Kazinotë më të mira online me Quickbit

Quickbit është një kompani suedeze fintech, e drejtuar nga qëllimi i vetëm për të ofruar një zgjidhje të thjeshtë, të shpejtë dhe të sigurt për të integruar kriptomat në jetën tuaj të përditshme. Quickbit ka të bëjë me bërjen e pagesave kripto më të lehta dhe më të lira, pa pasur nevojë të shqetësoheni kurrë për sigurinë.

Quickbit mund të përdoret për nevoja të përditshme, si transaksione të thjeshta, pagesa, lojëra në kazino online, shkëmbim kriptosh dhe gjithçka që disponohet drejtpërdrejt në aplikacion, me një klikim të thjeshtë të pajisjes tuaj celular.

Ndërsa Quickbit lehtësoi pagesat dhe transaksionet me kripto, interesi për të po rritet çdo ditë. Pra, numri i kazinove online shtoi këtë zgjidhje perfekte që klientët e saj të mund të depozitonin dhe tërhiqnin. Pra, nëse përdorimi i Quickbit Casino ju duket tërheqës, le të ecim përpara duke parë detaje të mëtejshme rreth kësaj zgjidhje pagese dhe se si mund t'i sjellë vlerë udhëtimit tuaj të lojërave të fatit në internet.

Çfarë është Quickbit?

Çfarë është Quickbit?

Quickbit EU AB është një nga kompanitë suedeze fintech me rritje më të shpejtë, e themeluar në vitin 2016, por tashmë ka marrë nën kontroll tregun e fintech. Kompania u krijua me qëllimin e vetëm që më shumë njerëz dhe kompani të përfitojnë nga përdorimi i kriptomonedhave në baza ditore.

Kompania drejtohet duke bërë pagesat online më të lehta dhe më të lira, por edhe më të shpejta dhe më të sigurta. Pra, Quickbit ofroi një portofol kripto, i cili i lejon klientët të paguajnë tregtarët elektronikë me kriptomonedhë, vetëm me klikimin e një butoni në pajisjen e tyre inteligjente.

Të gjitha shërbimet që Quickbit ofron për klientët e tij lidhen me besimin e ekipit të tij se e ardhmja e pagesave online do të bazohet në kriptomonedha dhe teknologjinë blockchain, e cila do të zëvendësojë monedhat e vjetra fiat.

Quickbit dhe kazinotë në internet

Siç e dini tashmë që Quickbit është një nga zgjidhjet më inovative të pagesave të kriptove në internet për përdorim të përditshëm, le të shohim se me çfarë lidhje ka kazinove online. Epo, përgjigja është e thjeshtë, me rritjen e interesit për Quickbit nga klientët, kompanitë e basteve online filluan të përfshijnë këtë mënyrë pagese për lojtarët e tyre, në mënyrë që ata të mund të kryejnë transaksione të thjeshta pa asnjë tarifë të fshehur.

Quickbit i lejon bastorët që thjesht të dërgojnë kripto në llogarinë e tyre të lojërave të fatit dhe gjithashtu të kërkojnë pagesa direkt nga aplikacioni i Quickbit. Pra, në thelb, ju do të mbani të gjitha kriptomat tuaja në portofolin tuaj Quickbit, i cili mund të përdoret për baste në shumë kazino online.

Çfarë është Quickbit?
Si të depozitoni në një kazino në internet me Quickbit?

Si të depozitoni në një kazino në internet me Quickbit?

Tani, le të shohim se çfarë procesi i depozitimit është për kazinotë në internet Quickbit. Në fakt, ekziston një mënyrë shumë interesante që ju të paguani me kriptomonedhën Quickbit, por të përdorni euron, përmes Kartës Virtuale të Vizës Quickbit. Do të thotë që ju mund të përdorni Quickbit për të depozituar monedhën fiat dhe kriptomonedhën nga një aplikacion.

Pra, pasi të dini se keni të gjithë lirinë për të paguar në çfarëdo monedhe që dëshironi, le të shohim hapat për të bërë një depozitë në llogarinë tuaj të kazinosë.

 • Zgjidhni një kazino në internet dhe shkoni në faqen e saj zyrtare
 • Krijoni dhe aktivizoni llogarinë tuaj
 • Shkoni te seksioni i depozitave
 • Zgjidhni Quickbit si një mënyrë pagese
 • Shkruani shumën që dëshironi të depozitoni
 • Futni të gjitha të dhënat e tjera të kërkuara
 • Përfundoni transaksionin
Si të depozitoni në një kazino në internet me Quickbit?
Si të bëni një tërheqje nga bilanci i kazinosë në internet me Quickbit?

Si të bëni një tërheqje nga bilanci i kazinosë në internet me Quickbit?

Pasi të filloni të luani lojëra në kazinonë tuaj online, do të filloni të pyesni veten nëse mund të tërhiqni fonde nga llogaria juaj duke përdorur Quickbit. Për fat të mirë, kompania ofron edhe këtë shërbim. Sigurisht, për të mbledhur fondet tuaja nuk do të duhet të prisni gjatë, pasi të gjitha transaksionet e kriptove me Quickbit janë të menjëhershme. Pra, cilat janë hapat për tërheqjen nga Quickbit nga kazinotë online?

 • Shkoni në kazinonë tuaj dhe regjistrohuni
 • Shkoni te seksioni i tërheqjes / arkëtarit
 • Zgjidhni Quickbit si një metodë tërheqjeje
 • Futni të gjitha detajet e kërkuara për transaksionin
 • Shkruani shumën që dëshironi të tërhiqni
 • Dërgoni kërkesën për tërheqje

Pasi të pranohet kërkesa juaj për tërheqje, ju do të merrni shumën e kërkuar menjëherë në llogarinë tuaj. Megjithatë, disa kazinove në internet mund të duhen deri në 24 orë për të përpunuar një kërkesë për tërheqje. Por, mos u shqetësoni, do të merrni njoftime shtytëse kur transaksioni të miratohet dhe të arrijë në portofolin tuaj të internetit Quickbit.

Verifikimi i llogarisë

Ndërsa po përdorni portofolin kripto për të mbledhur shumën tuaj të kërkuar, nuk do t'ju duhet të bëni asnjë verifikim identiteti ose adrese. Sigurisht, kripto ju jep mundësinë të bastni në mënyrë anonime, pa pasur nevojë të shkruani asnjë të dhënë personale, përveç numrit të portofolit tuaj.

Si të bëni një tërheqje nga bilanci i kazinosë në internet me Quickbit?
Kohët dhe tarifat e përpunimit të Quickbit

Kohët dhe tarifat e përpunimit të Quickbit

Transaksionet më të lira dhe më të shpejta janë ndër qëllimet më të vlefshme të Quickbit. Pra, mund të prisni që të keni transaksione shumë të shpejta me tarifa pothuajse zero. Në fakt, kur dërgoni fonde në kazinonë tuaj, nuk do të tarifoheni. Megjithatë, do t'ju duhet të paguani tarifa për shitjen, blerjen dhe shkëmbimin e monedhave dixhitale nëpërmjet aplikacionit Quickbit. Çdo shërbim tjetër duket të jetë falas në Quickbit në këtë moment.

Sigurisht, nëse po u dërgoni fonde përdoruesve të tjerë të Quickbit, mund të shijoni lëvizje pa pagesë, të cilat mund të jenë jashtëzakonisht të dobishme në disa situata. Sigurisht, nëse jeni të gatshëm të dini detaje të mëtejshme rreth tarifave, jeni gjithmonë të lirë të vizitoni faqen zyrtare të Quickbit.

Kur bëhet fjalë për kohën e përpunimit, nuk është çudi që përdoruesit mund të bëjnë çdo transaksion menjëherë. Bota e kriptove po pushton me të vërtetë, kështu që nuk është për t'u habitur që mund të shijoni një shërbim të menjëhershëm të transferimit të parave.

Kohët dhe tarifat e përpunimit të Quickbit
Ku mbështetet Quickbit?

Ku mbështetet Quickbit?

Quickbit filloi si një biznes që ofron zgjidhje pagese për njerëzit në Suedia. Megjithatë, me suksesin e saj të madh, ajo filloi të përhapet në më shumë vende. Sigurisht, kompania nuk është ende e disponueshme në të gjithë botën, por përhapja e shërbimit në Finlandë, Norvegji dhe Holandë, përveç vendit të themelimit, Suedisë, është një fillim i mrekullueshëm për Quickbit.

Ku mbështetet Quickbit?
Ofertat më të mira të bonusit të Quickbit Casino

Ofertat më të mira të bonusit të Quickbit Casino

Kazinotë Online Quickbit janë ende në një lloj faze nisjeje, që do të thotë se aktuale faqet e internetit të lojërave të fatit që pranojnë pagesa Quickbit nuk janë ende aq shumë. Pra, ofertat e bonusit për të bërë depozita me kosto efektive të Quickbit janë ende të kufizuara.

Sidoqoftë, nëse jeni një bastdhënës që pëlqen të mbledhë oferta promocionale, mos e braktisni ende Quickbit. Në fakt, kur jeni në një kazino online që pranon pagesa të Quickbit, mund të merrni ofertën e mirëseardhjes që ka dhe thjesht të bëni depozitën me Quickbit.

Sigurisht, duhet të kontrolloni nëse Quickbit pranohet si një mënyrë pagese, dhe gjithashtu nëse oferta e mirëseardhjes ka ndonjë kërkesë për depozitim. Një tjetër shërbim bonus nga i cili mund të përfitoni pothuajse në çdo faqe interneti të kazinosë nga e gjithë bota, është Bonusi i Reload, i cili në thelb është i njëjtë me një promovim të mirëseardhjes. Por, mbani në mend, duhet të kontrolloni sërish nëse mund të rimbushni llogarinë tuaj me fonde nga Quickbit.

Ofertat më të mira të bonusit të Quickbit Casino
Çfarë duhet të kërkoni kur zgjidhni një metodë pagese në kazino?

Çfarë duhet të kërkoni kur zgjidhni një metodë pagese në kazino?

Zgjedhja e një mënyre pagese për kazinotë online mund të jetë një gjë shumë e vështirë për t'u bërë, në rastin kur nuk dini se çfarë të kërkoni. Sigurisht, nuk ka gjë të tillë si metoda më e mirë e depozitimit. Ju duhet të zgjidhni atë që funksionon më mirë për ju, në varësi të nevojave dhe kërkesave tuaja personale.

Por, megjithatë, të dish se çfarë e bën të mirë një metodë pagese është njohuri e vlefshme për të pasur. Pra, kur bëhet fjalë për pagesat e kazinosë, së pari duhet të kontrolloni nëse metoda juaj është pranuar në kazino. Është gjithashtu falas për ta përdorur atë. Përveç kësaj, duhet të kontrolloni monedhat e disponueshme, nëse ka vetëm monedhë fiat, ose nëse ka ndonjë monedhë virtuale. Një tjetër gjë për t'u marrë parasysh është koha e përpunimit. Nëse një transaksion kërkon shumë, ndoshta ia vlen të shikoni një shërbim tjetër pagese.

E fundit, por padyshim jo më pak e rëndësishme, mos harroni të kontrolloni nëse metoda është e sigurt dhe do t'i mbajë të sigurta të dhënat tuaja.

Pse duhet të zgjidhni Quickbit?

Nëse po pyesni nëse Quickbit mund të mbulojë të gjitha këto kërkesa, përgjigjja është po. Me portofolin tuaj Quickbit, ju mund të ruani të gjitha fondet tuaja dhe madje të shesni kriptovaluta për EUR dhe më pas të paguani me kartën tuaj virtuale Visa. Nëse jeni tipi i personit që dëshironi të përdorni monedhat dixhitale për baste, Quickbit do të sigurojë transferta të shpejta dhe të sigurta, pa pasur nevojë të vendosni ndonjë detaj karte, të dhëna personale ose ndonjë gjë tjetër për të bërë një depozitë.

Çfarë duhet të kërkoni kur zgjidhni një metodë pagese në kazino?
Si të regjistroheni për Quickbit?

Si të regjistroheni për Quickbit?

Ashtu si me çdo portofol tjetër kripto, do t'ju duhet të regjistroni një llogari për ta përdorur atë. Megjithatë, procesi është mjaft i thjeshtë.

 • Zgjidhni nëse dëshironi të merrni një uebsajt të Quickbit, portofol celular ose desktop
 • Hapeni atë dhe shkoni te formulari i regjistrimit.
 • Shkruani të gjitha informacionet e kërkuara si emri, e-mail, fjalëkalim
 • Zgjidhni vendin tuaj dhe krijoni llogarinë tuaj
Si të regjistroheni për Quickbit?
Siguria dhe Siguria Quickbit

Siguria dhe Siguria Quickbit

Siguria dhe siguria janë pjesë të tjera thelbësore të Quickbit EU AB. Shërbimet financiare që ata ofrojnë janë në një nivel të lartë sigurie, kështu që nuk keni asgjë për t'u shqetësuar kur i përdorni.

Quickbit përdor teknologjitë më të fundit të sigurisë për të mbrojtur të gjitha informacionet tuaja personale dhe të pagesave. Për më tepër, Quickbit përdor mure zjarri dhe teknologji të brendshme me kriptim të lartë për siguri shtesë. Në përgjithësi, kur bëheni anëtar i Quickbit, mund të jeni të sigurt që çdo të dhënë që ndani me të është e sigurt.

Siguria dhe Siguria Quickbit
Zgjidhja alternative e pagesave Quickbit

Zgjidhja alternative e pagesave Quickbit

Quickbit është një kompani fintech shumë mbresëlënëse, e cila pa dyshim ofron shërbime të shkëlqyera për adhuruesit e kazinove. Megjithatë, duke qenë se aplikacioni Quickbit nuk është i disponueshëm në të gjithë botën, mund të mos jeni në gjendje ta përdorni nga vendndodhja juaj. Pra, le të shohim disa alternativa për shërbimet e pagesave që kazinoja juaj miraton.

Aplikacionet e portofolit kripto

Nëse dëshironi t'i përmbaheni shërbimeve të pagesave kripto, mund të përdorni shumë kuleta të tjera elektronike të kriptomonedhave. Le të shohim disa nga më të njohurat që zakonisht pranohen nga pothuajse çdo faqe interneti e kazinosë në internet.

PayPal

Në rast se kërkoni një mënyrë për të përdorur monedhën fiat si një mënyrë pagese në faqen tuaj të internetit të kazinosë në internet, mund të mendoni të përdorni PayPal. Sigurisht, PayPal është ndër sistemet më të njohura të pagesave online, i cili ju ofron një nivel të lartë sigurie, transaksione të shpejta dhe disponueshmëri pothuajse në të gjithë botën.

Transferta me tela

Sigurisht, ju mund të përdorni transfertat bankare për të dërguar para nga llogaria juaj bankare drejtpërdrejt në llogarinë bankare të kazinosë tuaj. Ky është padyshim opsioni më i sigurt për transaksionet në një shtrirje globale, pavarësisht se në cilën faqe interneti kazino jeni anëtar. Sigurisht, transfertat e llogarisë bankare kërkojnë më shumë kohë dhe kanë tarifa më të larta.

Kartat e Kreditit/Debitit

Ngjashëm me transfertat bankare, ju mund të bëni transaksione të sigurta duke përdorur ndonjë kartën e vizës ose master card. Kjo metodë ju ofron një nivel të lartë sigurie, por përsëri, kohët e pritjes dhe tarifat mund të jenë më të larta se sa mund të dëshironit. Megjithatë, përdorimi i kartës plastike të vizës është ende një nga metodat më të preferuara për të bërë depozitime në faqet e internetit të kazinove.

Zgjidhja alternative e pagesave Quickbit
Në përmbledhje rreth përdorimit të kazinove Quickbit

Në përmbledhje rreth përdorimit të kazinove Quickbit

Quickbit bëri një kërkesë të madhe për të qenë ndër aplikacionet më të mira të portofolit kripto në të ardhmen e afërt. Aplikacioni ju lejon të përdorni si monedhat fiat ashtu edhe ato dixhitale, ose duke përdorur kartën tuaj të vizës ose kartën Quickbit.

Përdorimi i të dy llojeve të monedhave në aplikacionin Quickbit është mjaft mbresëlënës, si dhe fakti që mund të bëni shkëmbime të thjeshta brenda aplikacionit dhe transferime në kuletat e brendshme ose të jashtme me një kosto shumë të ulët, me tarifa minimale ose edhe pa tarifa.

Në përgjithësi, shërbimi financiar që ofron Quickbit mund të jetë jashtëzakonisht i dobishëm në çdo situatë, pavarësisht nëse jeni të gatshëm të luani në një uebsajti i kazinosë, dërgoni kriptomën te miqtë dhe familjarët, ose thjesht mbajeni kriptorën për të qenë pjesë e teknologjisë blockchain.

Në përmbledhje rreth përdorimit të kazinove Quickbit

FAQ

Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

Çfarë është Quickbit?

Quickbit është një kompani suedeze Fintech, e themeluar në vitin 2016. Ajo drejtohet nga qëllimi i vetëm për të ofruar më shumë mundësi për njerëzit që të paguajnë me kripto, të pranojnë kripto dhe në përgjithësi të bëjnë çdo transaksion kripto. Përveç kësaj, ju mund të merrni kartën tuaj virtuale të vizës në portofolin Quickbit dhe të paguani me monedha fiat.

A është e sigurt të përdorni kazinotë në internet Quickbit?

Quickbit është një nga shërbimet më të sigurta të portofolit kripto atje. Kompania përdor procedurat më të fundit të mbrojtjes për të siguruar që të gjitha të dhënat tuaja personale dhe të pagesave janë të sigurta. Përveç kësaj, përdoren politika të brendshme të mbrojtjes, si dhe mure zjarri për siguri shtesë të fondeve tuaja.

A mund të përdor Quickbit për pagesat në kazino në internet?

Megjithatë, Quickbit është ende një kompani e re dhe është e disponueshme në vende të kufizuara nga e gjithë bota. Ajo tashmë është e integruar në një shumicë dërrmuese të faqeve të internetit të kazinove në internet. Do të thotë që ju mund të shijoni bastet me portofolin tuaj kripto Quickbit.

Ku pranohet Quickbit?

Shërbimet financiare të kriptove të Quickbit janë të disponueshme në Suedi, Norvegji, Holandë dhe Finlandë. Nëse nuk e shihni vendin tuaj midis atyre të pranuarve, mos u shqetësoni, shërbimi Quickbit po përhapet me një ritëm shumë të shpejtë, kështu që mund të bëhet i disponueshëm së shpejti në tuajin.

A duhet të hap një llogari për të përdorur kazinotë në internet Quickbit?

Po, për të filluar përdorimin e shërbimit të pagesave Quickbit për transaksionet e kazinosë në internet, do t'ju duhet të hapni një llogari në faqen e internetit ose aplikacionin Quickbit. Më pas, thjesht mund të hyni në llogarinë tuaj dhe të filloni të vini baste.

A mund t'i dërgoj kripto përdoruesit e tjerë të Quickbit përmes aplikacionit?

Po, zgjidhja inovative Quickbit mbështet transaksionet e brendshme që mund të kryhen pa asnjë tarifë, vetëm me një klikim të thjeshtë dhe më e rëndësishmja, të gjitha transaksionet do të përpunohen në çast.