Maxim88

Age Limit
Maxim88
Maxim88 is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCORCuracao

Maxim88

Maxim88 është një kazino online e mirënjohur në Azi, me shumicën e lojtarëve të vendosur në Singapor, Malajzi dhe Kinë. Ai ka krijuar një reputacion mbresëlënës bazuar në ofrimin e shërbimeve të shkëlqyera të lojërave për entuziastët e lojërave të fatit në internet që nga viti 2006. Në përgjithësi, operatori krenohet me shumë lojëra nga ofruesit kryesorë të softuerëve.

Për më tepër, Maxim88 Casino është plotësisht i licencuar nga PAGCOR dhe Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao dhe përdor masa sigurie të fundit. Maxim88 Casino është optimizuar për të funksionuar në pajisjet celulare në krye të një aplikacioni të nivelit të lartë të disponueshëm në App Store dhe Play Store. Vazhdoni të lexoni rishikimin tonë të thelluar të Maxim88 Casino për të mësuar rreth të gjitha veçorive dhe detajeve të tjera emocionuese.

Pse të luani në Maxim88 Casino

Maxim88 Casino e ka vendosur veten si një destinacion i nivelit të lartë të lojërave duke ofruar shumicën e veçorive që lojtarët kërkojnë në kazinotë në internet. Ai ofron lojëra të tilla si lojëra elektronike video, lojëra elektronike progresive jackpot, lojëra tavoline dhe tregtarë të drejtpërdrejtë nga disa prej ofruesve kryesorë të softuerëve në rajon. Lojtarët gëzojnë bonuse dhe promovime bujare me kërkesa të ulëta bastesh.

Maxim88 Casino është në përputhje me të gjithë shfletuesit. Lojtarët mund të hyjnë në lojërat e tyre të preferuara duke përdorur shfletues standardë në PC ose pajisje celulare. Përveç kësaj, ekziston një aplikacion celular i disponueshëm për përdoruesit e Android dhe iOS. Së fundmi, Maxim88 Casino krenohet me një sistem të shkëlqyer të mbështetjes së klientit që ofron ndihmë në kohë.

About

Maxim88 Casino është një platformë lojërash në internet me bazë aziatike e lançuar në vitin 2006. Është plotësisht e licencuar dhe e rregulluar nga Korporata e Argëtimit dhe Lojërave Filipine (PAGCOR) dhe Komisioni i eGaming Curacao. Të gjitha lojërat e bazuara në RNG auditohen dhe testohen nga agjenci të pavarura si iTech Labs, BMM Testlabs dhe Gaming International Laboratories. 

Maximum Casino është zhvilluar me kalimin e viteve për t'u bërë një platformë lojrash e nivelit të lartë në Azi. Ai ofron veçori të jashtëzakonshme që lojtarët mund të kërkojnë në një kazino online. Ai ofron një koleksion të shkëlqyer të lojërave të kazinosë si lojëra elektronike në internet, lojëra tavoline, tregtarë të drejtpërdrejtë dhe lojëra arcade. Këto lojëra mundësohen nga disa nga ofruesit kryesorë të softuerit. 

Maxim88 Casino vjen me një dizajn inovativ dhe tërheqës me një ndërfaqe miqësore për përdoruesit. Ai është gjithashtu i ngarkuar me bonuse dhe promovime bujare. Për më tepër, mënyrat e shumta të pagesës dhe monedhat e mbështetura e bëjnë të përshtatshëm për lojtarët që të depozitojnë dhe tërheqin fonde. Ekziston një aplikacion celular i disponueshëm për përdoruesit e Android dhe iOS. Së fundi, gjithmonë kontaktoni ekipin e besueshëm të mbështetjes së klientit për ndihmë në kohë.

Total score7.0
Përfitimet
+ Kthim i pakufizuar parash
+ Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
+ Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (14)
Bonus cashback
Bonus draws
Bonus ndeshjeBonus referimiBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high rollerBonusi i besnikërisëBonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Kineze
Malajziane
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (49)
Live Bet on Poker
BaccaratBaste onlineBaste sportiveBingoBlackjackCaribbean Stud
Casino Stud JP Emulator
Craps
Crazy Time
Dragon TigerDream CatcherKazino Holdem
Lightning Dice
Lightning Roulette
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Casino Hold'em Jumbo 7
Live Cow Cow Baccarat
Live Football Studio
Live Grand Roulette
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Lightning Baccarat
Live Mega Ball
Live Mega Wheel
Live Multiplayer Poker
Live Progressive Baccarat
Live Speed Baccarat
Live Speed Blackjack
Live Speed Roulette
Live Super Six
Live Texas Holdem Bonus
Live Ultimate Texas Hold'em
Lojë shfaqje
Mega Sic Bo
No Commission Baccarat
Pai Gow
Perfect Blackjack
PokerPoker me tre letraRuletëSic BoSlotat
Sportet virtuale
Sportive
Super Sic Bo
Texas HoldemVideo Poker
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
ATM
ATM Online
Bank transferBitcoin
Crypto
E-wallets
Instant bank transfer
Internet Banking
Online Bank Transfer
QR Code
MonedhatMonedhat (2)
Dollari i Singaporit
Ringgiti Malajzian
ShtetetShtetet (2)
Malajzia
Singapor
SoftwareSoftware (16)