Mansion - FAQ

Age Limit
Mansion
Mansion is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

FAQ

Ne kemi mbledhur përgjigje për pyetjet më të shpeshta në lidhje me Mansion Casino në FAQ tonë.

A duhet ta shkarkoj softuerin?

Mansion Casino është i disponueshëm si në modalitetin e luajtjes së menjëhershme ashtu edhe në atë të shkarkimit.

A mund të hap një llogari në Kanada?

Mansion Casino është në dispozicion për banorët në Kanada. Thjesht regjistrohuni dhe shijoni lojërat tuaja të preferuara.

Si të filloni të luani në Mansion Casino?

Për të luajtur në Mansion Casino ju duhet të krijoni një llogari. Duhet të jeni më i vjetër se 18 vjeç që të keni të drejtë të hapni një llogari dhe gjithashtu duhet të siguroheni që kazinoja pranon lojtarë nga vendi juaj.

A pranohen monedha kanadeze?

Po, ju mund të bëni një depozitë duke përdorur dollarë kanadezë. Opsione të tjera të mundshme janë: Euro, paund britanik, franga zvicerane, dollarë amerikanë, jen japonez, dollarë australianë, korona daneze, dollarë nga Zelanda e Re, dollarë Hong Kong dhe Rand i Afrikës së Jugut.

A mund të luaj disa lojëra falas?

Po, ju mund të luani shumicën e lojërave falas në Mansion Casino. Përjashtimi i vetëm janë lojërat live, së pari duhet të bëni një depozitë për të luajtur lojëra live. Kur luani me para virtuale, nuk mund të bëni tërheqje të fitimeve tuaja. Ju gjithashtu mund të luani lojëra për para të vërteta kur bëni një depozitë. Ju gjithashtu mund të përfitoni nga shumë bonuse dhe promovime të ndryshme që kazinoja ka për të ofruar dhe në këtë mënyrë mund të rritni fondet tuaja për të filluar.

Si të bëni një depozitë?

Kur hapni një llogari në Mansion Casino, duhet të shkoni te Cashier dhe të zgjidhni mënyrën e depozitimit që ju përshtatet më shumë dhe të bëni një depozitë.

Si të bëni një tërheqje?

Të bësh një tërheqje është shumë e lehtë. Drejtohuni te Arkëtari dhe zgjidhni metodën e tërheqjes që ju përshtatet më së miri. Futni shumën dhe konfirmoni tërheqjen. Koha e tërheqjes varet nga metoda që përdorni, por më së shpeshti do t'i merrni paratë tuaja në vetëm disa ditë.

A janë të drejta lojërat në Mansion Casino?

Të gjitha lojërat në Mansion Casino përdorin gjeneratorin e numrave të rastësishëm i cili jep një përqindje pagese. Ju mund të qëndroni të sigurt se të gjitha lojërat në kazino plotësojnë rregulloret standarde të industrisë së drejtësisë.

Si mund të jem i sigurt se të dhënat e mia personale janë të mbrojtura?

Mansion Casino përdor masat më të mira të sigurisë për të mbrojtur të dhënat tuaja personale. Ata përdorin kriptim standard RSA dhe një mur zjarri.

A është e mundur të ndryshoj cilësimet e mia të lojës?

Kur hyni në kazino, zgjidhni Opsionet. Këtu mund të gjeni një sërë zgjedhjesh që mund t'i personalizoni për të përmirësuar përvojën tuaj të lojës.

A është e mundur të bisedoni me lojtarë të tjerë?

Në disa lojëra të zgjedhura mund të bisedoni me lojtarë të tjerë. Kjo zakonisht ofrohet kur luani lojëra në tavolina me shumë lojtarë ose grupe private dhe duhet të ketë një buton Chat ku mund të shkruani mesazhin tuaj.

A mund ta shoh historinë time të lojës?

Po, mund të kontrolloni historinë tuaj të lojës kur shkoni te loja specifike që dëshironi të hetoni. Klikoni në butonin e menusë në këndin e poshtëm djathtas të ekranit dhe zgjidhni Historia.

A ka ndonjë ndryshim midis tabelave me shumë lojtarë dhe grupeve private?

Kur doni të luani lojëra me lojtarë të tjerë, atëherë multiplayer është alternativa më e mirë. Tabela e grupit privat do t'ju lejojë të luani së bashku me miqtë dhe familjen tuaj. Dikush duhet të krijojë një tabelë dhe lojtarë të tjerë mund të bashkohen.

A mund t'i gjej rregullat për lojërat?

Në seksionin Ndihmë të kazinosë mund të gjeni të gjitha rregullat e lojërave. Ju mund ta përdorni atë informacion për të mësuar se si të luani lojën dhe gjithashtu se si funksionon softueri.

A mund t'i shikoj të gjitha bastet e mia të kaluara?

Në Historinë e Lojërave ju mund të përdorni detajet e të gjitha basteve tuaja të kaluara. Duhet të futeni në lojën që ju intereson dhe të klikoni në butonin e menysë dhe të zgjidhni Historia.

Çfarë ndodh kur lidhja ime me internetin ndërpritet?

Nëse lidhja juaj e internetit ndërpritet gjatë kohës që jeni duke luajtur, atëherë nuk ka vend për panik. Pasi të hyni në llogarinë tuaj, do të ktheheni në momentin e saktë kur loja u ndërpre dhe do të vazhdoni të luani.

Mund të shpjegoni se çfarë është bast?

Basti është thjesht bast parash në lojëra dhe është shumë i rëndësishëm sepse ndikon në shumicën e bonuseve dhe promovimeve. Domethënë, çdo para bonus që merrni i nënshtrohet kërkesave të bastit që duhet të plotësoni përpara se të bëni një tërheqje.

Cilat janë pikët e besnikërisë?

Pikët e besnikërisë janë shpërblime të vogla që i merrni sa herë që luani. Pasi të keni krijuar pikët tuaja, mund t'i shkëmbeni ato me para.

A mund të marr bonuse falas?

Mansion Casino ofron një bonus shumë bujar për çdo lojtar të ri, por ata gjithashtu kanë promovime të vazhdueshme edhe për lojtarët e tyre besnikë. Ju duhet të abonoheni në emailet e tyre promovuese dhe sa herë që ka diçka që ata ofrojnë, do të jeni të parët që do ta dini.

Cilat janë përfitimet e të bërit lojtar VIP?

Kur të bëheni anëtar VIP do të merrni shërbimin më të mirë të mundshëm. Ekziston vetëm një menaxher VIP i caktuar për ju dhe ai do t'ju njoftojë sa herë që të ketë një promovim për anëtarët VIP.

Si të bëni një depozitë?

Bërja e një depozite është mjaft e thjeshtë. Gjëja e parë që duhet të keni është një llogari me para të vërteta. Më pas, drejtohuni te arkëtari dhe zgjidhni mënyrën e depozitimit që ju përshtatet më së miri dhe shkruani shumën që dëshironi të depozitoni.

Cilat opsione depozitash janë të disponueshme në Mansion Casino?

Kazinoja ofron mënyra të ndryshme pagese. Ju mund të shihni një listë të plotë pasi të hyni në llogarinë tuaj dhe të shkoni te arkëtari.

Si të bëni një tërheqje?

Tërheqja është ndoshta pjesa më emocionuese e të luajturit në një kazino. Drejtohuni te arkëtari dhe klikoni në Tërhiqe dhe do të shihni një listë të opsioneve të disponueshme të pagesës. Zgjidhni atë që ju përshtatet më shumë dhe shkruani shumën që dëshironi të tërhiqni.

A mund të bëj një depozitë duke përdorur aplikacionin në celularin tim?

Po, ju mund të bëni lehtësisht një depozitë dhe një tërheqje duke përdorur aplikacionin e kazinosë. Aplikacioni celular ju lejon të keni përvojën e plotë të desktopit, kështu që çdo gjë që mund të bëni gjatë përdorimit të kompjuterit tuaj, mund ta bëni edhe duke përdorur aplikacionin.

A mund të luaj të gjitha lojërat e kazinosë në celular?

Nëse ju pëlqen të luani lojëra në lëvizje, atëherë jeni në një kënaqësi. Mansion Casino ju lejon të shijoni të gjitha lojërat në faqen celulare.

A ka ndonjë ndryshim midis App dhe Apk?

Kjo është një pyetje shumë e zakonshme dhe ne e kuptojmë konfuzionin. Një aplikacion është në fakt një aplikacion që mund ta shkarkoni në Google Play Store ose në App Store në pajisjen tuaj celulare. Këto aplikacione do të shfaqen më vonë në ekranin tuaj dhe janë gjithmonë gati për t'u përdorur. APK-të, nga ana tjetër, janë ekuivalenti i Android me aplikacionet. Ato njihen gjithashtu si Application Package Kit dhe përfaqësojnë formatin e skedarit të paketës që përdoret nga sistemi operativ Android për instalimin e aplikacioneve celulare.

A mund ta shkarkoj aplikacionin e kazinosë në çdo vend?

Në fakt nuk mundeni pasi aplikacioni celular nuk është i disponueshëm në vendet e kufizuara. Pra, nëse kërkoni për aplikacionin dhe nuk mund ta gjeni, atëherë nuk mund të fitoni akses përmes celularit tuaj.

A janë të disponueshme të gjitha ngjarjet sportive në aplikacionin celular?

Po ata jane. Ju mund të gjeni çdo ngjarje të vetme sportive në platformat celulare.

A mund të luaj në Live Casino përmes aplikacionit celular?

Ju mund të hyni në seksionin e kazinosë online dhe atë të Kazinosë Live në platformën celulare. Ju mund të luani më shumë se 300 lojëra dhe gjithashtu lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë duke përfshirë Roulette, Blackjack dhe Live Three Card Poker, vetëm për të përmendur disa.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2004
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Italiane
Spanjolle
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (19)
Bank transfer
Boku
Credit Cards
Debit Card
Delta
EcoPayz
Entropay
Euro6000
Laser
Local Bank Transfer
MaestroNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
SkrillSwitchVisa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (13)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (9)
Afrika e Jugut
Finlanda
Irlanda
Italia
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Spanja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (2)