Rishikimi i kazinosë Megapari - About

MegapariResponsible Gambling
CASINORANK
8.56/10
BonusDeri në 5000 €
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Megapari
Deri në 5000 €
Deposit methodsSkrillVisaNeteller
Merr bonusin
About

About

Megapari është një kazino mjaft e re që u lançua në vitin 2019. Platforma operohet nga kompania Orakum NV dhe për ta bërë atë konkurruese ata kanë shtuar disa nga veçoritë dhe komponentët më të mirë. Për më tepër, dizajni i kazinosë është i këndshëm për syrin dhe struktura e saj lejon navigim dhe përdorim të lehtë.

Megapari

Pronari dhe CEO

Pronari dhe CEO

Kazino Megapari është në pronësi të Zavbin Ltd, dhe operohet nga Orakum NV

Ku është i bazuar Kazino Megapari?

Ku është i bazuar Kazino Megapari?

Kazinoja ka selinë e saj në adresën e mëposhtme: Chrysanthou Mylona, 12, ndërtesa Harmonia, blloku 1, kati i 1-të, Apartamenti/Zyra 15, Limasol, Qipro.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë