Kazinotë më të mira online me Bitcoin

Kumari është rritur shumë dhe tani mund të luani lojëra kazino në internet me kriptovaluta si Bitcoin, Ethereum dhe Litecoin. Këto monedha dixhitale bëjnë pagesa të shpejta, të sigurta dhe private. Teknologjia Blockchain siguron që gjithçka të jetë transparente dhe e sigurt. Në këtë udhëzues, ne do të shqyrtojmë kazinotë Bitcoin, të cilat janë kazino online që ju lejojnë të luani lojëra dhe të bastoni me Bitcoin.

Kazinotë më të mira online me Bitcoin
al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Kazino 1xBet u themelua në vitin 2007 dhe në dy vitet e fundit arriti të fitojë epërsinë e tregut vendas.

Deri në 600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet është një kazino që lejon baste sportive dhe lojëra të fatit në internet pa pasur nevojë të regjistroheni. Kazinoja u themelua në vitin 2018, jo shumë kohë më parë, por gjithsesi ka arritur të veçohet nga kazinotë e tjera dhe kjo është arsyeja kryesore e suksesit të saj të madh.

100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

Betwinner është një kazino që u krijua në 2018 në Rusi. Në momentin që kazinoja doli në treg ishte një sukses i menjëhershëm. Market Holdings Limited është kompania që menaxhon shërbimet e kazinosë dhe licenca Curacao lejon lojtarët nga vendet evropiane të hyjnë në Betwinner.

Deri në 500 $/€ ose 5 BTC + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Kazino Bitcoin
 • Shumë monedhë
 • Shumëgjuhëshe
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino Bitcoin
 • Shumë monedhë
 • Shumëgjuhëshe

7Bit Casino është një kazino online e krijuar në vitin 2014. Ajo strehon një gamë të gjerë lojërash elektronike, lojëra tavoline live dhe virtuale dhe lojëra pokeri nga ofruesit kryesorë të softuerëve. Ajo është tërësisht në pronësi të Dama NV Dama NV është një ent juridik plotësisht i regjistruar dhe i licencuar nga Qeveria e Curacao me një licencë dhe mbikëqyrje të lojërave në distancë të ofruar nga Antillephone NV Edhe pse 7Bit është një kazino online e mirënjohur e dëshmueshme e drejtë, lojtarë nga Spanja, Holanda , Franca, Uellsi i Ri Jugor, Izraeli, Ukraina, Mbretëria e Bashkuar dhe SHBA janë të kufizuara në operacionet e saj.

€/$100 Bonusi i parë i depozitës
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Duelz Casino u krijua në 2018 si një kazino në internet që fton lojtarët e fatit të shijojnë lojërat e tyre të preferuara. Kazinoja, e cila është në pronësi të SuprPlay Limited Casinos, përmban disa lojëra të tilla si lojëra elektronike, lojëra tavoline, lojëra pokeri dhe lojëra të drejtpërdrejta. Kumarxhinjtë mund të luajnë lojëra duke përdorur ofruesit kryesorë të softuerit që përfshijnë Play'n GO, NetEnt dhe Microgaming.

  • Gama e lartë e vendeve
  • Zgjedhja e madhe sportive
  • Gama e lartë e vendeve
  • Zgjedhja e madhe sportive
  Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Nëse cilësia dhe sasia janë ato që lojtarët kërkojnë kur kërkojnë për një kazino, atëherë Kazino Alf është vendi ku duhet të jetë. E themeluar në vitin 2018, Alf Casino është një nga kazinotë e reja në pronësi dhe operim të Araxio Development NV Casinos. Lojtarët njihen me aventura mahnitëse që shfaqin zana të vogla ndërsa ndeshen me personazhe të çuditshëm.

   Deri në 250 € + 20 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Pranon kriptovalutat
   • Me rrotë bonus
   • Tërheqje më të shpejtë në programin VIP
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Pranon kriptovalutat
   • Me rrotë bonus
   • Tërheqje më të shpejtë në programin VIP

   Provoni fatin tuaj dhe përpiquni të fitoni shumë duke u bërë anëtar i MaChance Casino. Kjo faqe e kazinosë në internet është një nga më prestigjiozët në treg për lojtarët fillestarë dhe me përvojë. Që në momentin që mbërrini do të vini re ambientin elegant që tregon se kjo është një kazino për ata që vlerësojnë gjërat më të bukura në jetë. Ju do të shfletoni përzgjedhjen e madhe të qindra lojërave dhe listën mbresëlënëse të promovimeve bujare, përpara se të regjistroheni, të rritni ekuilibrin tuaj dhe të filloni udhëtimin tuaj. Nisur në vitin 2018, MaChance Casino është në pronësi të Play Logia NV dhe e licencuar në Curaçao. Është veçanërisht e popullarizuar në mesin e kanadeze , frëngjisht dhe Spanjisht lojtarë dhe është i aksesueshëm në të gjitha pajisjet mobile, tabletët dhe desktopët.

   Deri në 500 € ose 5 BTC + 100 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Kazino Bitcoin
   • Shumë monedhë
   • Kodet e bonusit
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Kazino Bitcoin
   • Shumë monedhë
   • Kodet e bonusit

   Kazinoja Online Katsubet është një nga të parat faqet e lojërave në internet për të pranuar bitcoin. Ai filloi operacionet në vitin 2020 dhe menaxhohet dhe operohet nga Dama NV, një lojtar me përvojë në industri me licencim ndërkombëtar nga Curaçao. Kazinoja synon t'u ofrojë lojtarëve argëtim të pakufizuar të paraqitur në një platformë me temë aziatike. Në fakt, emri i kazinosë rrjedh nga hieroglifi "Katsu", që nënkupton "të fitosh" në japonisht.

   100% deri në 1000 dollarë
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Janë hapur disa vende
   • Më shumë se 500 lojëra
   • eCOGRA miratuar
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Janë hapur disa vende
   • Më shumë se 500 lojëra
   • eCOGRA miratuar

   Spin Casino u themelua për herë të parë si Spin Palace Casino në vitin 2001. Pasi të vizitoni faqen e tyre të internetit, mund të prisni të keni një përvojë të këndshme. Spin Casino ka një licencë me Autoritetin e Lojërave të Maltës dhe Komisionin e Lojërave Kahnawake.

   100% deri në 500 € + 200 FS
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • 10 gjuhë të mbështetura
   • Shumëllojshmëri pagesash
   • Mbështetje 24/7
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • 10 gjuhë të mbështetura
   • Shumëllojshmëri pagesash
   • Mbështetje 24/7

   Boomerang Casino është një kazino në internet e krijuar në vitin 2020 dhe në pronësi të Rabidi NV Kompania mban një licencë të lëshuar nga Qeveria e Curacao. Sipas përshkrimit në faqen e internetit, numri masiv i lojërave garanton që paratë e lojtarëve të kthehen tek ata. Ndërfaqja ka një temë vizatimor me një sfond të errët, duke bërë butonat dhe etiketat me ngjyra të ndezura.

   100% deri në 750 dollarë
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Miratuar nga eCogra
   • Seksion i madh Microgaming
   • Ruletë e shkëlqyer në internet
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Miratuar nga eCogra
   • Seksion i madh Microgaming
   • Ruletë e shkëlqyer në internet

   Ruby Fortune është një kazino që ka argëtuar dhe shpërblyer lojtarët për gati dy dekada.

   100% deri në 1600 dollarë
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Shumë monedhë
   • Miratuar nga eCogra
   • Të gjitha pajisjet mund të luhen
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Shumë monedhë
   • Miratuar nga eCogra
   • Të gjitha pajisjet mund të luhen

   Jackpot City Casino u lançua në vitet '90 kur kazinotë në internet po ngriheshin. Që atëherë, kazinoja Jackpot City ka adoptuar veçori të reja moderne dhe inovative. Ata vlerësojnë atë që është e rëndësishme për të tërhequr klientët e rinj dhe për t'i mbajtur të lumtur ata aktualë.

   Deri në 120 dollarë + 120 rrotullime
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • 96%+ Pagesa në Top Sports
   • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
   • Kazino bastesh sportive
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • 96%+ Pagesa në Top Sports
   • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
   • Kazino bastesh sportive

   20Bet është një faqe e re bastesh në treg e operuar nga TechSolutions Group NV Në kazino, mund të gjeni më shumë se 50.000 ngjarje para ndeshjes në disa nga sportet më të njohura. Lojërat e tyre të kazinosë mund të luhen drejtpërdrejt, gjë që është një shtesë e shkëlqyer për çdo kazino atje.

   Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Miqësore për celularin
   • Bicoins Pranohen
   • Libri sportiv i disponueshëm
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Miqësore për celularin
   • Bicoins Pranohen
   • Libri sportiv i disponueshëm

   Një nga më të fundit dhe më premtues kazinove online është Wazamba; një sipërmarrje filloi në 2019. Kazinoja përfundoi si kazinoja e dytë më e mirë e re në 2019 në çmimet e shquara Ask Gamblers. Wazamba është në pronësi dhe operuar nga Araxio Development NV, një operator i njohur i kazinove në internet i licencuar në juridiksionin e Curacao.

   Deri në 1000 dollarë + 100 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Oferta bonus mirëseardhjeje
   • 3500 lojëra
   • Ofrohet luajtje e menjëhershme
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Oferta bonus mirëseardhjeje
   • 3500 lojëra
   • Ofrohet luajtje e menjëhershme

   Është një nga faqet më të reja në arenën e lojërave të fatit që hapi dyert në 2019. Në pronësi të Araxio Development NV dhe operuar nga 7StarsPartners, Nomini Casino ofron alternativa më emocionuese për lojtarët në internet. Kazinoja me temë frutash paraqet një portofol përfitimesh inovative për lojëra moderne. Lojtarët që kërkojnë një holl shumëngjyrësh do t'i pëlqejnë personazhet e tij të çuditshëm.

   Merrni mbi 2000 € + 100 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Spin Samurai është një nga kazinotë më të fundit në internet. Themeluar në vitin 2020, është në pronësi dhe drejtuar nga Dama NV Ky operator i njohur drejton dhjetëra kazino online, duke përfshirë BitStarz Casino, GetSlots dhe Golden Star Casino.

    300 €/1BTC + 100 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Pranon kriptomonedhën
    • Shumë gjuhë
    • Shumëllojshmëri metodash depozitimi
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Pranon kriptomonedhën
    • Shumë gjuhë
    • Shumëllojshmëri metodash depozitimi

    Bao Casino është një kazino mjaft e re që u lançua në vitin 2018, por ato mbulojnë gjithçka që kemi për të thënë. Mund të gjeni lojëra elektronike dhe tregtarë të drejtpërdrejtë, lojëra tavoline dhe kripto. Kazinoja ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar dhe ato ofrojnë mbështetje për klientët 24/7.

    Deri në 750% bonus + 110 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë

     BondiBet është një kazino e besuar në internet që u krijua në vitin 2018. Edhe pse është një kazino online relativisht e re, operatorët e kazinove kanë një histori të gjatë në biznesin e lojërave të fatit, kjo është arsyeja pse kjo kazino online ka arritur shpejt të krijojë një emër për veten dhe të krijojë një reputacion të fortë.

     Deri në 5000 €
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë

      Megapari është një kazino mjaft e re që u lançua në vitin 2019. Platforma operohet nga kompania Orakum NV dhe për ta bërë atë konkurruese ata kanë shtuar disa nga veçoritë dhe komponentët më të mirë. Për më tepër, dizajni i kazinosë është i këndshëm për syrin dhe struktura e saj lejon navigim dhe përdorim të lehtë.

      Deri në 700 dollarë + 40 rrotullime falas
      Shfaq më pakShfaq më shumë
      • Bastet e kazinosë dhe sporteve
      • Sportet virtuale
      • Rrotullime pa besnikëri
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë
      • Bastet e kazinosë dhe sporteve
      • Sportet virtuale
      • Rrotullime pa besnikëri

      Betmaster është një operator kazinoje dhe një libralidhës në internet i themeluar në Estonia. Kazinoja ka një licencë nga Curacao që garanton drejtësinë e lojërave. Për më tepër, kazino përdor kodimin më të fundit SSL që siguron mbrojtje dhe konfidencialitet për klientët e tyre.

      Deri në 1500 dollarë + 50 rrotullime falas
      Shfaq më pakShfaq më shumë
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë

       Suprabets është një kazino në internet që i shërben një tregu të madh lojtarësh në mbarë botën me lojëra kazino live, lojëra tavoline, video lojëra elektronike dhe libra sportive. Është një degë tërësisht në pronësi të Lima Invest Limited. Ai rregullohet dhe licencohet nga legjislacioni i Qeverisë së Curacaos për lojërat e fatit. Suprabets Casino garanton që çdo lojtar që viziton faqen e internetit të shijojë një lojë emocionuese si Poker, Slots, ruletë, lojëra elektronike jackpot. Suprabets është një kazino e njohur online që u lançua në vitin 2018. Filloi në Brazil dhe është përhapur në vende të tjera të Amerikës së Jugut, Evropë dhe Kanada. Kazino online Suprabets krenohet me një përzgjedhje të madhe bonusesh, oferta speciale dhe një përzgjedhje të larmishme lojërash. Ka një përzgjedhje të larmishme lojërash, duke përfshirë ruletin, lojërat elektronike, Pokerin Caribbean Stud dhe baccarat. Për më tepër, kjo kazino online ofron një gamë të gjerë zgjedhjesh bankare, një bonus emocionues mirëseardhjeje dhe një ekip të përgjegjshëm të shërbimit ndaj klientit. Ai i përmbahet politikës KYC, e cila mandaton të gjithë lojtarët të verifikojnë identitetin e tyre përpara se të depozitojnë fonde. Ky rishikim do të shqyrtojë disa nga veçoritë dhe ofertat e tij dalluese.

       Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
       Shfaq më pakShfaq më shumë
       • Miqësore për celularin
       • Oferta bonus mirëseardhjeje
       • Libri sportiv në dispozicion
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë
       • Miqësore për celularin
       • Oferta bonus mirëseardhjeje
       • Libri sportiv në dispozicion

       E themeluar në vitin 2019, Rabona është ndër kazinotë më të mira për kumarxhinjtë e gjithanshëm. Kazinoja është në pronësi dhe operuar nga Araxio Development NV, i njëjti operator pas Zet Casino, Kazino Frumzi, Kazino Casinia, Kazino Campobet, Kazino Alf, Campobet , dhe Kazino Wazamba, ndër të tjera . Rabona është e licencuar dhe e rregulluar në juridiksionin e Curacao .

       Deri në $500 + 200 rrotullime falas
       Shfaq më pakShfaq më shumë
       • Miqësore për celularin
       • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
       • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë
       • Miqësore për celularin
       • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
       • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes

       LibraBet u krijua në 2018, dhe deri më tani, shumë mirë; po u jep kazinove më të mira në industri një përpjekje për paratë e tyre. Sipërmarrja është në pronësi dhe operuar nga Araxio Development NV, i njëjti operator i kazinosë pas Kazino Malina, Kazino Alf, YoyoCasino, Kazino Nomini, dhe SlotsPalace Casino, ndër të tjera. LibraBet është i licencuar në juridiksionin e Curacao.

       450% deri në 800 € + 250 rrotullime falas
       Shfaq më pakShfaq më shumë
       • Bonuse bujare
       • Multi-valuta
       • Miqësore për celularin
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë
       • Bonuse bujare
       • Multi-valuta
       • Miqësore për celularin

       Mund të duket e vogël, por Cadoola është një kazino që funksionon përmes Tranello Group, një kompani Qiproje, me licencë Curacao. Platforma u ka shërbyer kumarxhinjve me lojëra emocionuese dhe pagesa të shpejta që nga viti 2017. Tema e saj plot ngjyra shoqërohet nga një arenë e pasur lojrash për çdo shije, me lojëra elektronike nga furnitorët më të mëdhenj në industri.

       Deri në 750 dollarë + 200 rrotullime falas
       Shfaq më pakShfaq më shumë
       • Gama e gjerë e lojërave popullore
       • Kazino shumëgjuhëshe
       • Miqësore për celularin
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë
       • Gama e gjerë e lojërave popullore
       • Kazino shumëgjuhëshe
       • Miqësore për celularin

       Një nga kazinotë më të mira në internet që zotërohet dhe operohet nga Araxio Development NV është BoaBoa Casino. Kjo sipërmarrje është në biznes që nga viti 2017. E licencuar dhe e rregulluar në juridiksionin e Curacao me mirësjellje të një licence Antillephone NV, përfshijnë kazinotë motra të BoaBoa Kazino Malina , Kazino Casinia, Kazino Cadoola , BuranCasino dhe Zet Casino.

       Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
       Shfaq më pakShfaq më shumë
       • Lojërat më të fundit në ofertë
       • Bonuset bujare të mirëseardhjes
       • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë
       • Lojërat më të fundit në ofertë
       • Bonuset bujare të mirëseardhjes
       • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit

       Themeluar në vitin 2017, MalinaCasino është ndër më të mirat kazinove online sot. Sipërmarrja është në pronësi dhe operuar nga Araxio Development NV, një operator me reputacion i kazinosë që zotëron dhe operon gjithashtu BuranCasino, Zet Casino, Kazino Alf , YoyoCasino, dhe Kazino Cadoola. Ajo është e licencuar në juridiksionin e Curacao dhe operon duke përdorur një nënlicencë nga Antillephone NV Curaçao.

       Deri në $500 + 20 rrotullime falas dhe më shumë
       Shfaq më pakShfaq më shumë
       • Kazino shumëgjuhëshe
       • Shërbim i mirë ndaj klientit
       • Miqësore për celularin
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë
       • Kazino shumëgjuhëshe
       • Shërbim i mirë ndaj klientit
       • Miqësore për celularin

       Unique Casino u krijua në vitin 2016 dhe operohet nga Play Logia NV. Kazinoja është e licencuar dhe operohet nga Autoriteti i Lojërave të Qeverisë së Antileve Hollandeze. Unique Casino përpiqet të sjellë përvojën më të mirë të kazinosë për ju, pavarësisht se çfarë pajisje përdorni për të hyrë në llogarinë tuaj.

       Deri në 750 dollarë + 50 rrotullime
       Shfaq më pakShfaq më shumë
       • Shumëllojshmëri e gjerë e lojërave elektronike
       • Bonuse bujare
       • Miqësore për celularin
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë
       • Shumëllojshmëri e gjerë e lojërave elektronike
       • Bonuse bujare
       • Miqësore për celularin

       E themeluar në vitin 2019 nga Play Logia NV Casino, kazino VegasPlus ka bërë padyshim një punë të jashtëzakonshme për të rikrijuar atmosferën e Vegasit përmes ekstravagancës së saj të pashembullt dhe opsioneve të mëdha të lojërave. VegasPlus është një kazino lojëra elektronike me 500+ tituj lojëra elektronike në bibliotekën e tij. Ka gjithashtu disa lojëra jackpot dhe afër 45 lojëra tavoline.

       100% deri në 400 EUR/USD + 200 rrotullime falas
       Shfaq më pakShfaq më shumë
       • Politikë transparente
       • Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
       • Nuk ka tarifa shtesë për depozitat
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë
       • Politikë transparente
       • Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
       • Nuk ka tarifa shtesë për depozitat

       LevelUp Casino është ndër sipërmarrjet e reja të nisura nga operatori i njohur i lojërave të fatit Dama NV, i cili gjithashtu drejton BitStarz Casino, Kingdom Casino, BaoCasino , dhe Kazino Oshi. Është licencuar në juridiksionin e Curacao nga Antillephone NV Themeluar në vitin 2020, LevelUp Casino është sot një nga më të mirat kazinotë celulare mirësjellje e qasjes së saj mobile-first.

       Shfaq më shumë
       Shfaq më pak

       Në ditët e sotme, kriptovalutat përdoren shumë më tepër se paratë fiat për transaksionet e kazinove në internet. Dhe ndërsa kripto-ja vjen me shumë përfitime, monedhat tradicionale kanë ende avantazhet e tyre.

       Shfaq më shumë

       Kazinotë në internet kanë ndryshuar tërësisht industrinë e kazinove, pasi lojtarët tani mund të shijojnë lojërat e tyre të preferuara pa pasur nevojë të largohen nga shtëpia. Ky ndryshim mund t'i atribuohet kryesisht rritjes së internetit dhe bumit të fundit të kriptomonedhës.

       Shfaq më shumë
       Kazinotë në internet Bitcoin

       Kazinotë në internet Bitcoin

       Kazinotë në internet Bitcoin ishin lloji i parë i kazinove kripto që u shfaqën. Ata gjurmohen në vitin 2012 kur u lançua SatoshiDice. Ishte një lojë e thjeshtë me zare që i lejonte lojtarët të vendosnin baste me bitcoin. Popullariteti i mënyra të sigurta të pagesës në internet pa shfaqjen e kazinove Bitcoin në vitin 2013. Kazinotë Bitcoin janë sajte të lojërave të fatit në internet që pranojnë bitcoin si metodën e tyre kryesore të pagesës. Kazinotë e Bitcoin përdorin teknologjinë blockchain për të ofruar transaksione të sigurta dhe transparente. Ata i lejojnë lojtarët të luajnë të tyren lojërat më të mira të kazinosë në internet.

       Sot, kazinotë online të bitcoin janë rritur në popullaritet, me shumicën e lojtarëve të tërhequr nga natyra e tyre anonime, siguria dhe komoditeti.

       Kazinotë në internet Bitcoin
       Depozita në kazino në Bitcoin

       Depozita në kazino në Bitcoin

       Nëse jeni i ri në kazinotë e bitcoin në internet, së pari, do t'ju duhet një udhëzues se si të financoni llogarinë tuaj. Kazinotë më të mira të kriptove në internet lejojnë lojtarët të mbeten anonimë. Përpara se të regjistroheni në një platformë të lojërave të fatit të kriptomonedhave, duhet të keni një portofol Bitcoin. Nga atje, ju mund të blini çdo sasi BTC duke përdorur metodat tradicionale të pagesës si MasterCard dhe Visa ose kuletat elektronike. Pasi të keni BTC në portofolin tuaj Bitcoin, mund të përdorni këto hapa për të depozituar në llogarinë tuaj në internet të Bitcoin Casino.

       1. Nga faqja kryesore e kazinosë Bitcoin, shkoni te faqja e arkëtarit. Mund të shfaqet si një ikonë e portofolit në faqen kryesore.
       2. Zgjidhni opsionin e depozitimit, më pas zgjidhni BTC si monedhën tuaj të preferuar.
       3. Do t'ju kërkohet të krijoni një adresë unike Bitcoin për depozitim. Ai përfshin 26-35 karaktere alfanumerike, të cilat kombinohen rastësisht. Ju mund të kopjoni adresën.
       4. Vazhdoni në adresën tuaj Bitcoin dhe filloni një transferim në adresën tuaj të kopjuar. Ju duhet të shkruani shumën e bitcoin për të dërguar ose ekuivalentin e tij në monedhën fiat.

       Pasi të miratoni transaksionin, do të duhen disa minuta për të parë BTC në llogarinë tuaj. Rrjeti Bitcoin duhet të konfirmojë transaksionin përpara se të kreditohet në llogarinë tuaj. Ky proces mund të ndryshojë nga një kazino Bitcoin në tjetrën.

       Depozita në kazino në Bitcoin
       Si të tërhiqni Bitcoin në një kazino Bitcoin?

       Si të tërhiqni Bitcoin në një kazino Bitcoin?

       Pasi të keni BTC në llogarinë tuaj të kazinosë, mund të luani lojëra të ndryshme kazino dhe tregtarë të drejtpërdrejtë dhe të merrni disa pagesa të shkëlqyera. Çdo lojtar është gjithmonë i ngazëllyer për të bërë një tërheqje pasi ka arritur një fitore masive ose jackpot. Për kazinotë Bitcoin, mund të ndiqni hapat e mëposhtëm për të tërhequr Bitcoin-et tuaja.

       1. Nga faqja kryesore e kazinosë, klikoni ikonën Arkëtar. Do të ridrejtoheni në faqen bankare. Ju do të keni një mundësi tërheqjeje nëse i keni përmbushur të gjitha kërkesat e bastit dhe keni dorëzuar dokumentet e kërkuara KYC.
       2. Pasi të keni shtypur opsionin "Tërheq", do t'ju kërkohet të zgjidhni Bitcoin ose mënyra të tjera pagese, në varësi të kazinosë në internet. Zgjidhni Bitcoin nëse ka shumë opsione.
       3. Merrni një adresë unike Bitcoin nga portofoli juaj Bitcoin dhe kopjoni atë. Ju duhet të jepni atë adresë specifike në faqen tuaj të tërheqjes së kazinosë Bitcoin.
       4. Pasi të jetë vendosur gjithçka, konfirmoni transaksionin. Do të duhen disa minuta përpara se transaksionet e sigurta të konfirmohen në rrjetin Bitcoin.
       Si të tërhiqni Bitcoin në një kazino Bitcoin?
       Avantazhet e kazinove Bitcoin

       Avantazhet e kazinove Bitcoin

       Ju mund të pyesni veten pse duhet të konsideroni kazinotë më të mira të Bitcoin në krahasim me ato të rregullta. Ata janë të njohur për avantazhet e mëposhtme:

       • Siguri më e mirë: Megjithëse kazinotë Bitcoin janë trajtuar si një risi në industri, ato kanë dëshmuar se ofrojnë veçori më të mira sigurie. Kriptovalutat janë anonime dhe të decentralizuara. Ato ofrojnë një alternativë të përsosur për platformat tradicionale të lojërave të fatit për lojtarët që duan të luajnë në mënyrë anonime.
       • Më pak tarifa – Meqenëse teknologjia blockchain përjashton nevojën për ndërmjetës. Lojtarët përfundojnë duke paguar më pak tarifa gazi dhe shpejtësi të shpejtë të transaksioneve. Megjithatë, lojtarët pësojnë disa tarifa në tërheqje dhe tarifa anëtarësimi. Për të mbuluar tarifat e tilla, lojtarët shijoni bonuse dhe promovime të mira me kërkesa të arsyeshme bastesh.
       • Anonimiteti dhe privatësia: Me të ndryshme kazinotë më të mira në internet ende i kufizuar në vende të ndryshme, lojtarët mbështeten në shërbimet VPN për të luajtur disa nga lojërat e tyre të preferuara. Për të adresuar sfida të tilla, kazinotë Bitcoin lejojnë lojtarët të depozitojnë, luajnë dhe tërheqin fitimet e tyre me dokumente minimale. Teknologjia Blockchain është ndërtuar mbi parimet e anonimitetit.
       • Transparenca dhe Drejtësia – Kazinotë Bitcoin ofrojnë lojëra vërtet të ndershme të cilat lojtarët mund t'i verifikojnë për rastësi në rezultatet e tyre. Meqenëse teknologjia blockchain regjistron të gjitha transaksionet në një libër të pandryshueshëm, lojtarët mund të kërkojnë çdo rezultat të lojërave të kazinosë.
       Avantazhet e kazinove Bitcoin
       Disavantazhet e kazinove Bitcoin

       Disavantazhet e kazinove Bitcoin

       Pavarësisht se kazinotë Bitcoin fitojnë popullaritet të shpejtë mes lojtarëve gjatë viteve, ato janë lidhur me disavantazhe të ndryshme. Ato përfshijnë:

       • Paqëndrueshmëria: Kazinotë e Bitcoin përdorin BTC si metodën e tyre kryesore të pagesës. BTC është shumë e paqëndrueshme dhe mund të rritet ose të bjerë në mënyrë drastike, duke e bërë atë jo të besueshëm në afat të gjatë. Megjithatë, disa lojtarë marrin rrezikun e lojërave të fatit duke përdorur Bitcoin.
       • Mungesa e rregullores: Ndryshe nga monedhat tradicionale të mbështetura nga rezervat e arit, Bitcoin mbetet i parregulluar. Rrit rrezikun e mashtrimeve dhe mashtrimeve. Pa rregullore, njerëzit mund të përfitojnë nga lojtarët që nuk dyshojnë.
       • Kompleksiteti: Duke qenë një risi, Bitcoin nuk është i lehtë për t'u përdorur. Disa lojtarë mund ta kenë të vështirë të bëjnë transaksione duke përdorur Bitcoin. Lojtarët mund të humbasin shpejt fondet e tyre nëse bëjnë një gabim gjatë futjes në adresën e Bitcoin.
       Disavantazhet e kazinove Bitcoin
       Si të zgjidhni një kazino Bitcoin?

       Si të zgjidhni një kazino Bitcoin?

       Që nga fillimi i kazinosë së parë Bitcoin në 2013, industria ka regjistruar shumë kazino të reja kripto, me disa që synojnë mashtrimin e lojtarëve të pafajshëm. Gjithmonë duhet të bëni kujdesin e duhur në një platformë të re përpara se të regjistroheni. Këtu janë disa faktorë që duhen marrë parasysh kur zgjidhni një faqe interneti të lojërave të fatit Bitcoin.

       • Licencimi dhe rregullimi: Një kazino online me reputacion duhet të posedojë një licencë të vlefshme lojrash nga një autoritet rregullator i themeluar mirë. Të Licenca e kazinosë Bitcoin duhet të jetë i dukshëm në faqen kryesore.
       • Zgjedhja e lojërave dhe ofruesit e softuerit: Një faqe e mirëfilltë kumari në internet me një gamë të gjerë lojërash kazino Bitcoin. Koleksioni përfshin lojëra vërtet të ndershme të mundësuara nga ofrues të njohur softuerësh. Lojtarët mund të verifikojnë dhe auditojnë lojërat për drejtësi.
       • Opsionet e pagesës: Zgjidhni një kazino kripto në internet që mbështet disa nga metodat më të sigurta të pagesës. Sigurohuni që Bitcoin është një nga metodat e disponueshme të depozitimit. Kufijtë dhe tarifat e transaksionit duhet të jenë të arsyeshme.
       • Mbështetja e klientit dhe përvoja e përdoruesit: Ju duhet të zgjidhni një kazino Bitcoin me mbështetje të përgjegjshme ndaj klientit. Mund të jetë zhgënjyese kur hasni një problem dhe ekipi i mbështetjes së klientit nuk është i disponueshëm. Lojtarët mund të mbështeten në vlerësimet e përdoruesve për të përcaktuar reputacionin e një kazinoje Bitcoin. Vlerësimet pozitive nënkuptojnë se përvoja e përdoruesit është e mirë dhe lojtarët janë në kazinonë e duhur në internet.
       Si të zgjidhni një kazino Bitcoin?

       Të rejat e fundit

       Cilat janë kriptovalutat dhe pse njerëzit i përdorin ato për baste në internet?
       2023-02-13

       Cilat janë kriptovalutat dhe pse njerëzit i përdorin ato për baste në internet?

       Në këtë epokë, të gjithë do të ishin të vetëdijshëm se çfarë janë kazinotë në internet. Popullariteti i kazinove online po rritet me shpejtësi dhe futja e kriptomonedhave i ka bërë ato të rriten edhe më shumë. Shumica e lojtarëve të fatit mbështeten në kriptovalutat pasi ato janë tepër të besueshme, të shpejta dhe të sigurta për t'u përdorur. Pavarësisht se është një lloj i ri monedhe, Cryptocurrency fitoi besimin e miliona njerëzve.

       Crypto vs monedha të rregullta, cilat duhet të përdoren në kazinotë në internet
       2023-02-07

       Crypto vs monedha të rregullta, cilat duhet të përdoren në kazinotë në internet

       Të gjithë e dimë se sa shpejt kriptomonedha ka pushtuar botën. A mund të mos jetë e besueshme një monedhë që u bë kaq e njohur në një kohë kaq të shkurtër? Ka shumë arsye pse kriptovalutat u bënë kaq të famshme, dhe ne do t'i diskutojmë ato në këtë udhëzues.

       Kriptomonedhat: Si mund të përmirësojnë përvojën tuaj në kazino në internet
       2023-01-31

       Kriptomonedhat: Si mund të përmirësojnë përvojën tuaj në kazino në internet

       Kazinotë online janë një nga aktivitetet më të mira argëtuese në epokën aktuale. Ndërsa teknologjia po evoluon, ne mund të shohim disa ndryshime në kazinotë online. Tani, ne kemi ndoshta metodën më të sigurt të pagesës të disponueshme në kazinotë online, e njohur si kriptomonedhë. Ju mund të jeni tashmë të vetëdijshëm se sa popullore dhe e sigurt është kriptomonedha.

       Outlook i Bitcoin 2021 dhe efekti i tij në lojërat e fatit në internet
       2021-07-21

       Outlook i Bitcoin 2021 dhe efekti i tij në lojërat e fatit në internet

       Pas një shfaqjeje të fortë në vitin 2020, perspektiva e Bitcoin 2021 ishte disi premtuese. Dhe monedha dixhitale gjithashtu nuk ndodhi, pasi arriti një nivel më të lartë të të gjitha kohërave prej rreth 65 mijë dollarë në prill të këtij viti.

       FAQ

       Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

       A është e ligjshme të luash kumar me Bitcoin në kazinotë online?

       Për sa kohë që bixhozi është i ligjshëm në vendin tuaj, lojtarët mund të përdorin Bitcoin për të bastuar dhe fituar në kazinotë online. Së pari ju duhet të kontrolloni ligjet e kumarit në vendin tuaj.

       A mund t'i tërheq fitimet e mia nga një kazino në internet në Bitcoin?

       Po. Kur luani në një kazino Bitcoin. Lojtarët mund të depozitojnë, luajnë dhe arkëtojnë fitimet e tyre në Bitcoin.

       A janë transaksionet e Bitcoin në kazinotë online të sigurta dhe anonime?

       Bitcoin përdor teknologjinë e sigurt të blockchain që nuk kërkon që lojtarët të plotësojnë dokumentet.

       Cilat janë avantazhet e përdorimit të Bitcoin për lojërat e fatit në internet?

       Lojtarët gëzojnë transaksione të sigurta, anonimitet, lojëra me siguri të ndershme, drejtësi dhe transparencë kur luajnë me Bitcoin në kazinotë online.

       Cilat janë disavantazhet e përdorimit të Bitcoin për lojërat e fatit në internet?

       Përdorimi i Bitcoin për lojërat e fatit në internet ka gjithashtu disavantazhe, si paqëndrueshmëria, mungesa e rregullimit dhe kompleksiteti.

       A ofrojnë kazinotë në internet Bitcoin bonuse dhe promovime?

       Po. Në varësi të kazinosë tuaj të preferuar në internet, lojtarët gëzojnë bonuse dhe promovime të mira që i ndihmojnë ata të rrisin bilancet e llogarisë së tyre.

       A mund të përdor kriptovaluta të tjera përveç Bitcoin në kazinotë online?

       Lojtarët mund të përdorin kriptovaluta të tjera për të kryer transaksione në kazinotë online, në varësi të metodave të disponueshme të depozitave.

       Si të filloj me bixhozin në internet Bitcoin?

       Ju duhet një portofol kripto dhe një llogari në një kazino me reputacion për të filluar lojërat e fatit në kazino online Bitcoin. Ju duhet të transferoni fonde duke përdorur adresën unike të Bitcoin në llogarinë tuaj të kazinosë.