Megapari - Withdrawals

Age Limit
Megapari
Megapari is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Withdrawals

Megapari Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese që mund të përdorni për të bërë një tërheqje nga llogaria juaj. E vetmja gjë që është e rëndësishme këtu është të përdorni të njëjtën metodë për tërheqje si ajo që keni përdorur për depozitimin në radhë të parë.

Një nga metodat më të njohura që kazinotë dhe lojtarët i besojnë është portofoli elektronik. Dhe lajmi i mirë këtu në Megapari është se ju mund të përdorni kuleta të ndryshme elektronike për të bërë një tërheqje të fondeve tuaja duke përfshirë:

Portofoli Jeton

Pay4Fun

Skrill

Sticpay

Papara

Yandex.Money

Portofolin Vcreditos

Shumë më mirë

ecoPayz

Neteller

Ju gjithashtu mund të përdorni transfertën bankare, dhe këtu ka vetëm një mundësi:

PayGiga - Anında Banka Havalesi

Dhe, kur bëhet fjalë për kriptovalutat, ka shumë të ndryshme nga të cilat mund të zgjidhni:

Bitcoin

Litecoin

Dogecoin

Dash

Ethereum

Monero

ZCash

NEM

DigiByte

Bitcoin ari

Prag

QTUM

TRON

Ripple

Monedha Binance

monedhë USD

USD e vërtetë

Token standard i Paxos

Tether

Bitcoin Cash

Lidhje zinxhiri

OmiseGO

Shenja bazë e vëmendjes

Ethereum Classic

BitShares

Eos

Koha e tërheqjes varet nga mënyra e pagesës që zgjidhni të përdorni, por në përgjithësi, këto janë kornizat kohore që duhet të prisni:

· Evalet - Deri në 24 orë

· Transfertë bankare - 3-7 ditë pune

· Kartat e kreditit - Deri në 24 orë

· Portofolin Bitcoin - Deri në 24 orë

· Pagesat me kartë: 24 orë

· Transferta bankare: 7 ditë

· Çeqet: Nuk ofrohen

· Koha në pritje: 1-7 ditë

Bonusi i tërheqjes

Kur të merrni bonusin e mirëseardhjes në Megapari Casino, duhet të plotësoni kërkesat e basteve në fillim përpara se të bëni një tërheqje. Bonusi i mirëseardhjes është i disponueshëm vetëm për lojtarët e rinj në kazino që krijojnë një llogari dhe bëjnë depozitën e tyre të parë. Shuma minimale që duhet të depozitoni herën e parë është 10 dollarë, dhe për bonusin e dytë, të tretë dhe të katërt duhet të depozitoni të paktën 15 dollarë.

Kërkesat e bastit për fondet e bonusit janë 35 herë, dhe mbani në mend se jo të gjitha lojërat do të kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të basteve në të njëjtën mënyrë.

Si të bëni një tërheqje?

Tërheqja e fitimeve tuaja në Megapari Casino është një procedurë shumë e thjeshtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të zgjidhni metodën e tërheqjes që dëshironi të përdorni. Vendosni shumën që dëshironi të tërhiqni dhe konfirmoni tërheqjen.

Monedha

Ju mund të përdorni një monedhë të ndryshme për të bërë një tërheqje të fitimeve tuaja në Megapari duke përfshirë: USD EUR AED (Dirham i Emirateve të Bashkuara Arabe) Lekë (Lek Shqiptar) AMD (Dram Armen) AOA (Kwanzaa Angolan) ARS (Peso Argjentinase) AUD (Dollarë Australian ) AZN (manat azerbajxhanas) BAM (markë e konvertueshme) BAT (shenjë bazë e vëmendjes) BDT (Taka Bangladesh) BGN (Lev bullgar) BHD (dinar Bahrein) BIF (Frang Burundi) BOB (Boliviano) BRL (Real brazilian) BTSShare (Bit) BWP (Botsvana Pula) BYN (Rubla bjelloruse e re) CAD (dollar kanadez) CDF (franga kongoze) CHF (franga zvicerane) CLP (peso kilian) CNY (juan kinez) COP (peso kolumbiane) CRC (koloni i Kosta Rikës) CUP (kuban) Peso) CVE (Escudo Cape Verde) CZK (koruna çeke) DGB (DigiByte) DJF (Frank Xhibuti) DKK (Krona daneze) DOGE (Dogecoin) DOP (Peso Domenikane) DZD (Dinar algjerian) EGP (Pund Nafari Egjiptian) ) ETB (Birr etiopian) GEL (lari gjeorgjian) GHS (cedi ganez) GMD (dalasi gambian) GNF (franga guineane) GTQ (kuetzal i guatemalës) HKD (Hong K ong dollar) HNL (Lempira Honduran) HRK (Kuna Kroate) HTG (Gurde Haitian) HUF (Forintë Hungareze) IDR (Rupia Indoneziane) INR (Rupia Indiane) IQD (Dinar irakian) IRR (rial iranian) ISK (Islandisht) JOD (Jor Dinar) JPY (Jen japonez) KES (Shingë keniane) KGS (Som Kirgistani) KMF (Franga Komoriane) KRW (Won e Koresë së Jugut) KWD (Dinar Kuvajti) KZT (Tenge Kazakistani) LINK (Lidhje zinxhirore) LKR (Sri Lan) Dollar Liberian) LSL (Lesoto Loti) LYD (dinar libian) MAD (Dirham maroken) MDL (leu moldav) MGA (Ariari malagazi) MKD (denarë maqedonas) MMK (mianmar kyat) MNT (tugrik mongol) MRUgia (Murish) Mauritius) MWK (Kwacha Malaviane) MXN (Peso meksikane) MYR (Ringgit Malajziane) MZN (Mozambik Metical) NAD (Dallar Namibian) NGN (Naira nigeriane) NIO (Nikaraguane Kordoba) NOK (Norvegjiane,Norvegjiane,Norvegjiane) OmiseGO) OMR (Omani Real) PAB (Panama Balboa) PEN (Peruan Nuevo Sol) PHP (Peso Filipine) PKR (Rupia Pakistani) PRB (Rubla Transnistriane) PYG (Gu Paraguaian arani) QAR (Katari Real) QTUM (QTUM) RON (Leu Rumanisht RSD (Dinar serb) RWF (Franga Ruandeze) SAR (Rial Saudite) SCR (Rupia e Sichelles) SDG (Pund sudanez) SEK (Krona suedeze) SGD Doll (Singapore) SLL (Sierra Leone Leone) SOS (Somali Shilinga) SSP (Pund i Sudanit të Jugut) STRAT (Stratis) SZL (Swaziland Lilageni) THB (Baht Thai) TJS (Somoni Taxhikisht) TMTM (Turkmenistan Manat (norma e tregut) TND (Tuni) TRX ( TRON) TRY (Lira turke) TWD (Dollar i Ri Tajvan) TZS (Parla Tanzaniane) UAH (Hryvnia ukrainase) UGX (Pezo ugande) USDT (Tether) UYU (Peso Uruguai) UZS (Uzbekistan Sumse DongViet) (Frank) CFA BEAS) XEM (Xem / Nem) XOF (Frank CFA BCEAO) XRP (Ripple) XVG (Verge) ZAR (randa e Afrikës së Jugut) ZMW (kwacha Zambian) ZWL (dollar Zimbabve) mBCH (Milli - Bitcoin Cash) mBT (Milli - Bitcoin ) mBTG (Milli - Bitcoin gold) mDASH (Milli-DASH) mETC (Milli-Ethereum Classic) mETH (Milli-Ethereum) mLTC (Milli - LiteCoin) mXMR (Milli -Monero) mZEC (Milli -Zcash).

Total score8.6
Përfitimet
Disavantazhet
- Nuk ka mbështetje telefonike

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (41)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Letonisht
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovene
Spanjolle
Suahili
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (65)
Arena of Valor
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste online
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBingoBlackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean StudCraps
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Hurling
Karlingu
Kazino HoldemKeno
King of Glory
Kriketi
Lakros
League of Legends
MMA
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Skvosh
Slotat
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Vaterpolo
Volejbolli
Zagarët
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayz
Ethereum
Jeton
Neteller
Perfect Money
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Debit
ePay
MonedhatMonedhat (57)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Ri Taivanez
Dollari i Singaporit
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Norvegjeze
Kuna Kroate
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu Moldav
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Peruan Nuevo Sol
Peso Filipinas
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Riyal i Katarit
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
ShtetetShtetet (10)
Brazili
India
Irani
Malajzia
Moldavia
Sllovenia
Tajlandë
Turqia
Uzbekistani
Vietnami
SoftwareSoftware (58)