Megapari Rishikimi 2024 - Affiliate Program

MegapariResponsible Gambling
CASINORANK
8.56/10
BonusBonus 1500 $ + 150 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Megapari is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Për t'u bërë pjesë e Programit Affiliate në Megapari Casino, duhet të plotësoni një aplikim dhe të prisni miratimin. Lajmi i mirë është se kazinoja u jep një shans pothuajse të gjithë aplikantëve të tyre, kështu që nuk ka asgjë për t'u shqetësuar këtu.

Pasi llogaria juaj të jetë e mirë dhe gati, mund të identifikoheni dhe të filloni të drejtoni trafikun. Shumica e partnerëve fillojnë me marrëveshjen e ndarjes së të ardhurave dhe nëse dëshironi të kaloni në CPA ose Hybrid, duhet të kontaktoni menaxherin tuaj dhe të diskutoni opsionet tuaja.

Kur llogaria juaj të verifikohet, do të keni akses në një panel kontrolli dhe do të merrni një lidhje për të nisur fushatat tuaja reklamuese.

Cili është programi i filialeve të Megapari Casino?

Cili është programi i filialeve të Megapari Casino?

Programi i filialeve Megapari njihet si Megapari Partners dhe përfshin markat e mëposhtme Megapari.com dhe Mega slots.