Mansion - Countries

Age Limit
Mansion
Mansion is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Countries

Banorët nga disa vende nuk lejohen të luajnë në Mansion Casino. Kumari është i paligjshëm në disa vende dhe në të tjera kazinoja nuk ka licencë për të operuar. Lojtarët duhet të konfirmojnë se zona nga vijnë nuk është në mesin e atyre të bllokuarve për të luajtur përpara se të vendosin të regjistrohen.

Mansion Casino nuk do të pranojë lojtarë nga vendet e mëposhtme: Afganistan, Antigua dhe Barbuda, Australia, Austria, Belgjika, Bolivia, Bosnje-Hercegovina, Bullgaria, Burundi, Kamboxhia, Përfaqësia e Afrikës Qendrore, Kina, Kolumbia, Kongo, Qipro, Republika Çeke, Ekuador, Egjipt, Eritre, Estoni, Etiopi, Francë, Rripin e Gazës, Guatemala, Guinea Bisau, Haiti, Hong Kong, Hungari, Irak, Irlandë, Izrael, Republika Popullore Demokratike e Laos, Liberi, Libi, Lituani, Macau, Myanmar, Hollandë , Holanda, Nikaragua, Koreja e Veriut, Pakistani, Filipinet, Portugalia, Rumania, Rusia, Sierra Leone, Sllovakia, Sllovenia, Somali, Sudani i Jugut, Spanja, Sudani, Zvicra, Siria, Taxhikistani, Republika Demokratike, Turqia, Turkmenistani, Uganda, Ukraina, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vanuatu, Venezuela, Bregu Perëndimor (Territori i pushtuar Palestinez), Jemeni, Kirgistani, përveç kësaj, banorët e Singaporit do të bllokohen nga aksesi në tërësinë e tyre në uebfaqe.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2004
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Italiane
Spanjolle
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (19)
Bank transfer
Boku
Credit Cards
Debit Card
Delta
EcoPayz
Entropay
Euro6000
Laser
Local Bank Transfer
MaestroNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
SkrillSwitchVisa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (13)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (9)
Afrika e Jugut
Finlanda
Irlanda
Italia
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Spanja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (2)