Melbet Rishikimi 2024 - Deposits

MelbetResponsible Gambling
CASINORANK
8.97/10
BonusBonus 1750 dollarë + 290 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Melbet is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Pasi të hapni llogarinë tuaj në Melbet Casino, hapi tjetër duhet të jetë bërja e një depozite. Kjo është mënyra e vetme për të luajtur lojëra për para të vërteta dhe për të tërhequr fitimet tuaja

Nëse kjo është hera e parë që luani në Melbet Casino atëherë ne do t'ju ndihmojmë të bëni depozitën tuaj të parë. Thjesht ndiqni këto hapa të thjeshtë:

 • Hyni në llogarinë tuaj dhe shkoni te arkëtari.
 • Do të shihni gjithashtu një buton të gjelbër Depozitimi në krye të çdo faqeje në faqen e internetit.
 • Në faqen e depozitave, mund të shihni të gjitha mënyrat e pagesës të disponueshme për ju dhe duhet të zgjidhni njërën prej tyre. Ju mund të zgjidhni midis Visa, MasterCard, Jeton Wallet, Qiwi, Epay, Skrill, Perfect Money, Payeer, Neteller dhe CryptoCurrencies, vetëm për të përmendur disa.
 • Klikoni në mënyrën tuaj të preferuar të pagesës dhe shkruani shumën që dëshironi të depozitoni.
 • Kur bëni një depozitë duke përdorur një kartë Visa, duhet të vendosni të dhënat e mëposhtme:
 1. Shuma,
 2. Emri,
 3. Mbiemri,
 4. E-mail,
 5. Numri i telefonit. Pasi të jeni dakord me rregullat e basteve klikoni në butonin Konfirmo dhe do të vazhdoni në hapin tjetër ku duhet të vendosni të dhënat e mëposhtme:
 • Numri i kartes,
 • Data e skadimit,
 • Emri i Mbajtesittekartes,
 • CVC2.