Kazinotë më të mira online me Neteller

Neteller, një nga ofruesit më premtues të pagesave në internet, po ofron shërbime të lidhura me transaksionet financiare në frontet e brendshme dhe globale. Duke pasur mbi 23 milionë mbajtës të llogarive në mbarë botën, Neteller, sistemi kanadez i pagesave, konsiderohet aktualisht një nga ofruesit kryesorë të pagesave në internet. Aktualisht është në biznes me produkte si një portofol dixhital, portë pagese, kartë me parapagesë dhe PSP.

Kazinotë më të mira online me Neteller
al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Kazino 1xBet u themelua në vitin 2007 dhe në dy vitet e fundit arriti të fitojë epërsinë e tregut vendas.

Deri në 600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet është një kazino që lejon baste sportive dhe lojëra të fatit në internet pa pasur nevojë të regjistroheni. Kazinoja u themelua në vitin 2018, jo shumë kohë më parë, por gjithsesi ka arritur të veçohet nga kazinotë e tjera dhe kjo është arsyeja kryesore e suksesit të saj të madh.

100% deri në 750 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Miratuar nga eCogra
 • Seksion i madh Microgaming
 • Ruletë e shkëlqyer në internet
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miratuar nga eCogra
 • Seksion i madh Microgaming
 • Ruletë e shkëlqyer në internet

Ruby Fortune është një kazino që ka argëtuar dhe shpërblyer lojtarët për gati dy dekada.

100% deri në 1600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen

Jackpot City Casino u lançua në vitet '90 kur kazinotë në internet po ngriheshin. Që atëherë, kazinoja Jackpot City ka adoptuar veçori të reja moderne dhe inovative. Ata vlerësojnë atë që është e rëndësishme për të tërhequr klientët e rinj dhe për t'i mbajtur të lumtur ata aktualë.

Deri në 120 dollarë + 120 rrotullime
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive

20Bet është një faqe e re bastesh në treg e operuar nga TechSolutions Group NV Në kazino, mund të gjeni më shumë se 50.000 ngjarje para ndeshjes në disa nga sportet më të njohura. Lojërat e tyre të kazinosë mund të luhen drejtpërdrejt, gjë që është një shtesë e shkëlqyer për çdo kazino atje.

Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm

Një nga më të fundit dhe më premtues kazinove online është Wazamba; një sipërmarrje filloi në 2019. Kazinoja përfundoi si kazinoja e dytë më e mirë e re në 2019 në çmimet e shquara Ask Gamblers. Wazamba është në pronësi dhe operuar nga Araxio Development NV, një operator i njohur i kazinove në internet i licencuar në juridiksionin e Curacao.

Deri në 1000 € + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Paneli i lojtarit më të mirë
 • Dizajn i pastër
 • Kazino shumëgjuhëshe
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Paneli i lojtarit më të mirë
 • Dizajn i pastër
 • Kazino shumëgjuhëshe

National Casino operohet nga TechSolutions Group NV, i cili është i bazuar në Curacao, dhe i licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Curacao që nga viti 2018. National ofron një përzgjedhje të gjerë lojërash në kategori të ndryshme, të cilat mund të lundrohen lehtësisht në faqen e tyre intuitive dhe miqësore për përdoruesit.

Deri në 1000 dollarë + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme

Është një nga faqet më të reja në arenën e lojërave të fatit që hapi dyert në 2019. Në pronësi të Araxio Development NV dhe operuar nga 7StarsPartners, Nomini Casino ofron alternativa më emocionuese për lojtarët në internet. Kazinoja me temë frutash paraqet një portofol përfitimesh inovative për lojëra moderne. Lojtarët që kërkojnë një holl shumëngjyrësh do t'i pëlqejnë personazhet e tij të çuditshëm.

Deri në 5000 $/€
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium

Mansion Casino u themelua në vitin 2003 dhe u lançua në vitin 2004 nga një grup investitorësh privatë. Aktualisht, ata operojnë katër site lojërash, secila me markën dhe identitetin e vet të veçantë.

100% deri në 1000 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Janë hapur disa vende
 • Më shumë se 500 lojëra
 • eCOGRA miratuar
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Janë hapur disa vende
 • Më shumë se 500 lojëra
 • eCOGRA miratuar

Spin Casino u themelua për herë të parë si Spin Palace Casino në vitin 2001. Pasi të vizitoni faqen e tyre të internetit, mund të prisni të keni një përvojë të këndshme. Spin Casino ka një licencë me Autoritetin e Lojërave të Maltës dhe Komisionin e Lojërave Kahnawake.

Merrni mbi 2000 € + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Spin Samurai është një nga kazinotë më të fundit në internet. Themeluar në vitin 2020, është në pronësi dhe drejtuar nga Dama NV Ky operator i njohur drejton dhjetëra kazino online, duke përfshirë BitStarz Casino, GetSlots dhe Golden Star Casino.

  Bonus depozite deri në 200 € + bonus pa depozite 7 €
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   GratoWin është një kazino online e mirë-krijuar që synon lojtarët me bazë në Francë dhe vendet frëngjishtfolëse. Ajo është në treg që nga viti 2019 dhe është pozicionuar si një kazino e madhe online me të ardhura të konsiderueshme. Rrotulluesit e lartë marrin parasysh aspektin e të ardhurave të çdo kazinoje pasi kazinotë në internet me të ardhura të konsiderueshme nuk kanë asnjë problem për të paguar fitime të mëdha.

   100% deri në 200 € + 7 € bonus pa depozite
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Kazino Winorama është një faqe interneti kumari që paraqet një temë të shtrembëruar të festës në rrugë. Bashkohuni në festë dhe fitoni pagesa masive. Ajo operohet nga Jurimae Limited, një kompani me bazë në Qipro që i përket Twino Trading NV

    100% deri në 200 € + 7 € bonus pa depozite
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë

     Kazino online Scratchmania është themeluar në vitin 2018. Është pjesë e kazinosë online të operuar nga Jurimae Limited, një degë tërësisht në pronësi të Twino Trading NV

     €/$100 Bonusi i parë i depozitës
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë

      Duelz Casino u krijua në 2018 si një kazino në internet që fton lojtarët e fatit të shijojnë lojërat e tyre të preferuara. Kazinoja, e cila është në pronësi të SuprPlay Limited Casinos, përmban disa lojëra të tilla si lojëra elektronike, lojëra tavoline, lojëra pokeri dhe lojëra të drejtpërdrejta. Kumarxhinjtë mund të luajnë lojëra duke përdorur ofruesit kryesorë të softuerit që përfshijnë Play'n GO, NetEnt dhe Microgaming.

      Deri në 1000 €
      Shfaq më pakShfaq më shumë
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë

       BetTilt Casino përdor softuerin e avancuar të lojërave për të ofruar një përvojë argëtuese dhe të jashtëzakonshme lojrash. Kazinoja u lançua në vitin 2016, dhe që atëherë ajo është ende e fortë. Këtu mund të gjeni disa nga lojërat më të mira të kazinosë dhe mund ta përdorni faqen në disa gjuhë të ndryshme duke përfshirë anglisht, suedisht, portugeze, japoneze, spanjolle, italiane dhe finlandeze.

       300 €/1BTC + 100 rrotullime falas
       Shfaq më pakShfaq më shumë
       • Pranon kriptomonedhën
       • Shumë gjuhë
       • Shumëllojshmëri metodash depozitimi
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë
       • Pranon kriptomonedhën
       • Shumë gjuhë
       • Shumëllojshmëri metodash depozitimi

       Bao Casino është një kazino mjaft e re që u lançua në vitin 2018, por ato mbulojnë gjithçka që kemi për të thënë. Mund të gjeni lojëra elektronike dhe tregtarë të drejtpërdrejtë, lojëra tavoline dhe kripto. Kazinoja ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar dhe ato ofrojnë mbështetje për klientët 24/7.

       Deri në 5000 €
       Shfaq më pakShfaq më shumë
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë

        Megapari është një kazino mjaft e re që u lançua në vitin 2019. Platforma operohet nga kompania Orakum NV dhe për ta bërë atë konkurruese ata kanë shtuar disa nga veçoritë dhe komponentët më të mirë. Për më tepër, dizajni i kazinosë është i këndshëm për syrin dhe struktura e saj lejon navigim dhe përdorim të lehtë.

        Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
        Shfaq më pakShfaq më shumë
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë

         Nëse cilësia dhe sasia janë ato që lojtarët kërkojnë kur kërkojnë për një kazino, atëherë Kazino Alf është vendi ku duhet të jetë. E themeluar në vitin 2018, Alf Casino është një nga kazinotë e reja në pronësi dhe operim të Araxio Development NV Casinos. Lojtarët njihen me aventura mahnitëse që shfaqin zana të vogla ndërsa ndeshen me personazhe të çuditshëm.

         100% deri në 1000 dollarë
         Shfaq më pakShfaq më shumë
         • Jackpote ditore
         • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
         • 1000+ lojëra elektronike
         Shfaq më pak
         Shfaq më shumë
         • Jackpote ditore
         • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
         • 1000+ lojëra elektronike

         Betvictor është një kazino që më parë njihej si Victor Chandler International Limited. Fillimisht filluan si baste sportive në internet, por më vonë janë bërë një kazino online. Kompania u themelua nga William Chandler dhe më vonë, ajo iu kalua pesë djemve të tij.

         225% Deri në 600 € + 170 rrotullime falas
         Shfaq më pakShfaq më shumë
         • 20+ opsione pagese
         • Depozita minimale e ulët
         • Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack
         Shfaq më pak
         Shfaq më shumë
         • 20+ opsione pagese
         • Depozita minimale e ulët
         • Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack

         I lançuar në vitin 2020, Megaslot është një kazino online në pronësi të Megapari Ltd dhe operuar nga N1 Interactive LTD. Kazinoja ka një katalog të madh lojërash me më shumë se 2000 lojëra elektronike dhe lojëra tavoline nga zhvillues të shumtë. Ajo ka një faqe shumëngjyrëshe që disponohet në tetë gjuhë dhe po aq monedha të pranuara.

         Deri në 700 dollarë + 40 rrotullime falas
         Shfaq më pakShfaq më shumë
         • Bastet e kazinosë dhe sporteve
         • Sportet virtuale
         • Rrotullime pa besnikëri
         Shfaq më pak
         Shfaq më shumë
         • Bastet e kazinosë dhe sporteve
         • Sportet virtuale
         • Rrotullime pa besnikëri

         Betmaster është një operator kazinoje dhe një libralidhës në internet i themeluar në Estonia. Kazinoja ka një licencë nga Curacao që garanton drejtësinë e lojërave. Për më tepër, kazino përdor kodimin më të fundit SSL që siguron mbrojtje dhe konfidencialitet për klientët e tyre.

         Deri në 1500 dollarë + 50 rrotullime falas
         Shfaq më pakShfaq më shumë
         Shfaq më pak
         Shfaq më shumë

          Suprabets është një kazino në internet që i shërben një tregu të madh lojtarësh në mbarë botën me lojëra kazino live, lojëra tavoline, video lojëra elektronike dhe libra sportive. Është një degë tërësisht në pronësi të Lima Invest Limited. Ai rregullohet dhe licencohet nga legjislacioni i Qeverisë së Curacaos për lojërat e fatit. Suprabets Casino garanton që çdo lojtar që viziton faqen e internetit të shijojë një lojë emocionuese si Poker, Slots, ruletë, lojëra elektronike jackpot. Suprabets është një kazino e njohur online që u lançua në vitin 2018. Filloi në Brazil dhe është përhapur në vende të tjera të Amerikës së Jugut, Evropë dhe Kanada. Kazino online Suprabets krenohet me një përzgjedhje të madhe bonusesh, oferta speciale dhe një përzgjedhje të larmishme lojërash. Ka një përzgjedhje të larmishme lojërash, duke përfshirë ruletin, lojërat elektronike, Pokerin Caribbean Stud dhe baccarat. Për më tepër, kjo kazino online ofron një gamë të gjerë zgjedhjesh bankare, një bonus emocionues mirëseardhjeje dhe një ekip të përgjegjshëm të shërbimit ndaj klientit. Ai i përmbahet politikës KYC, e cila mandaton të gjithë lojtarët të verifikojnë identitetin e tyre përpara se të depozitojnë fonde. Ky rishikim do të shqyrtojë disa nga veçoritë dhe ofertat e tij dalluese.

          Deri në 200 dollarë + 220 rrotullime falas
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Shpërblime VIP
          • Kazino me letra me gërvishtje
          • Ofrohen çmime të rastësishme
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Shpërblime VIP
          • Kazino me letra me gërvishtje
          • Ofrohen çmime të rastësishme

          Cookie Casino u lançua jo shumë kohë më parë, vetëm në vitin 2020, dhe ofron më shumë se 1500 lojëra në këtë pikë.

          Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Miqësore për celularin
          • Oferta bonus mirëseardhjeje
          • Libri sportiv në dispozicion
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Miqësore për celularin
          • Oferta bonus mirëseardhjeje
          • Libri sportiv në dispozicion

          E themeluar në vitin 2019, Rabona është ndër kazinotë më të mira për kumarxhinjtë e gjithanshëm. Kazinoja është në pronësi dhe operuar nga Araxio Development NV, i njëjti operator pas Zet Casino, Kazino Frumzi, Kazino Casinia, Kazino Campobet, Kazino Alf, Campobet , dhe Kazino Wazamba, ndër të tjera . Rabona është e licencuar dhe e rregulluar në juridiksionin e Curacao .

          Deri në $500 + 200 rrotullime falas
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Miqësore për celularin
          • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
          • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Miqësore për celularin
          • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
          • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes

          LibraBet u krijua në 2018, dhe deri më tani, shumë mirë; po u jep kazinove më të mira në industri një përpjekje për paratë e tyre. Sipërmarrja është në pronësi dhe operuar nga Araxio Development NV, i njëjti operator i kazinosë pas Kazino Malina, Kazino Alf, YoyoCasino, Kazino Nomini, dhe SlotsPalace Casino, ndër të tjera. LibraBet është i licencuar në juridiksionin e Curacao.

          450% deri në 800 € + 250 rrotullime falas
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Bonuse bujare
          • Multi-valuta
          • Miqësore për celularin
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Bonuse bujare
          • Multi-valuta
          • Miqësore për celularin

          Mund të duket e vogël, por Cadoola është një kazino që funksionon përmes Tranello Group, një kompani Qiproje, me licencë Curacao. Platforma u ka shërbyer kumarxhinjve me lojëra emocionuese dhe pagesa të shpejta që nga viti 2017. Tema e saj plot ngjyra shoqërohet nga një arenë e pasur lojrash për çdo shije, me lojëra elektronike nga furnitorët më të mëdhenj në industri.

          Deri në 750 dollarë + 200 rrotullime falas
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Gama e gjerë e lojërave popullore
          • Kazino shumëgjuhëshe
          • Miqësore për celularin
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Gama e gjerë e lojërave popullore
          • Kazino shumëgjuhëshe
          • Miqësore për celularin

          Një nga kazinotë më të mira në internet që zotërohet dhe operohet nga Araxio Development NV është BoaBoa Casino. Kjo sipërmarrje është në biznes që nga viti 2017. E licencuar dhe e rregulluar në juridiksionin e Curacao me mirësjellje të një licence Antillephone NV, përfshijnë kazinotë motra të BoaBoa Kazino Malina , Kazino Casinia, Kazino Cadoola , BuranCasino dhe Zet Casino.

          Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Lojërat më të fundit në ofertë
          • Bonuset bujare të mirëseardhjes
          • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Lojërat më të fundit në ofertë
          • Bonuset bujare të mirëseardhjes
          • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit

          Themeluar në vitin 2017, MalinaCasino është ndër më të mirat kazinove online sot. Sipërmarrja është në pronësi dhe operuar nga Araxio Development NV, një operator me reputacion i kazinosë që zotëron dhe operon gjithashtu BuranCasino, Zet Casino, Kazino Alf , YoyoCasino, dhe Kazino Cadoola. Ajo është e licencuar në juridiksionin e Curacao dhe operon duke përdorur një nënlicencë nga Antillephone NV Curaçao.

          Deri në $500 + 20 rrotullime falas dhe më shumë
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Kazino shumëgjuhëshe
          • Shërbim i mirë ndaj klientit
          • Miqësore për celularin
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Kazino shumëgjuhëshe
          • Shërbim i mirë ndaj klientit
          • Miqësore për celularin

          Unique Casino u krijua në vitin 2016 dhe operohet nga Play Logia NV. Kazinoja është e licencuar dhe operohet nga Autoriteti i Lojërave të Qeverisë së Antileve Hollandeze. Unique Casino përpiqet të sjellë përvojën më të mirë të kazinosë për ju, pavarësisht se çfarë pajisje përdorni për të hyrë në llogarinë tuaj.

          Shfaq më shumë
          Shfaq më pak

          Zgjidhja e saktë e portofolit elektronik për transaksionet tuaja është thelbësore pasi kazinotë në internet fitojnë gjithnjë e më shumë popullaritet. Kuletat elektronike ofrojnë një mënyrë të përshtatshme dhe të sigurt për të bërë depozita dhe tërheqje në kazinotë online.

          Shfaq më shumë

          Rritja e lojërave në internet ka ngritur nevojën për metoda të besueshme dhe të sigurta pagese edhe në internet. Një mënyrë e shpejtë dhe e sigurt për të dërguar para në internet është përdorimi i sistemit të pagesave Neteller. Përdoret shpesh nga lojtarët e kazinove online në mbarë botën pasi ofron një metodë të shpejtë dhe të lehtë për të bërë depozita dhe tërheqje.

          Shfaq më shumë

          Neteller ka tarifa dhe kufizime, kështu që është thelbësore të jeni të vetëdijshëm për to nëse jeni duke menduar të përdorni metodat më të sigurta të pagesës në kazinonë tuaj të preferuar në internet Neteller. Ka shumë lojtarë që nuk janë të vetëdijshëm për tarifat dhe kufizimet e Neteller. Nëse jeni një prej tyre, atëherë nuk keni pse të shqetësoheni për këtë.

          Shfaq më shumë
          Rreth Neteller

          Rreth Neteller

          Neteller u themelua në vitin 1999. Megjithëse u krijua dhe u vendos për herë të parë në tokën kanadeze në vitin 2004, ajo u zhvendos në Isle of Man. Në vitin 2015, PaySafe Group, një institucion i autorizuar i parave elektronike, vendosi të finalizojë një transformim në transaksionet financiare të lidhura drejtpërdrejt me industrinë globale të pagesave. Si rezultat, u desh blerja e Skrill Group. Grupi Skrill është i njohur si një nga sistemet më të mëdha dhe më të mira të pagesave në Evropë. Është gjithashtu ndër ofruesit më të mëdhenj autonome në botë të portofolit elektronik.

          Aktualisht, Neteller po shërben në 200 vende në mbarë botën, me 23 milionë llogari aktive. Kompania prezanton shërbimet e saj të ofruara në 15 gjuhë të ndryshme. 26 monedhat e tij të ndryshme të pranuara mbulojnë shumicën e monedhave kryesore, duke përfshirë dollarin australian, euro, dollar amerikan, rubla ruse, japoneze, jen, paund britanik, etj.

          Tani, mbi 330 punonjës të kualifikuar kryejnë proceset e saj të punës dhe udhëhiqen nga Lorenzo Pellegrino, CEO aktual i saj. Neteller është nën rregulloren e Autoritetit të Sjelljes Financiare (FCA). Ajo u ofron klientëve të saj një mundësi për të blerë dhe shitur kriptovaluta të ndryshme sipas monedhave të tyre fiat për mjaft kohë.

          Tërheqjet, depozitat dhe transferimet duke përdorur Neteller mund t'i nënshtrohen një tarife të caktuar, por ju nuk keni nevojë të jepni ndonjë tarifë vjetore ose mujore për të pasur shërbimet e tij. Për më tepër, Neteller është plotësisht i pavlefshëm gjithashtu nga tarifat e fjetjes. Agjentët Forex dhe kazino online industria janë dy industritë kryesore që gëzojnë shërbimet e portës së pagesave të Neteller. Dhe padyshim, është një nga ofruesit e shërbimeve financiare në internet me reputacion dhe të besuar, dhe tarifat që i bashkëngjiten shërbimeve të tij janë mjaft më të ulëta se konkurrentët e tjerë.

          Rreth Neteller
          Pse të përdorni Neteller

          Pse të përdorni Neteller

          Në botën e lojërave të fatit në internet, Neteller është padyshim një nga kuletat elektronike më të mira dhe më të njohura me ndikimin më të madh atje. Është një nga zgjidhjet më të hershme dhe më të suksesshme të pagesave në kazinotë online dhe përdoret ende gjerësisht nga miliona lojtarë sot. Neteller u krijua në 1999 dhe është i aksesueshëm në mbi 200 vende dhe i disponueshëm në mbi 17 monedha të ndryshme.

          Çdo ofrues i kazinosë në internet e pranon këtë mënyrë pagese për shkak të lehtësisë së përdorimit të saj për transaksionet në internet. Ai i lejon lojtarët të depozitojnë për lojëra të fatit dhe të menaxhojnë fondet fituese në një llogari të vetme. Në përgjithësi, lojtarët e fatit nuk kanë nevojë të japin informacionin e tyre bankar në ndonjë kazino në internet për të përfunduar transaksionet.

          Pse të përdorni Neteller
          Si funksionon Neteller

          Si funksionon Neteller

          Për të përdorur Neteller për pagesat e kazinosë në internet, krijoni një llogari në faqen zyrtare të Neteller. Krijimi i një llogarie zgjat disa minuta, gjë që u jep lojtarëve akses në një llogari të portofolit elektronik. Lidhni llogarinë me një burim financimi, të tilla si llogaritë bankare ose kartat e kreditit. Përdorimi i një llogarie bankare për financim u ofron gjithashtu kumarxhinjve mundësinë për të tërhequr fitimet e tyre direkt në të njëjtën llogari bankare.

          Pasi të krijohet një llogari Neteller, lojtarët mund ta përdorin atë për të bërë depozita në faqet e tyre të lojërave të fatit në internet. Lojtarët duhet të identifikohen në llogaritë e tyre të kazinosë, të klikojnë në skedën "Arkëtari" dhe të zgjedhin Neteller nga lista e opsioneve të depozitave. Lojtarët duhet të shkruajnë shumën që duan të depozitojnë dhe informacionin e llogarisë së tyre Neteller. Pasi të përfundojë, llogaria e lojërave të fatit financohet menjëherë. Depozitimi me Neteller në kazinotë në internet u ofron lojtarëve gjithashtu oferta bonus ekskluzive.

          Si funksionon Neteller
          Të mirat dhe të këqijat e Neteller në kazinotë në internet

          Të mirat dhe të këqijat e Neteller në kazinotë në internet

          Një nga shërbimet më të favorizuara dhe më të besuara të portës së pagesave, Neteller, preferon të ofrojë shërbime të transaksioneve financiare brenda një kosto minimale. Kështu, ajo është bërë një metodë e famshme pagese për lojtarët që duan të bastojnë në platformat online. Shumica e nivelit të lartë kazinove online ofrojnë një opsion Neteller në faqen e tyre të pagesës.

          Lojtarët gëzojnë shërbimin e tij të përshtatshëm dhe të sigurt, duke u mundësuar atyre të luajnë kumar në internet në mënyrën më të përshtatshme të mundshme. Në seksionin vijues, ne do të trajtojmë çdo faktor përgjegjës për popullaritetin e Neteller.

          1. Siguria

          Neteller ka mbi 20 vjet përvojë dhe një reputacion të lartë. Mundësohet nga PaySafe Group Limited dhe rregullohet nga FCA. Siç e autorizon FCA, ajo mban një llogari besimi, mbi 100% të fondeve të anëtarëve të saj. Përveç kësaj, porta e tyre është e siguruar me mbrojtje të pagabueshme të kriptimit SSL, vërtetimit me dy hapa dhe protokolleve të tjera të sigurisë standarde të industrisë. Përsëri, ata që kanë anëtarësimet e tyre VIP gëzojnë një garanci 100% mashtrimi. Megjithatë, për të garantuar sigurinë, lojtarët duhet të investojnë mjaft kohë në procesin e identifikimit, gjë që mund të jetë pak mërzi.

          2. Shpejtësia

          Lojtarët, të cilët përdorin llogaritë Neteller, janë të bekuar me shpejtësi të pamëshirshme. Këto llogari janë të përshtatshme për t'u aksesuar, transfertat e parave bëhen menjëherë, dhe pasi është një platformë globale, lojtarët mund të transferojnë para kudo në botë. Lojtarët mund të tërheqin dhe depozitojnë para me shuma më të vogla tarifash. Megjithatë, transfertat bankare mund të marrin pak më shumë kohë, gjë që mund të jetë arsyeja pse disa lojtarë janë bezdi.

          3. Bonusi i rifreskimit të kazinosë

          Bonuset emocionuese të ringarkimit nga kazinove online është një tjetër gjë që kënaqen lojtarët që përdorin Neteller. Megjithatë, shuma e bonusit të rimbushjes që lojtari ka të drejtë të marrë varet nga kazinoja dhe shuma e depozituar. Kjo mund të jetë një tjetër arsye për inatin e lojtarit. Sidoqoftë, një mori platformash të lojërave të fatit në internet i përshtaten Neteller-it duke përdorur lojtarë me bonuse 100% të rifreskimit.

          4. Komoditet

          Llogaritë Neteller mund të operohen përmes telefonave celularë, pasi ekzistojnë dy aplikacione të ndryshme celulare që lojtarët mund t'i shkarkojnë nga dyqani i tyre i aplikacioneve. Kjo metodë është e shpejtë, e disponueshme në 200 vende të ndryshme, pranon 26 monedha të huaja. Përveç kësaj, ai është shumëgjuhësh me 15 gjuhë të ndryshme.

          Këto veçori janë të mjaftueshme për të qenë të përshtatshëm për lojtarët nga i gjithë bota. Për më tepër, tavolina e tyre mbështetëse aktive 24x7 dhe seksioni informativ FAQ janë gjithashtu të aftë për t'i bërë lojtarët nga të gjitha llojet e çështjeve të orientuara drejt transaksionit. Megjithatë, në rast të ndonjë vonese të transaksionit, lojtarët mund të kenë nevojë të presin për disa ditë.

          5. Reputacioni

          Neteller është një nga ofruesit më të mirë dhe më të lartë të shërbimeve të transaksioneve financiare të pranishëm në këtë kohë. Ai po rregullohet nga FCA, i cili është gjithashtu një autoritet i njohur kontrollues financiar. Prandaj, Neteller mund të konsiderohet një zgjidhje e besueshme dhe e besueshme për transaksionet financiare. Dhe, është shumë e dukshme duke parë bazën e madhe të klientëve që Neteller aktualisht po përfshin. Sidoqoftë, megjithëse procesi i verifikimit sjell një nivel sigurie të intensifikuar, ai kërkon pak kohë.

          6. Kostoja

          Neteller është i lirë nga tarifat vjetore ose mujore të mirëmbajtjes. Nuk ka tarifa të nevojshme për llogaritë e fjetura. Megjithatë, depozitimi i llogarisë suaj, tërheqja nga llogaria juaj dhe transaksioni i parave kanë të drejtë për tarifa të vogla të përcaktuara.

          • Nëse shuma juaj e depozituar është nën 20,000 USD, transaksioni do të tarifohet me 2.50% të shumës së depozituar.

          • Tërheqjet duke përdorur transfertat bankare, kartat e anëtarëve, kartat kryesore të parapaguara Net+, kushtojnë përkatësisht 10 $, 12,75 $ dhe 0 deri në 1,75%. Sidoqoftë, për faqet tregtare, zakonisht është falas.

          • Transfertat e parave duke përdorur Neteller i nënshtrohen një tarife transferimi, duke filluar nga 1.45%. Edhe për trajtimin e kriptove, përdoruesit janë të detyruar të ofrojnë tarifa prej 1.50% nëse janë në përdorim EUR ose USD. Për monedhat e tjera është 3.00%.

          7. Shërbimi ndaj klientit

          Për t'u ofruar përdoruesve të tij zgjidhje të menjëhershme, Neteller po përfshin një seksion FAQ të mirë-projektuar. Seksioni FAQ është i detajuar në thjeshtimin e të gjitha çështjeve të zakonshme. Sidoqoftë, nëse keni nevojë për ndihmë të mëtejshme, mund të kontaktoni ekipin e tij mbështetës përmes pikave të shumta prekëse.

          Opsioni i menjëhershëm për marrjen e ekipit mbështetës do të ishte opsioni i bisedës live. Mbështetja e bisedës drejtpërdrejt nga Neteller është aktive gjatë gjithë kohës dhe ofron shërbim në shumë gjuhë. Sidoqoftë, opsioni i bisedës live është i disponueshëm vetëm për anëtarët VIP.

          Ju gjithashtu mund të kontaktoni ekipin përmes telefonatave. Numra të ndryshëm telefoni ofrohen për vende të ndryshme dhe përdoruesit mund të bisedojnë me drejtuesit e mbështetjes brenda një afati kohor të caktuar.

          Ju gjithashtu mund t'i kontaktoni ata përmes postës elektronike. Zakonisht, përgjigjet me email vijnë brenda 1 deri në 3 ditë pune.

          Të mirat dhe të këqijat e Neteller në kazinotë në internet
          Kazinotë e preferuara në internet Neteller

          Kazinotë e preferuara në internet Neteller

          Këto janë disa nga kazinotë tona të preferuara që përdorin Neteller, dhe të gjitha ia vlen t'i provoni:

          Kazinotë e preferuara në internet Neteller
          Procesi i hapjes së llogarisë Neteller

          Procesi i hapjes së llogarisë Neteller

          Hapja e një llogarie me Neteller është relativisht e pakomplikuar dhe mund të bëhet duke ndjekur vetëm disa hapa të thjeshtë. Hapja e një llogarie është pa pagesë, dhe ju mund të depozitoni dhe tërhiqni duke përdorur metoda të ndryshme. Më poshtë janë hapat që duhen ndjekur për të krijuar llogarinë tuaj Neteller.

          Hapi 1: Së pari, vizitoni faqen e hyrjes së anëtarëve të Neteller.

          Hapi 2: Do të shfaqet një faqe ku duhet të futni emrin, mbiemrin, adresën e emailit dhe të vendosni një fjalëkalim për llogarinë tuaj. Pastaj klikoni në butonin "Regjistrohu Tani".

          Hapi 3: Kur të jeni identifikuar, shkruani emrin e shtetit dhe monedhën e preferuar duke klikuar "Money In" nga shiriti i navigimit në anën e majtë dhe më pas klikoni butonin "Ruaj".

          Hapi 4: Faqja tjetër do të kërkojë të dhënat tuaja. Futni çdo informacion dhe klikoni në opsionin vazhdim.

          Hapi 5: Faqja e mëposhtme do t'ju tregojë një ID të sigurt. ID-ja e sigurt do të jetë me 6 shifra; ju duhet ta mbani të shënuar në një faqe të sigurt, siç kërkohet në kohën e transaksionit. Klikoni në butonin "Vazhdo".

          Tani, procesi i regjistrimit tuaj ka përfunduar. Do të navigoheni automatikisht në faqen e depozitave. Ju mund të depozitoni në llogarinë tuaj me çdo opsion depozitimi që ju pëlqen. Ju mund të krijoni një llogari Neteller vetëm nëse keni një llogari bankare. Dhe, duhet të jeni të paktën 18 vjeç për hapjen e një llogarie.

          Procesi i hapjes së llogarisë Neteller
          Kufizimet për të pasur një llogari Neteller

          Kufizimet për të pasur një llogari Neteller

          • Klientët e rregullt të Neteller mund të depozitojnë deri në 2,500 dollarë përmes kartave të kreditit dhe 5,000 deri në 50,000 dollarë përmes një llogarie tjetër Neteller. Megjithatë, klientët VIP gëzojnë kufij më fleksibël.

          • Kufijtë e tërheqjes varen nga mënyra e zgjedhur e pagesës, lloji i llogarisë dhe monedha.

          • Një person ka të drejtë të ketë vetëm një llogari Neteller.

          • Ju mund të bëni transaksione vetëm me monedhën e pranuar dhe njerëzit nga vendet e pranuara kanë të drejtë të kenë një llogari.

          Kufizimet për të pasur një llogari Neteller
          Procedura për financimin e një llogarie Neteller

          Procedura për financimin e një llogarie Neteller

          Depozitimi i parave në llogarinë tuaj Neteller mund të bëhet gjithashtu duke ndjekur disa hapa të thjeshtë. Hapat që duhet të ndiqni për të ngarkuar llogarinë tuaj janë përmendur më poshtë.

          • Së pari, duhet të identifikoheni në llogarinë tuaj duke futur detajet e nënshkrimit dhe duke klikuar në opsionin e hyrjes më pas.

          • Ju duhet të zgjidhni opsionin 'para në' për të gjetur opsionet e disponueshme të depozitave.

          • Më pas do t'ju shfaqet një faqe që përfshin të gjitha opsionet e pagesës dhe zgjidhni atë të preferuar.

          • Më pas shkruani shumën që ju nevojitet për depozitim dhe shtypni butonin vazhdim. Shuma do të dërgohet në llogarinë tuaj Neteller.

          • Tarifat e depozitave mund të aplikohen për transaksionin tuaj dhe mund të jenë të ndryshme për mënyra të ndryshme pagese.

          Procedura për financimin e një llogarie Neteller
          Opsionet e mbështetjes së klientit Neteller

          Opsionet e mbështetjes së klientit Neteller

          Neteller, kompania e ofruesve të pagesave financiare me bazë në Isle of Man, është shumë e përshtatshme me një ekip shumë të përgjegjshëm të mbështetjes së klientit për të ofruar. Përdoruesit mund të kontaktojnë shpejt tryezën mbështetëse në mënyra të shumta. Megjithatë, ka dallime specifike në kohën e marrë pas metodave të ndryshme. Opsionet si biseda e drejtpërdrejtë, emailet dhe numrat e telefonit janë në dispozicionin tuaj. Tani do t'i hedhim një vështrim të detajuar të gjithëve për të shqyrtuar faktorët e dobishëm të kontaktimit me tavolinën mbështetëse të Neteller.

          Opsioni i bisedës së drejtpërdrejtë

          Nëse jeni një anëtar VIP i Neteller, mund të kontaktoni ekipin mbështetës përmes opsionit të bisedës live. Përgjigjet tuaja do t'i merrni menjëherë përmes opsionit të bisedës live dhe ky shërbim është i disponueshëm gjatë gjithë kohës në gjuhë të ndryshme. Opsionet e bisedës së drejtpërdrejtë ndodhen në ndërfaqen e llogarisë.

          Telefonata

          Mbështetja përmes telefonatave është e disponueshme për të gjithë përdoruesit e Neteller. Mbështetja e thirrjeve telefonike është gjithashtu e disponueshme në shumë gjuhë. Kompania ka dhënë numra specifikë për një lojtar nga vende të ndryshme. Megjithatë, për të mbështetur shërbimet përmes telefonatave, përdoruesit duhet të telefonojnë ndërmjet afatit kohor të specifikuar.

          Email-et

          Përdoruesit gjithashtu mund të kërkojnë ndihmë nga ekipi mbështetës duke ngritur bileta përmes emaileve. Por, përdoruesit mund të kenë nevojë të presin për 1 deri në 3 ditë pune për të ardhur një përgjigje.

          Disa arsye për të cilat përdoruesit kontaktojnë mbështetjen e klientit Neteller:

          • Si mund ta verifikoj llogarinë time?

          • Kam probleme me hyrjen në llogarinë time.

          • Si mund ta riaktivizoj llogarinë time Neteller?

          • Nuk e mbaj mend fjalëkalimin tim, çfarë të bëj?

          • Si të ndryshoj ID-në time të hyrjes?

          • Si mund të bëhem anëtar VIP i Neteller?

          Opsionet e mbështetjes së klientit Neteller
          Si të depozitoni dhe tërhiqni nga llogaria Neteller?

          Si të depozitoni dhe tërhiqni nga llogaria Neteller?

          Neteller konsiderohet si një nga ofruesit më të mirë global të shërbimeve të transaksioneve financiare në internet. Prandaj, komoditeti në depozitim dhe tërheqje është i garantuar. Ju mund të depozitoni në llogarinë tuaj Neteller duke u regjistruar në llogarinë tuaj, duke zgjedhur opsionin e parave dhe duke zgjedhur opsionin tuaj të preferuar të pagesës.

          Ju mund të depozitoni në llogarinë tuaj Neteller duke përdorur transferta bankare, karta krediti dhe debiti, karta me parapagesë dhe kuleta të tjera elektronike. Për më tepër, ju do të merrni mbi 50 opsione depozitimi në Neteller. Ju duhet të identifikoheni në llogarinë tuaj dhe të klikoni në opsionin "Money In". Megjithatë, ju duhet të siguroni 2.5% të shumës suaj të depozituar si tarifë depozitimi.

          Kuletat elektronike si Skrill, Trustly, Poli dhe të tjera janë të disponueshme me karta me parapagesë si PaySafe Card. Përveç kësaj, ju gjithashtu mund të bëni depozitën tuaj duke përdorur Bitcoin. Kufiri minimal i depozitave në të gjitha opsionet bankare është 5,00 dollarë. Megjithatë, kufiri maksimal mund të diferencohet për metoda të ndryshme bankare. Nëpërmjet kartave të kreditit, ju mund të depozitoni 2,500 dollarë për transaksion, kufiri Neteller në Neteller është 5,000 deri në 50,000 dollarë. Ajo shkon më lart për klientët VIP. Kartat e kreditit, argjendi ose mbajtësit e rangut më të lartë mund të depozitojnë 15,000 dollarë dhe Neteller në Neteller është 50,000 dollarë.

          Për tërheqje të përshtatshme, Neteller ka paraqitur pesë opsione të ndryshme: Transferta Bankare, Tela Anëtare, Pagesë në Site Tregtare, Transfertë Parash dhe Kartë me Parapagim Net+. Për tërheqjen e parave gjithashtu, përdoruesit duhet të ofrojnë tarifa të caktuara. Megjithatë, nëse jeni duke bërë pagesa në faqe të tjera tregtare, nuk keni nevojë të jepni para.

          Si të depozitoni dhe tërhiqni nga llogaria Neteller?
          Kufijtë e depozitave dhe tërheqjeve

          Kufijtë e depozitave dhe tërheqjeve

          Kufiri i tërheqjes duke përdorur Neteller Master Card do të bazohet në statusin tuaj VIP. Megjithatë, ajo mbetet diku midis $1,000.00 dhe $3,3000.00 për çdo 24 orë.

          Nëpërmjet transfertave bankare, ju mund të tërhiqni të paktën 20 dollarë dhe të shkoni deri në 100,000 dollarë në çdo transaksion. Opsioni Member Wire është shumë i ngatërruar me opsionin e ngjashëm të Transferimit Bankar. Kërkesat për tërheqje së pari miratohen nga ekipi i tij i rishikimit. Prandaj, mund të kërkojë deri në 3 ditë pune. Kur të përpunohet, fondet do të mbërrijnë në llogarinë tuaj bankare brenda 2 deri në 6 orë. Nëse një kërkesë për pagesë refuzohet, Neteller do ta kthejë shumën brenda 4 deri në 5 ditë pune.

          Përdoruesit gjithashtu mund të depozitojnë, tërheqin dhe transaksionojnë para përmes aplikacionit celular Neteller. Aplikacioni celular Neteller është i disponueshëm për përdoruesit celularë Android dhe iOS dhe mund të shkarkohet përmes dyqaneve të aplikacioneve. Top kazinove online si Royal Panda, LeoVegas, Spin Casino dhe shumë të tjerë pranojnë pagesat e Neteller.

          Kufijtë e depozitave dhe tërheqjeve
          Si i vlerëson KazinoRank Metodat Bankare

          Si i vlerëson KazinoRank Metodat Bankare

          Depozitimi në kazinotë online duhet të bëhet pa një grimë frike dhe shqetësimi. Si i tillë, ekipi i CasinoRank ka kritere për vlerësimin e metodave bankare përpara se t'ua propozojë ato përdoruesve të faqes së tij të internetit. Kriteret përfshijnë:

          Mbrojtje dhe siguri

          Siguria kryeson kur bëhet fjalë për zgjedhjen e një sistemi bankar online. Hakerët nuk duhet të kenë akses në kartat e kreditit të lojtarëve dhe informacionet e llogarive bankare. Si i tillë, CasinoRank bën kontrolle të cilësisë dhe sigurisë përpara se të prezantojë ndonjë sistem bankar për përdoruesit e tij. Këto përfshijnë kontrollin e kompanisë për t'u siguruar që ajo është e ligjshme, rishikimet e përdoruesve dhe normat e besimit në internet. Të gjitha këto sigurojnë që lojtarët të bëjnë transaksione përmes platformave të sigurta dhe të sigurta.

          Aksesueshmëria

          Preferohen metodat bankare që janë lehtësisht të aksesueshme nga lojtarët nga e gjithë bota. Kjo siguron që të gjithë lojtarët e fatit në mbarë botën të kenë akses të shpejtë dhe të lehtë për të bërë depozita në kazino. Ai gjithashtu garanton se ata mund të arkëtojnë fitimet e tyre sapo të duan.

          Popullaritet në industrinë e kazinove në internet

          CasinoRank siguron që të gjitha zgjidhjet e tij të pagesave nuk janë të vjetruara. Qofshin të vjetra apo të reja, zgjidhjet e besueshme të pagesave duhet të jenë në trend me sistemet bankare në internet dhe të përdoren gjerësisht midis ofruesve të kazinove në internet.

          Kriptimi SSL

          Konfirmimi i kriptimit SSL është një nga kontrollet e sigurisë për përdorimin e një sistemi bankar. Lojtarët mund ta kontrollojnë këtë duke kërkuar një simbol sigurie në faqen e internetit të kompanisë. Simbolet zakonisht janë në formën e një dryni të gjelbër ose të URL-së së faqes së internetit që fillon me "HTTPS://"

          Mbështetje

          Metodat bankare që nuk ofrojnë mbështetje solide ndaj klientit nuk ia vlen të jenë në rresht. Çdo sistem i besueshëm i pagesave u ofron operatorëve dhe lojtarëve të kazinosë mbështetje optimale, sepse një problem mund të ndodhë gjatë një transaksioni. Këto përfshijnë qasje të lehtë përmes bisedës live, emailit ose telefonit.

          Të gjitha këto kritere kontribuojnë në atë që njihet si "metoda solide bankare" për lojërat e fatit në internet.

          Si i vlerëson KazinoRank Metodat Bankare
          Kostoja Neteller për transfertat e parave

          Kostoja Neteller për transfertat e parave

          Duke përdorur Neteller, një përdorues mund të dërgojë para në shumë vende anembanë globit. Transaksioni i parave përmes Neteller është i menjëhershëm dhe i siguruar me masa sigurie standarde të industrisë. Një tarifë prej 1.45% është e aplikueshme për përdoruesit që dërgojnë para përmes Neteller. Kufiri i dërgimit të parave nga një Neteller i verifikuar në një llogari Neteller është 5,000 dollarë për transaksion, 10,000 dollarë në ditë, 20,000 dollarë në javë dhe 50,000 dollarë në muaj.

          Megjithatë, vlen të përmendet se nëse një përdorues banon në një rajon ku Neteller nuk ofron shërbimin e tij, ai nuk mund të bëjë asnjë transaksion duke përdorur Neteller. Megjithatë, me 200 vende të pranuara, shanset që kjo të ndodhë me ju janë relativisht më të vogla. Sidoqoftë, le të hedhim një vështrim në vendet që pranohen nga Neteller.

          Vendet nga ku mund të dërgoni para përmes Neteller

          Vendet që përfshihen këtu janë Australia, Austria, Belgjika, Bolivia, Brazili, Kanadaja, Kolumbia, Danimarka, Qipron, Egjipti, Estonia, Finlanda, DR Kongo, El Salvador, Estonia, Franca, Gana, Etiopia, Grenlanda, Belgjika, Indonezia, Italia, Xhamajka, Japonia, Jordania dhe me shume.

          Vendet nga ku mund të merrni para përmes Neteller

          Hungaria, Hondurasi, Bosnjë dhe Hercegovinë, Burkina Faso, Cabo Verde, Polonia, Portugalia, Venezuela, Zambia, Zimbabve, Sllovenia, Singapor dhe me shume.

          Kostoja Neteller për transfertat e parave
          Adresa Neteller, Informacioni i Kontaktit dhe Detajet e Telefonit

          Adresa Neteller, Informacioni i Kontaktit dhe Detajet e Telefonit

          Neteller, një nga ofruesit kryesorë të transaksioneve financiare, tani po shërben ofertat e saj në 200 vende të ndryshme në mbarë botën me pranim në mbi 26 monedha kryesore. Në rast të ndonjë problemi, përdoruesit mund t'i kontaktojnë ata përmes këtyre opsioneve të nënshkruara.

          Adresa fizike

          International House, 24 Holborn Viaduct, Holborn, Londër EC1A 2BN, MB

          Numri i telefonit

          Mënyra më e mirë dhe më e shpejtë për të kontaktuar ekipin mbështetës është duke i telefonuar ata nëpërmjet një numri të caktuar telefoni. Ka 16 numra telefoni të ndryshëm, të cilët janë aktivë në 16 vende të ndryshme. Përdoruesit mund t'i kalojnë ato në një kornizë kohore të caktuar për të përfituar nga mbështetja. Të gjithë këta numra telefoni mbeten aktivë për 24x7.

          Lojtarët nga Australia mund të telefonojnë në +61-2-8279-8643. Për Japoninë, numri i telefonit është +81-3-4579-5524. Përveç këtyre dy vendeve, Brazili, Meksika, Kolumbia, Holanda, Franca, Norvegjia, Gjermania, Spanja, Italia dhe Suedia kanë gjithashtu numra telefoni të caktuar për të thirrur Neteller.

          Adresa Neteller, Informacioni i Kontaktit dhe Detajet e Telefonit
          Siguria në lojërat e fatit

          Siguria në lojërat e fatit

          Nëse ju ose dikush që njihni keni nevojë për ndihmë për shkak të problemeve të lojërave të fatit, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë:

          Siguria në lojërat e fatit

          FAQ

          Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

          Çfarë është Neteller dhe si ta përdorim atë?

          Neteller është një nga ofruesit më të mirë të transaksioneve financiare në internet që ofron shërbime të depozitave, tërheqjes dhe transferimit të parave për përdoruesit në mbarë botën.

          Si mund të aktivizoj Neteller InstaCash?

          Nëse tashmë keni një llogari në Neteller, duhet ta bashkëngjitni atë me llogarinë tuaj bankare të vlefshme. Neteller do të dërgojë një shumë të vogël në llogarinë bankare që keni lidhur me llogarinë tuaj Neteller. Kur verifikohet shuma e vogël e depozitës, do të përfitoni nga funksioni instaCash.

          Cilat janë disa nga monedhat që pranon Neteller?

          Disa nga monedhat që pranon Neteller janë EUR, GBP, HUF, NOK, SEK, USD, DKK, CAD, PLN, dhe më shumë.

          Çfarë lloj kartash u ofron zakonisht Neteller klientëve të saj?

          Së bashku me Net+ Master Card, e disponueshme fizikisht, kompania ofron edhe homologun e saj virtual. Prandaj, Neteller është një mënyrë e shkëlqyer për të blerë në platformat online dhe offline. Megjithatë, kartat e tij virtuale nuk lejohen jashtë zonës SEPA. Të gjitha shërbimet e tjera janë të disponueshme për klientët në mbarë botën.

          Cila kazino pranon Neteller?

          Funksionalisht të gjitha kazinotë pranojnë Neteller. Megjithatë, kjo është ende e kushtëzuar në bazë të kazinosë.

          A ka ndonjë tarifë depozitimi me Neteller?

          Jo. Nuk ka tarifa depozitimi me Neteller, kazino mbart tarifat e depozitës..

          A është Neteller i sigurt për t'u përdorur për kazinotë në internet?

          Neteller është një opsion tepër i sigurt në kazinotë online. Neteller ka të gjitha llojet e masave të sigurisë kur përdorni kartën tuaj për pagesa në internet në kazino.

          A ka një bonus Neteller për klientët e rinj?

          Shumica e kazinove online ofrojnë bonuse të mirëseardhjes. Nëse është specifike për Neteller, do të ndryshojë midis kazinove.

          A kam nevojë për një lidhje interneti për të përdorur Neteller?

          Po. Për të përpunuar transaksionet, duhet të jeni të lidhur me internetin nëpërmjet Wi-Fi ose të dhënave celulare.

          A mund të bllokojë Neteller lojërat e fatit?

          Kjo ndodh në bazë të kazinosë. Por ju, si përdorues, nuk do të bllokoheni për përdorimin e Neteller.