Rishikimi i kazinosë Megapari - Countries

MegapariResponsible Gambling
CASINORANK
8.56/10
BonusDeri në 5000 €
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Megapari
Deri në 5000 €
Deposit methodsSkrillVisaNeteller
Merr bonusin
Countries

Countries

Lojtarët nga vende të caktuara nuk mund të hyjnë në kazino dhe të luajnë për para të vërteta. Kjo është lista e vendeve të kufizuara dhe përfshin këto: Australi, Belgjikë, Çeki, Francë, Indonezi, Izrael, Itali, Holandë, Poloni, Portugali, Rusi, Sllovaki, Spanjë, Suedi, Zvicër, MB, SHBA dhe Ukrainë. .

Arsyet pse disa vende nuk mund të hyjnë në kazino janë të ndryshme, por në shumicën e rasteve, kjo është për shkak se kazinoja nuk i ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar në vendin tuaj të banimit, ose sepse kumari konsiderohet i paligjshëm në vendin tuaj .

Nëse nuk keni hyrë në llogarinë tuaj për më shumë se 3 muaj, atëherë llogaria juaj është e bllokuar. Nëse dëshironi ta përdorni përsëri, do të duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit.

Kazinoja ofron gjithashtu një program vetë-kufizimi që do t'ju lejojë të mbyllni llogarinë tuaj për një kohë të caktuar. Kjo mund të bëhet kur doni të bëni një pushim nga kumari ose jeni duke zhvilluar një varësi ndaj kumarit. Sido që të jetë, mund të kontaktoni mbështetjen e klientit nëse keni nevojë për ndonjë ndihmë.

Nëse jeni rezident në një nga vendet e mëposhtme, nuk mund të hyni në Kazino Megapari:

Australia New South Wales Austria Belgjika Bullgaria Kinë Kroacia Qipro Republika Çeke Danimarka Estonia Finlanda Francë Gjermani Baden-Vyrtemberg Bayern Berlin Brandenburg Bremen Hamburg Hessen Mecklenburg-Vorpommern Niedersachsen Nordrhein-Westfalen Rheinland-Pfalz Saarland Sachsen Sachsen-Thler-Anhaling Italia Polonia Puerto Riko Rumania Rusia Sllovakia Sllovenia Spanja Suedi Zvicra Mbretëria e Bashkuar Shtetet e Bashkuara Alabama Alaska Samoa Amerikane Arizona Arkansas Kaliforni Kolorado Konektikat Delaware Distrikti i Kolumbisë Florida Gjeorgji (SHBA) Guam Hawaii Idaho Illinois Indiana Iowa Kansas Kentaki Kentaki, Mizuri, Mizuri, Luiziana, Maine, Miniganes Nevada New Hampshire New Jersey New Mexico Nju Jork Karolina e Veriut Dakota Veriore Ishujt Mariana Ohio Oklahoma Oregon Pennsylvania Rhode Island Karolina e Jugut Dakota Tennessee Teksas Ishujt e Virgjër të SHBA Utah Vermont Virginia Washington Ne St Virginia Wisconsin Wyoming

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë