Megapari Rishikimi 2024 - Promotions & Offers

MegapariResponsible Gambling
CASINORANK
8.56/10
BonusBonus 1500 $ + 150 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Megapari is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Lojtarët që i bashkohen kazinosë Megapari për herë të parë mund të përfitojnë nga bonusi i mirëseardhjes kur përdorin kodin promovues NEWBONUS. Kodi promocional duhet të përdoret gjatë regjistrimit në kutinë "Kodi Promo".

Kur bashkoheni me Megapari Casino, mund të kapni duart tuaja për një bonus mirëseardhjeje shumë bujare që shkon deri në 1500 dollarë në fonde bonus, dhe mbi të, do të merrni 150 rrotullime falas. Paketa e mirëseardhjes shpërndahet në katër depozitat tuaja të para në mënyrën e mëposhtme:

· Herën e parë që depozitoni në llogarinë tuaj të Kazinosë Megapari, do të merrni një bonus depozite 100% të ndeshjes deri në 300 dollarë dhe 30 rrotullime falas në Book of Gold: Classic.

· Herën e dytë që depozitoni në llogarinë tuaj të Kazinosë Megapari, do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 350 dollarë dhe 35 rrotullime falas në Legend of Cleopatra.

· Herën e tretë që depozitoni në llogarinë tuaj të Kazinosë Megapari, do të merrni një bonus depozite prej 25% deri në 400 dollarë dhe 40 rrotullime falas në Solar Queen.

· Herën e katërt që depozitoni në llogarinë tuaj të Kazinosë Megapari, do të merrni një bonus depozite prej 25% deri në 450 dollarë dhe 45 rrotullime falas në Imperial Fruits: 40 rreshta.

Oferta e mirëseardhjes është e disponueshme vetëm për lojtarët e rinj që krijojnë llogari me para të vërteta në kazino. Depozita minimale e kërkuar për këtë ofertë është 10 dollarë. Për të marrë bonusin duhet të verifikoni numrin tuaj celular. Depozita minimale e kërkuar për depozitën e dytë, të tretë dhe të katërt është 15 dollarë. Kërkesat e bastit për bonusin janë 35 herë, dhe keni 30 ditë për t'i përmbushur ato.

Është shumë e rëndësishme të shënoni kutinë "Merrni pjesë në ofertat e bonusit" kur krijoni llogarinë tuaj, në mënyrë që të keni të drejtë për bonus.