Megapari Rishikimi 2024 - Account

MegapariResponsible Gambling
CASINORANK
8.56/10
BonusBonus 1500 $ + 150 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Megapari is not available in your country. Please try:
Account

Account

Për të luajtur në Megapari Casino për para të vërteta, duhet të krijoni një llogari fillimisht. Fatkeqësisht, kazinoja nuk është e disponueshme në disa vende si Britania e Madhe, Suedia, Spanja ose Gjermania, kështu që më mirë klikoni në butonin e regjistrimit dhe nëse ju lejohet të krijoni një llogari, atëherë lajme të mira, nuk jeni nga një vend i kufizuar.

Krijimi i një llogarie në kazino është shumë i thjeshtë dhe gjithçka që duhet të bëni është të klikoni në lidhjen e regjistrimit dhe të ndiqni udhëzimet e thjeshta. Fillimisht, ju duhet të zgjidhni nëse dëshironi të regjistroheni me telefon apo me email. Nëse zgjidhni opsionin e emailit, do t'ju duhet të shkruani vendin e informacionit të mëposhtëm, adresën, numrin e telefonit, emailin, emrin, fjalëkalimin dhe një kod promovues të MegaPari Casino nëse dëshironi të kërkoni bonusin e mirëseardhjes. Pastaj do të duhet të pajtoheni me termat dhe kushtet dhe të klikoni në butonin 'regjistrohu'.

Ju lejohet të keni vetëm një llogari për familje, adresë, adresë e-mail, adresë IP, kartë krediti/debiti, e-portofol ose mënyrë elektronike të pagesës. Nëse kazino zbulon se ju jeni regjistruar për më shumë se një llogari, rrezikoni të pezulloni të gjitha llogaritë tuaja.

Herën e parë që regjistroheni për një llogari do t'ju dërgohet një email për të konfirmuar detajet e llogarisë tuaj. Nëse nuk e shihni emailin, kontrolloni dosjen tuaj të postës elektronike. Ju do të duhet të provoni identitetin tuaj përpara se të bëni tërheqjen tuaj të parë nga llogaria juaj e kazinosë. Ju do të duhet të dërgoni kopje të dokumenteve tuaja ligjore për të vërtetuar identitetin, adresën dhe mënyrën e pagesës. Pasi të dërgoni të gjitha dokumentet e nevojshme, kazinoja do t'ju dërgojë një mesazh që ju njofton për verifikimin e suksesshëm të llogarisë suaj.

Bonusi i llogarisë së re

Bonusi i llogarisë së re

Megapari ka përgatitur një bonus shumë bujar mirëseardhjeje për të gjithë klientët e tyre të rinj. Ju jo vetëm që do të merrni fonde bonus, por edhe një numër të madh rrotullimesh falas. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të bëni katër depozitat tuaja të para në mënyrën e mëposhtme:

· Herën e parë që depozitoni në llogarinë tuaj të kazinosë Megapari, do të merrni një bonus depozite 100% të ndeshjes deri në 300 dollarë dhe 30 rrotullime falas në Book of Gold: Classic.

· Herën e dytë që depozitoni në llogarinë tuaj të kazinosë Megapari, do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 350 dollarë dhe 35 rrotullime falas në Legend of Cleopatra.

· Herën e tretë që depozitoni në llogarinë tuaj të kazinosë Megapari, do të merrni një bonus depozite prej 25% deri në 400 dollarë dhe 40 rrotullime falas në Solar Queen.

· Herën e katërt që depozitoni në llogarinë tuaj të kazinosë Megapari, do të merrni një bonus depozite prej 25% deri në 450 dollarë dhe 45 rrotullime falas në Imperial Fruits: 40 rreshta.