Rishikimi i kazinosë Mansion - Mobile

MansionResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
BonusDeri në 5000 $/€
Zgjedhje masive e Playtech
Bisedë drejtpërdrejt 24/7
Kazino premium
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Zgjedhje masive e Playtech
Bisedë drejtpërdrejt 24/7
Kazino premium
Mansion
Deri në 5000 $/€
Deposit methodsPayPalSkrillVisaNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Mobile

Mobile

Bastet celulare po fitojnë gjithnjë e më shumë popullaritet çdo ditë. Njerëzit pëlqejnë komoditetin që u ofron bastet celulare. Nuk është e nevojshme të vizitoni versionin desktop të Mansion Casino nëse dëshironi të vendosni më një bast, këtë mund ta bëni lehtësisht në lëvizje, për sa kohë që keni pajisjen tuaj të dorës dhe lidhje të mirë interneti. Seksioni i basteve sportive celulare është shtëpia e një larmie sportesh disa më të njohura si futbolli, dhe të tjera jo të njohura gjithashtu.

Ju mund t'i luani lojërat në Mansion Casino si nëpërmjet një aplikacioni ashtu edhe nëpërmjet një shfletuesi, cilido që preferoni. Arsyeja pse njerëzit preferojnë të shkarkojnë aplikacionet celulare është sepse Mansion Casino ka ndërtuar disa veçori të shkëlqyera në aplikacionet e tyre. Një nga më të mirat është veçoria e depozitave që ju jep shumë opsione depozitimi. Bastet në lojë janë një tjetër veçori emocionuese që do t'ju lejojë të shijoni një sërë sportesh që mund të jenë të disponueshme për baste të drejtpërdrejta.

Aplikacioni celular për Android

Aplikacioni celular për Android

Përdoruesit e Android do të trajtohen me një përvojë bastesh të shpejtë, emocionuese dhe të sigurt. Të gjitha format e lojërave të fatit janë të disponueshme pavarësisht se ku jeni. Dhe për më tepër, shkarkimi i aplikacionit është shumë i lehtë dhe ju vetëm duhet të ndiqni këto hapa të thjeshtë:

· Vizitoni faqen kryesore të MansionBet dhe gjeni 'Features' që ndodhet në krye të faqes. · Më pas zgjidhni 'Aplikacioni për celular' dhe do të drejtoheni te faqja e shkarkimit. · Zgjidhni opsionin 'Google Play' i cili do t'ju çojë në Dyqanin e Google Play ku mund të shkarkoni MansionBet Sportsbook ose klientin MansionBet Casino. · Në Google Play Store zgjidhni 'Install' dhe prisni që procesi i instalimit të përfundojë.

Pasi shkarkimi të përfundojë, përdorni të dhënat tuaja aktuale të hyrjes për të hyrë në llogarinë tuaj dhe mund të filloni menjëherë të vendosni baste.

Aplikacioni celular për iOS

Aplikacioni celular për përdoruesit e iOS ofron një përvojë të paharrueshme bastesh ku mund të vendosni baste në sporte të ndryshme që mbulojnë disa tregje bastesh ose të rrotulloni rrotullat në disa nga lojërat elektronike më të njohura në kazino. Aplikacioni është shumë i lehtë për t'u përdorur dhe mbi të ka disa kategori të aksesuara nëpërmjet lidhjeve të shpejta brenda dizajnit të tij. Nëse dëshironi të shkarkoni aplikacionin në pajisjen tuaj, duhet të ndiqni këto hapa të thjeshtë:

· Vizitoni faqen e internetit dhe kërkoni për skedën 'Features' e cila ndodhet në krye të faqes kryesore. · Gjeni 'Aplikacionin celular' ku do të gjeni lidhjet e shkarkimit për pajisjen tuaj iOS. · Pasi të zgjidhni lidhjen, do të drejtoheni në App Store të Apple, ku mund ta shkarkoni lehtësisht aplikacionin në pajisjen tuaj. · Pasi të konfirmoni shkarkimin, softueri do të fillojë menjëherë të shkarkohet në pajisjen tuaj. · Pasi të shkarkohet aplikacioni, duhet të identifikoheni në llogarinë tuaj të Mansion Casino dhe mund të filloni të luani lojëra.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë