Melbet - Affiliate Program

Age Limit
Melbet
Melbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Affiliate Program

Programi i filialeve në Melbet Casino i lejon lojtarët të fitojnë para shtesë ndërsa bëjnë diçka që u pëlqen. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të bashkoheni në program dhe të reklamoni kazinonë duke përdorur mediat tuaja sociale ose faqen tuaj të internetit.

Nëse dëshironi të bashkoheni në programin e filialit, duhet të plotësoni formularin e regjistrimit dhe të prisni miratimin. Është shumë e rëndësishme të përfshini një lidhje nga faqja juaj e internetit ose media sociale që planifikoni të përdorni për të promovuar faqen tuaj të internetit. Pasi të bëheni partner i Melbet, këto janë të gjitha përfitimet që do të gëzoni: · Do të merrni një llogari personale dhe menaxher. · Do të merrni një kod personal promocional. · Do të merrni një lidhje personale që mund ta përdorni për të gjurmuar burime të shumta. · Do të merrni banderola me kodin tuaj promocional. · Do t'i merrni pagesat tuaja çdo të martë. Gjëja e parë që duhet të bëni pasi të bëheni partner është të gjeni menaxherin tuaj. Zakonisht, menaxherët do t'ju kontaktojnë vetë, por nëse nuk arrijnë ta bëjnë këtë, ju duhet të dërgoni një email në support@melbetaffiliates.com duke shpjeguar se ende nuk e keni gjetur menaxherin tuaj. Gjëja tjetër që do të duhet të bëni është të krijoni lidhjen tuaj. Kjo është shumë e thjeshtë dhe gjithçka që duhet të bëni është të shkoni te seksioni i lidhjeve të filialeve dhe të klikoni në butonin 'Generate' për të krijuar lidhjen tuaj. Pasi ta bëni këtë, kopjoni lidhjen dhe dërgojini menaxherit tuaj që të mund të kontrollojnë nëse është e saktë. Përfitoni nga të gjitha materialet promovuese të disponueshme në llogarinë tuaj. Dhe, nëse dëshironi, mund t'i kërkoni menaxherit tuaj të krijojë banderola të reja për llogaritë tuaja të mediave sociale.

Sa mund të bëni?

Herën e parë që bashkoheni me programin e filialeve do të vendoseni në planin e tyre standard të ndarjes së të ardhurave neto. Ju do të fitoni një përqindje të të ardhurave tuaja totale neto që gjenerohen në kazino çdo muaj. Lajmi i mirë është se nuk ka një bartje negative që do të thotë se të gjitha fitimet negative do të fshihen çdo muaj.

Cili është programi i filialeve të Melbet Casino?

Filiali i Melbet Casino quhet Melbet Affiliate dhe grupi i tyre i vetëm është Kazino Melbet.

Total score9.0
Përfitimet
Disavantazhet
- Siguria e faqes në internet dhe informacioni i auditimit të softuerit nuk janë të detajuara në faqen e internetit

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (4)
Bonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (34)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
LojëraLojëra (46)
Atletikë
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
FIFA
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hurling
Karlingu
Keno
Kriketi
League of Legends
Lotaria
Mortal Kombat
NBA 2K
Poker
Politika
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Sportet virtuale
StarCraft 2
Surfing
Tekken
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
World of Tanks
Zagarët
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (34)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Beeline
Bitcoin
Bitcoin Cash
Bradesco
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
EcoPayz
Ethereum
Jeton
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Neosurf
Neteller
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Santander
Siru Mobile
Tele2
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay.bg
MonedhatMonedhat (24)
Afrikës së Jugut Rand
Bolivianos boliviane
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Euro
Franga Burundiane
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Lira Turke
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (72)
Afrika e Jugut
Algjeria
Arabia Saudite
Argjentina
Australia
Azerbajxhani
Bahrein
Bangladeshi
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Filipinet
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Islanda
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kolumbia
Korea Jugore
Kroacia
Kuvajti
Libia
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeria
Norvegjia
Omani
Pakistani
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Serbia
Shqipëria
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Sudani
Tajvani
Tanzania
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vietnami
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
SoftwareSoftware (6)