Kazinotë më të mira online me PayPal

PayPal është një sistem i njohur gjerësisht i pagesave në internet që lejon përdoruesit të bëjnë transaksione të sigurta në internet. Ajo u themelua në vitin 1998 dhe ka mbi 300 milionë llogari aktive në mbarë botën. Është gjithashtu një opsion popullor pagese për kazinotë në internet, duke i lejuar lojtarët të bëjnë depozita dhe tërheqje në mënyrë të sigurt dhe të lehtë. Kjo ju lejon të bëni depozita dhe tërheqje shpejt dhe lehtë pa ndarë detajet tuaja bankare ose informacionin e kartës së kreditit me kazinonë tuaj në internet. Pagesat përpunohen në çast, duke ju lejuar të luani lojërat më të mira të kazinosë në internet menjëherë. Edhe pse jo të gjitha kazinotë në internet mbështesin PayPal si një nga metodat e tyre të sigurta të pagesës, ai pranohet gjerësisht nga faqet kryesore të kazinove. Ky artikull do të ndajë njohuri më të mira për kazinotë në internet të PayPal dhe veçoritë e tyre.

Kazinotë më të mira online me PayPal
al Country FlagCheckmark

Ruby Fortune

al Country FlagCheckmark
100% deri në 750 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Miratuar nga eCogra
 • Seksion i madh Microgaming
 • Ruletë e shkëlqyer në internet
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miratuar nga eCogra
 • Seksion i madh Microgaming
 • Ruletë e shkëlqyer në internet

Ruby Fortune është një kazino që ka argëtuar dhe shpërblyer lojtarët për gati dy dekada.

Deri në 5000 $/€
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium

Mansion Casino u themelua në vitin 2003 dhe u lançua në vitin 2004 nga një grup investitorësh privatë. Aktualisht, ata operojnë katër site lojërash, secila me markën dhe identitetin e vet të veçantë.

€/$100 Bonusi i parë i depozitës
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Duelz Casino u krijua në 2018 si një kazino në internet që fton lojtarët e fatit të shijojnë lojërat e tyre të preferuara. Kazinoja, e cila është në pronësi të SuprPlay Limited Casinos, përmban disa lojëra të tilla si lojëra elektronike, lojëra tavoline, lojëra pokeri dhe lojëra të drejtpërdrejta. Kumarxhinjtë mund të luajnë lojëra duke përdorur ofruesit kryesorë të softuerit që përfshijnë Play'n GO, NetEnt dhe Microgaming.

  Deri në 100 $/€ + 25 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Nuk nevojitet regjistrim
  • Pay N Play kazino
  • Përfitimet e statusit VIP
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Nuk nevojitet regjistrim
  • Pay N Play kazino
  • Përfitimet e statusit VIP

  PlayToro është një kazino online që operohet nga SkillOnNet Ltd., operacionet e së cilës rregullohen nga Autoriteti i Lojërave të Maltës sipas një licence të lëshuar në 2018.

  Deri në 200 dollarë + 100 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Instant-Play, i disponueshëm në të gjitha platformat!
  • Depozita e shpejtë e parave të gatshme
  • SSL i koduar
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Instant-Play, i disponueshëm në të gjitha platformat!
  • Depozita e shpejtë e parave të gatshme
  • SSL i koduar

  Përpara se t'i bashkoheni kazinosë në internet HeySpin, mund të pyesni veten se çfarë ofron ajo që është e ndryshme nga kazinotë e tjera në internet. Epo, HeySpin ju mirëpret në një ndërfaqe miqësore për përdoruesit. Është dëshira e çdo lojtari që të lundrojë pa probleme nëpër një faqe kazinoje. Në krye të dizajnit, HeySpin do t'ju japë akses në shumë lojëra dhe ofrues softuerësh.

  Deri në 200 dollarë + 100 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Përvojë lozonjare e lojërave
  • 700+ lojëra dhe rritje
  • Bonus bujar i mirëseardhjes
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Përvojë lozonjare e lojërave
  • 700+ lojëra dhe rritje
  • Bonus bujar i mirëseardhjes

  Mr.play është një faqe kumari me një ndalesë që përbëhet nga një kazino dhe një bastesh. Është i përshtatshëm për entuziastët e kazinosë që janë gjithashtu të interesuar baste sportive. E themeluar në vitin 2017, sipërmarrja operohet nga Aspire Global International LTD, por është në pronësi të Marketplay LTD. Mr.play është i licencuar dhe i rregulluar në MB, Maltë, Suedi dhe Irlandë.

  Deri në 720 € + 200 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Platformë e sigurt dhe e besueshme
  • Qindra lojëra zbavitëse
  • Kazino me temë femrash
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Platformë e sigurt dhe e besueshme
  • Qindra lojëra zbavitëse
  • Kazino me temë femrash

  Queenplay është ndër kazinotë e reja të themeluara në vitin 2020. Sipërmarrja është në pronësi dhe operuar nga Aspire Global International LTD. Ky operator i njohur i kazinosë drejton gjithashtu Regent Play Casino, Chilli Spins Casino, Bellis Casino DK, KaiserSlots Casino dhe Barbados Casino, ndër kazino të tjera. Queenplay Casino është e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA).

  Deri në 800 dollarë + 100 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Bonuset me rrota të larta
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme
  • Bonus VIP
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Bonuset me rrota të larta
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme
  • Bonus VIP

  Regent Play është një kazino celulare në internet në pronësi dhe operim të Aspire Global International LTD, i njëjti operator që qëndron pas Wixstars Casino, Atlantic Spins Casino, Trada Casino, PlayFrank Casino dhe ExtraSpel Casino, vetëm për të përmendur disa. E themeluar në vitin 2018, kazinoja funksionon sipas Rregulloreve të Lojërave në Largësi të Maltës me numrin e licencës MGA/CRP/148/2007.

  100 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • I sigurt dhe i sigurt
  • Pagesa të shpejta
  • Lojëra cilësore
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • I sigurt dhe i sigurt
  • Pagesa të shpejta
  • Lojëra cilësore

  Queen Vegas Casino u lançua në vitin 2011 dhe tani operon nën një licencë të Autoritetit të Lojërave të Maltës. Kazinoja online menaxhohet nga SkillOnNet Ltd dhe u ofron lojtarëve lojëra të shumta, bonuse të mahnitshme dhe metoda të shpejta bankare. Të gjitha ofertat synojnë t'u japin lojtarëve një shije të familjes mbretërore që është tema e faqes së lojërave të Queen Vegas.

  100 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Kazino e drejtë
  • Pay N Play kazino
  • Lojëra të reja dhe të njohura
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Kazino e drejtë
  • Pay N Play kazino
  • Lojëra të reja dhe të njohura

  Turbonino është një kazino në internet e krijuar në vitin 2020. Është një anëtar i kazinove të kufizuara Skill On Net. Ai ofron një koleksion të gjerë lojërash kazino si lojëra elektronike video, lojëra tavoline dhe lojëra kazino live. Punon me disa studio të famshme lojërash si Play'n GO, Pragmatic Play dhe NetEnt. Kazinoja në internet Turbonino është e licencuar dhe e rregulluar nga UKGC, MGA dhe autoriteti Suedez Gambliauthority përmes kompanisë së saj mëmë. Kazino online Turbonino është një tjetër hyrje e fundit në tregun e lojërave të fatit. Është projektuar thjesht me një ndërfaqe mbresëlënëse me kontrolle të thjeshta. Faqja e internetit dominohet nga një ngjyrë blu me disa prekje të bardhë dhe vjollcë. Shumica e kazinove në internet janë të dizajnuara me të gjithë lojtarët në mendje. Lojërat e kazinosë në internet Turbonino janë plotësisht të optimizuara për të gjitha llojet e pajisjeve. Është i disponueshëm në versionet e luajtjes së menjëhershme dhe celularin. Kazino online Turbonino drejton një program VIP me gjashtë nivele që ofron shpërblime të personalizuara si pagesa të shpejta, kufij më të lartë të depozitave dhe oferta speciale mujore.

  Deri në 400 dollarë kthim parash
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Nuk ka bonuse bastesh
  • 2000+ lojëra
  • Mbështetje 24/7
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Nuk ka bonuse bastesh
  • 2000+ lojëra
  • Mbështetje 24/7

  Vegas Lounge Casino u lançua zyrtarisht në 2021 nga White Hat Gaming Limited. Si një filial ajo operon nën licencat e kompanisë mëmë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe Komisioni i Kumarit të Mbretërisë së Bashkuar. Të gjitha operacionet mbështeten nga një ekip profesional mbështetës përmes kanaleve të ndryshme. Kazino online Vegas Lounge ofron disa bonuse të mira dhe akses në një holl të pasur lojërash. Kazino online Vegas Lounge ka qenë në treg që nga viti 2021. Është ndër platformat më të reja në internet nga White Hat Gaming, një operator kazinoje i njohur më së miri për zhvillimin e kazinove të njohura në internet si Jonny Jackpot, CasiGO Casino Captain Spins dhe CasiGO Casino. Ashtu si të gjitha ndërmarrjet e tjera të Lojërave White Hat, Vegas Lounge Casino është licencuar nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Autoriteti i Lojërave të Maltës. Është këtu për t'u shërbyer kumarxhinjve me një përzgjedhje të larmishme lojërash magjepsëse të kazinosë, ofrues me reputacion të pagesave, shërbime me cilësi të lartë dhe bonuse intriguese. Kazino është një kazino e mrekullueshme që do t'u sigurojë lojtarëve në mbarë botën shumë argëtim dhe kënaqësi. Pra, le të hedhim një vështrim në atë që Vegas Lounge Casino u ofron entuziastëve të kazinove në internet.

  Deri në 200 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Gamification e integruar
  • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
  • Tërheqje të shpejta
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Gamification e integruar
  • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
  • Tërheqje të shpejta

  E themeluar në vitin 2021, Sportaza është një libralidhës i rangut të lartë që ka funksionuar për mjaft kohë. Ajo operon nën një licencë të lojërave të fatit Curacao të lëshuar për kompaninë e saj mëmë. Ka mbi 5000 lojëra për të zgjedhur dhe shumë ofrues softuerësh që ne t'i listojmë këtu.

  Deri në 100 € + 50 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Program i madh VIP
  • 4000+ lojëra
  • Tërheqje të sigurta
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Program i madh VIP
  • 4000+ lojëra
  • Tërheqje të sigurta

  Royal500 është një kazino e re online e lançuar në vitin 2015. Është anëtare e grupit të kazinove online SkillOnNet Limited. Ajo operon nën një kazino master të lëshuar për kompaninë e saj mëmë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Royal500 Casino është një strehë unike dhe e vërtetë lojrash me mbi 3000+ lojëra kazino të mundësuara nga ofruesit kryesorë të softuerëve. Ka tituj individualë të kazinove të drejtpërdrejta të organizuara nga krupierë të jetës reale.

  100% deri në 100 Super rrotullime
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   LuckyLouis është një kazino online e krijuar në pranverën e 2018. Ajo i ka hequr një fletë humoristit amerikan Louis KC Maskota e kazinosë, Lucky Louis, mban barrën e kazinosë. Është në pronësi dhe operuar nga Skill On Net PT Limited. Kompania mëmë ndodhet në Maltë dhe operon me licencë malteze. LuckyLouis Casino krenohet me një dizajn të thjeshtë të plotësuar me lojëra emocionuese kazino dhe bonuse të mira. Faqja kryesore do t'ju japë një paraqitje të shkurtër të hollit të lojës.

   Shfaq më shumë
   Shfaq më pak

   Cilësia e kohës tuaj të kaluar në një kazino online mund të ndikohet shumë nga mënyra e pagesës që zgjidhni. Si PayPal ashtu edhe Skrill, dy nga kuletat elektronike më të përdorura, premtojnë pagesa të shpejta, të thjeshta dhe të sigurta për të shijuar lojërat më të mira të kazinosë në internet.

   Shfaq më shumë

   Depozitat dhe tërheqjet e kazinove kanë arritur një nivel krejt të ri, me rritjen e sistemeve të pagesave në internet.

   Shfaq më shumë

   Nuk është çudi që gjithnjë e më shumë bastore po hapin llogari të kazinove në internet, pasi teknologjitë po rriten shumë shpejt dhe japin shumë mundësi për të luajtur në distancë. Kjo është arsyeja pse ne do t'ju ofrojmë një udhëzues të plotë fillestar për kazinotë PayPal, i cili është një nga metodat më të lehta për t'u përdorur dhe të sigurta të pagesës së kazinosë. Ne do të mbulojmë se si të konfiguroni llogarinë tuaj PayPal, të gjeni një kazino me reputacion në internet që pranon PayPal, dhe gjithashtu si të merrni të gjitha masat e sigurisë.

   Shfaq më shumë

   PayPal është një nga mënyrat më të njohura të pagesave në internet, e cila po bëhet me shpejtësi e-Portofolin e zgjedhur në kazinotë online.

   Shfaq më shumë
   Hyrje në kazinotë Online PayPal

   Hyrje në kazinotë Online PayPal

   PayPal është ndër metodat më të njohura dhe më të përdorura të pagesave të sigurta në internet. Shumë kazino online kanë integruar PayPal për të ofruar zgjidhje të sigurta dhe të shpejta të pagesave në internet. Ju lehtë mund të financoni llogarinë tuaj dhe tërhiqni fitimet tuaja duke përdorur PayPal. Kazinotë në internet PayPal ofrojnë masa të avancuara sigurie me kohë të shpejtë përpunimi. Është i lehtë për t'u përdorur dhe është bërë i njohur në mesin e lojtarëve të kazinosë në internet. Rishikoni termat dhe kushtet bankare në kazinonë tuaj online për të ditur të gjitha kufizimet dhe tarifat që lidhen me pagesat e PayPal.

   Hyrje në kazinotë Online PayPal
   Si të bëni depozita në kazinotë në internet PayPal

   Si të bëni depozita në kazinotë në internet PayPal

   Disa sajte të lojërave të fatit kërkojnë verifikimin e identitetit tuaj përpara se të filloni një depozitë në kazino PayPal. Për të qenë të sigurt, së pari rishikoni termat dhe kushtet e kazinosë PayPal për të kuptuar tarifat, kohën e përpunimit dhe kufizimet e vendit që mund të zbatohen. Këtu është një udhëzues hap pas hapi për depozitat në kazino në internet në PayPal.

   1. Gjeni kazinonë më të mirë të PayPal dhe regjistrohuni. Konfirmo se PayPal është ndër mënyrat e mbështetura të pagesës.
   2. Nga faqja kryesore, lundroni në seksionin e arkëtarit dhe klikoni opsionin e depozitimit.
   3. Zgjidhni PayPal si mënyrën tuaj të preferuar të pagesës.
   4. Futni shumën që dëshironi të depozitoni, më pas dorëzoni transaksionin.
   5. Do të ridrejtoheni te llogarinë tuaj PayPal. Ju duhet të identifikoheni dhe të konfirmoni transaksionin nga llogaria juaj PayPal.

   Pasi transaksioni të përfundojë, ju do të ridrejtoheni përsëri në faqen tuaj të kazinosë në internet PayPal. Fondet do të kreditohen në llogarinë tuaj dhe ju mund të luani lojërat më të mira të kazinosë për para të vërteta. Hapat e mësipërm mund të ndryshojnë pak në varësi të kazinosë në internet dhe vendit të banimit.

   Si të bëni depozita në kazinotë në internet PayPal
   Si të tërhiqni fitimet nga kazinotë në internet PayPal

   Si të tërhiqni fitimet nga kazinotë në internet PayPal

   Supozoni se nuk e keni verifikuar llogarinë tuaj kur bëni depozitimin tuaj të parë. Në këtë rast, ju duhet ta bëni atë përpara se të filloni një tërheqje. Procesi i verifikimit KYC kërkon vërtetimin e identitetit dhe adresën për të verifikuar identitetin dhe llogarinë tuaj. Këtu është një udhëzues hap pas hapi për tërheqjen e fitimeve nga një kazino në internet PayPal.

   1. Hyni në kazinonë tuaj të depozitave në PayPal dhe lundroni në seksionin e arkëtarit.
   2. Klikoni në opsionin e tërheqjes dhe vendosni PayPal si metodën tuaj të preferuar të tërheqjes.
   3. Futni shumën që dëshironi të tërhiqni dhe konfirmoni të dhënat tuaja PayPal, më pas dorëzoni kërkesën për tërheqje.

   Pasi kërkesa të miratohet, kazino juaj PayPal do ta përpunojë atë dhe fondet do të transferohen në llogarinë tuaj. Koha e përpunimit për tërheqjet e PayPal mund të ndryshojë nga një kazino online në tjetrën. Çdo kazino me reputacion që pranon PayPal duhet të marrë deri në 48 orë për të përfunduar një proces tërheqjeje.

   Si të tërhiqni fitimet nga kazinotë në internet PayPal
   Bonuset dhe promovimet në kazino në PayPal

   Bonuset dhe promovimet në kazino në PayPal

   Si një zgjidhje popullore e pagesave dixhitale, PayPal nuk i shpërblen përdoruesit e saj bonuse ose promovime në kazinotë online. Megjithatë, ju mund të shijoni bonuse dhe promovime ekskluzive nëse depozitoni në kazino PayPal. Disa nga këto bonuse dhe promovime ekskluzive të kazinosë në internet PayPal përfshijnë:

   1. Bonusi i mirëseardhjes: Kjo ofertë është për lojtarët e rinj që regjistrohen në një kazino online dhe bëjnë depozitën e tyre të parë duke përdorur PayPal. Mund të ofrohet si rrotullime falas ose para bonus.
   2. Bonusi i ringarkimit: Kur lojtarët ekzistues depozitojnë fonde në llogaritë e tyre duke përdorur PayPal, ata shpërblehen me një bonus Reload. Ofron para shtesë, që është një përqindje e shumës së depozituar.
   3. Bonusi i kthimit të parave: Lojtarët që përdorin PayPal rregullisht në kazinotë online munden shijoni një bonus kthimi parash. Ai u ofrohet lojtarëve si përqindje e humbjeve të tyre gjatë një periudhe të caktuar. Në një kazino online, ky bonus mund të kufizohet tek përdoruesit e PayPal.
   4. Programi VIP: Disa kazino online ofrojnë a Program VIP për lojtarët të cilët bëjnë transaksione me PayPal. Lojtarët në programin VIP gëzojnë bonuse dhe promovime ekskluzive, kufij më të lartë transaksionesh dhe një menaxher të personalizuar të llogarisë.
   5. Bonusi i referimit: Nëse i drejtoni miqtë dhe familjen tuaj të regjistrohen në një kazino në internet dhe të bëni depozitën e parë duke përdorur PayPal, mund të shijoni një bonus ekskluziv i referimit.

   Është thelbësore të rishikoni termat dhe kushtet e bonusit të secilës ofertë për të kuptuar kërkesat dhe kufizimet përpara se të merrni pjesë.

   Bonuset dhe promovimet në kazino në PayPal

   Të rejat e fundit

   Kumari në Bitcoin do të rritet pas njoftimit të fundit të PayPal
   2021-05-20

   Kumari në Bitcoin do të rritet pas njoftimit të fundit të PayPal

   Migrimi i pagesave dixhitale vazhdon të rritet. Këtë herë, është PayPal ai që ka parë dritën dhe ka vendosur të lançojë portofolin e tij të kriptomonedhave që synon tregtarët dhe klientët amerikanë. Sipas një njoftimi për shtyp në tetor 2020, PayPal zgjodhi të marrë këtë rrugë pasi vuri në dukje interesin në rritje për monedhat dixhitale nga konsumatorët dhe bankat qendrore të tij.

   FAQ

   Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

   Çfarë është PayPal dhe si funksionon për kazinotë në internet?

   PayPal është një zgjidhje popullore pagesash në internet që ju lejon të bëni transaksione të sigurta në internet. Është një portofol i njohur elektronik i mbështetur nga shumë kazino online. PayPal ofron një mundësi pagese të shpejtë dhe të përshtatshme për lojtarët e kazinove në internet.

   Cilat janë përfitimet e përdorimit të PayPal në kazinotë online?

   Ka disa përfitime të përdorimit të PayPal në kazinotë online. Ato përfshijnë sigurinë, pranimin e gjerë, komoditetin, bonuset dhe promovimet ekskluzive, pajtueshmërinë me celularin dhe shpejtësinë.

   A ka ndonjë tarifë të lidhur me përdorimin e PayPal në kazinotë online?

   Po. PayPal ngarkon tarifa për transaksionet, ndërsa depozitat dhe tërheqjet janë zakonisht falas në shumicën e kazinove në internet. Kontrolloni së pari politikat e kazinosë për të konfirmuar nëse ajo kërkon tarifa për përdorimin e PayPal si një opsion pagese.

   Si mund të krijoj një llogari PayPal dhe si ta lidh atë me llogarinë time të kazinosë në internet?

   Për të krijuar një llogari PayPal, vizitoni faqen zyrtare të internetit dhe klikoni Regjistrohu. Ndiqni udhëzimet e thjeshta të regjistrimit dhe verifikoni llogarinë tuaj duke u lidhur me llogarinë tuaj bankare ose kartën e kreditit. Ju do të duhet të siguroni vërtetimin e identitetit dhe adresën kur regjistroheni. Për t'u lidhur me llogarinë tuaj të kazinosë, shkoni te seksioni i arkëtarit dhe shtoni PayPal si opsionin tuaj të preferuar të pagesës.

   A mund të përdor PayPal për të bërë depozita dhe tërheqje në kazinotë online?

   Po. PayPal ju lejon të depozitoni fonde dhe të tërhiqni fitimet në kazinotë online. Regjistrohuni në një kazino online të PayPal dhe vendosni PayPal si metodën tuaj të preferuar të pagesës.

   Sa kohë duhet që transaksionet e PayPal të përpunohen në kazinotë online?

   Supozoni se një kazino në internet pranon PayPal si një mënyrë pagese. Në atë rast, depozitat janë të menjëhershme, ndërsa tërheqjet procesohen brenda 48 orëve. Koha e përpunimit mund të ndryshojë në varësi të kazinosë në internet dhe vendit të banimit.

   A janë të disponueshme kazinotë në internet PayPal në të gjitha vendet?

   Jo. Kazinotë online të PayPal nuk janë të disponueshme në të gjitha vendet. PayPal vendos kufizime në disa vende për shkak të çështjeve ligjore dhe rregullatore.

   Çfarë duhet të bëj nëse kam probleme me llogarinë time PayPal ose transaksione në kazinotë online?

   Supozoni se hasni ndonjë sfidë me llogarinë ose transaksionet tuaja PayPal. Në këtë rast, rekomandohet të kontaktoni ekipin e mbështetjes së klientit të kazinosë në internet për ndihmë në zgjidhjen e problemit. Nëse problemi është në anën e llogarisë tuaj PayPal, kontaktoni ekipin e mbështetjes së PayPal.

   A ka ndonjë kufizim në përdorimin e PayPal në kazinotë online?

   Po. Kumari është i paligjshëm në disa vende; prandaj PayPal mund të mos jetë i disponueshëm si opsion pagese. Gjithashtu, disa kazino online nuk mbështesin shërbimet e pagesave PayPal.

   A mund të kërkoj ende bonuse dhe promovime në kazino kur përdor PayPal si një mënyrë pagese?

   Nëse kazinoja juaj pranon PayPal si një mënyrë pagese, ju mund të kërkoni bonuse dhe promovime ekskluzive të kazinosë. Ato përfshijnë bonuse të mirëseardhjes, bonuse të kthimit të parave, bonuse të ringarkimit dhe programe VIP.