Megapari - Promotions & Offers

Age Limit
Megapari
Megapari is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Promotions & Offers

Lojtarët që i bashkohen kazinosë Megapari për herë të parë mund të përfitojnë nga bonusi i mirëseardhjes kur përdorin kodin promovues NEWBONUS. Kodi promocional duhet të përdoret gjatë regjistrimit në kutinë "Kodi Promo".

Kur bashkoheni me Megapari Casino, mund të kapni duart tuaja për një bonus mirëseardhjeje shumë bujare që shkon deri në 1500 dollarë në fonde bonus, dhe mbi të, do të merrni 150 rrotullime falas. Paketa e mirëseardhjes shpërndahet në katër depozitat tuaja të para në mënyrën e mëposhtme:

· Herën e parë që depozitoni në llogarinë tuaj të Kazinosë Megapari, do të merrni një bonus depozite 100% të ndeshjes deri në 300 dollarë dhe 30 rrotullime falas në Book of Gold: Classic.

· Herën e dytë që depozitoni në llogarinë tuaj të Kazinosë Megapari, do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 350 dollarë dhe 35 rrotullime falas në Legend of Cleopatra.

· Herën e tretë që depozitoni në llogarinë tuaj të Kazinosë Megapari, do të merrni një bonus depozite prej 25% deri në 400 dollarë dhe 40 rrotullime falas në Solar Queen.

· Herën e katërt që depozitoni në llogarinë tuaj të Kazinosë Megapari, do të merrni një bonus depozite prej 25% deri në 450 dollarë dhe 45 rrotullime falas në Imperial Fruits: 40 rreshta.

Oferta e mirëseardhjes është e disponueshme vetëm për lojtarët e rinj që krijojnë llogari me para të vërteta në kazino. Depozita minimale e kërkuar për këtë ofertë është 10 dollarë. Për të marrë bonusin duhet të verifikoni numrin tuaj celular. Depozita minimale e kërkuar për depozitën e dytë, të tretë dhe të katërt është 15 dollarë. Kërkesat e bastit për bonusin janë 35 herë, dhe keni 30 ditë për t'i përmbushur ato.

Është shumë e rëndësishme të shënoni kutinë "Merrni pjesë në ofertat e bonusit" kur krijoni llogarinë tuaj, në mënyrë që të keni të drejtë për bonus.

Total score8.6
Përfitimet
Disavantazhet
- Nuk ka mbështetje telefonike

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (41)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Letonisht
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovene
Spanjolle
Suahili
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (65)
Arena of Valor
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste online
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBingoBlackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean StudCraps
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Hurling
Karlingu
Kazino HoldemKeno
King of Glory
Kriketi
Lakros
League of Legends
MMA
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Skvosh
Slotat
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Vaterpolo
Volejbolli
Zagarët
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayz
Ethereum
Jeton
Neteller
Perfect Money
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Debit
ePay
MonedhatMonedhat (57)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Ri Taivanez
Dollari i Singaporit
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Norvegjeze
Kuna Kroate
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu Moldav
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Peruan Nuevo Sol
Peso Filipinas
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Riyal i Katarit
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
ShtetetShtetet (10)
Brazili
India
Irani
Malajzia
Moldavia
Sllovenia
Tajlandë
Turqia
Uzbekistani
Vietnami
SoftwareSoftware (58)