me88

Age Limit
me88
me88 is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCORCuracao

Rreth me88

me88 është një Online Casino e themeluar mirë, e themeluar në 2018 . me88 është renditur në onlinekazinorank-al.com që nga 23/05/2022 , dhe është vlerësuar me 7 nga 10 bazuar në karakteristikat e përgjithshme të lojtarit vlerësim, duke përfshirë përvojën, metodat e depozitimit, bonuset, llojet e ndryshme të lojërave të ofruara dhe shumë më tepër.

Lojëra të ofruara në me88

me88 ka një përzgjedhje të mirë të lojërave për të zgjedhur. Këtu në onlinekazinorank-al.com ne admirojmë gjithashtu bonuset e tyre të njohura Online Casino ​. Poker, Poker me tre letra, Blackjack, Keno, Baccarat janë disa nga lojërat më të pëlqyera të ofruara nga me88 , ndër shumë të tjera.

Programet e disponueshme në me88

Zgjedhja e një softueri mund të jetë e rëndësishme për entuziastin e lojërave të fatit. Lojërat e ofruara nga me88 mbështeten nga disa prodhues të njohur, si Pragmatic Play, Microgaming, Asia Gaming, Allbet Gaming, Sexy Baccarat .

Metodat e depozitimit pranohen në me88

Pavarësisht nëse preferoni mënyra të njohura pagese ose ndoshta më shumë lokale, me88 ju ka mbuluar. me88 mbështet metoda depozitimi si Bitcoin , së bashku me 1 pagesa të tjera opsione.

Pse të luani në me88 ?

Këtu në CasinoRank ne gjithmonë bëjmë kërkimin tonë, kështu që ju mund të uleni, të relaksoheni dhe të keni një përvojë të shkëlqyer lojërash. Ashtu si të gjitha kazinotë në onlinekazinorank-al.com , me88 është plotësisht i licencuar dhe është shqyrtuar dhe vlerësuar tërësisht në emër të onlinekazinorank-al.com .

Përveç sigurisë, ky Online Casino mburret me grafikë të shkëlqyer dhe një përvojë të përgjithshme miqësore për përdoruesit.

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score7.0
Përfitimet
+ Platforma më e sigurt për t'u tërhequr dhe arritur VIP
+ Sponsor krenar i dy videove muzikore të Namewee
+ Karakteristikë e thjeshtë e marrjes së parave

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (13)
Baste falas
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus referimiBonus të mirëpriturBonusi VIPBonusi i besnikërisëBonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
LojëraLojëra (16)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
Bitcoin
Crypto
Direct Bank Transfer
E-wallets
Eezie Pay
Help2Pay
Online Bank Transfer
QR Code
Quick Pay
MonedhatMonedhat (4)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Ringgiti Malajzian
ShtetetShtetet (4)
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (16)