Megapari - Tips & Tricks

Age Limit
Megapari
Megapari is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Tips & Tricks

Kur bashkoheni në një kazino të re, gjëja e parë që duhet të bëni është të pranoni bonusin e mirëseardhjes. Disa lojtarë e refuzojnë këtë ofertë sepse ata preferojnë të luajnë për para të vërteta pa pasur nevojë të plotësojnë kërkesat e basteve. Ne ju sugjerojmë të pranoni bonusin e mirëseardhjes sepse vjen me shumë përfitime.

Fondet e bonusit nga paketa e mirëseardhjes në Megapari Casino do të përmirësojnë ekuilibrin tuaj dhe do t'ju lejojnë të zgjasni lojën tuaj. Ka disa kushte për të cilat duhet të dini bashkëngjitur këtij bonusi. Mund të mos duket aq tërheqëse për të kaluar nëpër termat dhe kushtet, por kjo është mënyra e vetme që mund të shmangni një gabim që mund t'ju kushtojë bonusin tuaj.

Shuma maksimale që mund të merrni nga bonusi i mirëseardhjes është 100 dollarë, kështu që nuk duhet të depozitoni më shumë se kjo herën e parë që dëshironi të luani në kazino.

Një nga pjesët më të rëndësishme të këtij bonusi janë kërkesat e basteve. Është e një rëndësie thelbësore të plotësoni kërkesat e basteve përpara se të mund të kërkoni një tërheqje, përndryshe rrezikoni të humbni fondet e bonusit dhe fitimet tuaja.

Si të merrni një bonus mirëseardhjeje?

Marrja e një bonusi të mirëseardhjes është shumë e thjeshtë. Gjithçka që duhet të bëni është të krijoni një llogari të re lojtari në Megapari Casino dhe të bëni depozitën tuaj të parë. Procedura e regjistrimit nuk do t'ju marrë shumë kohë dhe do të përfundoni brenda pak minutash.

Pasi të keni krijuar llogarinë tuaj, është shumë e rëndësishme ta verifikoni atë. Në këtë mënyrë ju po provoni se jeni në moshë madhore për të luajtur bixhoz dhe gjithashtu se jeni ai që thoni se jeni.

Total score8.6
Përfitimet
Disavantazhet
- Nuk ka mbështetje telefonike

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (41)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Letonisht
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovene
Spanjolle
Suahili
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (65)
Arena of Valor
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste online
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBingoBlackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean StudCraps
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Hurling
Karlingu
Kazino HoldemKeno
King of Glory
Kriketi
Lakros
League of Legends
MMA
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Skvosh
Slotat
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Vaterpolo
Volejbolli
Zagarët
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayz
Ethereum
Jeton
Neteller
Perfect Money
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Debit
ePay
MonedhatMonedhat (57)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Ri Taivanez
Dollari i Singaporit
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Norvegjeze
Kuna Kroate
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu Moldav
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Peruan Nuevo Sol
Peso Filipinas
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Riyal i Katarit
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
ShtetetShtetet (10)
Brazili
India
Irani
Malajzia
Moldavia
Sllovenia
Tajlandë
Turqia
Uzbekistani
Vietnami
SoftwareSoftware (58)