Rishikimi i kazinosë Megapari - Payments

MegapariResponsible Gambling
CASINORANK
8.56/10
BonusDeri në 5000 €
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Megapari
Deri në 5000 €
Deposit methodsSkrillVisaNeteller
Merr bonusin
Payments

Payments

Për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët e tyre, Megapari ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese që mund t'i përdorni si për tërheqje ashtu edhe për depozitime. Edhe pse lista e mënyrave të pagesës është mjaft e gjatë, mbani në mend se ato mund të ndryshojnë në varësi të vendndodhjes tuaj.

Fatkeqësisht, Megapari Casino nuk e ka listuar PayPal si një mënyrë pagese, por jemi të sigurt që mund të gjeni një tjetër për të përdorur dhe luajtur lojërat tuaja të preferuara në kazino.

Çdo mënyrë pagese ka kufizime të zbatuara dhe ato mund të ndryshojnë. Por në shumicën e rasteve, shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë, ndërsa ka Yandex të tillë që ju lejojnë të depozitoni të paktën 1 dollarë.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë