Kazinotë më të mira online me eVoucher

Një eVoucher është një kupon elektronik me kredite në para. Ato zakonisht lëshohen me SMS dhe email me një mesazh të markës. Kuponët elektronikë mund të blihen si në dyqanet fizike ashtu edhe në tregtarët online.

Përdorimi i tyre është përmirësuar nga inovacionet e fundit teknologjike në rrjetet 4G dhe 5G, për të mos përmendur rritjen e aksesit në Wi-Fi.

Nuk është çudi që ato janë gjithnjë e më të njohura me kazinotë në internet pasi ato ofrojnë depozita të menjëhershme dhe të sigurta. Lojtarët e kazinosë në internet i shpengojnë eVoucherët e tyre me e-kode. Këto janë karaktere specifike, të themi, katër deri në 16 shifra, që përdoren në arkë të faqes së kazinosë.

Disa nga kazinotë më të mira në internet eVoucher të përmendura nga CasinoRank ofrojnë promovime speciale për klientët që përdorin këtë mënyrë pagese.

Kazinotë më të mira online me eVoucher
Si të bëni një depozitë me eVouchersSi të bëni një tërheqje me eVouchers
al Country FlagCheckmark

Fresh Casino

al Country FlagCheckmark
Deri në 100% + 500 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Fresh Casino, në pronësi të Galaktika NV, është një kazino në internet e licencuar që strehon një koleksion të gjerë lojërash kazino dhe tregtarë të drejtpërdrejtë nga mbi 40 ofrues të softuerëve të nivelit të lartë. Navigimi i faqes në internet është i thjeshtë dhe tërheqës nga ndërfaqja e tij miqësore për përdoruesit. Lojtarët mund të lundrojnë lehtësisht nëpër kategori të ndryshme të lojërave me ndihmën e mjeteve të kërkimit.

  Deri në 100% + 500 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Kazino Jet është një kazino online relativisht e re për të forcuar dyert e industrisë ndërkombëtare të lojërave të fatit, e krijuar dhe lançuar në vitin 2020. Pavarësisht kohës së shkurtër në treg, kazinoja Jet ka krijuar një reputacion duke ofruar vetëm veçori të cilësisë së lartë. Përveçse ka një bibliotekë fantastike lojrash me mbi 1000 lojëra kazinoje në internet, Jet Casino ofron gjithashtu opsione bastesh sportive.

   Deri në 100% + 500 rrotullime falas
   • Verifikimi i shpejtë
   • Mbështetje 24 orëshe
   • Programi i gjerë i bonusit
   • Verifikimi i shpejtë
   • Mbështetje 24 orëshe
   • Programi i gjerë i bonusit
   Deri në 150% + 100 rrotullime falas
   • Llogari shumëvalutore
   • Bonuset sportive
   • Kthim parash javor
   • Llogari shumëvalutore
   • Bonuset sportive
   • Kthim parash javor
   Si të bëni një depozitë me eVouchers

   Si të bëni një depozitë me eVouchers

   Depozitimi i parave në një llogari kazinoje në internet me një eVoucher është i përshtatshëm për të luajtur lojëra fati. Nuk nevojitet regjistrim për të marrë një eVoucher, i cili mund të blihet me para në dorë, kartë krediti ose pagesa celulare.

   Gjithçka që kërkohet është të vizitoni ofruesin më të afërt të eVoucher. Kuponët elektronikë zakonisht vijnë në prerje që variojnë nga 2,50 deri në 40 £. Dikush mund të blejë sa më shumë eVoucherë që dëshirojnë.

   Shpesh, një telefon celular nevojitet për të marrë një numër regjistrimi që do të përdoret për të konfirmuar identitetin e përdoruesit. Ai hyn automatikisht në sistem pas blerjes së kuponit të parë dhe llogaria e përdoruesit aktivizohet.

   Nga atje, përdoruesi mund të blejë më shumë eVoucherë që do të dërgohen në numrin e celularit pa vizituar një shitës fizik. Çdo eVoucher ka një PIN unik që korrespondon me vlerën e parapaguar.

   Depozitimi me eVouchers

   Pas regjistrimit me eVouchers, gjëja tjetër është të vizitoni një kazino që pranon këtë metodë dhe të ndiqni hapa të thjeshtë për të ngarkuar bankrollin.

   • Përdoruesi hap faqen e arkëtarit në kazinonë online
   • Ata zgjedhin eVoucher si metodë depozitimi
   • Ata vendosin PIN-in ose kodin elektronik të eVoucher-it me shumën që përkon që dëshirojnë të depozitojnë

   Në pak sekonda, llogaria e kazinosë në internet do të kreditohet dhe lojtari mund të fillojë të bëjë bast. Mesatarisht, shuma më e vogël që dikush mund të depozitojë në shumicën e kazinove në internet është 10 £. Por kufijtë ndryshojnë sipas termave dhe kushteve të platformës. Për më tepër, nuk mund të financohet llogaria e tyre e kazinosë me një shumë më të ulët ose më të lartë se ajo që tregohet në eVoucher në një transaksion. Por ata mund të përdorin kupona të shumëfishtë.

   Si të bëni një depozitë me eVouchers
   Si të bëni një tërheqje me eVouchers

   Si të bëni një tërheqje me eVouchers

   Fatkeqësisht, lojtarët e kazinosë nuk mund të përdorin eVoucherët për të arkëtuar fitimet e tyre. Një eVoucher është një opsion kredie një herë, kështu që nuk mund të shërbejë si një portofol elektronik ose llogari bankare. Ai skadon sapo të përdoret. Është i mirë vetëm për të bërë depozita të menjëhershme, por jo i përshtatshëm për pagesa.

   Kazinoja mund të kërkojë gjithashtu që klienti të verifikojë mënyrën e tij origjinale të pagesës. Për eVoucherët, do t'i kërkohet ta vërtetojë atë duke ofruar PIN-in unik. Prandaj, nuk është ide e mirë të hidhni eVoucher-in pasi ta përdorni. Shumë kazino kërkojnë dokumente personale për të vërtetuar metodat e tërheqjes dhe llogarinë në fjalë.

   Bastorët duhet të jenë të gatshëm të japin ID-të, vërtetimin e adresës, numrat e telefonit dhe deklaratat bankare. Pasi të miratohen, fitimet dërgohen në mënyrën e caktuar të pagesës.

   Tarifat dhe Limitet e Tërheqjes

   Nuk ka tarifa të lidhura me përdorimin e eVoucherëve në kazinotë online. Sidoqoftë, duhet të theksohet se kazinotë lejojnë tërheqje midis një diapazoni specifik, pavarësisht nga mënyra e përdorur e pagesës.

   Metodat më të shpejta të pagesës

   Për sa i përket lojërave të fatit në internet, fillestarët dhe lojtarët e zjarrtë të lojërave elektronike dëshirojnë t'i marrin fitimet e tyre shpejt dhe me lehtësi. Afati kohor i tërheqjes mund të varet nga sa shpejt kazinoja miraton pagesat. Disa sajte janë më të shpejta se të tjerat. Të gjitha kazinotë e identifikuara në këtë faqe janë të besueshme dhe kanë një histori të provuar të përpunimit të të gjitha tërheqjeve.

   Fatmirësisht ka opsione të tjera të disponueshme në kazinotë eVoucher, të tilla si transferta direkte bankare, të cilat do të kërkojnë disa informacione si numri i llogarisë dhe IBAN; edhe pse ndonjëherë edhe kjo nuk është e mjaftueshme në varësi të kazinosë. Opsione të tjera të rekomanduara janë PayPal, Neteller, eCheck, Paysafecard dhe Skrill.

   PayPal është pa dyshim një nga opsionet më të shpejta të tërheqjes, ku paratë shfaqen menjëherë në llogarinë e përdoruesit. Nga atje, fituesi mund të transferojë fondet e tij në llogarinë e tij bankare ose në llogaritë celulare.

   Skrill funksionon në të njëjtën mënyrë si PayPal dhe transaksioni reflektohet menjëherë. Nga ana tjetër, Neteller është një opsion i favorshëm për lojtarët e pokerit. Megjithëse jo aq i shpejtë sa dy kuletat elektronike të mësipërme, ai ka tarifat më të ulëta.

   Ata që kanë Paysafecards mund të tërheqin me lehtësi fitimet e tyre në kazino në llogaritë bankare të lidhura me ato karta. Së fundmi, eChecks janë mënyra të shkëlqyera, por të modës së vjetër për të marrë pagesa. Ata punojnë si çeqe tradicionale të letrës, duke marrë deri në disa ditë që paratë të mbërrijnë. Ato janë perfekte për lojtarët e kazinosë që nuk janë me nxitim.

   Si të bëni një tërheqje me eVouchers