Melbet - Mobile

Age Limit
Melbet
Melbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Mobile

Melbet Casino ka bërë një punë të jashtëzakonshme për t'u siguruar që ju mund të vendosni një bast sa herë që dëshironi. Nuk ju nevojitet më laptopi juaj për të luajtur në kazino, pasi mund të arrini në platformë duke përdorur pajisje të ndryshme dore.

Në Melbet, ju mund të vini bast në më shumë se 500 sporte dhe mund të gjeni disa nga sportet më të zakonshme si futbolli, tenisi dhe kriket, dhe disa më të pazakonta si një luftë gjeli. Ju gjithashtu mund të vendosni baste në sportet elektronike Call of Duty, Angry Birds, PES, FIFA, Steet Fighter, Mortal Kombat, vetëm për të përmendur disa. Për më tepër, versioni celular i faqes në internet ju jep disa veçori të dukshme nga të cilat mund të përfitoni:

 • Akumuluesi i ditës – Melbet Kazino ka një koleksion bastesh të shumëfishta për ngjarjet më të nxehta me shanse të zgjeruara.

 • Baste të drejtpërdrejta – Ju mund të bëni baste në lojë në ndeshjet e drejtpërdrejta në mënyrë që të fitoniMos humbisni asgjë.

 • Kazino Live – Kazino Live sjell kënaqësinë më të madhe të lojërave të fatit në rrugën tuaj. Ju mund të gjeni lojëra nga Lojë pragmatike , Vivo Gaming, Gameplay Interactive dhe Lojëra evolucionare .

 • Lojëra televizive - Kjo veçori ju lejon të luani kumar në llotari të drejtpërdrejta çdo gjysmë ore.

  Bonusi i kazinosë celulare

  Lojtarët tërhiqen gjithmonë nga bonuset dhe përveç bonuseve të shumta që Melbet duhet t'u ofrojë klientëve të tyre, ata gjithashtu kanë një bonus për shkarkimin e aplikacionit të tyre celular. Ky është një bonus që do t'ju mirëpresë në aplikacionin celular me 10 dollarë para për lojëra falas. Ky bonus vjen me kërkesat e basteve që janë vetëm 3 herë dhe ju keni 7 ditë për të përmbushur kërkesat e bastit të bonusit. Ju do të duhet të përdorni paratë falas në të paktën 4 baste sportive me një koeficient minimal prej 1.4. Kërkesat e sistemit Për lojëra optimale, ka disa kërkesa të sistemit që duhet të plotësoni. Në shumicën e rasteve, nëse pajisja juaj funksionon dhe keni një lidhje të mirë interneti, mund t'i luani lojërat në kazino. Gjithsesi, ne do të listojmë disa pajisje celulare të përputhshme:

 • iPhone X

 • Sony Xperia

 • IPHONE 5

 • Huawei

 • iPhone 6

 • IPad Mini

 • LG Nexus

 • iPhone 8

 • Motorola

 • Tab Galaxy

 • HTC Një

 • iPhone 7

 • Samsung Galaxy

 • iPod Touch

 • iPad Air

  Pagesa me celular

  Ju keni një shumëllojshmëri të gjerë opsionesh për depozitat dhe tërheqjet në dispozicion në Melbet Casino. Depozita minimale për shumicën e mënyrave të pagesës është 1 dollarë dhe nuk ka depozitë maksimale, që do të thotë se mund të depozitoni sa të dëshironi. Ne do të kalojmë në disa nga mënyrat më të përdorura të pagesës dhe do të shohim se cilat janë kërkesat: · Nëse përdorni Visa, depozita minimale që duhet të bëni është 1$ dhe nuk ka kufi në depozitën maksimale dhe koha e depozitimit është e menjëhershme. · Nëse përdorni MasterCard, depozita minimale që duhet të bëni është 1$ dhe nuk ka kufi për depozitën maksimale dhe koha e depozitimit është e menjëhershme. · Nëse përdorni transfertën bankare, depozita minimale që duhet të bëni është 1$ dhe nuk ka kufi për depozitën maksimale dhe koha e depozitimit është e menjëhershme. · Nëse përdorni Ecopayz, depozita minimale që duhet të bëni është 1$ dhe nuk ka kufi në depozitën maksimale dhe koha e depozitimit është e menjëhershme.

  Bast Live

  Ju mund të bastni në shumë sporte të ndryshme pasi të bashkoheni me Melbet Casino. Këtu është një listë e plotë e të gjitha sporteve që mund të gjeni në kazino:

 • Futbolli

 • Tenis

 • Basketboll

 • Hokej në akull

 • Volejboll

 • Tenis tavoline

 • Gare me kuaj

 • Kriket

 • Gara Zagar

 • Lotaria

 • Bast televiziv

 • Tenis tavoline

Total score9.0
Përfitimet
Disavantazhet
- Siguria e faqes në internet dhe informacioni i auditimit të softuerit nuk janë të detajuara në faqen e internetit

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (4)
Bonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (34)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
LojëraLojëra (46)
Atletikë
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
FIFA
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hurling
Karlingu
Keno
Kriketi
League of Legends
Lotaria
Mortal Kombat
NBA 2K
Poker
Politika
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Sportet virtuale
StarCraft 2
Surfing
Tekken
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
World of Tanks
Zagarët
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (34)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Beeline
Bitcoin
Bitcoin Cash
Bradesco
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
EcoPayz
Ethereum
Jeton
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Neosurf
Neteller
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Santander
Siru Mobile
Tele2
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay.bg
MonedhatMonedhat (24)
Afrikës së Jugut Rand
Bolivianos boliviane
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Euro
Franga Burundiane
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Lira Turke
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (72)
Afrika e Jugut
Algjeria
Arabia Saudite
Argjentina
Australia
Azerbajxhani
Bahrein
Bangladeshi
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Filipinet
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Islanda
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kolumbia
Korea Jugore
Kroacia
Kuvajti
Libia
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeria
Norvegjia
Omani
Pakistani
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Serbia
Shqipëria
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Sudani
Tajvani
Tanzania
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vietnami
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
SoftwareSoftware (6)