Kazinotë më të mira online me Paysafe Card

Paysafecard është një mënyrë pagese me parapagesë që operon në 49 vende, me popullaritetin më të lartë në Australi, Zelandën e Re dhe Amerikën e Veriut. Mënyra e pagesës ofron aplikacione celulare falas për përdoruesit e Apple dhe Android, duke i lejuar ata të menaxhojnë kodet e tyre me parapagesë, të kontrollojnë bilancin e tyre ose të bëjnë blerje duke përdorur kodet QR direkt nga aplikacioni. Paysafecard është një opsion i popullarizuar dhe i sigurt pagese për lojtarët e kazinove në internet për shkak të nivelit të lartë të anonimitetit. Përdoruesit nuk kanë nevojë të fusin informacione personale ose financiare kur bëjnë një depozitë, duke e bërë atë një opsion të sigurt dhe të sigurt për transaksionet e kazinosë në internet. Për më tepër, Paysafecard ofron komoditet pasi përdoruesit mund të blejnë kupona në emërtime të ndryshme dhe t'i përdorin ato për të bërë depozita të shumta në kazino të ndryshme në internet. Ky artikull mbulon në detaje se si të përdorni Paysafecard në kazinotë në internet.

Kazinotë më të mira online me Paysafe Card
al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Kazino 1xBet u themelua në vitin 2007 dhe në dy vitet e fundit arriti të fitojë epërsinë e tregut vendas.

Deri në 600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet është një kazino që lejon baste sportive dhe lojëra të fatit në internet pa pasur nevojë të regjistroheni. Kazinoja u themelua në vitin 2018, jo shumë kohë më parë, por gjithsesi ka arritur të veçohet nga kazinotë e tjera dhe kjo është arsyeja kryesore e suksesit të saj të madh.

100% deri në 750 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Miratuar nga eCogra
 • Seksion i madh Microgaming
 • Ruletë e shkëlqyer në internet
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miratuar nga eCogra
 • Seksion i madh Microgaming
 • Ruletë e shkëlqyer në internet

Ruby Fortune është një kazino që ka argëtuar dhe shpërblyer lojtarët për gati dy dekada.

100% deri në 1600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen

Jackpot City Casino u lançua në vitet '90 kur kazinotë në internet po ngriheshin. Që atëherë, kazinoja Jackpot City ka adoptuar veçori të reja moderne dhe inovative. Ata vlerësojnë atë që është e rëndësishme për të tërhequr klientët e rinj dhe për t'i mbajtur të lumtur ata aktualë.

Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm

Një nga më të fundit dhe më premtues kazinove online është Wazamba; një sipërmarrje filloi në 2019. Kazinoja përfundoi si kazinoja e dytë më e mirë e re në 2019 në çmimet e shquara Ask Gamblers. Wazamba është në pronësi dhe operuar nga Araxio Development NV, një operator i njohur i kazinove në internet i licencuar në juridiksionin e Curacao.

Deri në 1000 € + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Paneli i lojtarit më të mirë
 • Dizajn i pastër
 • Kazino shumëgjuhëshe
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Paneli i lojtarit më të mirë
 • Dizajn i pastër
 • Kazino shumëgjuhëshe

National Casino operohet nga TechSolutions Group NV, i cili është i bazuar në Curacao, dhe i licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Curacao që nga viti 2018. National ofron një përzgjedhje të gjerë lojërash në kategori të ndryshme, të cilat mund të lundrohen lehtësisht në faqen e tyre intuitive dhe miqësore për përdoruesit.

Deri në 1000 dollarë + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme

Është një nga faqet më të reja në arenën e lojërave të fatit që hapi dyert në 2019. Në pronësi të Araxio Development NV dhe operuar nga 7StarsPartners, Nomini Casino ofron alternativa më emocionuese për lojtarët në internet. Kazinoja me temë frutash paraqet një portofol përfitimesh inovative për lojëra moderne. Lojtarët që kërkojnë një holl shumëngjyrësh do t'i pëlqejnë personazhet e tij të çuditshëm.

Deri në 5000 $/€
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium

Mansion Casino u themelua në vitin 2003 dhe u lançua në vitin 2004 nga një grup investitorësh privatë. Aktualisht, ata operojnë katër site lojërash, secila me markën dhe identitetin e vet të veçantë.

100% deri në 1000 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Janë hapur disa vende
 • Më shumë se 500 lojëra
 • eCOGRA miratuar
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Janë hapur disa vende
 • Më shumë se 500 lojëra
 • eCOGRA miratuar

Spin Casino u themelua për herë të parë si Spin Palace Casino në vitin 2001. Pasi të vizitoni faqen e tyre të internetit, mund të prisni të keni një përvojë të këndshme. Spin Casino ka një licencë me Autoritetin e Lojërave të Maltës dhe Komisionin e Lojërave Kahnawake.

Merrni mbi 2000 € + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Spin Samurai është një nga kazinotë më të fundit në internet. Themeluar në vitin 2020, është në pronësi dhe drejtuar nga Dama NV Ky operator i njohur drejton dhjetëra kazino online, duke përfshirë BitStarz Casino, GetSlots dhe Golden Star Casino.

  100% deri në 200 € + 7 € bonus pa depozite
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Kazino Winorama është një faqe interneti kumari që paraqet një temë të shtrembëruar të festës në rrugë. Bashkohuni në festë dhe fitoni pagesa masive. Ajo operohet nga Jurimae Limited, një kompani me bazë në Qipro që i përket Twino Trading NV

   100% deri në 200 € + 7 € bonus pa depozite
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Kazino online Scratchmania është themeluar në vitin 2018. Është pjesë e kazinosë online të operuar nga Jurimae Limited, një degë tërësisht në pronësi të Twino Trading NV

    €/$100 Bonusi i parë i depozitës
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë

     Duelz Casino u krijua në 2018 si një kazino në internet që fton lojtarët e fatit të shijojnë lojërat e tyre të preferuara. Kazinoja, e cila është në pronësi të SuprPlay Limited Casinos, përmban disa lojëra të tilla si lojëra elektronike, lojëra tavoline, lojëra pokeri dhe lojëra të drejtpërdrejta. Kumarxhinjtë mund të luajnë lojëra duke përdorur ofruesit kryesorë të softuerit që përfshijnë Play'n GO, NetEnt dhe Microgaming.

     300 €/1BTC + 100 rrotullime falas
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Pranon kriptomonedhën
     • Shumë gjuhë
     • Shumëllojshmëri metodash depozitimi
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Pranon kriptomonedhën
     • Shumë gjuhë
     • Shumëllojshmëri metodash depozitimi

     Bao Casino është një kazino mjaft e re që u lançua në vitin 2018, por ato mbulojnë gjithçka që kemi për të thënë. Mund të gjeni lojëra elektronike dhe tregtarë të drejtpërdrejtë, lojëra tavoline dhe kripto. Kazinoja ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar dhe ato ofrojnë mbështetje për klientët 24/7.

     Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë

      Nëse cilësia dhe sasia janë ato që lojtarët kërkojnë kur kërkojnë për një kazino, atëherë Kazino Alf është vendi ku duhet të jetë. E themeluar në vitin 2018, Alf Casino është një nga kazinotë e reja në pronësi dhe operim të Araxio Development NV Casinos. Lojtarët njihen me aventura mahnitëse që shfaqin zana të vogla ndërsa ndeshen me personazhe të çuditshëm.

      100% deri në 1000 dollarë
      Shfaq më pakShfaq më shumë
      • Jackpote ditore
      • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
      • 1000+ lojëra elektronike
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë
      • Jackpote ditore
      • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
      • 1000+ lojëra elektronike

      Betvictor është një kazino që më parë njihej si Victor Chandler International Limited. Fillimisht filluan si baste sportive në internet, por më vonë janë bërë një kazino online. Kompania u themelua nga William Chandler dhe më vonë, ajo iu kalua pesë djemve të tij.

      225% Deri në 600 € + 170 rrotullime falas
      Shfaq më pakShfaq më shumë
      • 20+ opsione pagese
      • Depozita minimale e ulët
      • Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë
      • 20+ opsione pagese
      • Depozita minimale e ulët
      • Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack

      I lançuar në vitin 2020, Megaslot është një kazino online në pronësi të Megapari Ltd dhe operuar nga N1 Interactive LTD. Kazinoja ka një katalog të madh lojërash me më shumë se 2000 lojëra elektronike dhe lojëra tavoline nga zhvillues të shumtë. Ajo ka një faqe shumëngjyrëshe që disponohet në tetë gjuhë dhe po aq monedha të pranuara.

      Deri në 1500 dollarë + 50 rrotullime falas
      Shfaq më pakShfaq më shumë
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë

       Suprabets është një kazino në internet që i shërben një tregu të madh lojtarësh në mbarë botën me lojëra kazino live, lojëra tavoline, video lojëra elektronike dhe libra sportive. Është një degë tërësisht në pronësi të Lima Invest Limited. Ai rregullohet dhe licencohet nga legjislacioni i Qeverisë së Curacaos për lojërat e fatit. Suprabets Casino garanton që çdo lojtar që viziton faqen e internetit të shijojë një lojë emocionuese si Poker, Slots, ruletë, lojëra elektronike jackpot. Suprabets është një kazino e njohur online që u lançua në vitin 2018. Filloi në Brazil dhe është përhapur në vende të tjera të Amerikës së Jugut, Evropë dhe Kanada. Kazino online Suprabets krenohet me një përzgjedhje të madhe bonusesh, oferta speciale dhe një përzgjedhje të larmishme lojërash. Ka një përzgjedhje të larmishme lojërash, duke përfshirë ruletin, lojërat elektronike, Pokerin Caribbean Stud dhe baccarat. Për më tepër, kjo kazino online ofron një gamë të gjerë zgjedhjesh bankare, një bonus emocionues mirëseardhjeje dhe një ekip të përgjegjshëm të shërbimit ndaj klientit. Ai i përmbahet politikës KYC, e cila mandaton të gjithë lojtarët të verifikojnë identitetin e tyre përpara se të depozitojnë fonde. Ky rishikim do të shqyrtojë disa nga veçoritë dhe ofertat e tij dalluese.

       Deri në 200 dollarë + 220 rrotullime falas
       Shfaq më pakShfaq më shumë
       • Shpërblime VIP
       • Kazino me letra me gërvishtje
       • Ofrohen çmime të rastësishme
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë
       • Shpërblime VIP
       • Kazino me letra me gërvishtje
       • Ofrohen çmime të rastësishme

       Cookie Casino u lançua jo shumë kohë më parë, vetëm në vitin 2020, dhe ofron më shumë se 1500 lojëra në këtë pikë.

       Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
       Shfaq më pakShfaq më shumë
       • Miqësore për celularin
       • Oferta bonus mirëseardhjeje
       • Libri sportiv në dispozicion
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë
       • Miqësore për celularin
       • Oferta bonus mirëseardhjeje
       • Libri sportiv në dispozicion

       E themeluar në vitin 2019, Rabona është ndër kazinotë më të mira për kumarxhinjtë e gjithanshëm. Kazinoja është në pronësi dhe operuar nga Araxio Development NV, i njëjti operator pas Zet Casino, Kazino Frumzi, Kazino Casinia, Kazino Campobet, Kazino Alf, Campobet , dhe Kazino Wazamba, ndër të tjera . Rabona është e licencuar dhe e rregulluar në juridiksionin e Curacao .

       Deri në $500 + 200 rrotullime falas
       Shfaq më pakShfaq më shumë
       • Miqësore për celularin
       • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
       • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë
       • Miqësore për celularin
       • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
       • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes

       LibraBet u krijua në 2018, dhe deri më tani, shumë mirë; po u jep kazinove më të mira në industri një përpjekje për paratë e tyre. Sipërmarrja është në pronësi dhe operuar nga Araxio Development NV, i njëjti operator i kazinosë pas Kazino Malina, Kazino Alf, YoyoCasino, Kazino Nomini, dhe SlotsPalace Casino, ndër të tjera. LibraBet është i licencuar në juridiksionin e Curacao.

       450% deri në 800 € + 250 rrotullime falas
       Shfaq më pakShfaq më shumë
       • Bonuse bujare
       • Multi-valuta
       • Miqësore për celularin
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë
       • Bonuse bujare
       • Multi-valuta
       • Miqësore për celularin

       Mund të duket e vogël, por Cadoola është një kazino që funksionon përmes Tranello Group, një kompani Qiproje, me licencë Curacao. Platforma u ka shërbyer kumarxhinjve me lojëra emocionuese dhe pagesa të shpejta që nga viti 2017. Tema e saj plot ngjyra shoqërohet nga një arenë e pasur lojrash për çdo shije, me lojëra elektronike nga furnitorët më të mëdhenj në industri.

       Deri në 750 dollarë + 200 rrotullime falas
       Shfaq më pakShfaq më shumë
       • Gama e gjerë e lojërave popullore
       • Kazino shumëgjuhëshe
       • Miqësore për celularin
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë
       • Gama e gjerë e lojërave popullore
       • Kazino shumëgjuhëshe
       • Miqësore për celularin

       Një nga kazinotë më të mira në internet që zotërohet dhe operohet nga Araxio Development NV është BoaBoa Casino. Kjo sipërmarrje është në biznes që nga viti 2017. E licencuar dhe e rregulluar në juridiksionin e Curacao me mirësjellje të një licence Antillephone NV, përfshijnë kazinotë motra të BoaBoa Kazino Malina , Kazino Casinia, Kazino Cadoola , BuranCasino dhe Zet Casino.

       Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
       Shfaq më pakShfaq më shumë
       • Lojërat më të fundit në ofertë
       • Bonuset bujare të mirëseardhjes
       • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë
       • Lojërat më të fundit në ofertë
       • Bonuset bujare të mirëseardhjes
       • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit

       Themeluar në vitin 2017, MalinaCasino është ndër më të mirat kazinove online sot. Sipërmarrja është në pronësi dhe operuar nga Araxio Development NV, një operator me reputacion i kazinosë që zotëron dhe operon gjithashtu BuranCasino, Zet Casino, Kazino Alf , YoyoCasino, dhe Kazino Cadoola. Ajo është e licencuar në juridiksionin e Curacao dhe operon duke përdorur një nënlicencë nga Antillephone NV Curaçao.

       Deri në $500 + 20 rrotullime falas dhe më shumë
       Shfaq më pakShfaq më shumë
       • Kazino shumëgjuhëshe
       • Shërbim i mirë ndaj klientit
       • Miqësore për celularin
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë
       • Kazino shumëgjuhëshe
       • Shërbim i mirë ndaj klientit
       • Miqësore për celularin

       Unique Casino u krijua në vitin 2016 dhe operohet nga Play Logia NV. Kazinoja është e licencuar dhe operohet nga Autoriteti i Lojërave të Qeverisë së Antileve Hollandeze. Unique Casino përpiqet të sjellë përvojën më të mirë të kazinosë për ju, pavarësisht se çfarë pajisje përdorni për të hyrë në llogarinë tuaj.

       Deri në 750 dollarë + 50 rrotullime
       Shfaq më pakShfaq më shumë
       • Shumëllojshmëri e gjerë e lojërave elektronike
       • Bonuse bujare
       • Miqësore për celularin
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë
       • Shumëllojshmëri e gjerë e lojërave elektronike
       • Bonuse bujare
       • Miqësore për celularin

       E themeluar në vitin 2019 nga Play Logia NV Casino, kazino VegasPlus ka bërë padyshim një punë të jashtëzakonshme për të rikrijuar atmosferën e Vegasit përmes ekstravagancës së saj të pashembullt dhe opsioneve të mëdha të lojërave. VegasPlus është një kazino lojëra elektronike me 500+ tituj lojëra elektronike në bibliotekën e tij. Ka gjithashtu disa lojëra jackpot dhe afër 45 lojëra tavoline.

       Bonus i mirëseardhjes Deri në 200 dollarë + 200 rrotullime
       Shfaq më pakShfaq më shumë
       • Miqësore për celularin
       • 6000+ lojëra
       • Kazino shumëgjuhëshe
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë
       • Miqësore për celularin
       • 6000+ lojëra
       • Kazino shumëgjuhëshe

       GSlot është një kazino online me reputacion që u krijua në vitin 2020. Edhe pse ka qenë në treg për vetëm 2 vjet, ajo arriti të ngrihet lart dhe të ndërtojë një reputacion si një nga faqet më të ndryshme të kazinove në treg.

       Deri në 100 $/€ + 25 rrotullime falas
       Shfaq më pakShfaq më shumë
       • Nuk nevojitet regjistrim
       • Pay N Play kazino
       • Përfitimet e statusit VIP
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë
       • Nuk nevojitet regjistrim
       • Pay N Play kazino
       • Përfitimet e statusit VIP

       PlayToro është një kazino online që operohet nga SkillOnNet Ltd., operacionet e së cilës rregullohen nga Autoriteti i Lojërave të Maltës sipas një licence të lëshuar në 2018.

       Deri në 1000 € + 200 rrotullime falas
       Shfaq më pakShfaq më shumë
       • Miqësore për celularin
       • Bonuse bujare
       • Oferta VIP
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë
       • Miqësore për celularin
       • Bonuse bujare
       • Oferta VIP

       Luckland është një kazino e njohur në internet që operon në industrinë e iGaming për shumë vite. Gjatë viteve të tij aktive, Luckland ka arritur të zhvillojë një reputacion shumë të mirë si një kazino e sigurt në internet që ofron disa nga lojërat më të mira të kazinosë në treg.

       100% Deri në 500 € + 100 rrotullime falas
       Shfaq më pakShfaq më shumë
       • 6000+ lojëra
       • Programet VIP
       • Kazinotë kripto
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë
       • 6000+ lojëra
       • Programet VIP
       • Kazinotë kripto

       Getslots është një kazino që u lançua në vitin 2020 dhe u ofron lojtarëve të saj shumë opsione lojrash nga më shumë se 40 ofrues softuerësh. Bonuset e ndryshme do t'ju mbajnë gjithmonë në buzë të vendit tuaj dhe opsionet e ndryshme bankare do t'i bëjnë gjërat shumë më të lehta, kështu që kjo është një kazino që duhet t'i hidhni një sy.

       Shfaq më shumë
       Shfaq më pak

       Paysafecard është një opsion popullor me parapagesë për lojtarët në kazinotë online në të gjithë globin. Është një kupon që lejon lojtarët të depozitojnë llogaritë e tyre pa dhënë të dhëna të ndjeshme. Për këtë arsye, është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kanë përparësi diskrecionin dhe sigurinë.

       Shfaq më shumë

       Miliona lojtarë kazinoje në mbarë botën përdorin Paysafecard, një metodë pagese me parapagesë, për të bërë depozita dhe për të luajtur për para të vërteta në kazino të shumta në internet. Meqenëse karta me parapagesë po bëhet gjithnjë e më e popullarizuar, na u desh të futeshim në detajet e sakta rreth kazinove Paysafecard - do të thotë, të mirat dhe të këqijat.

       Shfaq më shumë
       Paysafecard në kazinotë në internet

       Paysafecard në kazinotë në internet

       Paysafecard është një mënyrë pagese me parapagesë që i lejon përdoruesit të bëjnë blerje dhe transaksione online pa pasur nevojë për një llogari bankare ose kartë krediti. Sistemi funksionon duke lëshuar një kod unik PIN 16-shifror që përdoret për të bërë pagesa në tregtarë të ndryshëm në internet, duke përfshirë kazinotë online. Paysafecard është një nga mënyrat më të mira të pagesës së kazinosë për lojtarët që preferojnë të mos përdorin metoda tradicionale bankare ose që duan të ruajnë siguri dhe privatësi të lartë kur kryejnë transaksione në internet.

       Paysafecard në kazinotë në internet
       Si të përdorni Paysafecard në kazinotë në internet

       Si të përdorni Paysafecard në kazinotë në internet

       Lojtarët do të gjejnë gjithmonë kazinotë më të mira në internet që pranojnë Paysafecard si një opsion pagese. Nëse planifikoni të përdorni Paysafecard, ndiqni udhëzuesin e mëposhtëm:

       1. Bleni një Paysafecard: Mund ta blini Paysafecard në pika të ndryshme të shitjes me pakicë si pika karburanti, dyqane komoditeti dhe supermarkete ose të përdorni platformën online. Emërtimet e kuponëve variojnë nga 10 deri në 100 dollarë.
       2. Shlyerja e kuponëve: Hyni në çdo kazino më të mirë në internet që pranon depozita në Paysafecard. Shkoni te faqja e arkëtarit, klikoni depozitë dhe zgjidhni Paysafecard si mënyrën tuaj të pagesës. Vendosni shumën e depozitës dhe kodin 16-PIN në kupon tuaj. Konfirmoni në fund për të filluar depozitimin. Fondet do të reflektohen në gjendjen e llogarisë tuaj menjëherë.
       3. Tërheqja e fondeve: Pasi të keni luajtur lojën tuaj më të mirë të kazinosë në internet, mund t'i tërheqni lehtësisht fondet tuaja gjatë seancës duke përdorur Paysafecard. Shkoni te faqja e Arkëtarit dhe zgjidhni Tërhiqe duke përdorur Paysafecard si opsionin tuaj. Shkruani shumën, më pas dorëzoni transaksionin.

       Gjithmonë rishikoni termat dhe kushtet e lidhura me depozitën e kazinosë Paysafecard përpara se të filloni ndonjë transaksion. Mësoni si të përdorni Paysafecard për të depozituar dhe tërhequr fonde në kazinotë online me udhëzuesin tonë gjithëpërfshirës.

       Si të përdorni Paysafecard në kazinotë në internet
       Lojëra të njohura të kazinosë për të luajtur me Paysafecard

       Lojëra të njohura të kazinosë për të luajtur me Paysafecard

       Lojtarët mund të shijojnë lojërat e tyre të preferuara në kazinotë më të mira në internet që pranojnë depozita në Paysafecard. Pasi të keni bërë depozitën tuaj duke përdorur Paysafecard, mund të provoni disa prej tyre lojërat më të mira të kazinosë në internet. Ato përfshijnë:

       1. Slots: Këto janë lojërat më të njohura në kazinotë më të mira të Paysafecard. Ata janë të lehtë për të luajtur dhe për të fituar. Slotet Paysafe ofrojnë veçori inovative si rrotullime falas, wilds, scatter dhe një lojë bonus. Disa kazino online ofrojnë lojëra elektronike të zgjedhura Paysafe.
       2. Lojëra tavoline: Çdo kazino në internet Paysafecard ofron një gamë të gjerë lojërash tavoline, si ruletë, blackjack dhe baccarat. Tregtarët virtualë i presin ato dhe lojtarët mund të bastojnë në këto lojëra duke përdorur Paysafecard.
       3. Jackpots: Qoftë një adhurues i jackpot-it fiks apo progresiv, mund të drejtoheni në çdo sajt të lojërave të fatit Paysafe dhe të provoni fatin tuaj në çmimet kryesore.
       4. Video Poker: Është një nga lojërat më të vjetra të kazinosë që mund të luhet me Paysafecard. Ai kombinon elementet e lojërave të pokerit me një tregtar virtual. Do t'ju duhet një strategji dhe fat në anën tuaj për të mbetur fitimprurës.

       Përdorimi i metodave të sigurta të pagesës në kazinotë në internet është dëshmuar i rëndësishëm gjatë viteve. Të luash në kazinonë më të mirë në internet që pranon depozita në Paysafecard ofron përparësi të shumta. Ato përfshijnë:

       1. Siguria dhe Anonimiteti: Paysafecard është një mundësi pagese e sigurt për të bërë depozita në kazinotë online. Nuk përdor informacion personal ose financiar; prandaj lojtarët mbeten anonimë. Preferohet nga shumica e lojtarëve që duhet t'i mbajnë private aktivitetet e tyre të lojërave në internet.
       2. Aksesueshmëria: Paysafecard është një opsion popullor pagese në kazinotë online. Lojtarët mund të blejnë kuponët Paysafe në pika të ndryshme.
       3. Kontroll i lehtë i buxhetit: Nëse nuk jeni të disiplinuar me financat tuaja, Paysafecard është një opsion më i mirë. Kjo ju lejon të kontrolloni shpenzimet tuaja duke kufizuar blerjet tuaja në shumën e ngarkuar në kartën tuaj.
       4. Bonuset dhe promovimet: Në kazinotë më të mira të Paysafecard, lojtarët kanë të drejtë për të bonuse dhe promovime të mira kur ata vendosin Paysafecard si opsionin e tyre kryesor të pagesës. Ato përfshijnë bonuse të mirëseardhjes, rrotullime falas, bonuse depozitash dhe programe besnikërie.
       Lojëra të njohura të kazinosë për të luajtur me Paysafecard
       Përfitimet e përdorimit të Paysafecard në kazinotë online

       Përfitimet e përdorimit të Paysafecard në kazinotë online

       Ndërsa luajnë në kazinotë online duke pranuar Paysafe, lojtarët gëzojnë disa përfitime. Ato përfshijnë:

       1. Depozita të lehta dhe të shpejta: Depozitat në Paysafecard në kazinotë online janë të menjëhershme. Ju mund të blini lehtësisht kuponët e Paysafe dhe të depozitoni në kazinotë tuaja më të mira në internet që pranojnë depozita në Paysafecard.
       2. Siguria dhe Privatësia: Paysafecard ka një nivel të lartë sigurie pasi përdor një kod 16-PIN të dhënë pas blerjes. Ai gjithashtu ruan privatësinë e lojtarëve pasi nuk keni nevojë të ndani informacionin tuaj personal dhe financiar kur blini.
       3. Aksesueshmëria: Paysafecard është lehtësisht i disponueshëm dhe i pranuar nga shumica e kazinove në internet. Është ndër mënyrat më të sigurta të pagesës.
       4. Mjeti buxhetor: Kur përdorni Paysafecard si metodën tuaj të pagesës, ju mund t'i kontrolloni me lehtësi shpenzimet tuaja pasi mund të përdorni vetëm paratë në kartën tuaj. Ndihmon në promovimin e praktikave të përgjegjshme të lojërave të fatit.
       5. Programi i Besnikërisë: Nëse përdorni Paysafecard si metodën tuaj kryesore të depozitimit, mund të regjistroheni në programin e besnikërisë së kazinove të ndryshme në internet. Disa nga këto programe janë krijuar për të shpërblyer lojtarët që përdorin Paysafecard. Ato përfshijnë rrotullime falas, bonuse ekskluzive dhe ngjarje.
       Përfitimet e përdorimit të Paysafecard në kazinotë online
       Bonuset e kazinosë Paysafecard

       Bonuset e kazinosë Paysafecard

       Ndërsa luani në kazinonë me karta Paysafe, mund të shijoni bonuse të ndryshme duke përdorur Paysafecard si metodën tuaj të pagesës. Ato përfshijnë:

       1. Bonuset e mirëseardhjes: Shumica e kazinove me Paysafecard ofroni bonuse të mirëseardhjes për anëtarët e rinj të cilët regjistrohen dhe depozitojnë me të. Këto bonuse përfshijnë bonuse të ndeshjes, rrotullime falas dhe shpërblime të tjera.
       2. Rifresko Bonuset: Këto janë bonuse që kazinotë më të mira online të Paysafecard u japin lojtarëve që bëjnë depozita duke përdorur Paysafecard në depozitën e tyre të parë. Ato vijnë në formën e rrotullimeve falas dhe ndeshjeve të depozitave.
       3. Bonuse pa depozite: Kazinotë më të mira pranojnë Paysafecard bonuse pa depozite për lojtarët për t'u regjistruar dhe verifikuar llogaritë e tyre. Bonuset përfshijnë para të gatshme ose rrotullime falas. Lojtarët mund të përdorin Paysafecard për të kërkuar bonuset.
       4. Programet e Besnikërisë: Disa nga kazinotë më të mira në internet të Paysafecard ju shpërblejnë për ca kohë duke përdorur Paysafecard si metodën tuaj kryesore të pagesës. Ju mund të kërkoni rrotullime falas, bonuse për kthimin e parave dhe përfitime të tjera.
       5. Bonusi i referimit: Ju gjithashtu mund të gëzoni një bonus për referimin e mikut tuaj në një kazino online. Ju të dy merrni një bonus nëse shoku juaj regjistrohet dhe depoziton duke përdorur Paysafecard.

       Vini re se bonuset e disponueshme të lidhura me Paysafecard mund të ndryshojnë midis kazinove në internet. Rishikoni kushtet e bonusit për të kuptuar të gjitha kërkesat e depozitave dhe basteve përpara se të merrni pjesë në një bonus.

       Bonuset e kazinosë Paysafecard

       FAQ

       Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

       A është Paysafecard një mënyrë e sigurt dhe e sigurt për të kryer transaksione në kazino në internet?

       Po. Paysafecard është një mënyrë pagese e sigurt dhe e sigurt për transaksionet e kazinosë online. Ai nuk ndan informacione personale ose financiare dhe përdor kriptim të nivelit të lartë.

       A mund të përdor Paysafecard për të bërë tërheqje nga kazinotë në internet?

       Po. Disa kazinotë më të mira që pranojnë Paysafecard ju lejojnë gjithashtu të tërhiqni fonde duke përdorur Paysafecard. Përpara se të filloni tërheqjen, duhet të verifikoni identitetin tuaj dhe të përmbushni të gjitha kërkesat e bastit.

       A ka ndonjë tarifë të lidhur me përdorimin e Paysafecard për transaksionet e kazinosë në internet?

       Nuk ka ndryshime të lidhura me Paysafecard për transaksionet e kazinosë në internet. Rishikoni termat dhe kushtet për të konfirmuar nëse kazinoja juaj në internet ngarkon disa tarifa tërheqjeje.

       Si të krijoj një llogari Paysafecard?

       Për të krijuar një llogari Paysafecard, drejtohuni në faqen zyrtare të internetit. Klikoni "Regjistrohu" dhe futni të dhënat tuaja personale në faqen e re. Krijoni një fjalëkalim dhe zgjidhni vendin tuaj të banimit. Shkoni në emailin tuaj dhe verifikoni emailin, më pas shtoni fonde për të përdorur Paysafecard.

       A pranohet gjerësisht Paysafecard nga kazinotë në internet?

       Po. Paysafecard është ndër metodat më të mira të pagesës të mbështetura nga kazinotë online në mbarë botën. Është e pranuar gjerësisht. Megjithatë, ai nuk është i disponueshëm në disa vende.

       Çfarë lloje bonusesh kazino mund të marr duke përdorur Paysafecard për transaksionet e kazinosë në internet?

       Duke përdorur Paysafecard, ju keni të drejtë për bonuse të ndryshme të kazinosë në internet. Ato përfshijnë bonuse të mirëseardhjes, bonuse të ringarkimit, programe besnikërie, bonuse pa depozite dhe një bonus Refer-a-mik.