Rishikimi i kazinosë Mansion - Promotions & Offers

MansionResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
BonusDeri në 5000 $/€
Zgjedhje masive e Playtech
Bisedë drejtpërdrejt 24/7
Kazino premium
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Zgjedhje masive e Playtech
Bisedë drejtpërdrejt 24/7
Kazino premium
Mansion
Deri në 5000 $/€
Deposit methodsPayPalSkrillVisaNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Kazinoja ka ofertat e zakonshme për të gjithë lojtarët e rinj të mirëseardhjes. Sidoqoftë, Mansion gjithashtu kryen disa promovime herë pas here. Ajo. është gjithmonë mirë të kontrolloni herë pas here se çfarë promovimesh kanë në ofertë.

Kodet promovuese të kazinosë Mansion

Kodet promovuese të kazinosë Mansion

Kur bëhet fjalë për kodet promocionale, disa lojtarëve i pëlqejnë ato dhe i konsiderojnë të lehta për t'u përdorur, ndërsa të tjerë thjesht i konsiderojnë konfuze. Lajmi i mirë është se Mansion Casino ofron shumë kode promovuese të këndshme dhe varet nga ju nëse dëshironi t'i përdorni ato apo jo.

Ne besojmë se kodet promocionale do të përmirësojnë vetëm seancën tuaj të lojërave dhe me ndihmën tonë, nuk do të keni asnjë problem të kërkoni një bonus. Për lehtësinë tuaj, ne kemi renditur të gjitha promovimet e Mansion që kanë një kod bonus:

· Bonusi i mirëseardhjes në tryezë – Ky bonus ju shpërblen me 20 Çipa të Artë sapo të depozitoni dhe të vendosni bast një minimum prej 20 dollarësh duke përdorur kodin promo TABLE. Megjithatë, ka disa gjëra që duhet të keni parasysh për t'u kualifikuar për këtë bonus. Një prej tyre është kur bëni një depozitë dhe ju lejohet të përdorni çdo mënyrë pagese që dëshironi, përveç Neteller dhe Skrill. Atëherë duhet të keni kujdes se cilat lojëra kontribuojnë në kërkesat e basteve. Të gjitha lojërat blackjack llogariten në kërkesat, përveç Lucky Lucky BG, BJ Surrender, Cashback BJ, BJ Cashback dhe Blackjack Switch. Patate të skuqura të arta kanë një datë skadence dhe ju keni 14 ditë për t'i përdorur ato. Gjithashtu, patate të skuqura të arta janë të vlefshme për lojërat e mëposhtme, Ruleta Premium, Blackjack Premium, Ruleta Evropiane, Blackjack Multihand dhe çdo Ruletë Live.

· Tabela e së enjtes – Ky bonus do t'ju mbështesë me 20% kthim parash deri në 100 dollarë. Bonusi është i disponueshëm vetëm të enjten kur bëni një depozitë minimale prej $20. Duhet të përdorni kodin promovues TË ENJT. Kthimi i parave të gatshme do të kreditohet në llogarinë tuaj ditën tjetër dhe keni 7 ditë për ta kërkuar atë. Lajmi i mirë është se ky promovim nuk ka asnjë kërkesë për bast.

· Spin Special – Ky bonus do t'ju shpërblejë me 10 rrotullime për çdo 10 dollarë që depozitoni dhe ju përdorni kodin HAPPY. Promocioni është i vazhdueshëm dhe ndodh çdo ditë nga ora 19:00 deri në 21:00, e njohur edhe si ora e lumturisë. Rrotullimet maksimale që mund të merrni në ditë janë 100. Ky bonus vjen me kërkesat e basteve 20x, dhe pasi t'i përfundoni ato, mund të tërhiqni fitimet tuaja. Shuma maksimale për një tërheqje të vetme është 100 dollarë. Ky bonus skadon në 30 ditë nëse nuk përdoret.

Si të përdorni kodet promovuese?

Si të përdorni kodet promovuese?

Përdorimi i kodeve promovuese është shumë i thjeshtë. Ne kemi përgatitur një udhëzues të thjeshtë hap pas hapi për ju në këtë çështje:

· Regjistrohuni në kazino – Nëse nuk keni një llogari me Mansion Casino, atëherë do t'ju duhet të regjistroheni për një të tillë. Kjo do të marrë vetëm disa minuta, ku ju vetëm duhet të vendosni të dhënat tuaja personale dhe të bëni verifikimin. · Përdorni kodin promo – Ju do të duhet të plotësoni kodin e bonusit në lidhje me ofertën. · Plotësoni kërkesat e basteve – Përpara se të mund të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja, duhet të plotësoni kërkesat e bastit. · Bëni një tërheqje - Pasi të keni përmbushur kërkesat e bastit, mund të bëni një tërheqje. Dhe ajo që ju mbetet është të shkoni për kodin tjetër të bonusit.

Ofertë për Klientin e Ri

Ofertë për Klientin e Ri

Mansion Casino ofron një bonus shumë bujar mirëseardhjeje për klientët e tyre të rinj. Pasi të regjistroheni në kazino, mund të kërkoni 100% ndeshje bonus deri në 200 dollarë. Për t'u kualifikuar për këtë ofertë ju duhet të bëni të paktën 20 dollarë depozitë. Fondet e bonusit duhet të vihen 40x dhe maksimumi që mund të vendosni për bast është 5 dollarë. Depozitat e bëra duke përdorur Skrill ose Neteller nuk kualifikohen për promovim dhe fondet skadojnë në 30 ditë.

Bonusi i mirëseardhjes së kazinosë së tavolinës

Bonusi i mirëseardhjes së kazinosë së tavolinës

Në Mansion Casino mund të merrni gjithashtu 20 patate të skuqura të arta të cilat mund të përdoren në lojërat e tavolinës dhe ato nuk kanë asnjë kërkesë për bast. Kur bëni një depozitë, duhet të përdorni kodin promocional TABLE për të kërkuar këtë ofertë. Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 20 dollarë. Ju mund të vini bast depozitën tuaj në ruletë ose ndonjë lojë tjetër tavoline, dhe pasi ta keni bërë këtë, do të shpërbleheni me 20 patate të skuqura të arta. Keni 14 ditë për të përdorur çipat dhe ata mund të luajnë vetëm lojëra Roulette dhe Blackjack. Përdoruesit që depozitojnë në Neteller ose Skrill janë të përjashtuar nga promovimi.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë