Megapari - FAQ

Age Limit
Megapari
Megapari is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaNeteller
Trusted by
Curacao

FAQ

Lojtarët mund të bëjnë disa pyetje gjatë lojës. Lexoni koleksionin e pyetjeve të bëra shpesh dhe merrni disa përgjigje.

Si të krijoni një llogari në Megapari Casino?

Krijimi i një llogarie në Megapari Casino është një procedurë shumë e thjeshtë. Shkoni në faqen zyrtare të kazinosë dhe klikoni në butonin "Regjistrohu Tani". Duhet të futni disa të dhëna personale për të plotësuar formularin e regjistrimit. Sigurohuni që të kontrolloni dy herë të gjitha informacionet që futni, sepse nëse bëni një gabim do të keni disa komplikime më vonë kur të përpiqeni të bëni një tërheqje. Megapari Casino është një kazino e sigurt që ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar kështu që të jeni të sigurt se ata do t'i mbajnë të gjitha të dhënat tuaja të sigurta.

Çfarë lojëra mund të luaj në Megapari Casino?

Zgjedhja e lojërave të disponueshme në Megapari Casino është e madhe. Ka lojëra të ndryshme që mund të luani pa marrë parasysh se cila është shija juaj në lojëra, jemi të sigurt që mund t'i gjeni këtu. Numri më i madh i lojërave është lojëra elektronike me video në internet, por mund të gjeni edhe lojëra tavoline dhe çfarë jo.

Cili është bonusi i mirëseardhjes në Megapari Casino?

Bonusi i mirëseardhjes në Megapari është shumë bujar. Bonusi shpërndahet në katër depozitat tuaja të para, kështu që ju do ta shijoni atë më gjatë se zakonisht. Ky është një bonus depozite ndeshjeje që do të dyfishojë shumën që depozitoni. Për të marrë maksimumin nga bonusi, ju këshillojmë të depozitoni shumën më të lartë.

Cilat janë kufijtë minimalë të depozitave dhe minimale të tërheqjes në Megapari Casino?

Depozita minimale që mund të bëni në Megapari Casino është mjaft e ulët dhe është 1$. Shuma minimale që mund të tërhiqni nga llogaria juaj është e kufizuar në 1,50 dollarë.

Si të kontaktoni një përfaqësues të kazinosë?

Mënyra më e përshtatshme për të kontaktuar me një përfaqësues të Kazinosë Megapari është nëpërmjet funksionit të bisedës live. Do të kontaktoheni nga një agjent që do të bëjë gjithçka në fuqinë e tij për t'ju ndihmuar të zgjidhni problemin që keni. Ju gjithashtu mund t'u dërgoni atyre një email në support@megapari.com por mbani në mend se nuk do të merrni një përgjigje të menjëhershme në këtë mënyrë dhe kazinosë mund t'i duhen disa ditë për të kontaktuar me ju.

Sa është koha e tërheqjes në Megapari Casino?

Koha e tërheqjes varet kryesisht nga mënyra e pagesës që përdorni, por për shumicën e tyre, do të duhen jo më shumë se 15 minuta për të marrë fitimet tuaja.

A ka ndonjë kufizim për tërheqjet në Megapari Casino?

Kufijtë e tërheqjes varen kryesisht nga mënyra e pagesës që përdorni. Pra, nëse doni të shihni se cilat janë kufijtë për mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni, mund të shkoni te arkëtari dhe aty do të gjeni të gjithë informacionin e nevojshëm.

A mund të hyj në kazino nga celulari im?

Kazinoja nuk ka ende një aplikacion, por ato kanë një platformë celulare ku mund të përdorni duke përdorur shfletuesin tuaj të preferuar.

A duhet të verifikoj llogarinë time?

Po, çdo lojtar duhet të verifikojë llogarinë e tij në kazino. Në këtë mënyrë ju tregoni se jeni në moshë ligjore për të luajtur bixhoz dhe se jeni ai që thoni se jeni. Pasi të dërgoni të gjitha dokumentet e nevojshme dhe kazinoja t'i përpunojë ato, ata do të dërgojnë një njoftim pasi llogaria juaj të verifikohet me sukses.

A mund të luaj lojëra falas në Megapari Casino?

Ju mund të luani shumicën e lojërave në Megapari Casino falas. Përjashtimet e vetme janë lojërat e kazinosë live ku duhet të depozitoni përpara se të mund të bashkoheni në një tryezë. Luajtja e lojërave në modalitetin argëtues është një mundësi e shkëlqyer për të parë se si funksionon loja dhe nëse është më e ndërlikuar, atëherë kjo do t'ju lejojë të mësoni lojën dhe të zhvilloni një strategji. Kazinoja do t'ju shpërblejë me para virtuale që mund t'i përdorni për të luajtur dhe lajmi i mirë është se loja do të reagojë në të njëjtën mënyrë sikur të luanit për para të vërteta.

A mund të rivendos fjalëkalimin tim?

Po, në rast se harroni fjalëkalimin tuaj, mund ta rivendosni atë. Kjo bëhet në mënyrën e mëposhtme. Shkoni te faqja e internetit dhe klikoni në lidhjen 'Harrova fjalëkalimin'. Duhet të ndiqni disa udhëzime të thjeshta për të rikuperuar fjalëkalimin tuaj.

A është kazino e sigurt?

Kazino Megapari ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar. Kjo do të thotë që nëse vendosni të luani këtu në kazino, mund të jeni të sigurt se të gjitha detajet tuaja do të jenë të sigurta.

Çfarë është seksioni MEGAGAMES?

MEGAGAMES është një seksion i veçantë në kazino që duhet të shikoni. Ka disa lojëra që nuk mund t'i gjeni askund tjetër, ndaj ju sugjerojmë t'i provoni.

A mund të luaj në seksionin e kazinosë live pa pasur një llogari?

Nëse dëshironi të luani lojëra në kazino live, duhet të keni një llogari dhe është gjithashtu shumë e rëndësishme të depozitoni para se të bashkoheni në një tryezë.

Çfarë duhet të bëj për të përfituar nga bonusi i mirëseardhjes?

Nëse dëshironi të kërkoni bonusin e mirëseardhjes në kazino, fillimisht duhet të krijoni një llogari. Pasi ta bëni këtë, duhet të shkoni te arkëtari dhe të zgjidhni një nga shumë opsionet e pagesës në dispozicion për të bërë një depozitë dhe për të kërkuar bonusin e mirëseardhjes. Kur merrni fondet e bonusit, duhet të plotësoni kërkesat e bastit përpara se të kërkoni një tërheqje.

A mund të bastoj në futboll në Kazino Megapari?

Po, Megapari ka një seksion kazino dhe seksion sporti, kështu që ju ofron një spektër të plotë të basteve që mund të vendosni.

A mund të luaj në një gjuhë tjetër përveç anglishtes?

Po, ka të gjitha llojet e gjuhëve të disponueshme në Megapari Casino. Mund të gjeni opsionin për të ndryshuar gjuhën e faqes së internetit në këndin e sipërm djathtas të ekranit.

A ka rrotullime falas në kazino?

Herë pas here kazino do t'ju shpërblejë me rrotullime falas. Do të merrni një njoftim sa herë që ju pret një bonus.

A mund të kontaktoj kazinonë përmes telefonit?

Fatkeqësisht, në këtë pikë Kazino Megapari nuk ofron një numër telefoni ku mund t'i telefononi. Nëse keni nevojë të kontaktoni një përfaqësues të kazinosë, mund t'i kontaktoni përmes bisedës live ose t'i dërgoni një email.

A mund të luaj në Megapari Casino nga MB?

Jo, në këtë pikë Megapari Casino nuk pranon lojtarë nga MB.

A janë të shpejta tërheqjet në kazino?

Pasi të kërkoni një tërheqje, kazinoja do ta përpunojë kërkesën sa më shpejt të jetë e mundur. Nuk do të duhen më shumë se 24 orë që të lëshohet tërheqja, dhe pas kësaj, varet nga mënyra juaj e pagesës se sa kohë do të duhet që pagesa të arrijë në llogarinë tuaj.

A është kazino Megapari në dispozicion në Afrikën e Veriut dhe Lindjen e Mesme?

Po, ju mund të hyni në kazino nëse jetoni në Afrikën e Veriut ose në Lindjen e Mesme. Faqja e internetit ofron gjithashtu shërbim për klientët arabë dhe anglezë.

Si mund të depozitoj në llogarinë time?

Kur dëshironi të luani në Megapari Casino për para të vërteta, duhet të bëni një depozitë. Për ta bërë këtë, duhet të shkoni te arkëtari dhe të zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni. Futni shumën dhe konfirmoni depozitën dhe fondet do të transferohen në llogarinë tuaj pothuajse menjëherë.

A ka ndonjë tarifë kur bëj një depozitë duke përdorur bitcoin?

Ju mund të depozitoni në llogarinë tuaj të kazinosë duke përdorur bitcoin dhe lajmi i mirë është se nuk ka tarifa të përfshira.

Cilat janë vendet e kufizuara për Megapari Casino?

Megapari Casino është në dispozicion në të gjithë globin, por për fat të keq, disa vende janë të kufizuara të përdorin shërbimet e kazinosë. Ato përfshijnë vendet e mëposhtme: SHBA, Mbretëria e Bashkuar, Austria, Belgjika, Bullgaria, Kroacia, Qiproja, Republika Çeke, Kina, Danimarka, Finlanda, Franca, Gjermania, Greqia, Hungaria, Italia, Holanda, Polonia, Federata Ruse, Rumania, Sllovakia, Sllovenia, Spanja, Suedia dhe Irani.

A ka transmetim të drejtpërdrejtë sportiv?

Po, ka një transmetim të drejtpërdrejtë sportiv në Megapari Casino. Duhet të identifikohesh në llogarinë tënde për ta bërë funksionin aktiv, madje mund të marrësh pjesë në ngjarjet në lojë ndërkohë që mund ta transmetosh drejtpërdrejt.

A ka një veçori të marrjes së parave në dispozicion?

Po, ju lejohet të merrni para më herët përpara se një ngjarje të përfundojë. Kjo është një veçori e shkëlqyer që do t'ju ndihmojë të minimizoni humbjen tuaj.

Total score8.6
Përfitimet
Disavantazhet
- Nuk ka mbështetje telefonike

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (41)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Letonisht
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovene
Spanjolle
Suahili
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (65)
Arena of Valor
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste online
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBingoBlackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean StudCraps
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Hurling
Karlingu
Kazino HoldemKeno
King of Glory
Kriketi
Lakros
League of Legends
MMA
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Skvosh
Slotat
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Vaterpolo
Volejbolli
Zagarët
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayz
Ethereum
Jeton
Neteller
Perfect Money
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Debit
ePay
MonedhatMonedhat (57)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Ri Taivanez
Dollari i Singaporit
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Norvegjeze
Kuna Kroate
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu Moldav
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Peruan Nuevo Sol
Peso Filipinas
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Riyal i Katarit
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
ShtetetShtetet (10)
Brazili
India
Irani
Malajzia
Moldavia
Sllovenia
Tajlandë
Turqia
Uzbekistani
Vietnami
SoftwareSoftware (58)