Kazinotë më të mira online me PayPlay

PayPlay i lejon tregtarët të pranojnë pagesa në internet nga kartat e zakonshme të kreditit. Kompanitë e kazinove në internet mund ta përdorin këtë metodë për të lidhur sistemet e tyre ekzistuese.

Punonjësit mund të bëjnë pagesa me lehtësi duke përdorur këtë ofrues pagese. Disavantazhi i pagesës është se është ende relativisht i ri.

Kështu, qasja është aktualisht, vetëm disa kazino po e përdorin atë. Megjithatë, organizata po bashkëpunon ngushtë me ofruesit e mëdhenj të kazinove në internet për të përdorur shërbimet e tyre. Lojtarët mund të presin që kjo mënyrë pagese të përdoret në shumicën e kazinove online në të ardhmen.

Si të bëni një depozitë në PayPlaySi të bëni një tërheqje me PayPlayA mund të tërhiqen lojtarët me celular?
Si të bëni një depozitë në PayPlay

Si të bëni një depozitë në PayPlay

Opsioni i pagesës është i ri për kazinotë online. Pavarësisht nga fakti se vetëm disa kazino e përdorin atë, ato që përdorin PayPlay e bëjnë mjaft të thjeshtë për lojtarët që të plotësojnë depozitat e tyre. Depozitat në PayPlay janë të thjeshta për t'u bërë për lojtarët.

Lojtari duhet të shkojë në skedën e pagesës së kazinosë pasi të ketë gjetur një kazino që do t'i pranojë. Ata do të zgjedhin kartat e duhura lokale ose të parapaguara këtu. Shërbimi PayPlay lidh kartat e njohura të kreditit si Visa, MasterCard, UnionPay dhe American Express.

Sapo të konfirmohet transaksioni, paratë do të zhvendosen shpejt dhe lojtarët do të jenë në gjendje t'i përdorin paratë e tyre në kazinonë online ku dëshirojnë t'i përdorin ato.

PayPlay gjithashtu lidh pagesat e kriptomonedhave me kazinotë në internet. Kriptovalutat e njohura si Bitcoin dhe Ethereum mund të përdoren për të kryer pagesa. Megjithatë, disa kazino në internet normalisht do t'i kufizojnë këto. Lojtarët do të kuptojnë se ata që ofrojnë pagesën janë alternativa shumë e sigurt.

Shumica e tarifave të transaksionit PayPlay bazohen në ato të përcaktuara nga kartat e kreditit të njohura. Këto janë zakonisht të ulëta, kështu që lojtarët nuk duhet të kenë probleme me to. Megjithatë, kazinotë mund të vendosin tarifa shtesë për transaksionet. Para se të shkojnë, lojtarët duhet të kenë gjithmonë një sy për ta.

Si të bëni një depozitë në PayPlay
Si të bëni një tërheqje me PayPlay

Si të bëni një tërheqje me PayPlay

Megjithëse shumica e faqeve të internetit i pranojnë këto pagesa, vetëm disa kazino me reputacion në internet ofrojnë tërheqje nga PayPlay. Metodat më të mira bankare për depozitat dhe tërheqjet janë të disponueshme në faqet më të vlerësuara.

Shumica e lojtarëve zgjedhin t'i lidhin llogaritë e tyre me Visa ose MasterCard që lidh PayPlay. Lojtarët që zgjedhin këtë opsion, nuk do të kenë asnjë problem për të arkëtuar fitimet e tyre pasi të shënojnë një çmim të parë të kazinosë ose të fitojnë shumë në lojërat e ruletit.

Lojtarët janë në gjendje të tërheqin shpejt fondet duke përdorur PayPlay, pavarësisht nëse janë lojtarë fillestarë apo me përvojë. Opsioni PayPlay i lejon ata të kërkojnë para menjëherë dhe pa bërë asnjë shpenzim.

Si të bëni një tërheqje

Lojtari do të zgjedhë tërheqjen e kartës së kreditit si hapin tjetër. Kazinotë në internet do ta drejtojnë lojtarin të zgjedhë metodën e pagesës me një kërkesë të thjeshtë në skedën e llogarisë. Visa ose MasterCard janë kartat më të zakonshme PayPlay.

Disa kazino online mund t'u kërkojnë lojtarëve të ofrojnë disa dokumente për vërtetimin e identitetit. Kur kazinoja kërkon këto dokumente, lojtarët duhet të zgjedhin opsionin e dhënë që u përshtatet atyre.
Pasi lojtarët të kenë konfirmuar PayPlay si metodën e tyre të tërheqjes, ata duhet të japin shumën që duan të tërheqin.

Kur përdorni MasterCard ose Visa, lojtarët mund të tërheqin diku nga 150 deri në 2500 dollarë. Një tërheqje e kartës së kreditit të kazinosë në internet zakonisht merr tre deri në katër ditë pune për të përfunduar dhe dërguar paratë te lojtari.

Si të bëni një tërheqje me PayPlay
A mund të tërhiqen lojtarët me celular?

A mund të tërhiqen lojtarët me celular?

Si në internet ashtu edhe jashtë linje, kartat e kreditit janë një mënyrë jashtëzakonisht e thjeshtë për të kryer pagesa. Ato janë dukshëm më të sigurta dhe më të ulëta të sasisë së parave që përdoruesit duhet të mbajnë.

Kur bëhet fjalë për pagesat online, ato janë edhe metodat më efikase dhe më të sigurta të pagesës, falë sigurisë së ofruar nga kodet CVV dhe lejet. Lojtarët do ta kenë të thjeshtë të menaxhojnë fondet e tyre duke përdorur kartën e kreditit PayPlay sepse metoda është mjaft e thjeshtë për t'u përdorur dhe arkëtimi kërkon shumë pak kohë.

Kartat e kreditit janë një nga opsionet më të njohura të pagesave në kazinotë online. Pra, lojtarët nuk duhet të kenë problem të gjejnë një që do t'i lejojë ata të tërheqin fitimet e tyre në këtë mënyrë.

Për më tepër, lojtarët interaktivë do të gjejnë një bollëk kazinosh të bazuara në ueb që marrin karta krediti nga organizata të ndryshme. Ky është një përfitim i rëndësishëm sepse u mundëson sa më shumë lojtarëve që të menaxhojnë fondet e tyre të lojërave shpejt dhe me lehtësi.

Arkëtimi i fitimeve të kazinosë online nëpërmjet kartave të kreditit ka gjithashtu avantazhin e të qenit i shpejtë. Kur krahasohen me mënyra të tjera për të tërhequr para nga kazino, këto transaksione zakonisht zgjasin të paktën tre ditë pune.

A mund të tërhiqen lojtarët me celular?