Kazinotë më të mira online me EcoPayz

EcoPayz u quajt fillimisht ecoCard, në vitin 2000. Ata ishin një nga kuletat dixhitale më të gjata të krijuara në industrinë e pagesave në internet. EcoPayz ofron shërbime pagese për tregtarët dhe klientët në njëqind e pesëdhjetë e nëntë vende dhe në dyzet e pesë monedha.

Është një kompani e njohur e portofolit elektronik dhe shërben si një portë pagese në industrinë e tregtisë elektronike. Me EcoPayz, lojtarët mund të depozitojnë para në çast pa u shqetësuar për sigurinë dhe privatësinë e tyre.

Kazinotë në internet nuk do të jenë në gjendje të shohin informacionin bankar personal të lojtarit, pasi EcoPayz shkon shumë me sigurinë dhe mbrojtjen e tij nga mashtrimi.

Kazinotë më të mira online me EcoPayz
Përdorimi i EcoPayz në kazinotë në internet

Përdorimi i EcoPayz në kazinotë në internet

EcoPayz është një kompani e transaksioneve në internet që u themelua në vitin 2000. Është një kompani e mirënjohur në industrinë e lojërave të fatit në internet dhe shumë kazino marrin depozita nga portofoli i tyre elektronik.

Historia e tyre filloi me kartat e parapaguara me emrin e tyre të mëparshëm ecoCard. Pronari i EcoPayz është PSI-Pay ltd me seli në Mbretërinë e Bashkuar.

Përdorimi i EcoPayz në kazinotë në internet
Si të bëni një depozitë me EcoPayz

Si të bëni një depozitë me EcoPayz

Lojtarët e kazinosë në internet preferojnë t'u bashkohen faqeve të kazinosë që ofrojnë opsione të besueshme dhe të përshtatshme pagese. Për fat të mirë, lojtarët që përdorin EcoPayz për transaksione të tjera nuk duhet të shqetësohen për hapjen e llogarive të reja me metoda të tjera bankare.

Me EcoPayz, lojtarët mund të depozitojnë menjëherë para në llogaritë e tyre të kazinosë në internet dhe të fillojnë të bastojnë në lojërat e tyre të preferuara.

Pra, nëse keni një llogari EcoPayz, duhet të jeni të etur të dini se si të filloni të bëni depozita. Para çdo gjëje tjetër, kontrolloni me kazinotë tuaja në internet për të gjetur nëse e pranojnë EcoPayz si një mënyrë pagese. Nëse e bëjnë këtë, këtu janë hapat e thjeshtë për të ndjekur dhe financuar llogarinë tuaj të kazinosë me EcoPayz.

Vizitoni kazinonë tuaj në internet dhe shkoni te seksioni i arkëtarit. Këtu do të gjeni disa opsione bankare. Zgjidhni EcoPayz nën kuletat elektronike.

Zgjidhni EcoPayz si metodën tuaj të preferuar të depozitimit dhe vendosni shumën që dëshironi të transferoni. Përfundoni transaksionin nga llogaria juaj Eco.

Konfirmoni detajet e transaksionit. Drejtohuni në portofolin tuaj EcoPayz për të konfirmuar transaksionin. EcoPayz do të aktivizojë transaksionin dhe do të dërgojë para në llogarinë tuaj të kazinosë. Fondet do të pasqyrohen në llogarinë tuaj të kazinosë në internet menjëherë.

Tani që keni para në llogarinë tuaj të kazinosë, mund të filloni të vendosni baste në lojëra dhe të fitoni para të vërteta. Ju duhet të dini se si të tërhiqni fonde nga llogaria juaj e kazinosë nëse jeni me fat. Kjo është ajo që ne do të mbulojmë në vijim. Vazhdoni të lexoni për më shumë njohuri.

Si të bëni një depozitë me EcoPayz
Si të bëni një tërheqje me EcoPayz

Si të bëni një tërheqje me EcoPayz

Lojtarët mund të arkëtojnë fitimet e tyre duke përdorur një proces të thjeshtë me EcoPayz. Ju nuk duhet të jeni të aftë për teknologjinë për të filluar të arkëtoni me EcoPayz, dhe pjesa më e mirë këtu është përdorimi i një metode pothuajse të ngjashme për të bërë depozita. Pra, këtu janë hapat e thjeshtë që duhet të ndiqni.

 1. Vizitoni kazinonë tuaj në internet dhe shkoni te seksioni i arkëtarit. Zgjidhni EcoPayz si opsionin tuaj të tërheqjes.
 2. Futni shumën që dëshironi të tërhiqni.
 3. Verifikoni informacionin e transaksionit tuaj.
 4. Zgjidhni tërheqjen.

Kazinoja mund t'ju kërkojë të paraqisni dokumentacionin përkatës për të verifikuar tërheqjet. Nëse keni vënë bast duke përdorur një ofertë bonusi, kazinoja mund t'ju kërkojë të futni informacione rreth zhdoganimit të kërkesave të basteve. Pasi kazinoja të verifikojë të dhënat, mund të konfirmoni tërheqjen tuaj.

A ka kufij ditor të tërheqjes?

Shumica e kazinove do t'ju lejojnë të tërhiqni një minimum prej $10. Kur bëhet fjalë për kufirin e tërheqjes, kontrolloni me kazinonë tuaj për të zbuluar kufirin e tërheqjes së tyre. Në shumicën e rasteve, kazinotë do të kenë kufij të ndryshëm të tërheqjes.

Sa kohë duhet?

Pasi të keni verifikuar gjithçka dhe të keni zgjedhur tërheqjen, do të duhet të prisni që paratë tuaja të përpunohen. Përpunimi i fondeve të tërheqjes mund të zgjasë 1 deri në 3 ditë.

Pasi paratë të shfaqen në llogarinë tuaj EcoPayz, ju mund t'i tërheqni ato në llogarinë tuaj bankare. Megjithatë, ju mund të vendosni t'i përdorni paratë përmes portofolit tuaj elektronik për pagesa të ndryshme.

A mund të tërhiqeni në celular?

E mira është se EcoPayz ka bërë gjithçka për t'i bërë transferimet e parave më të përshtatshme. Mund të shkarkoni një aplikacion celular EcoPayz dhe të kujdeseni për të gjitha transaksionet atje.

Këtë aplikacion do ta gjeni në dyqanin Google Play dhe Apple. Ju gjithashtu mund të përdorni aplikacionin tuaj celular EcoPayz për të bërë transferime parash kudo dhe në çdo kohë. Aplikacioni është i lehtë për t'u përdorur dhe i pajtueshëm me pajisjet Android dhe iOS.

Lexoni rishikimin tonë të plotë të të gjitha kazinove celulare Ecopayz!

EcoPayz u ofron lojtarëve të kazinosë në internet një shans për të shijuar përdorimin e një opsioni të aksesueshëm pagese. E vetmja gjë që lojtarët duhet të konfirmojnë është nëse EcoPayz mbështet monedhat e tyre. Do të ishte zhgënjyese të zgjidhni EcoPayz si opsionin tuaj të tërheqjes vetëm për të zbuluar se nuk e mbështet monedhën tuaj.

Për fat të mirë, EcoPayz mbështet mbi 40 monedha, duke përfshirë euro, dollarë amerikanë, paund britanik, dollar kanadez, rubla ruse dhe jen japonez.

Si të bëni një tërheqje me EcoPayz
Siguria dhe siguria në EcoPayz

Siguria dhe siguria në EcoPayz

Siguria dhe siguria e çdo mënyre pagese ka shumë rëndësi. Në kazinotë në internet, lojtarëve do t'u kërkohet të fusin të dhënat e tyre personale për të kryer transaksionet. Përveç kësaj, lojtarët duan një opsion bankar që kujdeset për paratë e tyre të fituara me vështirësi. Për fat të mirë, EcoPayz ka bërë një rrugë të gjatë për të siguruar që informacioni i klientëve të tyre të mbetet i sigurt dhe i sigurt.

EcoPayz siguron që paratë e dikujt të mbrohen 100% në mënyrë që asnjë palë e tretë të mos mund t'i qaset. disa nga masat që EcoPayz ka marrë për të garantuar sigurinë dhe sigurinë përfshijnë:

 • EcoPayz SSL
 • Certifikuar nga autoriteti i certifikimit Thawte, Standardet e Sigurisë së të Dhënave (DSS) dhe Industria e Kartave të Pagesave (PCI).
 • Produkte të sigurta si EcoVoucher dhe EcoVirtualcard.
 • Verifikimi me 2 hapa
Siguria dhe siguria në EcoPayz
Procesi i hapjes së llogarisë EcoPayz

Procesi i hapjes së llogarisë EcoPayz

Tani që keni parë se si EcoPayz mund të jetë i dobishëm kur kryeni transferime parash në kazinotë tuaja në internet, le të zbulojmë se si mund të hapni një llogari EcoPayz. Procesi i hapjes së llogarisë është i lehtë dhe zgjat vetëm disa minuta.

Këtu janë hapat që duhen ndjekur për të hapur një llogari në Ecopayz.

Futni të dhënat e llogarisë suaj

 1. Zgjidhni një emër përdoruesi. Emri i përdoruesit duhet të jetë i gjatë gjashtë karaktere.
 2. Shkruani adresën tuaj të emailit. Duhet të jetë një adresë e vlefshme emaili
 3. Zgjidh nje fjalekalim. Sigurohuni që fjalëkalimi juaj të jetë të paktën tetë karaktere i gjatë dhe i lehtë për t'u mbajtur mend.
 4. Zgjidhni një shtet. Zgjidhni vendin tuaj.
 5. Zgjidhni gjuhën që preferoni. EcoPayz do të përdorë gjuhën tuaj të zgjedhur për t'ju kontaktuar.
 6. Zgjidhni një monedhë. Zgjidhni një monedhë për llogarinë tuaj.

Futni të dhënat tuaja personale

 1. Shkruani emrin dhe mbiemrin tuaj dhe datën e lindjes.
 2. Shkruani adresën tuaj të shtëpisë
 3. Futni numrin tuaj të telefonit celular. Sigurohuni që të përfshini kodin e shtetit tuaj.
 4. Futni kodin e vërtetimit. Ju do të duhet të futni karakteret e shfaqura në kuti.
 5. Lexoni kushtet dhe bini dakord.
 6. Klikoni "Krijo llogari" dhe prisni për përpunimin e informacionit.
Procesi i hapjes së llogarisë EcoPayz
Të mirat dhe të këqijat e Ecopayz?

Të mirat dhe të këqijat e Ecopayz?

Një nga arsyet kritike se pse shumë njerëz përdorin Ecopayz në një kazino në internet është së pari për lehtësi. Ecopayz lejon që shërbimi i tyre të përdoret në kazinotë në internet. Një arsye tjetër është se shumë njerëzve nuk u pëlqen të japin informacionet e tyre personale bankare në kazinotë online.

Lojtarët shqetësohen për çështjet e sigurisë. Një arsye shtesë është se disa nga mënyrat e tjera të pagesës mund të mos pranojnë transaksione me kazinotë online. Duke përdorur një portë pagese siç është Ecopayz, merren parasysh të gjitha këto shqetësime. Sistemi që kompania ka krijuar i adreson të gjitha këto.

Të mirat dhe të këqijat e Ecopayz?
Si të përdorni Ecopayz

Si të përdorni Ecopayz

Gjëja e parë që duhet të bëjë një lojtar është të sigurohet që fondet që përdoren për depozitimin e kazinosë janë në llogarinë e Ecopayz. Kjo kompani ka disa opsione të ndryshme për të lejuar klientët e saj të mbushin llogarinë e tyre në mënyrë që ata të mund të përdorin paratë në të për transaksione të ndryshme.

Hapi tjetër pas regjistrimit në kazinonë e zgjedhur në internet është të shkoni në seksionin e depozitave të tyre. Kërkoni opsionin e pagesës Ecopayz dhe zgjidhni atë. Më pas, kazinoja do të kërkojë informacionin e nevojshëm për të përpunuar pagesën e depozitës që po bëhet me Ecopayz. Më pas, të dhënat do të përpunohen dhe verifikohen.

Si të përdorni Ecopayz
A është Ecopayz i sigurt?

A është Ecopayz i sigurt?

Ecopayz ka bërë përpjekje të mëdha për të mbrojtur plotësisht të gjithë informacionin që u jepet atyre nga përdoruesit e tyre. Me një shërbim më të fundit të enkriptimit të integruar në platformën e tyre, klientët që përdorin këtë shërbim mund të ndihen të sigurt se po financojnë llogarinë e tyre Ecopayz nga llogaria e tyre bankare.

Për kazinonë online, kjo formë pagese është e sigurt dhe e sigurt për ta. Kur ata përpunojnë pagesën e depozitës dhe ajo pranohet nga Ecopayz, atëherë ata marrin përgjegjësinë e pagesës. Kazinoja në internet nuk ka shqetësime për anulimet ose kthimin e tarifave. Ata nuk kanë as kohë pritjeje për pagesë.

A është Ecopayz i sigurt?
3 kazinotë më të mira në internet që pranojnë EcoPayz

3 kazinotë më të mira në internet që pranojnë EcoPayz

3 kazinotë më të mira në internet që pranojnë EcoPayz
Lojë e përgjegjshme

Lojë e përgjegjshme

Nëse ju ose dikush që njihni keni nevojë për ndihmë për shkak të problemeve të lojërave të fatit, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë:

Lojë e përgjegjshme

Lajmi i fundit

Një udhëzues se si të depozitoni në Tajlandë
2019-09-03

Një udhëzues se si të depozitoni në Tajlandë

Ju keni shpenzuar një kohë të konsiderueshme duke u përpjekur të gjeni një kazino në internet që ofron një përzgjedhje lojërash kazino që plotësojnë preferencat tuaja personale të lojës, ofertat bujare promocionale dhe një mjedis të sigurt dhe të sigurt kazinoje. Kur të gjeni përfundimisht një destinacion që shënon të gjitha kutitë, do t'ju kërkohet të bëni depozitën tuaj të parë - dhe nëse jeni në Tajlandë, kjo detyrë mund të mos jetë aq e lehtë sa duket.