Kazinotë më të mira online me Flykk

Flykk është një nga mënyrat më inovative të pagesës, që ju mundëson të kryeni transaksione të sigurta, lehtësisht dhe pothuajse pa asnjë tarifë. Flykk është një platformë universale pagesash që ju jep lirinë për të kryer pagesa, për t'u dërguar para miqve ose për ta përdorur atë si një metodë kryesore për të bërë depozita ose tërheqje në faqet e internetit të lojërave të fatit në internet.

Duke bërë pagesa online shpejt, në mënyrë të sigurt dhe pothuajse pa asnjë kosto, gjithnjë e më shumë kazino online përfshijnë opsionin e pagesës Flykk që klientët e tyre të transferojnë para. Pagesat Flykk do t'i sjellin transaksionet e kazinove online në një nivel të ri, pa asnjë kosto të fshehur, transferta të menjëhershme, dhe e fundit, por jo më pak e rëndësishme, një nivel të lartë sigurie.

Pra, nëse e gjithë kjo tërhoqi vëmendjen tuaj, le të ecim përpara duke parë se si mund të përfitoni nga përdorimi i metodës së pagesës së kazinosë Flykk në udhëtimin tuaj të basteve në internet.

Kazinotë më të mira online me Flykk
Çfarë është Flykk?

Çfarë është Flykk?

Flykk është emri tregtar i ISX Financial EU Ltd. Flykk është një aplikacion modern celular i parave elektronike me bazë IBAN që ju lejon të bëni transaksione të sigurta, të dërgoni fonde dhe të merrni para. Përdoruesit e Flykk do të marrin një llogari të dedikuar IBAN, nga e cila mund të vazhdojnë me transferta deri në 100,000, gjë që vlen për transfertat bankare.

Aplikacioni i dedikuar celular i Flykk do t'ju japë lirinë për të menaxhuar lehtësisht transaksionet tuaja, vetëm me një klikim në pajisjen tuaj. Një nga përfitimet më të mëdha për ju nga përdorimi i Flykk do të jetë fakti që llogaria juaj unike e dedikuar IBAN mund të përdoret për përpunimin e transfertave falas për përdoruesit e tjerë të Flykk. Në thelb, çdo transaksion Flykk në Flykk do të jetë pa asnjë kosto. Nga ana tjetër, çdo tarifë për transaksionet e jashtme do të jetë mjaft e ulët.

Çfarë është Flykk?
Përdorimi i Flykk për pagesat në kazino në internet

Përdorimi i Flykk për pagesat në kazino në internet

Rritja e interesit për pagesat e menjëhershme të Flykk bëri më shumë kazinove online shtoni këtë mënyrë pagese në platformat e tyre. Pra, ju mund të shihni gjithnjë e më shumë kazino në internet, duke përfshirë transfertat bankare të menjëhershme të Flykk, si një opsion për bastorët që të depozitojnë fonde në llogaritë e tyre të kazinosë ose të tërheqin para prej tyre.

Pasi të zgjidhni Flykk si një mënyrë pagese në kazinonë tuaj online, do të keni mundësi të bëni pagesa jo vetëm në EUR, GBP dhe USD, por edhe në shumë monedha të tjera, të mbështetura nga aplikacioni i dedikuar për para elektronike.

Pasi të krijoni një llogari në Flykk, do të merrni numrin tuaj unik të llogarisë bankare, IBAN, i cili do t'ju nevojitet për depozitat dhe tërheqjet e ardhshme të kazinosë në Flykk në internet. Për të plotësuar llogarinë tuaj Flykk, mund të përdorni karta krediti dhe debiti, gjithashtu karta me parapagesë, Diners club, Sepa Instant, apo edhe transferta bankare.

Përdorimi i Flykk për pagesat në kazino në internet
Depozitimi me Flykk në kazinotë në internet

Depozitimi me Flykk në kazinotë në internet

Nëse dëshironi të përfitoni nga përdorimi i llogarisë suaj Flykk për kryerjen e transaksioneve në kazinonë tuaj online, do të habiteni se sa i lehtë është në të vërtetë ai proces. Lojtarët e kazinosë duhet të shkojnë vetëm në faqen e depozitave, nga ku duhet të zgjidhet Flykk si metodë, e cila do t'ju dërgojë në ndërfaqen e Flykk, nga ku mund të transferoni fonde direkt në llogarinë tuaj të kazinosë. Le të shohim hapat

 • Regjistrohuni në një nga kazinotë më të mira në internet
 • Shkoni në faqen e depozitave
 • Zgjidhni depozitat e Flykk
 • Do të dërgoheni në ndërfaqen Flykk
 • Nga atje, ju mund të autorizoni transaksionin
 • Ju do t'i merrni paratë tuaja në llogarinë tuaj menjëherë pasi të miratoni transferimin.

Vini re se ju keni mundësinë për të lëshuar një transferta bankare e menjëhershme, i cili ju lejon të depozitoni deri në 100 000 euro. Sigurisht, monedha primare e kazinosë suaj mund të jetë e ndryshme nga ajo juaj Flykk, por kjo nuk duhet t'ju shqetësojë, pasi Flykk mbështet transaksionet me shumë monedha.

Në përgjithësi, bërja e depozitave në Flykk Casinos është një proces mjaft i thjeshtë, i cili kërkon që ju të jepni vetëm disa të dhëna financiare dhe të plotësoni llogarinë tuaj në çast, duke shkuar në faqen e Flykk Banking.

Depozitimi me Flykk në kazinotë në internet
Tërheqja e parave me Flykk

Tërheqja e parave me Flykk

Përveç depozitimit të parave në Flykk, mund t'i përdorni edhe si opsion tërheqjeje në shumë kazino online. Tërheqja e fondeve nga llogaria juaj e kazinosë në portofolin tuaj Flykk është edhe më e dobishme, pasi kurseni kohë nga transfertat e ngadalta dhe gjithashtu kurseni para nga tarifat e larta.

Procesi i kryerjes së një tërheqjeje me Flykk është shumë i thjeshtë, pasi ju e keni bërë tashmë depozitën me atë metodë. Le të shohim hapat.

 • Hyni në llogarinë tuaj të kazinosë në internet
 • Shkoni te seksioni i tërheqjes / arkëtarit
 • Zgjidhni Flykk si një metodë tërheqjeje
 • Vendosni të dhënat e nevojshme për transferimin e fondeve
 • Merrni paratë tuaja në llogarinë tuaj Flykk menjëherë
Tërheqja e parave me Flykk
Kohët dhe tarifat e përpunimit të Flykk

Kohët dhe tarifat e përpunimit të Flykk

Përpara se të zgjidhni Flykk si metodën tuaj kryesore të pagesës për udhëtimin tuaj në kazino në internet, do t'ju duhet të informoheni për kohën e përpunimit dhe tarifat që lidhen me të.

Shërbimi i parave elektronike Flykk është i njohur për kohën e tij të ulët të përpunimit. Ju thjesht do të transferoni paratë tuaja brenda disa sekondave. Nga ana tjetër, ju do të paguani tarifa shumë të ulëta dhe transfertat nga llogaritë e Flykk në Flykk janë plotësisht falas.

Duhet të dini se mund të përballeni me çdo tarifë konvertimi që mund të paguhet nëse dëshironi të konvertoni monedha të huaja.

Kohët dhe tarifat e përpunimit të Flykk
Ku pranohet Flykk?

Ku pranohet Flykk?

Në thelb, Flykk është i disponueshëm pothuajse në të gjithë botën, duke e bërë atë një zgjidhje universale për të bërë jo vetëm transferta të thjeshta lokale, por edhe ato ndërkombëtare, e cila është e shkëlqyeshme për të luajtur në kazinotë online, pa pasur nevojë të shqetësoheni për tarifat e larta, kohën e ulët të pritjes dhe sigurinë.

Sigurisht, kazinotë në internet Flykk sapo po hyjnë në tregun e lojërave të fatit. Megjithatë, numri i këtyre kazinove po rritet çdo ditë, për shkak të interesit të madh për institucionin e parave elektronike Flykk.

Ku pranohet Flykk?
A ka ndonjë bonus kazinoje me Flykk?

A ka ndonjë bonus kazinoje me Flykk?

Siç e kemi përmendur tashmë, numri i kazinove Flykk nuk është ende aq mbresëlënës, megjithëse numri po rritet me shpejtësi. Pra, duke qenë se mënyra e pagesës është relativisht e re në botën e lojërave të fatit në internet, mungojnë ofertat e bonusit për të bërë depozita me të.

Natyrisht, ne ju kemi gjithmonë të mbuluar me një opsion të thjeshtë "backdoor", i cili ju lejon të përfitoni ende nga përdorimi i depozitave të Flykk dhe mbledhja oferta promocionale. Në thelb mund të përfitoni nga të gjitha ato bonuse të ringarkimit, ofertat e mirëseardhjes, bonuset e depozitave, etj që nuk kanë kërkesa të specifikuara për metodën e depozitimit, por gjithsesi ju japin shumën e bonusit kur mbushni llogarinë tuaj.

E gjithë kjo ju lejon të përdorni ende transfertat bankare të menjëhershme të Flykk për të kredituar llogarinë tuaj të kazinosë dhe për të marrë fondet tuaja promovuese.

A ka ndonjë bonus kazinoje me Flykk?
Si të zgjidhni metodën e duhur të pagesës në kazino?

Si të zgjidhni metodën e duhur të pagesës në kazino?

Kur hapni një llogari në çdo kazino online, do të keni mundësinë të zgjidhni midis një larmie mënyrash pagese, të cilat mund të jenë mjaft zhgënjyese në fillim. Megjithatë, nëse jeni të vetëdijshëm se çfarë saktësisht po kërkoni, bëhet shumë më e lehtë. Pra, për t'i bërë gjërat sa më të thjeshta për ju, le të rendisim disa nga faktorët më të rëndësishëm që mund t'ju ndihmojnë të përcaktoni nëse jeni të fokusuar në mënyrën e duhur të pagesës për ju.

 • Tarifat - Duhet të kërkoni gjithmonë një mënyrë pagese me tarifa të ulëta, gjithashtu pa tarifa të fshehura që vijnë pasi të keni kryer transaksionin
 • Kohët e përpunimit - Zgjedhja e një mënyre pagese me kohë të ulët përpunimi mund të jetë jashtëzakonisht e dobishme për udhëtimin tuaj të përgjithshëm të basteve
 • Siguria- Duke qenë se po flasim për transfertat e parave, gjithmonë duhet të mbështeteni në një mënyrë pagese me një nivel të lartë sigurie
 • Disponueshmëria - Në mënyrë të pashmangshme, ju duhet të zgjidhni një metodë që mund të përdoret në vendin tuaj të banimit, si dhe një metodë që mbështet monedhën që po planifikoni të përdorni

Pse duhet të përdorni Flykk?

Epo, pasi e dini cilët janë faktorët thelbësorë që mund të përcaktojnë se çfarë është e mirë apo e keqe, le të vazhdojmë të shohim se çfarë ju ofron Flykk për sa i përket pagesës në kazinotë online.

 • Flykk nuk ka tarifa të fshehura, kështu që kryerja e transaksioneve vjen me kosto minimale
 • Flykk është i disponueshëm pothuajse në të gjithë botën
 • Pagesat Flykk vazhdojnë menjëherë
 • Flykk është popullor për nivelin e lartë të sigurisë
Si të zgjidhni metodën e duhur të pagesës në kazino?
Procesi i hapjes së llogarisë Flykk

Procesi i hapjes së llogarisë Flykk

Përpara se të bëni rimbushjen tuaj të parë të kazinosë me Flykk, duhet të hapni llogarinë tuaj në aplikacionin e parave elektronike. Për fat të mirë, ky proces ndodh të jetë shumë i thjeshtë, duke ju kërkuar të kaloni vetëm disa hapa të thjeshtë.

 • Hapni faqen zyrtare të Flykk
 • Merrni aplikacionin ose për përdoruesit e iOS ose për ata Android
 • Hapeni atë dhe krijoni llogarinë tuaj
 • Futni të gjithë informacionin e kërkuar
 • Vendosni gjithçka dhe filloni të paguani

Vini re se do të merrni numrin tuaj unik të llogarisë bankare ndërkombëtare, i cili do t'ju lejojë të vazhdoni me pagesat në mbarë botën. Për të rimbushur portofolin tuaj Flykk, mund të përdorni metoda të ndryshme si kartë bankare, Sepa instant, Diners Club, Kartat e Kreditit, Kartat e Debitit, etj.

Procesi i hapjes së llogarisë Flykk
Siguria dhe siguria duke përdorur Flykk

Siguria dhe siguria duke përdorur Flykk

Flykk, institucioni i parave elektronike, është i njohur për nivelin e lartë të sigurisë. Do t'ju kërkohet të jepni vetëm të dhënat më themelore për ju, kështu që nuk po ndani asnjë të dhënë private. Gjithashtu, do të mbroheni nga çdo fije nga Flykk, i cili përdor teknologji me enkriptim të lartë.

Gjithashtu, kur jeni duke bërë transferta, mund të përdorni një kod QR, i cili është një mënyrë tjetër shumë e sigurt për të transferuar para. Në përgjithësi, duke u bashkuar me Flykk, do të jeni të sigurt dhe të sigurt gjatë gjithë kohës, pavarësisht nga lloji i transaksionit që bëni.

Siguria dhe siguria duke përdorur Flykk
Cilat metoda të tjera pagese në kazino mund të përdoren?

Cilat metoda të tjera pagese në kazino mund të përdoren?

Flykk është pa dyshim një aplikacion shumë inovativ IBAN (Numri i llogarisë bankare ndërkombëtare) e-mones, i cili së shpejti mund të bëhet pjesë e çdo faqe interneti të lojërave të fatit në internet. Megjithatë, nëse kazinoja juaj nuk ofron Flykk si një mënyrë pagese, ose thjesht po kërkoni një mënyrë tjetër pagese, këto mund t'i gjeni shumë të dobishme.

Kartat e kreditit dhe debitit

Debiti/ Kartat e kreditit janë mënyra universale për të bërë depozita dhe tërheqje në faqet e kazinove online. Kartat bankare ju ofrojnë një metodë shumë të sigurt dhe të besueshme për të kryer transaksione, por tarifat shtesë që duhet të paguani mund të jenë pak më të larta se sa prisni.

Transfertat bankare

Ju mund të paguani në kazinonë tuaj në internet duke përdorur ndonjë prej tyre llogaritë bankare lokale. Sigurisht, kjo është një nga mënyrat më të sigurta, pasi ju jeni të mbrojtur nga qeveria juaj, por këtu tarifat mund të jenë mjaft të larta dhe gjithashtu kohët e pritjes mund të jenë shumë të gjata.

Pagesat kripto

Nëse dëshironi të vini bast në mënyrë anonime dhe të shijoni transaksione të menjëhershme, mund të kërkoni një kripto-pagesë. Kriptomonedhat fjalë për fjalë po marrin përsipër gjithçka, kështu që faqet e lojërave të fatit po shtojnë gjithnjë e më shumë pagesa kripto për klientët e tyre.

Cilat metoda të tjera pagese në kazino mund të përdoren?
Në përmbledhje të pagesave të kazinosë Flykk

Në përmbledhje të pagesave të kazinosë Flykk

Rritja e interesit të lojtarëve të kazinosë online për Flykk si një mënyrë pagese, bëri që shumë faqe interneti të lojërave të fatit në internet të shtojnë këtë opsion për klientët. Fakti që Flykk ofron një aplikacion celular me nivel të lartë sigurie dhe transaksione me tarifa shumë të ulëta dhe transparente, të cilat përpunohen në çast, e bëri atë një nga rivalët kryesorë për t'u bërë opsioni më i mirë i pagesës.

Me Flykk, ju jo vetëm që mund të bëni pagesa në kazino, por edhe ta përdorni për të kryer transaksione të thjeshta, për të dërguar para te miqtë ose familjen, ose thjesht për të bërë transferta të thjeshta bankare. IBAN-i juaj unik i dedikuar Flykk do t'ju japë mundësinë për të kryer transferta deri në 100 000 falas, në çast, që është një tjetër avantazh i madh i këtij aplikacioni të parave elektronike për t'u marrë parasysh.

Në përmbledhje të pagesave të kazinosë Flykk

FAQ

Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

Çfarë është Flykk?

Flykk është një aplikacion i parave elektronike i bazuar në IBAN, i cili lejon klientët e tij të lëshojnë pagesa me para elektronike dhe të dërgojnë para te miqtë dhe familja. Flykk është mjaft i ngjashëm me kuletat elektronike, por vjen me avantazhin e transfertave të thjeshta dhe të menjëhershme, pa kosto të fshehura dhe një nivel të lartë sigurie.

A munden përdoruesit e Flykk të transferojnë para në bilancin e kazinosë?

Po, mund të bëni depozita me Flykk në bilancin tuaj të kazinosë në internet. Kazinotë Flykk po bëhen gjithnjë e më të njohura, pasi ky opsion pagese ju lejon të dërgoni fonde në çast, pa asnjë tarifë të fshehur ose pa pasur nevojë të shtoni detaje shtesë bankare.

A është falas përdorimi i Flykk?

Flykk është një shërbim plotësisht falas i parave elektronike që mund ta përdorni, kështu që nuk do të tarifoheni për të krijuar llogarinë tuaj në shërbimin e parave elektronike. Megjithatë, përdoruesit do të paguhen me një tarifë të vogël për transaksionet, përveç transfertave Flykk në Flykk, të cilat janë falas.

Si mund ta përdor Flykk?

Flykk është një aplikacion celular shumë i thjeshtë dhe i dobishëm për para elektronike që ju lejon të dërgoni para, të paguani duke përdorur një kod QR ose të bëni transferta bankare të sigurta deri në 100,000. Për të filluar përdorimin e Flykk, ju duhet vetëm të merrni aplikacionin dhe të krijoni llogarinë tuaj.

A është e sigurt të përdoret Flykk?

Flykk është popullor për nivelin e lartë të sigurisë. Flykk nuk do t'ju kërkojë asnjë informacion personal. Gjithashtu, llogaria juaj e parave në Flykk do të mbrohet nga çdo haker, pasi kompania përdor teknologji të lartë të kriptimit për siguri.

Kush e zotëron Flykk?

Flykk është në pronësi të kompanisë ISX Financial EU Ltd, e cila është ndër kompanitë më të mira financiare në një shtrirje globale. Kompania synon të ofrojë zgjidhje më të mira financiare për klientët në gjithnjë e më shumë vende në një shtrirje globale.