Megapari - Deposits

Age Limit
Megapari
Megapari is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Deposits

Megapari ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese që mund të përdorni për të depozituar në llogarinë tuaj. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të krijoni llogarinë tuaj të re në kazino dhe të shkoni te arkëtari. Zgjidhni seksionin Depozita dhe do të shihni një listë të të gjitha metodave të depozitimit në dispozicion dhe zgjidhni atë që është më e përshtatshme për ju.

Kur thamë se ka shumë mënyra të ndryshme pagese në Megapari Casino, ishim seriozë. Ata kanë shtuar kuletat elektronike, kartat e kreditit dhe shumë të tjera për t'i bërë gjërat më të lehta për ju.

Nëse kuletat elektronike janë zgjedhja juaj e preferuar, atëherë mund të gjeni mënyrat e mëposhtme të pagesës:

Portofoli Jeton

Pay4Fun

B-pagesa

Skrill

Paratë e përsosura

Epay

Aninda Papara

Yandex.Money

Papara

WebMoney

Shumë më mirë

Nëse dëshironi të depozitoni duke përdorur Internet Banking, keni opsionet e mëposhtme:

Multibanko

Boleto

PSE

Santander

Banorte

Transferte bankare

Nëse dëshironi të përdorni karta me parapagesë, mund të zgjidhni një nga këto:

Karta AstroPay

PaySafeCard

PayGiga - Anında Banka Havalesi

Megapari ka shtuar shumë kriptovaluta të ndryshme që mund të zgjidhni të depozitoni gjithashtu duke përfshirë:

Bitcoin

Litecoin

Dogecoin

Dash

Ethereum

Monero

ZCash

NEM

DigiByte

Bitcoin ari

Prag

QTUM

TRON

Ripple

Monedha Binance

monedhë USD

USD e vërtetë

Token standard i Paxos

Tether

Bitcoin Cash

Lidhje zinxhiri

OmiseGO

Shenja bazë e vëmendjes

Ethereum Classic

BitShares

Eos

Fatkeqësisht, Paypal nuk është i disponueshëm në Megapari Casino në këtë pikë, por ju mund të zgjidhni një nga shumë mënyrat e tjera të pagesës të disponueshme për të depozituar dhe luajtur lojën tuaj të preferuar.

Ndeshja e depozitave

Kur bëni depozitën tuaj të parë në kazino, mund të merrni një bonus shumë bujar mirëseardhjeje që do të përmirësojë ekuilibrin tuaj dhe do të zgjasë lojën tuaj.

Bonusi i mirëseardhjes bartet mbi katër depozitat tuaja të para në mënyrën e mëposhtme:

· Herën e parë që depozitoni në llogarinë tuaj të Kazinosë Megapari, do të merrni një bonus depozite 100% të ndeshjes deri në 300 dollarë dhe 30 rrotullime falas në Book of Gold: Classic.

· Herën e dytë që depozitoni në llogarinë tuaj të Kazinosë Megapari, do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 350 dollarë dhe 35 rrotullime falas në Legend of Cleopatra.

· Herën e tretë që depozitoni në llogarinë tuaj të Kazinosë Megapari, do të merrni një bonus depozite prej 25% deri në 400 dollarë dhe 40 rrotullime falas në Solar Queen.

· Herën e katërt që depozitoni në llogarinë tuaj të Kazinosë Megapari, do të merrni një bonus depozite prej 25% deri në 450 dollarë dhe 45 rrotullime falas në Imperial Fruits: 40 rreshta.

Monedha

Ju mund të përdorni monedha të ndryshme për të depozituar fonde në llogarinë tuaj. Mbani në mend se ju duhet të zgjidhni monedhën tuaj në momentin që regjistroheni për një llogari dhe duhet ta përdorni atë monedhë në çdo kohë. Nuk ka asnjë mundësi për ta ndryshuar më vonë. Ju mund të zgjidhni një nga monedhat e mëposhtme në Megapari Casino:

USD EUR AED (Dirham i Emirateve të Bashkuara Arabe)

lekë (lekë shqiptare)

AMD (Drami armen)

AOA (Kwanzaa Angolan)

ARS (peso argjentinase)

AUD (dollar australian)

AZN (Azerbajxhan Manat)

BAM (Markë e konvertueshme)

BAT (Basic Attention Token)

BDT (Taka Bangladesh)

BGN (Lev bullgar)

BHD (dinari Bahrein)

BIF (Franga Burundi)

BOB (Boliviano)

BRL (Real Brazilian)

BTS (BitShares)

BWP (Botsvana Pula)

BYN (Rubla Bjelloruse e re)

CAD (dollar kanadez)

CDF (Franga Kongoleze)

CHF (franga zvicerane)

CLP (peso kilian)

CNY (juan kinez)

COP (peso kolumbiane)

CRC (Costa Rican Colon)

CUP (peso kubane)

CVE (Escudo Cape Verde)

CZK (koruna çeke)

DGB (DigiByte)

DJF (Frank Xhibuti)

DKK (Krona daneze)

DOGE (Dogecoin)

DOP (peso dominikane)

DZD (dinar algjerian)

EGP (Pund egjiptian)

ERN (Nakfa Eritreane)

ETB (Birr etiopian)

GEL (Lari Gjeorgjiane)

GHS (Ganaian Cedi)

GMD (Dalasi Gambian)

GNF (Franga Guinea)

GTQ (Guatemalan Quetzal)

HKD (dollar Hong Kong)

HNL (Lempira Honduran)

HRK (Kuna kroate)

HTG (Gurde Haitiane)

HUF (forintë hungareze)

IDR (Rupia indoneziane)

INR (Rupia Indiane)

IQD (dinar irakian)

IRR (rial iranian)

ISK (Islandisht)

JOD (dinar jordanez)

JPY (Jen japonez)

KES (shilinga keniane)

KGS (Som Kirgistani)

KMF (Franga Comorian)

KRW (Won i Koresë së Jugut)

KWD (dinar Kuvajtit)

KZT (Tenge Kazakistani)

LINK (Lidhja zinxhirore)

LKR (Rupia e Sri Lankës)

LRD (Dollarë Liberian)

LSL (Lesoto Loti)

LYD (dinar libian)

MAD (Dirham maroken)

MDL (leu moldav)

MGA (Ariari malagaze)

MKD (denar maqedonas)

MMK (Myanmar Kyat)

MNT (Tugrik mongolisht)

MRU (Ugia maure)

MUR (Mauritius)

MWK (Kwacha Malaviane)

MXN (peso meksikan)

MYR (Ringgit Malajzian)

MZN (Mozambique Metical)

NAD (dollar Namibian)

NGN (Naira nigeriane)

NIO (Nikaraguane Kordoba)

NOK (Krona norvegjeze)

NPR (Rupia Nepaleze)

NZD OMG (OmiseGO)

OMR (Omani Real)

PAB (Panama Balboa)

PEN (Peruan Nuevo Sol)

PHP (peso Filipine)

PKR (Rupia pakistaneze)

OSHP (Rubla Transnistriane)

PYG (Guarani Paraguajian)

QAR (Real i Katarit)

QTUM (QTUM)

RON (Leu rumun

RSD (dinar serb)

RWF (Franga Ruandeze)

SAR (rial saudit)

SCR (Rupia e Seychelles)

SDG (Pund sudanez)

SEK (Krona suedeze)

SGD (dollar Singapori)

SLL (Sierra Leone Leone)

SOS (shilinga somaleze)

SSP (Pund i Sudanit të Jugut)

STRAT (Stratis)

SZL (Swaziland Lilageni)

THB (Baht Thai)

TJS (Tajik Somoni)

TMTM (Manat e Turkmenistanit (norma e tregut))

TND (dinar tunizian)

TRX (TRON)

TRY (Lira turke)

TWD (Dollari i ri i Tajvanit)

TZS (shilinga Tanzaniane)

UAH (Hryvnia ukrainase)

UGX (shilinga ugande)

USDT (Tether)

UYU (peso uruguai)

UZS (Suma e Uzbekistanit)

VND (Vietnamez Dong)

XAF (Francë) CFA BEAS)

XEM (Xem / Nem)

XOF (Frank CFA BCEAO)

XRP (Riple)

XVG (Verge)

ZAR (Rand i Afrikës së Jugut)

ZMW (Kwacha Zambian)

ZWL (dollar i Zimbabvesë)

mBCH (Milli - Bitcoin Cash)

mBT (Milli - Bitcoin)

mBTG (Milli - Bitcoin ari)

mDASH (Milli-DASH)

mETC (Milli-Ethereum Classic)

meTH (Milli-Ethereum)

mLTC (Milli - LiteCoin)

mXMR (Milli -Monero)

mZEC (Milli -Zcash).

Total score8.6
Përfitimet
Disavantazhet
- Nuk ka mbështetje telefonike

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (41)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Letonisht
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovene
Spanjolle
Suahili
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (65)
Arena of Valor
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste online
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBingoBlackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean StudCraps
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Hurling
Karlingu
Kazino HoldemKeno
King of Glory
Kriketi
Lakros
League of Legends
MMA
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Skvosh
Slotat
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Vaterpolo
Volejbolli
Zagarët
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayz
Ethereum
Jeton
Neteller
Perfect Money
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Debit
ePay
MonedhatMonedhat (57)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Ri Taivanez
Dollari i Singaporit
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Norvegjeze
Kuna Kroate
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu Moldav
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Peruan Nuevo Sol
Peso Filipinas
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Riyal i Katarit
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
ShtetetShtetet (10)
Brazili
India
Irani
Malajzia
Moldavia
Sllovenia
Tajlandë
Turqia
Uzbekistani
Vietnami
SoftwareSoftware (58)