ruby Fortune është një kazino që ka argëtuar dhe shpërblyer lojtarët për gati dy dekada.

  Deri në 120 dollarë + 120 rrotullime
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • 96%+ Pagesa në Top Sports
  • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
  • Kazino bastesh sportive
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • 96%+ Pagesa në Top Sports
  • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
  • Kazino bastesh sportive

  20Bet është një faqe e re bastesh në treg e operuar nga TechSolutions Group NV Në kazino, mund të gjeni më shumë se 50.000 ngjarje para ndeshjes në disa nga sportet më të njohura. Lojërat e tyre të kazinosë mund të luhen drejtpërdrejt, gjë që është një shtesë e shkëlqyer për çdo kazino atje.

  Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Bicoins Pranohen
  • Libri sportiv i disponueshëm
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Bicoins Pranohen
  • Libri sportiv i disponueshëm

  Një nga më të fundit dhe më premtues kazinove online është Wazamba; një sipërmarrje filloi në 2019. Kazinoja përfundoi si kazinoja e dytë më e mirë e re në 2019 në çmimet e shquara Ask Gamblers. Wazamba është në pronësi dhe operuar nga Araxio Development NV, një operator i njohur i kazinove në internet i licencuar në juridiksionin e Curacao.

  Deri në 1000 € + 100 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Paneli i lojtarit më të mirë
  • Dizajn i pastër
  • Kazino shumëgjuhëshe
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Paneli i lojtarit më të mirë
  • Dizajn i pastër
  • Kazino shumëgjuhëshe

  National Casino operohet nga TechSolutions Group NV, i cili është i bazuar në Curacao, dhe i licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Curacao që nga viti 2018. National ofron një përzgjedhje të gjerë lojërash në kategori të ndryshme, të cilat mund të lundrohen lehtësisht në faqen e tyre intuitive dhe miqësore për përdoruesit.

  Deri në 1000 dollarë + 100 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Oferta bonus mirëseardhjeje
  • 3500 lojëra
  • Ofrohet luajtje e menjëhershme
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Oferta bonus mirëseardhjeje
  • 3500 lojëra
  • Ofrohet luajtje e menjëhershme

  Është një nga faqet më të reja në arenën e lojërave të fatit që hapi dyert në 2019. Në pronësi të Araxio Development NV dhe operuar nga 7StarsPartners, Nomini Casino ofron alternativa më emocionuese për lojtarët në internet. Kazinoja me temë frutash paraqet një portofol përfitimesh inovative për lojëra moderne. Lojtarët që kërkojnë një holl shumëngjyrësh do t'i pëlqejnë personazhet e tij të çuditshëm.

  Deri në 5000 $/€
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Zgjedhje masive e Playtech
  • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
  • Kazino premium
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Zgjedhje masive e Playtech
  • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
  • Kazino premium

  Mansion Casino u themelua në vitin 2003 dhe u lançua në vitin 2004 nga një grup investitorësh privatë. Aktualisht, ata operojnë katër site lojërash, secila me markën dhe identitetin e vet të veçantë.

  100% deri në 1000 dollarë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Janë hapur disa vende
  • Më shumë se 500 lojëra
  • eCOGRA miratuar
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Janë hapur disa vende
  • Më shumë se 500 lojëra
  • eCOGRA miratuar

  Spin Casino u themelua për herë të parë si Spin Palace Casino në vitin 2001. Pasi të vizitoni faqen e tyre të internetit, mund të prisni të keni një përvojë të këndshme. Spin Casino ka një licencë me Autoritetin e Lojërave të Maltës dhe Komisionin e Lojërave Kahnawake.

  Merrni mbi 2000 € + 100 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Spin Samurai është një nga kazinotë më të fundit në internet. Themeluar në vitin 2020, është në pronësi dhe drejtuar nga Dama NV Ky operator i njohur drejton dhjetëra kazino online, duke përfshirë BitStarz Casino, GetSlots dhe Golden Star Casino.

   100% deri në 200 € + 7 € bonus pa depozite
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Kazino Winorama është një faqe interneti kumari që paraqet një temë të shtrembëruar të festës në rrugë. Bashkohuni në festë dhe fitoni pagesa masive. Ajo operohet nga Jurimae Limited, një kompani me bazë në Qipro që i përket Twino Trading NV

    100% deri në 200 € + 7 € bonus pa depozite
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë

     Kazino online Scratchmania është themeluar në vitin 2018. Është pjesë e kazinosë online të operuar nga Jurimae Limited, një degë tërësisht në pronësi të Twino Trading NV

     €/$100 Bonusi i parë i depozitës
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë

      Duelz Casino u krijua në 2018 si një kazino në internet që fton lojtarët e fatit të shijojnë lojërat e tyre të preferuara. Kazinoja, e cila është në pronësi të SuprPlay Limited Casinos, përmban disa lojëra të tilla si lojëra elektronike, lojëra tavoline, lojëra pokeri dhe lojëra të drejtpërdrejta. Kumarxhinjtë mund të luajnë lojëra duke përdorur ofruesit kryesorë të softuerit që përfshijnë Play'n GO, NetEnt dhe Microgaming.

      Deri në 1000 €
      Shfaq më pakShfaq më shumë
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë

       BetTilt Casino përdor softuerin e avancuar të lojërave për të ofruar një përvojë argëtuese dhe të jashtëzakonshme lojrash. Kazinoja u lançua në vitin 2016, dhe që atëherë ajo është ende e fortë. Këtu mund të gjeni disa nga lojërat më të mira të kazinosë dhe mund ta përdorni faqen në disa gjuhë të ndryshme duke përfshirë anglisht, suedisht, portugeze, japoneze, spanjolle, italiane dhe finlandeze.

       300 €/1BTC + 100 rrotullime falas
       Shfaq më pakShfaq më shumë
       • Pranon kriptomonedhën
       • Shumë gjuhë
       • Shumëllojshmëri metodash depozitimi
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë
       • Pranon kriptomonedhën
       • Shumë gjuhë
       • Shumëllojshmëri metodash depozitimi

       Bao Casino është një kazino mjaft e re që u lançua në vitin 2018, por ato mbulojnë gjithçka që kemi për të thënë. Mund të gjeni lojëra elektronike dhe tregtarë të drejtpërdrejtë, lojëra tavoline dhe kripto. Kazinoja ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar dhe ato ofrojnë mbështetje për klientët 24/7.

       Deri në 5000 €
       Shfaq më pakShfaq më shumë
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë

        Megapari është një kazino mjaft e re që u lançua në vitin 2019. Platforma operohet nga kompania Orakum NV dhe për ta bërë atë konkurruese ata kanë shtuar disa nga veçoritë dhe komponentët më të mirë. Për më tepër, dizajni i kazinosë është i këndshëm për syrin dhe struktura e saj lejon navigim dhe përdorim të lehtë.

        Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
        Shfaq më pakShfaq më shumë
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë

         Nëse cilësia dhe sasia janë ato që lojtarët kërkojnë kur kërkojnë për një kazino, atëherë Kazino Alf është vendi ku duhet të jetë. E themeluar në vitin 2018, Alf Casino është një nga kazinotë e reja në pronësi dhe operim të Araxio Development NV Casinos. Lojtarët njihen me aventura mahnitëse që shfaqin zana të vogla ndërsa ndeshen me personazhe të çuditshëm.

         100% deri në 1000 dollarë
         Shfaq më pakShfaq më shumë
         • Jackpote ditore
         • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
         • 1000+ lojëra elektronike
         Shfaq më pak
         Shfaq më shumë
         • Jackpote ditore
         • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
         • 1000+ lojëra elektronike

         Betvictor është një kazino që më parë njihej si Victor Chandler International Limited. Fillimisht filluan si baste sportive në internet, por më vonë janë bërë një kazino online. Kompania u themelua nga William Chandler dhe më vonë, ajo iu kalua pesë djemve të tij.

         225% Deri në 600 € + 170 rrotullime falas
         Shfaq më pakShfaq më shumë
         • 20+ opsione pagese
         • Depozita minimale e ulët
         • Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack
         Shfaq më pak
         Shfaq më shumë
         • 20+ opsione pagese
         • Depozita minimale e ulët
         • Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack

         I lançuar në vitin 2020, Megaslot është një kazino online në pronësi të Megapari Ltd dhe operuar nga N1 Interactive LTD. Kazinoja ka një katalog të madh lojërash me më shumë se 2000 lojëra elektronike dhe lojëra tavoline nga zhvillues të shumtë. Ajo ka një faqe shumëngjyrëshe që disponohet në tetë gjuhë dhe po aq monedha të pranuara.

         Deri në 700 dollarë + 40 rrotullime falas
         Shfaq më pakShfaq më shumë
         • Bastet e kazinosë dhe sporteve
         • Sportet virtuale
         • Rrotullime pa besnikëri
         Shfaq më pak
         Shfaq më shumë
         • Bastet e kazinosë dhe sporteve
         • Sportet virtuale
         • Rrotullime pa besnikëri

         Betmaster është një operator kazinoje dhe një libralidhës në internet i themeluar në Estonia. Kazinoja ka një licencë nga Curacao që garanton drejtësinë e lojërave. Për më tepër, kazino përdor kodimin më të fundit SSL që siguron mbrojtje dhe konfidencialitet për klientët e tyre.

         Deri në 1500 dollarë + 50 rrotullime falas
         Shfaq më pakShfaq më shumë
         Shfaq më pak
         Shfaq më shumë

          Suprabets është një kazino në internet që i shërben një tregu të madh lojtarësh në mbarë botën me lojëra kazino live, lojëra tavoline, video lojëra elektronike dhe libra sportive. Është një degë tërësisht në pronësi të Lima Invest Limited. Ai rregullohet dhe licencohet nga legjislacioni i Qeverisë së Curacaos për lojërat e fatit. Suprabets Casino garanton që çdo lojtar që viziton faqen e internetit të shijojë një lojë emocionuese si Poker, Slots, ruletë, lojëra elektronike jackpot. Suprabets është një kazino e njohur online që u lançua në vitin 2018. Filloi në Brazil dhe është përhapur në vende të tjera të Amerikës së Jugut, Evropë dhe Kanada. Kazino online Suprabets krenohet me një përzgjedhje të madhe bonusesh, oferta speciale dhe një përzgjedhje të larmishme lojërash. Ka një përzgjedhje të larmishme lojërash, duke përfshirë ruletin, lojërat elektronike, Pokerin Caribbean Stud dhe baccarat. Për më tepër, kjo kazino online ofron një gamë të gjerë zgjedhjesh bankare, një bonus emocionues mirëseardhjeje dhe një ekip të përgjegjshëm të shërbimit ndaj klientit. Ai i përmbahet politikës KYC, e cila mandaton të gjithë lojtarët të verifikojnë identitetin e tyre përpara se të depozitojnë fonde. Ky rishikim do të shqyrtojë disa nga veçoritë dhe ofertat e tij dalluese.

          Deri në 200 dollarë + 220 rrotullime falas
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Shpërblime VIP
          • Kazino me letra me gërvishtje
          • Ofrohen çmime të rastësishme
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Shpërblime VIP
          • Kazino me letra me gërvishtje
          • Ofrohen çmime të rastësishme

          Cookie Casino u lançua jo shumë kohë më parë, vetëm në vitin 2020, dhe ofron më shumë se 1500 lojëra në këtë pikë.

          Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Miqësore për celularin
          • Oferta bonus mirëseardhjeje
          • Libri sportiv në dispozicion
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Miqësore për celularin
          • Oferta bonus mirëseardhjeje
          • Libri sportiv në dispozicion

          E themeluar në vitin 2019, Rabona është ndër kazinotë më të mira për kumarxhinjtë e gjithanshëm. Kazinoja është në pronësi dhe operuar nga Araxio Development NV, i njëjti operator pas Zet Casino, Kazino Frumzi, Kazino Casinia, Kazino Campobet, Kazino Alf, Campobet , dhe Kazino Wazamba, ndër të tjera . Rabona është e licencuar dhe e rregulluar në juridiksionin e Curacao .

          Shfaq më shumë
          Shfaq më pak

          Kumari po bëhet një trend mbarëbotëror në ditët e sotme - kryesisht për shkak të disponueshmërisë së tij dhe risive të fundit. Kështu, të kesh mënyra të sigurta dhe të sigurta pagese në internet është thelbësore. Skrill, një portofol elektronik popullor dhe i besueshëm, është bërë shpejt një nga metodat më të mira të pagesave në internet në industri.

          Shfaq më shumë

          Duke pasur parasysh rritjen dhe zhvillimin e jashtëzakonshëm të iGaming, lojtarët e rinj dhe veteranë të kazinosë tani janë vazhdimisht në kërkim të metodave më të mira të pagesës së kazinosë në internet. Vitet e fundit, Skrill's është bërë një portofol elektronik i preferuar për lojtarët e kazinove në internet.

          Shfaq më shumë

          Të kesh mënyra të sigurta dhe të sigurta pagese në internet është jetike në industrinë e iGaming. Shumë lojtarë tani zgjedhin të përdorin Skrill, një shërbim pagesash në internet i përdorur gjerësisht dhe portofolin elektronik, ndërsa bëjnë depozita dhe tërheqje në një kazino online Skrill.

          Shfaq më shumë
          Depozita në Kazino në internet me Skrill

          Depozita në Kazino në internet me Skrill

          Me fjalë të thjeshta, Skrill është një portë pagese në internet që funksionon si një shërbim i portofolit elektronik për të transferuar fonde ndërkombëtarisht ose brenda vendit. Thuhet se është konkurrenti më i afërt i portës tjetër të njohur të pagesave në internet 'PayPal.' Ju mund t'i menaxhoni lehtësisht fondet tuaja me Skrill, pasi siguron depozita dhe tërheqje të sigurta.

          Përdoruesit mund të aksesojnë dhe transferojnë bilancin e tyre 24x7 globalisht përmes aplikacionit Skrill. Aplikacioni është i disponueshëm në Google Play Store dhe Apple App Store për pajisjet Android dhe iOS.

          Skrill ofron veçori të avancuara të portës së pagesave në internet që ofrohen nga platforma të tjera të portofolit elektronik. Për më tepër, trafiku i drejtpërdrejtë është pothuajse 49.66% në këtë platformë, dhe trafiku i kërkimit është 27.09%. Përfitimi i shkëlqyer i Skrill është se ofron zgjidhje inovative dhe ofron gjithashtu lehtësira të tjera të ndryshme marketingu.

          Ka fituar çmime të ndryshme prestigjioze, si çmimi EGP B2B, Deloitte Technology Fast 50 Award dhe shumë të tjera. Platforma ju bën zgjidhjet e pagesave më të lehta duke ofruar produkte të avancuara të pagesave.

          Ju mund të merrni kartën e debitit të parapaguar Skrill që lëshon MasterCard. Me këtë kartë mund të bëni blerje në dyqan pa pagesë. Por, ju duhet të paguani një tarifë prej 10 € në vit. Kjo tregon se është e lirë të tërhiqni para përmes Skrill.

          Ka më shumë se 100 mënyra pagese lokale, si kuletat dixhitale, kartat me parapagesë, portat e pagesave, PSP, karrocat e blerjeve dhe transfertat bankare të menjëhershme për të menaxhuar pothuajse 40 monedha për të trajtuar pagesat ndërkufitare.

          Skrill mbështet transfertat bankare nga më shumë se 3000 banka në mbarë botën. Ai gjithashtu ofron pagesë me një prekje me 1 prekje për përdoruesit. Nuk duhet të shqetësoheni pasi produktet e pagesave Skrill janë në përputhje me PCI.

          Depozita në Kazino në internet me Skrill
          Duke përdorur Skrill në kazinotë në internet

          Duke përdorur Skrill në kazinotë në internet

          Skrill është një nga shërbimet e njohura të portës së pagesave, duke u fokusuar në transfertat e parave me kosto të ulët, e cila është bërë e preferuara e të gjitha kohërave në mesin e mbajtësve të llogarive virtuale të kazinosë. Jo vetëm në llogaritë e njohura të kazinove në internet ofrojnë Skrill si opsion pagese, por Skrill është gjithashtu shumë i popullarizuar në kazinotë live.

          Së pari, është çështja e zgjedhjes se në cilën kazino dëshiron të luajë lojtari që pranon Skrill. Pastaj, duke u bërë anëtar i asaj faqeje kazino duke u regjistruar. Më pas, do të thotë të shkosh te seksioni i depozitave të kazinosë dhe të zgjedhësh opsionin Skrill.

          Kazinoja do të prodhojë automatikisht formularin që duhet të plotësohet për transferimin Skrill. Pasi të jepet informacioni, kazinoja do të kalojë në përpunimin e tyre me Skrill për të dorëzuar informacionin dhe për të marrë konfirmimin e pranimit të pagesës. Pas miratimit, paratë duhet të shfaqen në llogarinë e lojtarit për t'u përdorur.

          Lojtarët mund të luajnë me lehtësi dhe me sigurinë maksimale duke përdorur llogarinë Skrill si opsionin e tyre të pagesës. Përdorimi i kësaj metode pagese dixhitale përmirëson kështu sigurinë në internet kur bëni transaksione në një kazino të drejtpërdrejtë.

          3 kazinotë më të mira në internet që pranojnë Skrill

          Duke përdorur Skrill në kazinotë në internet
          Si të hapni një llogari Skrill?

          Si të hapni një llogari Skrill?

          Hapja e një llogarie me Skrill është mjaft e lehtë, pasi mund t'i merrni paratë tuaja falas. Për më tepër, ju mund ta shpenzoni shumën me tregtarë të ndryshëm në internet dhe ta tërhiqni atë edhe në llogarinë tuaj bankare. Ju mund të hapni llogarinë tuaj në disa hapa të thjeshtë:

          1. Shkoni te Faqja kryesore e Skrill dhe më pas te Llogaritë > faqja e regjistrimit
          2. Futni emrin, shtetin, monedhën, emailin dhe fjalëkalimin tuaj.
          3. Pas kësaj, bini dakord për kushtet e regjistrimit dhe regjistrohuni me Skrill
          4. Tani, plotësoni të dhënat tuaja të adresës dhe detaje të tjera personale
          5. Futni të dhënat tuaja të kontaktit dhe plotësoni sfidën e captcha
          6. Zgjidhni mënyrën e pagesës dhe jepni detajet përkatëse
          7. Nëse jeni dakord me termat dhe kushtet e Skrill, atëherë shënoni kutinë.
          8. Tani, zgjidhni "Hap Llogarinë"

          Këtu, do të vini re se nuk është bërë asnjë verifikim ID deri më tani, pasi Skrill i lejon klientët e tij të mbajnë shuma më të vogla pa verifikimin e ID-së së tyre. Për më tepër, ju nevojitet një llogari bankare personale për të dërguar ose marrë para përmes Skrill Money Transfer. Kjo do të thotë që duhet të keni edhe një llogari bankare.

          Si të hapni një llogari Skrill?
          Çfarë duhet të mbani mend kur përdorni Skrill

          Çfarë duhet të mbani mend kur përdorni Skrill

          Skrill mund të ketë vendosur kufij të ndryshëm moshe për produkte të caktuara për të llogaritur këtë ofrues të sistemit të pagesave në internet. Në përgjithësi, duhet të jeni 18 vjeç e lart për të hapur llogarinë dhe përdoruesi mund të hapë vetëm një llogari. Ju duhet të merrni miratimin nga Skrill në disa rrethana për të hapur llogari shtesë.

          Ka shumë kufizime për të mbajtur një llogari Skrill, si:

          Transferimi maksimal që mund të bëni është 1000 dollarë për transaksion.

          Lejohet vetëm një llogari për person, dhe shumë llogari janë për klientët VIP të Skrill.

          Vetëm deri në një sasi të kufizuar mund të dërgoni ose merrni para pa verifikim

          Vetëm mbajtësit me emër lejohen të shtojnë mënyra pagese në llogarinë e tyre Skrill

          Ju mund të përdorni llogarinë në monedhat e deklaruara dhe vetëm nga vendet.

          Aktivitetet e dyshimta si përpjekjet e dështuara të hyrjes mund të çojnë në pezullimin e llogarisë së një përdoruesi.

          Çfarë duhet të mbani mend kur përdorni Skrill
          Si të financoni një llogari Skrill?

          Si të financoni një llogari Skrill?

          Nëse dëshironi të shtoni fonde në llogarinë tuaj Skrill, kjo mund të bëhet me llogarinë tuaj ekzistuese Skrill. Për të depozituar fondet në llogarinë tuaj Skrill, duhet të ndiqni këto hapa të rëndësishëm:

          Hyni në llogarinë tuaj Skrill

          Tani, zgjidhni skedën "arkëtar" dhe zgjidhni "depozitë"

          Këtu do të shfaqet logoja Skrill 1-Tap. Ju mund të zgjidhni këtë opsion depozitimi thjesht duke klikuar në ikonën.

          Nëse ka ndonjë kod bonus (nëse është e aplikueshme) ose shumë depozite, klikoni në 'Depozitë'. Sidoqoftë, një gjë që duhet të theksohet këtu është se fondi që dëshironi të depozitoni duhet të jetë më i vogël ose i barabartë me shumën e llogarisë suaj Skrill.

          Tani do të drejtoheni në faqen kryesore të Skrill, ku duhet të plotësoni adresën tuaj të emailit dhe fjalëkalimin.

          Përfundoni transaksionin tuaj përmes faqes së internetit të Skrill

          Pas këtij hapi, do të shihni një mesazh "porosi miratohet". Tani, klikoni në 'OK' për t'u transferuar përsëri në arkë, ku do të gjeni një mesazh të suksesshëm depozitimi.

          Këtu mund të zgjidhni mënyrën e pagesës pas përfundimit të kësaj depozite. Kjo mund të bëhet me ndihmën e Skrill 1-Tap. Duhet të klikoni në 'Paguaj'.

          Këto hapa depozitimi të bëra me ndihmën e Skrill 1-Tap do t'ju ndihmojnë të bëni depozitime të mëvonshme dhe nuk keni nevojë të identifikoheni në llogarinë tuaj Skrill në mënyrë të përsëritur.

          Skrill 1-Tap është një metodë e sigurt, pasi monitoron sigurinë e transaksionit tuaj nëpërmjet transaksioneve me SMS dhe verifikimit.

          Si të financoni një llogari Skrill?
          Të mirat dhe të këqijat e përdorimit të Skrill në kazinotë në internet

          Të mirat dhe të këqijat e përdorimit të Skrill në kazinotë në internet

          Këtu janë disa nga arsyet kryesore pse duhet të përdorni Skrill në kazinotë në internet.

          Siguria - FSA rregullon dhe monitoron aktivitetet e ofruesit të shërbimit të portës së pagesave Skrill.

          Kjo platformë përdor kriptim të nivelit të lartë për të mbrojtur informacionin e ofruar për përdoruesit e kazinosë në internet. Kriptimi 128-bit dhe vërtetimi me dy faktorë ofrojnë siguri maksimale për përdoruesit.

          Ndihmon të deklaroni se informacioni juaj është i siguruar dhe detajet nuk do të bien në duart e hakerëve. Fjalëkalimet e përdoruesve janë rreptësisht konfidenciale për të parandaluar çdo keqpërdorim.

          Karakteristikat e kontrollit kundër mashtrimit shtojnë një shtresë sigurie për transaksionet. Megjithatë, koha e identifikimit është mjaft e gjatë dhe shuma e përdoruesit ngec në llogari për një kohë të gjatë, gjë që shqetëson njerëzit.

          Shpejtësia - Llogaria Skrill është lehtësisht e aksesueshme dhe mund ta transferojë shumën në çast përmes kartave me parapagesë dhe sistemeve të tjera të pagesave. Por, transfertat bankare mund të zgjasin nga 3 deri në 5 ditë pune, gjë që mund të shqetësojë disa lojtarë. Ju mund të transferoni para kudo në botë.

          Duke qenë se transfertat e parave të gatshme janë të menjëhershme, lojtarët e kazinosë mund t'i transferojnë paratë dhe të bëjnë gjithashtu tërheqje. Nëse e krahasoni Skrill me platforma të tjera, tarifa e ngarkuar është mjaft më e lirë, por mund të shihet si një disavantazh.

          Bonuset e ringarkimit të kazinosë - Lojtarët e kazinosë që zgjedhin Skrill si opsionin e tyre të pagesës kanë të drejtë të marrin bonusin e rimbushjes së kazinosë.

          Megjithatë, shuma e bonusit do të ndryshojë sipas depozitës dhe kazinosë që do të zgjidhni. Kjo mund të shqetësojë disa lojtarë të kazinosë. Për më tepër, shumë kazino online me bazë në Skrill ofrojnë një bonus 100% të mirëseardhjes për lojtarët e saj.

          Komoditet - Skrill pranohet në mbi 200 vende dhe mund të kryeni transaksione në pothuajse 40 monedha. Kjo i bën pagesat dhe depozitat të përshtatshme për lojtarët. Ju mund të përdorni aplikacionin celular të Skrill për të bërë depozita, kështu që është mjaft i përshtatshëm për të përdorur Skrill në çdo kohë dhe kudo në mbarë globin.

          Skrill ofron shërbimin e mbështetjes së klientit 24x7 dhe FAQ, në rast se nuk mund të tërhiqni ose depozitoni paratë tuaja. Por, duhet të jeni të vetëdijshëm për një gjë: sistemi i mbështetjes Skrill mund të mos përgjigjet gjithmonë shpejt. Prandaj, nëse transaksioni juaj i kazinosë vonohet, atëherë duhet të prisni disa ditë.

          Reputacioni - Skrill është një sistem portë pagese në internet plotësisht i licencuar dhe i autorizuar. Ai është nën Autoritetin Financiar të Mbretërisë së Bashkuar për menaxhimin e financave. Ai ka besueshmëri, besueshmëri dhe besueshmëri të lartë midis përdoruesve të tij. Ai lejon vetëm llogaritë e verifikuara të bëjnë transferime dhe depozitime fondesh.

          Megjithëse Skrill ka një bazë kaq të mirë klientësh, ajo mund të transferojë vetëm më pak se 1 miliardë klientëve të saj. Kjo mund të ndodhë sepse procesi i identifikimit të tij kërkon shumë kohë në krahasim me kuletat e tjera elektronike.

          Kostoja - Supozoni se po i paguani një tregtari direkt nga portofoli juaj Skrill, po dërgoni para në një llogari bankare ndërkombëtare përmes transferimit të parave Skrill ose po i merrni paratë në llogarinë tuaj Skrill.

          Në këtë rast, të gjitha këto transaksione janë falas. Megjithatë, Skrill mund të mos jetë falas për lloje të tjera të transaksioneve të pagesave globale ose lokale.

          Duhet të paguani një komision prej 1% për depozitat, por shuma e tërheqjes është mjaft e lartë. Ju duhet të paguani 5,50 € për një transfertë bankare, 7,50% tarifohet në një kartë Visa dhe për Swift, është 5,50 €. Një pengesë tjetër është se përdoruesi duhet të kryejë një transaksion përmes llogarisë së tij Skrill një herë në 12 muaj; asnjë prej 5 € nuk do të zbritet nga llogaria e tyre.

          Shërbimi ndaj klientit - Skrill ka një seksion FAQ të lidhur mirë, ku përdoruesit mund të kërkojnë përgjigje për shumë pyetje të dobishme. Por, nëse nuk mund t'i zgjidhni pyetjet tuaja, ai ofron mbështetje të plotë të klientit. Ju mund t'i kontaktoni ata nëpërmjet numrave lokalë të tarifave të SHBA dhe MB.

          Por, duhet të ruani numrin tuaj të referencës së klientit në mënyrë që agjenti të mund të merret me ju. Madje mund t'u dërgoni një mesazh direkt ose t'i telefononi drejtpërdrejt në numrat e tyre të telefonit për ndihmë të menjëhershme. Sidoqoftë, pengesa është se Skrill nuk ofron një strukturë 'bisedë live'.

          Të mirat dhe të këqijat e përdorimit të Skrill në kazinotë në internet
          Opsionet e mbështetjes së klientit të Skrill

          Opsionet e mbështetjes së klientit të Skrill

          Skrill, i njohur më parë si Moneybookers, është një biznes transferimi i parave në internet me bazë në Mbretërinë e Bashkuar. Ofruesi i portës së pagesave ofron mundësi të gjithanshme të mbështetjes së klientit për klientët e tij. Por, disa janë të menjëhershme dhe disa mund të zgjasin deri në 2-3 ditë pune.

          Ju mund të zgjidhni t'i dërgoni email, t'i telefononi në numrin e shërbimit të klientit, apo edhe të merrni një biletë të lëshuar përmes emailit. Le t'i shohim tani të gjitha këto opsione një nga një, dhe gjithashtu të pranojmë pse klientët zakonisht thërrasin kujdesin ndaj klientit Skrill.

          Email/Biletë

          Këto emaile do t'ju ndihmojnë të gjeneroni bileta dhe të lidheni me përfaqësuesin e kujdesit ndaj klientit të Skrill. Mund t'i dërgoni email Skrill në help@skrill.com nëse çështja juaj nuk është aq urgjente. Nëse jeni një anëtar VIP në Skrill, mund t'i dërgoni email ekipit përmes vip@Skril.com ose nëse dëshironi të jeni anëtar VIP, atëherë dërgoni email ekipit të Skrill wanttobevip@Skrill.com.

          Pasi të keni krijuar biletën tuaj, mund të prisni një përgjigje brenda 2-3 ditëve të punës nga ekipi i tyre i mbështetjes së klientit përmes emailit. Përndryshe, ju gjithashtu mund të shikoni për pyetjet tuaja në seksionin FAQ.

          Telefoni

          Mund të kontaktoni ekipin e Skrill përmes numrit të telefonit të shërbimit ndaj klientit 800-238-9984. Koha e pritjes është pothuajse 3 minuta për numrin e shërbimit të klientit. Për më tepër, numri i tij ndërkombëtar që mund të telefononi për një kohë më të shkurtër në radhë është +44 203 308 2520.

          Mund të përdorni ID-në tuaj të klientit për t'u lidhur më shpejt. Tarifat standarde të telefonatave do të zbatohen në varësi të ofruesit tuaj. Mbajtësit e llogarisë VIP mund të telefonojnë ekipin e kujdesit ndaj klientit Skrill në këtë numër +44 (0) 203 608 1405.

          Arsyet pse klientët thirrën Skrill ishin:

          "Nuk mund të hyj në llogarinë time Skrill"

          'Si të bëhesh anëtar VIP i Skrill'

          "Pse nuk mund të depozitoj më shumë se kjo shumë XXX në llogarinë time tregtare"

          'Ju lutem ndihmë; Kam harruar ID-në time të hyrjes dhe fjalëkalimin. Nuk mund të identifikohem.

          'Kam mbyllur llogarinë time Skrill, por tani dua ta riaktivizoj'

          "Do të doja të ndryshoja emrin tim në llogarinë time Skrill".

          Opsionet e mbështetjes së klientit të Skrill
          Rreth Skrill

          Rreth Skrill

          Skrill u themelua në vitin 2001 dhe fillimisht ishte në pronësi dhe operuar nga Skrill Limited. Ajo ishte regjistruar më parë si një "Biznes shërbimi parash" me 'Të Ardhurat dhe Doganat e Madhërisë së Saj'. Për më tepër, ai rregullohej nga Autoriteti i Sjelljes Financiare dhe ishte i licencuar për t'u operuar brenda Zonës Ekonomike Evropiane.

          Ajo ka selinë në Londër, MB. Kompania ka më shumë se 500 punonjës, me pothuajse 40 milionë përdorues aktivë në mbarë botën. Ai mbështet 40 monedha të ndryshme dhe transaksionet mund të kryhen në pothuajse 200 vende. CEO aktual i Skrill është Lorenzo Pellegrino.

          Fillimisht, kompania filloi si 'Moneybookers', por i përkiste Grupit Paysafe që nga viti 2015. Në vitin 2018, kompania gjithashtu lejoi klientët e saj të blinin kriptomonedha duke përdorur bilancin e monedhave të tyre fiat.

          Karta me parapagesë e Skrill mund të përdoret në cilëndo nga katër monedhat: Euro, Dollar Amerikan, PLN dhe GBP. Klientët me qarkullim të lartë mund të përdorin një plan anëtarësimi premium të njohur si 'Skrill VIP'. Ai përbëhet nga llogari me shumë monedha, argumente sigurie dhe pikë besnikërie gjithashtu.

          Skrill jo vetëm që i lejon njerëzit të bëjnë pagesa të lidhura me biznesin, por gjithashtu mund të bëjnë depozita dhe tërheqje përmes Skrill në llogaritë e tyre të kazinosë në internet. Nëse vendosni të dërgoni para nga Skrill në llogarinë e tyre bankare, është falas dhe marrja e parave është gjithashtu pa pagesë.

          Skrill nuk është vetëm një nga platformat e sofistikuara, por gjithashtu ngarkon tarifa më të ulëta. Numri i tregtarëve në këtë platformë është pothuajse 120,000 në mbarë botën dhe mund të përdoret lehtësisht me platformat Facebook dhe eBay. Dy tregjet kryesore të Skrill-it që ofrojnë shërbime të portës së pagesave janë ndërmjetësit Forex dhe industria e lojërave të fatit në internet.

          Rreth Skrill
          Si të depozitoni dhe tërhiqni nga llogaria Skrill?

          Si të depozitoni dhe tërhiqni nga llogaria Skrill?

          Ju mund t'i depozitoni paratë në llogarinë tuaj Skrill me opsionin e depozitimit 'Skrill 1-Tap'. Përdoruesit mund t'i depozitojnë paratë vetëm përmes një transferte bankare, kartë bankare ose kuleta të tjera elektronike të lidhura vetëm me llogarinë e tyre bankare.

          Për të vazhduar me depozitimin, duhet të jepni datën e lindjes dhe adresën tuaj dhe më pas të vazhdoni me pagesën. Nëse dëshironi të tërhiqni paratë tuaja nga Skrill, mund t'i dërgoni direkt në llogarinë tuaj bankare, duke zgjedhur opsionin "Tërheq". Për kuletat elektronike, është e menjëhershme, dhe për një kartë bankare, duhen 3 ditë pune.

          Ju mund të bëni një depozitë direkte në Skrill përmes 'transferimit të drejtpërdrejtë në bankën tuaj', që është metoda më e përdorur. Ju mund të përdorni karta me parapagesë, Neteller (siç ka blerë Moneybookers), Trustly, Klarna, Paysafecard ose Bitcoin për të bërë depozita direkte.

          Kufiri ditor i Skrill është 1,000 dollarë në ACH, dhe për një kartë krediti, është 2,500 dollarë për transaksion. Nëse pagesa pranohet nga Skrill, atëherë duhen 20 minuta për të kredituar shumën. Por, nëse refuzohet, Skrill do të sigurojë një rimbursim të plotë në llogarinë tuaj bankare pas verifikimit të plotë.

          Koha e përpunimit të Skrill është e menjëhershme për kuletat elektronike dhe Skrill MasterCard me parapagesë. Transfertat bankare mund të zgjasin nga 1-5 ditë pune, MasterCard mund të zgjasë deri në 3 ditë pune, Visa Card do të zgjasë 7 ditë pune dhe portofoli celular dhe pagesa janë të menjëhershme.

          Mund të bëni edhe pagesa celulare përmes aplikacionit Skrill, i disponueshëm si për pajisjet mobile Android ashtu edhe për iOS. Ju mund të zgjidhni të bëni transaksione me monedhat e disponueshme të Skrill në këto kazino në vitin 2020 si Karamba, Dunder, Party Casino, Casino.com dhe Betway.

          Si të depozitoni dhe tërhiqni nga llogaria Skrill?
          Kostot e Skrill për transferimin e parave

          Kostot e Skrill për transferimin e parave

          Tarifa e transferimit të menjëhershëm për Skrill në kuletat elektronike është falas përmes transferimit të parave të Skrill. Kufiri i transferimit të Skrill është 1000 dollarë përmes Shtëpisë së Kliringut Automatik dhe për Kartat e Kreditit është 2500 dollarë për transaksion. Ky është kufiri ditor për kryerjen e transaksioneve të Skrill.

          Vlen të përmendet se Skrill ka pajtueshmërinë e tij strikte, kështu që nëse vendi juaj është i ndaluar sipas Skrill, nuk mund të bëni depozita dhe tërheqje përmes kësaj platforme. Por, Skrill lejon që transaksionet në mbi 200 vende të dërgojnë dhe të marrin para. Le të shohim vendet që Skrill pranon të dërgojë para ose të marrë para.

          Në cilat vende mund të dërgoj para me Skrill?

          Vendet e përfshira këtu janë:

          Australia, Austria, Qipro, Bangladeshi, Nepali, Greqia, Gjermania, Letonia, Tajlanda, Vietnami, Polonia, Holanda, Belgjika, Mbretëria e Bashkuar, Irlanda, Indonezia, San Marino, Sllovenia, Sri Lanka, Spanja, Malajzia, Italia, Kenia, Finlanda , Estonia, Luksemburgu, Lituania, Monako, Sllovakia dhe Filipinet.

          Nga cilat vende mund të marr para me Skrill?

          Vendet e përfshira këtu janë:

          Andorra, Emiratet e Bashkuara Arabe, Austria, Australia, Norvegjia, Zelanda e Re, Belgjika, Bahreini, Bullgaria, Kanadaja, Kolumbia, Zvicra, Republika Çeke, Finlanda, Franca, MB, Irlanda, Islanda, Italia, Omani, Polonia, Norvegjia, Malta, Holanda, San Marino, Singapori, Serbia, Sllovenia, Sllovakia, Tajlanda, Suedia, Tajvani, Turqia, Afrika e Jugut dhe shumë më tepër.

          Adresa e Skrill, Informacioni i Kontaktit dhe Detajet e Telefonit

          Skrill, më parë Moneybookers, është një ofrues i shërbimit të pagesave në internet që kujdeset për mbi 200 vende dhe 40 monedha. Konsumatorët mund të lidhen pa probleme me sistemin e mbështetjes së klientit të Skrill nëpërmjet këtyre opsioneve për të adresuar ankesat e tyre.

          Adresa fizike

          Ju mund t'i shkruani Skrill-it në adresimin e ankesave tuaja në adresën e "Zyrës së Regjistruar", që është - Skrill Limited, 25 Canada Square, Canary Wharf, Londër, E14 5LQ, MB.

          Numrat e telefonit për shërbimin ndaj klientit Skrill

          Numri i tij ndërkombëtar i telefonit është +44 203 308 2520. Për përdoruesit ndërkombëtarë, ai do të tarifohet sipas tarifave të thirrjeve të tyre lokale. Mbajtësi i llogarisë VIP mund të kontaktojë Skrill në +44 (0) 203 608 1405. Ju mund të përdorni ID-në tuaj të klientit për të zvogëluar kohën e radhës, e cila mund të jetë gati 3 minuta. Megjithatë, banorët e Mbretërisë së Bashkuar mund ta telefonojnë këtë numër +44 203 308 2519 gjatë orarit të punës.

          Platforma e parave në internet Skrill nuk ka ofruar opsionin Live Chat deri më tani, por ndonjëherë mund ta shohim atë në të ardhmen.

          Nëse jeni i ri në përdorimin e Skrill, mund të shkoni te seksioni FAQ i platformës dhe të vendosni pyetjet tuaja.

          Këto FAQ mund të shkruhen në skedën "Merr përgjigje të menjëhershme". Ju mund të kërkoni FAQ në lidhje me llogaritë, pagesat, sigurinë, tërheqjet, etj.

          Kostot e Skrill për transferimin e parave
          Siguria në lojërat e fatit

          Siguria në lojërat e fatit

          Nëse ju ose dikush që njihni ka nevojë për ndihmë për shkak të problemeve të lojërave të fatit, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë:

          Siguria në lojërat e fatit

          FAQ

          Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

          Çfarë është Skrill dhe për çfarë përdoret?

          Skrill është një portofol elektronik në internet i cili trajton shumë lloje të ndryshme pagesash online. Skrill është një nga metodat më të njohura të depozitimit dhe tërheqjes për kazinotë online në të gjithë botën. Që nga viti 2015 Skrill ka qenë pjesë e grupit Paysafe së bashku me ish-konkurrentin e tij Neteller.

          Skrill, MoneyBookers dhe Neteller janë ndoshta ofruesit më të përdorur dhe më të respektuar të pagesave të kazinove online në botë dhe konsiderohen të sigurt. Kompania trajton miliona pagesa çdo vit dhe është aktive në shumë vertikalë përtej kazinosë online.

          A ka ndonjë ndryshim midis Skrill, Neteller dhe Moneybrokers

          Skrill, Neteller dhe MoneyBookers janë të gjitha në pronësi të së njëjtës kompani që nga viti 2015. Neteller ka zgjedhur të mbajë markat individuale edhe pse të gjitha janë pjesë e të njëjtit grup kompanish. Arsyeja për mos konsolidimin e të gjitha markave nën një emër është se markat e ndryshme kanë dallime rajonale kur bëhet fjalë për ndërgjegjësimin e markës.

          Cilat janë ndryshimet midis përdorimit të një karte krediti për të depozituar para në një kazino online në krahasim me përdorimin e një portofoli elektronik?

          Shumë kazino ofrojnë mundësinë për të depozituar para me kartën tuaj bankare direkt në kazinonë tuaj online. Arsyeja pse kazinotë ofrojnë një numër opsionesh të ndryshme pagese është sepse depozitat e kartave të kreditit në kazinotë online mund të refuzohen. Një avantazh i përdorimit të një portofoli elektronik në vend të depozitave direkt me kartë është rritja e sigurisë midis jush dhe kazinosë online.

          A është Skrill një metodë popullore pagese për kazinotë dhe lojërat elektronike në internet?

          Skrill është padyshim një nga ofruesit më të njohur të pagesave dhe kuletat elektronike në treg brenda kazinove dhe lojërave elektronike në internet.

          A është pa pagesë hapja e një llogarie me Skrill?

          Po, hapja e një llogarie me Skrill është pa pagesë.

          Cili është kufiri maksimal i tërheqjes dhe depozitimit të Skrill?

          Pasi llogaria juaj të jetë verifikuar me Skrill, kufiri i depozitimit dhe tërheqjes është 25,000 dollarë për një llogari individuale Skrill.

          Nëse Skrill nuk do të funksiononte për të depozituar para në kazinonë online të zgjedhjes sime, cilën mënyrë tjetër pagese do të rekomandonit?

          Nëse Skrill nuk do të funksiononte për ju që të depozitoni para në një kazino në internet, ne do t'ju rekomandonim të hulumtoni se cilat metoda rajonale të pagesës ofrohen nga kazinoja juaj në internet e zgjedhur.

          A është e sigurt të përdoret Skrill për të depozituar dhe tërhequr para në internet?

          Skrill konsiderohet nga të gjitha standardet një metodë e sigurt pagese dhe tërheqjeje kur bëhet fjalë për trajtimin e transaksioneve në kazino online dhe baste sportive në shumicën e vendeve.

          Cilat kazino online nuk e pranojnë Skrill si një mënyrë pagese?

          Të gjitha kazinotë e listuara në filtrin e mësipërm i kanë treguar të gjitha Onlinecasinorank se pranojnë lojtarë që depozitojnë në Skrill. Kjo do të thotë që çdo kazino në internet që nuk është në atë listë nuk pranon lojtarë që depozitojnë me kuletat elektronike Skrill.

          Cilat pajisje mbështet Skrill?

          Skrill mbështet Android, iPhone, Windows, Mac, pajisje të bazuara në ueb, pajisje të bazuara në Linux dhe shumë më tepër.

          Cili është modeli i çmimeve të Skrill?

          Ai mbështet një model çmimi falas për fillestarët, pagesa një herë dhe pagesa të bazuara në kuota për tregtarët e mëdhenj.

          Cilat gjuhë mbështet Skrill?

          Skrill mbështet gjuhë si anglisht, frëngjisht, gjermanisht, spanjisht, SHBA-Anglisht, Indi-Anglisht, Kinezisht, etj.

          Cilat mënyra të tjera pagese janë si Skrill?

          Skrill është një portofol elektronik. Kuletat e tjera elektronike të njohura janë:

          • Paypal
          • Neosurf
          • Jeton
          • Moneybookers