Megapari - Countries

Age Limit
Megapari
Megapari is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Countries

Lojtarët nga vende të caktuara nuk mund të hyjnë në kazino dhe të luajnë për para të vërteta. Kjo është lista e vendeve të kufizuara dhe përfshin këto: Australi, Belgjikë, Çeki, Francë, Indonezi, Izrael, Itali, Holandë, Poloni, Portugali, Rusi, Sllovaki, Spanjë, Suedi, Zvicër, MB, SHBA dhe Ukrainë. .

Arsyet pse disa vende nuk mund të hyjnë në kazino janë të ndryshme, por në shumicën e rasteve, kjo është për shkak se kazinoja nuk i ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar në vendin tuaj të banimit, ose sepse kumari konsiderohet i paligjshëm në vendin tuaj .

Nëse nuk keni hyrë në llogarinë tuaj për më shumë se 3 muaj, atëherë llogaria juaj është e bllokuar. Nëse dëshironi ta përdorni përsëri, do të duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit.

Kazinoja ofron gjithashtu një program vetë-kufizimi që do t'ju lejojë të mbyllni llogarinë tuaj për një kohë të caktuar. Kjo mund të bëhet kur doni të bëni një pushim nga kumari ose jeni duke zhvilluar një varësi ndaj kumarit. Sido që të jetë, mund të kontaktoni mbështetjen e klientit nëse keni nevojë për ndonjë ndihmë.

Nëse jeni rezident në një nga vendet e mëposhtme, nuk mund të hyni në Kazino Megapari:

Australia New South Wales Austria Belgjika Bullgaria Kinë Kroacia Qipro Republika Çeke Danimarka Estonia Finlanda Francë Gjermani Baden-Vyrtemberg Bayern Berlin Brandenburg Bremen Hamburg Hessen Mecklenburg-Vorpommern Niedersachsen Nordrhein-Westfalen Rheinland-Pfalz Saarland Sachsen Sachsen-Thler-Anhaling Italia Polonia Puerto Riko Rumania Rusia Sllovakia Sllovenia Spanja Suedi Zvicra Mbretëria e Bashkuar Shtetet e Bashkuara Alabama Alaska Samoa Amerikane Arizona Arkansas Kaliforni Kolorado Konektikat Delaware Distrikti i Kolumbisë Florida Gjeorgji (SHBA) Guam Hawaii Idaho Illinois Indiana Iowa Kansas Kentaki Kentaki, Mizuri, Mizuri, Luiziana, Maine, Miniganes Nevada New Hampshire New Jersey New Mexico Nju Jork Karolina e Veriut Dakota Veriore Ishujt Mariana Ohio Oklahoma Oregon Pennsylvania Rhode Island Karolina e Jugut Dakota Tennessee Teksas Ishujt e Virgjër të SHBA Utah Vermont Virginia Washington Ne St Virginia Wisconsin Wyoming

Total score8.6
Përfitimet
Disavantazhet
- Nuk ka mbështetje telefonike

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (41)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Letonisht
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovene
Spanjolle
Suahili
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (65)
Arena of Valor
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste online
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBingoBlackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean StudCraps
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Hurling
Karlingu
Kazino HoldemKeno
King of Glory
Kriketi
Lakros
League of Legends
MMA
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Skvosh
Slotat
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Vaterpolo
Volejbolli
Zagarët
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayz
Ethereum
Jeton
Neteller
Perfect Money
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Debit
ePay
MonedhatMonedhat (57)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Ri Taivanez
Dollari i Singaporit
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Norvegjeze
Kuna Kroate
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu Moldav
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Peruan Nuevo Sol
Peso Filipinas
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Riyal i Katarit
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
ShtetetShtetet (10)
Brazili
India
Irani
Malajzia
Moldavia
Sllovenia
Tajlandë
Turqia
Uzbekistani
Vietnami
SoftwareSoftware (58)