Mansion - Withdrawals

Age Limit
Mansion
Mansion is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Withdrawals

Mansion Casino i lejon lojtarët të përdorin metoda të ndryshme të tërheqjes. Ata bëjnë gjithçka që është në fuqinë e tyre për të përpunuar tërheqjen sa më shpejt të jetë e mundur.

Këtu është një listë e kohërave të përpunimit për mënyra të ndryshme pagese:

 • Kartë krediti ose debiti: Midis 6 dhe 8 ditëve të punës. Nuk ka asnjë tarifë dhe shuma minimale që mund të tërhiqni është 10 dollarë.
 • Skrill: Nga 2 deri në 7 ditë pune. Nuk ka asnjë tarifë, dhe shuma minimale është 15 dollarë.
 • Neteller: Midis 1 dhe 2 ditë pune. Nuk ka asnjë tarifë, dhe shuma minimale është 15 dollarë.
 • EntroPay: Deri në 14 ditë pune. Nuk ka asnjë tarifë, dhe shuma minimale është 10 dollarë.
 • Transferte bankare: Midis 3 dhe 4 ditëve të punës. Nuk ka asnjë tarifë, dhe shuma minimale është 20 dollarë.
 • PayPal: Midis 3 dhe 4 ditëve të punës. Nuk ka asnjë tarifë, dhe shuma minimale është 5 dollarë.
 • Banka e menjëhershme e Citadelit: Midis 6 dhe 12 ditëve të punës. Nuk ka asnjë tarifë, dhe shuma minimale është 5 dollarë.
 • WebMoney: Midis 1 dhe 2 ditë pune. Nuk ka asnjë tarifë, dhe shuma minimale është 10 dollarë.

Kohët e tërheqjes

Koha e tërheqjes, në fakt koha kur paratë do të arrijnë në llogarinë tuaj varet nga metoda që përdorni. Koha në pritje është 72 orë dhe këtu është një listë e metodave më të zakonshme dhe kohët e tërheqjes:

 • Për Evaletat koha e tërheqjes është midis 24 dhe 72 orë
 • Për Kartat e Kreditit ose Debitit koha e tërheqjes është midis 6 dhe 8 ditë
 • Për Transfertat bankare koha e tërheqjes është midis 5 dhe 7 ditë
 • Për Çeqe koha e tërheqjes është midis 14 dhe 28 ditë

Bonusi i tërheqjes

Ju mund të tërhiqni paratë tuaja të bonusit pasi të plotësoni kërkesat e bastit. Ne ju këshillojmë që të siguroheni që i kuptoni plotësisht Kushtet dhe Kushtet e një bonusi përpara se ta pranoni atë.

Ajo që duhet të dini është se jo çdo lojë kontribuon në kërkesat e basteve në të njëjtën mënyrë. Për shembull, slotet dhe kartat gërvishtëse kontribuojnë 100% në kërkesat e basteve, ndërsa të tjerat kontribuojnë në një nivel më të ulët. Ruleta dhe kazino Hold'em kontribuojnë 25% ndërsa baccarat, craps dhe video poker kontribuojnë vetëm 20%.

Si të bëni një tërheqje?

E gjithë procedura për të bërë një tërheqje është mjaft e drejtpërdrejtë dhe e lehtë. Ju duhet të identifikoheni në llogarinë tuaj dhe të shkoni te "Arkëtari" dhe të klikoni në butonin "Tërheq".

Zgjidhni mënyrën e pagesës dhe shumën që dëshironi të tërhiqni dhe pasi të përfundojë koha e procesit, mund të prisni paratë tuaja.

Monedhat

Valuta të ndryshme pranohen në Mansion Casino duke përfshirë: AUD, CAD, CHF, DKK, EUR, GBP, HKD, JPY, NOK, NZD, SEK, USD, ZAR.

Ajo që duhet të mbani mend është se pasi të zgjidhni monedhën tuaj të preferuar, nuk mund ta ndryshoni më vonë.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2004
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Italiane
Spanjolle
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (19)
Bank transfer
Boku
Credit Cards
Debit Card
Delta
EcoPayz
Entropay
Euro6000
Laser
Local Bank Transfer
MaestroNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
SkrillSwitchVisa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (13)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (9)
Afrika e Jugut
Finlanda
Irlanda
Italia
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Spanja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (2)