Kazinotë më të mira online me NOWPayments

Në ditët e sotme, adhuruesit e kazinove online gjithnjë e më shumë zgjedhin të përdorin pagesat me kripto, gjë që ju jep lirinë për të paguar shpejt, në mënyrë të sigurt dhe madje edhe në mënyrë anonime. Për shkak të kësaj, kazinotë në internet shtojnë edhe më shumë opsione që ju të përdorni pagesat në kriptomonedhë.

Edhe pse NOWpayments u themelua vetëm pak vite më parë, në vitin 2019, ajo tashmë ka filluar të hyjë shumë shpejt në botën e kazinove online. NOWpayments është një portë pagese e kriptomonedhës jo-kujdestare, e cila ju lejon të përdorni më shumë se 50 kriptomonedha për pagesat tuaja.

NOWpayments është një sistem që përdoret përgjithësisht nga kazinotë për të pranuar pagesa në internet në kripto, por ju, si lojtar, duhet të dini se cilat janë përfitimet e bashkimit me çdo kazino që përdor NOWPayments, pasi avantazhet mund të jenë edhe më tërheqëse nga sa mund të mendoni. . Pra, le të hedhim një vështrim më të afërt se si NOWPayments dhe kazinotë në internet mund të ofrojnë një përvojë më të mirë bastesh si për kazinotë ashtu edhe për lojtarët.

Çfarë janë TANI Pagesat?

Çfarë janë TANI Pagesat?

NOWpayments është një shërbim që lejon kazinotë të pranojnë pagesa kripto. Është një shërbim jo-kujdestar që nuk ruan ose ruan asnjë fond në asnjë mënyrë, kështu që si ju ashtu edhe shtëpia do të merrni transaksione të shpejta dhe të sigurta.

NOWPayments u themelua në vitin 2019 nga ekipi i ChangeNOW, i cili është një shërbim i shkëmbimit të kriptomonedhave. NOWpayments mbështet më shumë se 50 kriptovaluta me një nga tarifat më konkurruese atje. NOWPayments ndodhet në Amsterdam, Noord-Holland, Holandë. NOWPayments u lejon partnerëve të tij të biznesit të krijojnë fatura, të vendosin abonime ose të pranojnë donacione, të gjitha në një vend.

TANI Pagesat dhe kazinotë

Nuk do ta shihni TANI Payments si një mënyrë pagese në kazinotë online, pasi ky është një shërbim i integruar me shtojca të ndryshme me kazino të caktuara, por nëse bëheni pjesë e një prej atyre kazinove, do të përfitoni në mënyra të ndryshme, si tarifa të ulëta, transaksione të shpejta dhe një nivel i lartë sigurie, e gjithë kjo nga pothuajse çdo vend në botë.

Shumë kazino në internet po përdorin shmangien e rregulloreve të zakonshme tatimore, politikave fiskale dhe ligjeve të lojërave të fatit për të ofruar një përvojë më të mirë dhe më të qetë të basteve për lojtarët e tyre, kështu që NOWPayments dhe kripto janë të dobishme.

Çfarë janë TANI Pagesat?
Si të depozitoni me TANI Pagesat në një kazino online?

Si të depozitoni me TANI Pagesat në një kazino online?

Kur ti regjistrohu për një kazino në internet që është e lidhur me NOWPayments, do të mund të bëni depozita të shpejta, të lehta dhe të drejtpërdrejta, me tarifa shumë të ulëta ose pa tarifa.

Ju mund të zgjidhni të bëni depozitën tuaj në më shumë se 50 kriptovaluta, si Bitcoin, Dash, Ethereum, Litecoin, Monero, Shiba Inu, Binance USD, Pax Dollar, Gemini Dollar, USD Coin dhe shumë të tjera.

Pasi të zgjidhni se cilën monedhë do të përdorni për financimin e llogarisë suaj të kazinosë, procesi është i drejtpërdrejtë dhe i ngjashëm për pothuajse çdo kazino:

 • Hapni portofolin tuaj kripto,
 • Zgjidhni të bëni një transferim,
 • Shkruani shumën që dëshironi të depozitoni,
 • Ngjit adresën e kazinosë në shiritin "Dërgo te".

Në shumicën e rasteve, ju do t'i merrni fondet tuaja në llogarinë tuaj menjëherë, por kini parasysh se mund të zgjasë deri në 5 minuta.

Si të depozitoni me TANI Pagesat në një kazino online?
Si të bëni një tërheqje me TANIpagesat?

Si të bëni një tërheqje me TANIpagesat?

Avantazhi i madh i përdorimit të pagesave kripto për të luajtur në kazinotë në internet është se ju mundeni tërhiqni fitimet tuaja në çdo kohë pa ndonjë vonesë transaksioni. Thjesht duhet të kërkoni tërheqjen tuaj dhe do të merrni kripto-n tuaj menjëherë.

Kazinotë kripto nuk kërkojnë asnjë verifikim, kështu që nuk keni nevojë të kaloni asnjë verifikim KYC, i cili jo vetëm që ju kursen kohë, por nuk ju detyron të ndani të dhënat tuaja personale me kazinonë.

NOWPayments zakonisht ofron tërheqje të menjëhershme, në mënyrë që, pasi të kërkoni tërheqjen tuaj, do t'i shihni fondet tuaja menjëherë në portofolin tuaj, pa pasur nevojë të prisni ditë për t'u mbërritur.

Si të bëni një tërheqje me TANIpagesat?
Tarifat e përpunimit dhe kohët për pagesat TANI

Tarifat e përpunimit dhe kohët për pagesat TANI

Siç e kemi përmendur tashmë, TANI Payments kanë përfitimin e madh të tarifave të ulëta dhe transaksioneve të shpejta. Pra, kur bëheni anëtar i çdo kazinoje që është e lidhur me shërbimin NOWPayments, si depozitat ashtu edhe tërheqjet tuaja do të vazhdojnë për vetëm disa sekonda.

Zakonisht, tarifat e NOWPayments janë mjaft të ulëta, rreth 0.04%, që është një përfitim tjetër i bashkimit me një kazino që përdor këtë portë fantastike të kriptove jo-kujdestare. Megjithatë, shumica e kazinove në internet që përdorin TANI Payments do të mbulojnë tarifat, kështu që nuk do t'ju duhet as të paguani kur të tërhiqni fitimin tuaj.

Tarifat e përpunimit dhe kohët për pagesat TANI
Ku pranohen TANI Pagesat?

Ku pranohen TANI Pagesat?

NOWPayments punon me kompani në mbarë botën, kështu që pavarësisht se ku jeni, do të mund të përfitoni nga gjithçka ofron NOWPayments në lidhje me kazinotë në internet.

Sigurisht, NOWPayments punon me më shumë se 50 monedha, si:

 • Monero
 • Dash
 • Shiba INU
 • Litecoin
 • Ethereum
 • Solana
 • Dogecoin
 • Bitcoin Cash
 • Dollar Binjak
 • Pax Dollar
 • monedhë USD
 • Binance USD

Pa marrë parasysh se NOWPayments ofron një përzgjedhje të madhe monedhash për të paguar, shumica e adhuruesve të kazinove ende preferojnë të përdorin ato më të njohurat, Ethereum dhe Bitcoin, pasi ato janë të qëndrueshme dhe më të besueshme. Pra, kazinotë në internet janë vazhdimisht në kërkim të partnerëve që i lejojnë të pranojnë BTC, Ethereum dhe monedha të tjera të qëndrueshme.

Ku pranohen TANI Pagesat?
Bonuset kryesore me TANI Payments

Bonuset kryesore me TANI Payments

Siç mund të sugjeroni, NOWPayments janë të lidhura ngushtë me oferta bonus në kazinotë online. Të gjitha kazinotë që kanë NOWPayments API të integruar, mund të ofrojnë oferta shumë solide bonus, pasi tarifat e NOWPayment janë shumë të ulëta dhe transaksionet janë shumë të shpejta.

Pra, zakonisht do të shihni bonuse shumë bujare nga ato kazino, ku mund të merrni dyfishin e shumës që depozitoni, e cila nuk kufizohet vetëm në ofertat e bonusit të mirëpritur.

Bonuset kryesore me TANI Payments
Si të zgjidhni metodën më të mirë të depozitimit?

Si të zgjidhni metodën më të mirë të depozitimit?

Një nga faktorët më të rëndësishëm që duhet të keni kujdes kur zgjidhni një metodë pagese kripto në një kazino online është:

 • Tarifat,
 • Kohët e transaksionit,
 • Siguria.

Duke marrë parasysh faktin se NOWPayments ka tarifa shumë të ulëta në krahasim me shumicën e konkurrentëve të saj, gjithashtu kohë shumë të ulëta transaksioni, zakonisht brenda disa sekondave, dhe e fundit por jo më pak e rëndësishme, një nivel shumë i lartë sigurie, NOWPayments definitivisht kualifikohet për mënyrat kryesore të pagesës për t'u përdorur në kazinotë në internet.

Të mirat dhe të këqijat e NOWPayments

Për t'ju ndihmuar të merrni vendimin e duhur, ne do të rendisim avantazhet dhe disavantazhet kryesore të NOWPayments që mund t'ju ndihmojnë të përcaktoni nëse ky është opsioni më i mirë i pagesës për ju.

Pro

 • Tarifa të ulëta deri në 0.05%
 • Transaksione të menjëhershme, zakonisht brenda pak sekondash
 • Niveli i lartë i sigurisë
 • Në dispozicion në mbarë botën
 • Zgjedhja më e madhe e aseteve
 • Minimumet e ulëta të depozitave në botën e kriptove

Kundër

 • NOWPayments është një kompani mjaft e re, e themeluar në vitin 2019.
 • Është e vështirë të identifikohet nëse një kazino e caktuar është e integruar me NOWPayments
Si të zgjidhni metodën më të mirë të depozitimit?
Procesi i hapjes së llogarisë TANI Payments

Procesi i hapjes së llogarisë TANI Payments

Duke marrë parasysh faktin se NOWPayments është një portë kriptosh që kazinotë online integrojnë në faqet e tyre të internetit, në mënyrë që klientët e tyre të jenë në gjendje të depozitojnë dhe të tërheqin fonde në kripto, që do të thotë se krijimi i një llogarie nga këndvështrimi i lojtarit nuk kërkohet.

Pra, sapo të gjeni kazinonë e duhur në internet që pranon kriptomën nëpërmjet NOWPayments, hapja e llogarisë nuk është një domosdoshmëri për ju, pasi biznesi i kazinosë u kujdes për gjithçka në lidhje me pagesën me kripto.

Procesi i hapjes së llogarisë TANI Payments
Bonuset e depozitave me TANI Payments

Bonuset e depozitave me TANI Payments

Bërja e një depozite direkte me NOWPayments nuk është e mundur në kazinotë online, pasi kjo është një portë e cila synon ofrimin e shërbimeve për kazinotë online, nga të cilat lojtarët mund të përfitojnë. Pra, nuk do të kishte asnjë ofertë bonus ose promovim për të bërë depozita me NOWPayments.

Megjithatë, shpërblimet indirekte për TANI Payments mund të gjenden midis kazinove në internet. Për shembull, kur bashkoheni në një kazino që punon me atë portë pagese, zakonisht ka bonuse të mirëseardhjes, bonuse rrotullimi falas dhe shumë të tjera. Pra, në thelb, kur mblidhet ndonjë prej tyre, është një bonus për përdorimin e NOWPayments, i cili mund të konsiderohet një avantazh tjetër i madh.

Bonuset e depozitave me TANI Payments
Siguria dhe siguria duke përdorur TANI Payments

Siguria dhe siguria duke përdorur TANI Payments

Një nga qëllimet paraprake të NOWPayments si kompani është të sigurojë pagesa të shpejta dhe të besueshme kripto për partnerët e saj. Pra, çdo pagesë që kalon përmes TANI Payments do të vazhdojë brenda sekondave dhe nuk do të ruhet apo mbahet askund, kështu që nuk duhet të ketë shqetësime për sigurinë.

E gjithë kjo, e kombinuar me tarifat më të ulëta, e bën NOWPayments një zgjidhje të shkëlqyeshme si për kazinotë online ashtu edhe për lojtarët e kazinove, ku të dyja palët mund të jenë në favor.

Mbështetja e klientit dhe kontaktet e NOWPayments

Siç e dini tashmë, NOWPayments është një shërbim që është i integruar në kazinotë online, kështu që në rast të ndonjë problemi ose pyetjeje të papritur në lidhje me pagesat, ndoshta duhet të kontaktoni me mbështetjen e kazinosë drejtpërdrejt.

Megjithatë, nëse ende dëshironi të kontaktoni NOWPayments, keni disa opsione, ose nëpërmjet formularit në vend ose nëpërmjet postës elektronike:

Nëse ndodh të vini në kontakt me NOWPayments, duhet të jeni të vetëdijshëm se ekipi i tij është gjithmonë i lumtur t'ju ndihmojë në çdo situatë, kështu që disponueshmëria është 24/7.

Siguria dhe siguria duke përdorur TANI Payments
Zbuloni metoda të tjera kryesore të depozitimit

Zbuloni metoda të tjera kryesore të depozitimit

Sigurisht, nëse nuk jeni të interesuar për pagesat me kriptomonedhë, mund të mbështeteni në një përzgjedhje të gjerë opsionesh të tjera që ju lejojnë të depozitoni ose të mblidhni pagesa në kazinotë online. Disa prej tyre janë standarde krediti, ose Kartë debiti, transfertat bankare, kuletat elektronike, ose sistemet e pagesave.

NOWPayments është një zgjidhje e shkëlqyer për pagesat me kripto. Sidoqoftë, nëse kripto nuk është një opsion për ju, mund të konsideroni përdorimin e një prej metodave alternative të mësipërme, e cila ka përfitimet e saj. Pra, rekomandohet që gjithmonë të listoni atë që kërkoni, në mënyrë që të merrni vendimin e duhur.

Për shembull, nëse përdorni ndonjë kartë krediti, kartë debiti ose transferta bankare, do të jeni më të sigurt dhe do të jeni në gjendje t'i përdorni fondet tuaja menjëherë pasi të mbërrijnë. Por, e keqja këtu është se tarifat dhe kohët e transaksionit janë mjaft të ngadalta. Gjithashtu, kalimi i një verifikimi KYC nuk mund të anashkalohet, pasi jeni duke përdorur një monedhë fiat.

Çfarë të përdorni NOWPayments ose Fiat Money

Për sa i përket marrjes së vendimit më të mirë për llojin e pagesës për të përdorur duke luajtur në një kazino online, duhet të dini më shumë për përfitimet dhe të metat e NOWPayments me kripto, dhe paratë e vjetra të mira fiat.

Pse të përdorni NOWPayments për të luajtur në kazinotë në internet?

Duke përdorur NOWPayments, duhet të dini se do të keni më shumë liri dhe nuk do të keni nevojë të shqetësoheni për ndonjë verifikim, gjurmim apo ndonjë gjë të tillë. Thjesht duhet të keni një portofol kripto dhe të luani në kazinotë online pa asgjë për t'u shqetësuar. Gjithashtu, do të përfitoni nga tarifat e ulëta dhe kohët e pritjes që vijnë me pagesat me kripto.

Pse të përdorni Fiat Money për të luajtur në kazinotë në internet?

Në rastin e të qenit lloji i lojtarit që pëlqen të luajë me monedhën "reale" ose paratë fiat, kazinotë online ofrojnë mënyra të ndryshme pagese si karta debiti, karta krediti, transferta bankare, etj. Për këto pagesa, duhet të kaloni KYC verifikimi, dhe gjithashtu merren me tarifat dhe kohët e gjata të pritjes. Sidoqoftë, nivelet e sigurisë janë thjesht të çmendura.

Zbuloni metoda të tjera kryesore të depozitimit
Verdikti përfundimtar rreth TANI Payments dhe kazinove në internet

Verdikti përfundimtar rreth TANI Payments dhe kazinove në internet

E themeluar në vitin 2019, me seli në Amsterdam, NOWPayments është një zgjidhje e shkëlqyeshme për pronarët e bizneseve të kazinove që kërkojnë integrime API për pagesa të përsëritura kripto. Kazinotë që kanë të lidhur NOWPayments do t'u ofrojnë lojtarëve akses në më shumë se 50 monedha të ndryshme, gjë që jep një përfitim të madh ndaj sistemeve të tjera të pagesave.

NOWPayments është një portë pagese jo-kujdestare për kripto, në mënyrë që lojtarët e kazinosë të mos kenë përfitime të drejtpërdrejta nga ai lloj pagese. Megjithatë, fakti që NOWPayments ofron tarifa të ulëta, transaksione të shpejta dhe punon me shumë monedha, ofron një mundësi të shkëlqyer edhe për lojtarët e kazinosë.

Në përgjithësi, pa marrë parasysh se NOWPayments është një shërbim i krijuar për pronarët e bizneseve të kazinosë, për të ofruar pagesa në kriptovaluta, për të krijuar fatura dhe madje edhe abonime, lojtarët e kazinosë gjithashtu mund të përfitojnë, pasi tarifat janë të ulëta, pagesat janë të menjëhershme pasi ato nuk mbahen ose ruhen. , gjithashtu kufijtë e depozitave dhe tërheqjeve janë mjaft të ulëta.

Verdikti përfundimtar rreth TANI Payments dhe kazinove në internet

FAQ

Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

Çfarë janë TANI Pagesat?

NOWPayments është një portë pagese jo-kujdestare që lejon kazinotë në internet të paguhen në më shumë se 50 kriptovaluta. Është një shërbim i integruar që pronarët e faqeve të internetit mund të përdorin për të ofruar pagesa më të sigurta dhe më të shpejta kripto.

Kush i zotëron TANI Payments?

NOWPayments është në pronësi të ekipit që qëndron pas ChangeNOW (shërbimi i shkëmbimit të kriptomonedhave). Ekipi i NOWPayments po synon të ofrojë zgjidhjen më të mirë për sistemet e integruara të pagesave në faqet e internetit.

A është e sigurt për të depozituar dhe tërhequr në kazinotë në internet duke përdorur TANI Payments?

Po, NOWPayments është një nga shërbimet më të sigurta të portës së kriptove, i cili nuk ruan ose ruan pagesat tuaja. Pra, çdo shqetësim për mbajtjen ose vjedhjen e fondeve tuaja hiqet. Dhe nëse ka ndonjë problem në lidhje me pagesat, mbështetja e klientit të NOWPayments është e disponueshme 24/7, kështu që problemi do të zgjidhet shumë shpejt.

Në cilat monedha mund të paguaj me pagesa TANI?

Kur bashkoheni në një kazino në internet që funksionon me NOWPayments, do të jeni në gjendje të tërhiqni dhe të depozitoni në më shumë se 50 monedha, si Bitcoin, Ethereum, Dash, Monero, Shiba INU, Solana, Litecoin dhe shumë të tjera. Ju mund të kontrolloni listën e plotë në faqen zyrtare të NOWPayments.

A ka ndonjë bonus për përdorimin e TANI Payments në kazinotë në internet?

Fatkeqësisht, shpërblimet specifike për përdorimin e NOWPayments nuk janë të disponueshme për kazinotë që përdorin atë lloj sistemi pagese. Kjo sepse është një shërbim i ofruar për integrim ligjor me kazinotë. Teknikisht, ju mund të mbledhni bonuse me NOWPayments, por jo posaçërisht për to.

A është NOWPayments e kufizuar në pagesat e kazinosë në internet?

NOWPayments është një portë e madhe pagesash kriptosh jo-kujdestare, e cila jo vetëm që ka krijuar një opsion të veçantë kazinoje, por gjithashtu punon me biznese të tjera të mëdha në internet nga e gjithë bota.

Cilat opsione të tjera pagese mund të përdor për të bërë depozita në kazinotë në internet?

Përveç pagesave me kripto, ju mund të përdorni para fiat, duke përdorur karta debiti ose krediti, transferta bankare, kuleta elektronike dhe sisteme pagesash, të cilat ju lejojnë të përdorni "Paratë" e njohur. Sigurisht, të dyja kanë të mirat dhe të këqijat e tyre, kështu që është shumë e nevojshme të kontrolloni se çfarë funksionon veçanërisht për ju.

A mund të depozitoj para nga NOWPayments direkt në llogarinë time bankare?

NOWPayments është një portë pagesash kripto, kështu që nuk do të mund të transferoni para direkt nga ajo në llogarinë tuaj bankare. Ju duhet të përdorni portofolin tuaj kripto, nga ku mund të tërhiqni në monedhën fiat.