Mansion - Deposits

Age Limit
Mansion
Mansion is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Deposits

Mansion Casino ofron një larmi të madhe opsionesh depozitimi për klientët e tyre. Për të bërë një depozitë, fillimisht duhet të identifikoheni në llogarinë tuaj dhe të shkoni te skeda 'Arkëtari' dhe të zgjidhni mënyrën e dëshiruar të depozitimit dhe të plotësoni shumën e kërkuar të depozitës.

Mansion Casino jo vetëm që ofron mënyra të ndryshme pagese, ato përdorin gjithashtu një sërë monedhash duke përfshirë: AUD, CAD, CHF, DKK, EUR, GBP, HKD, JPY, NOK, NZD, SEK, USD, ZAR.

Është shumë e rëndësishme të theksohet se lojtarët zgjedhin monedhën e tyre të preferuar në fillim dhe më vonë nuk kanë mundësi ta ndryshojnë atë.

Kartat e Kreditit dhe Debitit

Ju mund të përdorni karta të ndryshme krediti ose debiti për të bërë një depozitë në Mansion Casino, gjë që nuk është befasi pasi ato janë një nga metodat më të preferuara të depozitimit. Ato janë të thjeshta për t'u përdorur dhe më e rëndësishmja janë mënyrat më të sigurta për të transferuar para në llogarinë tuaj të kazinosë. Mund të përdoren karta të ndryshme krediti ose debiti duke përfshirë Visa dhe Visa Electron, Maestro, Delta dhe Euro6000, vetëm për të përmendur disa. Depozita minimale që mund të bëni kur përdorni këtë metodë është 20 dollarë dhe shuma maksimale që mund të depozitoni është 25,000 dollarë për transaksion të vetëm.

Skrill

Skrill është një portofol elektronik që përdoret shpesh për transferimin e fondeve në një llogari kazinoje. Metoda është e shpejtë dhe e besueshme dhe nuk keni nevojë të hapni një llogari për të përdorur shërbimin, këtë mund ta bëni vetëm me adresën tuaj të emailit. Të gjitha depozitat janë të menjëhershme, që do të thotë se paratë do të përfundojnë në llogarinë e klientit menjëherë. Depozita minimale që mund të bëni duke përdorur Skrill është 15 dollarë dhe depozita maksimale është 15,000 dollarë.

Neteller

Neteller është një tjetër metodë shumë e njohur pagese që mund të përdorni për të bërë depozita në llogarinë tuaj të Mansion Casino. Neteller është i disponueshëm në mbarë botën dhe lejon transferime të menjëhershme. Shuma minimale që mund të depozitoni duke përdorur këtë metodë është 15 dollarë dhe depozita maksimale është 10,000 dollarë.

Transferte bankare

Transferta bankare është një tjetër mënyrë popullore pagese që lejon depozitime të lehta dhe të sigurta. Ju mund t'i transferoni paratë duke përdorur sistemin tuaj bankar lokal dhe transfertat përpunohen menjëherë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale është 10,000 dollarë.

Karta Paysafe

Karta Paysafe është një lloj karte me parapagesë që është e sigurt për t'u përdorur për të bërë depozita. Shuma minimale që mund të depozitoni është 15 dollarë dhe shuma maksimale është 10,000 dollarë. Të gjitha depozitat përpunohen menjëherë për lehtësinë tuaj.

PayPal

PayPal është një tjetër metodë shumë e popullarizuar pagese e besuar si nga kazinotë ashtu edhe nga lojtarët në mbarë botën. Kur keni një llogari, mund të bëni lehtësisht pagesa në internet përmes kartave të kreditit ose llogarive bankare. Në Mansion Casino, vetëm lojtarët në Mbretërinë e Bashkuar lejohen të përdorin PayPal si opsion depozitimi. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 5,000 dollarë.

Banking i menjëhershëm i Citadelit

Ky është një shërbim i menjëhershëm i transfertave bankare që u ofron lojtarëve të kazinosë në internet të transferojnë fonde nga llogaria e tyre bankare në llogarinë e tyre të kazinosë. Citadel Instant Banking përdoret vetëm për depozita dhe depozita minimale që mund të bëni është $20 dhe maksimumi është $5,000.

EcoPayz

EcoPayz është një mënyrë tjetër e sigurt dhe e shpejtë për të financuar llogarinë tuaj duke përdorur opsione të ndryshme pagese si Visa, Mastercard, Moneta ose POLi, vetëm për të përmendur disa. Shuma minimale që mund të depozitoni duke përdorur këtë metodë është $20 dhe shuma maksimale është $5,000.

WebMoney

WebMoney lejon depozitime të menjëhershme për lojtarët në mbarë botën. Shuma minimale që mund të depozitoni është 15 dollarë dhe shuma maksimale është 5,000 dollarë.

Bonuset e ndeshjes së depozitave

Kur dëshironi të përmirësoni përvojën tuaj të kazinosë, ne ju këshillojmë të krijoni një llogari në Mansion Casino. Çdo klient i ri merr një bonus të përputhjes së depozitave prej 100% deri në 5,000 dollarë. Për t'u kualifikuar për bonusin, duhet të bëni sa më poshtë: · Bëni një depozitë deri në 1000$ dhe merrni një ndeshje 100% deri në 500$. · Bëni një depozitë mbi $1,000 dhe merrni një ndeshje 50% deri në $5,000. Nëse tashmë jeni anëtar i kazinosë, mos u shqetësoni se ka shumë gjëra që ofrohen edhe për ju. Çdo muaj kazino ofron një bonus ekskluziv të rimbushjes prej 100% deri në 500 dollarë, ose 1000 dollarë për anëtarët e saj VIP. Ju duhet të bëni gjërat e mëposhtme për të kërkuar bonusin: · Hyni në llogarinë tuaj · Bëni një depozitë, në çdo kohë të muajit · Futni kodin e bonusit FIRST1 Depozita juaj do të dyfishohet menjëherë. Nuk ka asnjë datë skadimi të përmendur për këtë ofertë, por megjithatë, ne dëshirojmë që ju të siguroheni dhe të kontrolloni faqen sepse kazinotë priren të ndryshojnë rregullisht promovimet.

Kufiri i depozitave

Depozita minimale që mund të bëni në Mansion Casino është 5 dollarë dhe depozita maksimale mund të shkojë deri në 50,000 dollarë.

Depozitë pa bankë

Lojtarët që nuk kanë një llogari bankare ose thjesht nuk duan të ndajnë detajet e tyre financiare, mund të përdorin kartat PaySafe për të bërë një depozitë. E vetmja pengesë për këtë metodë është se nuk lejon tërheqje. Shuma minimale që mund të depozitoni duke përdorur PaySafe Card është 15 dollarë dhe shuma maksimale është 10,000 dollarë.

Monedha

Mansion Casino pranon një sërë monedhash duke përfshirë: AUD, CAD, CHF, DKK, EUR, GBP, HKD, JPY, NOK, NZD, SEK, USD, ZAR. Një gjë shumë e rëndësishme që lojtarët duhet të mbajnë mend është se ata zgjedhin monedhën e tyre të preferuar kur bëjnë depozitën e tyre të parë, ata nuk do të jenë në gjendje ta ndryshojnë atë më vonë.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2004
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Italiane
Spanjolle
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (19)
Bank transfer
Boku
Credit Cards
Debit Card
Delta
EcoPayz
Entropay
Euro6000
Laser
Local Bank Transfer
MaestroNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
SkrillSwitchVisa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (13)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (9)
Afrika e Jugut
Finlanda
Irlanda
Italia
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Spanja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (2)