Rishikimi i kazinosë Mansion - Bonuses

MansionResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
BonusDeri në 5000 $/€
Zgjedhje masive e Playtech
Bisedë drejtpërdrejt 24/7
Kazino premium
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Zgjedhje masive e Playtech
Bisedë drejtpërdrejt 24/7
Kazino premium
Mansion
Deri në 5000 $/€
Deposit methodsPayPalSkrillVisaNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Faqet e kazinove ofrojnë oferta bonus dhe promovime për lojtarët e tyre për t'u mundësuar atyre emocione të vazhdueshme. Rregulli i përgjithshëm është që ka një bonus mirëseardhjeje herën e parë që regjistroheni në kazino dhe ka disa promovime të veçanta herë pas here.

Por kjo është ajo ku Mansion Casino spikat në turmë për shkak të shpeshtësisë dhe cilësisë së promovimeve të tyre.

Bonusi i mirëseardhjes

Bonusi i mirëseardhjes

Herën e parë që bëni një depozitë, Mansion Casino do të përputhet me depozitën tuaj deri në $500. Kur bëni një depozitë mbi 1000 dollarë, bonusi i ndeshjes bie në 50%, por shuma maksimale e ndeshjes rritet në 5000 dollarë. Sigurohuni që e kuptoni bonusin sepse zbatohen kërkesat e basteve dhe kufizimet e basteve.

Në momentin që regjistroheni për këtë promovim do t'ju jepet një bonus depozite që rritet çdo javë për një total prej tre javësh. Në javën e parë do të merrni një bonus depozite prej 25% deri në 50 dollarë, javën e dytë do të merrni 25% deri në 100 dollarë dhe javën e tretë do të merrni 50% deri në 100 dollarë. Gjithashtu, do të merrni shpërblime për kthim parash çdo javë për lojëra të caktuara.

E kuqe ose e zezë – Çdo javë do të merrni rrotullime shtesë për ose Age of Gods, 50 rrotullime me 0,25 dollarë për rrotullim, ose Jurassic Park, 25 rrotullime me 0,50 dollarë për rrotullim. Ju duhet të bëni të paktën 25 dollarë depozitë për t'u kualifikuar për promovim dhe gjithashtu duhet të përdorni kodet përkatëse promocionale.

Çmenduri mujore – Çdo muaj kur bëni depozitën e parë, keni të drejtë për 100 rrotullime shtesë në lojën White King kur bëni një depozitë minimale prej $100. Referojuni një shoku – Do të merrni 50 dollarë për çdo mik tuajin që regjistrohet dhe bën një depozitë. Shuma totale e miqve të cilëve mund t'u referoheni është 20, gjë që do t'ju lërë me 1000 dollarë shtesë në bilancin tuaj.

Programi VIP – Sa herë që luani në Mansion Casino do të fitoni pikë besnikërie. Ju do të arrini statusin e anëtarit VIP sapo të fitoni 20 000 pikë besnikërie dhe 2000 dollarë depozita. Kur fitoni 50 000 pikë besnikërie dhe 16 000 dollarë do t'ju japin VIP Elite. Bonus Besnikërie

Bonusi i besnikërisë

Bonusi i besnikërisë

Mansion Casino beson se lojtarët duhet të shpërblehen në një farë mënyre, sa herë që vendosin të luajnë, kështu që ata japin pikë. Pikët shtohen në bilancin tuaj sapo të largoheni nga loja. Pasi të grumbullohen ato pikë, mund t'i përdorni për të blerë bonuse në para.

Megjithatë, jo të gjitha lojërat llogariten në mënyrë të barabartë në kërkesat e basteve. Këtu është një listë se si Mansion Casino i shpërblen lojtarët e tyre me pikë besnikërie, por ne ju këshillojmë të kontrolloni faqen zyrtare të internetit për informacionet më të përditësuara.
· Ju do të duhet të vini bast 20 dollarë në lojëra elektronike për të fituar një pikë besnikërie.
· Ju do të duhet të vini bast 30 dollarë në lojëra elektronike progresive për të fituar një pikë besnikërie.
· Ju do të duhet të vini bast 20 dollarë në letra me gërvishtje për të fituar një pikë besnikërie.
· Ju do të duhet të vini bast 20 dollarë në lojërat Arcade/Aziatike për të fituar një pikë besnikërie.
· Ju do të duhet të vini bast 40 dollarë në poker dhe lojëra të tjera me letra për të fituar një pikë besnikërie.
· Ju do të duhet të vini bast $50 në ruletë për të fituar një pikë besnikërie.
· Ju do të duhet të vini bast 60 dollarë në blackjack për të fituar një pikë besnikërie.
· Ju do të duhet të vini bast 75 dollarë në baccarat për të fituar një pikë besnikërie.
· Ju do të duhet të vini bast 150 dollarë në video poker për të fituar një pikë besnikërie.
· Ju do të duhet të vini bast 200 dollarë në Craps dhe Sic Bo për të fituar një pikë besnikërie.
· Ju do të duhet të vini bast 200 dollarë në Pontoon për të fituar një pikë besnikërie.
· Ju do të duhet të vini bast 200$ në Blackjack Switch dhe Blackjack Surrender për të fituar një pikë besnikërie.

Ka 5 nivele të Klubit të Besnikërisë dhe padyshim sa më shumë të fitoni aq më i lartë është niveli:

  1. Niveli i bronzit është midis 0 dhe 499 pikë besnikërie.
  2. Niveli i argjendit është midis 500 dhe 2999 pikë besnikërie.
  3. Niveli i artë është midis 3000 dhe 20 000 pikë besnikërie.
  4. Që nga momenti që bashkoheni në Mansion Casino dhe filloni të luani lojëra, do të filloni të fitoni pikë besnikërie. Dhe niveli juaj aktual ndikon në masën e një bonusi për të cilin mund të shlyeni pikët tuaja.

· Në nivelin e bronzit do të merrni 1 $ për çdo 100 pikë dhe 1 $ bonus për çdo 100 pikë shtesë. Pasi të arrini 400 pikë, do të merrni 10 dollarë, plus 2,50 dollarë bonus për çdo 100 pikë shtesë.
· Në nivelin Silver ju do të merrni 50 dollarë për 1500 pikë dhe 3,33 dollarë bonus për çdo 100 pikë shtesë.
· Në nivelin e artë do të merrni 250 dollarë për 7000 pikë dhe 3,57 dollarë bonus për çdo 100 pikë shtesë. Pasi të keni arritur 10.000 pikë, do të merrni 500 dollarë dhe 5 dollarë bonus për çdo 100 pikë shtesë.

Bonusi i ringarkimit

Bonusi i ringarkimit

Në mënyrë që të kualifikoheni për bonusin e rimbushjes në Mansion Casino, duhet të bëni një depozitë të martën midis orës 00:00 dhe 23:59 GMT. Ju do të merrni një bonus ringarkimi 25% që mund të shkojë deri në 750 dollarë.

Bonusi i ndeshjes

Bonusi i ndeshjes

Mansion Casino ofron katër bonuse 100% të ndeshjes në depozitën tuaj të parë.
· Bonusi i ndeshjes së parë është 100% deri në 200 dollarë në depozitën tuaj të parë. Shuma minimale e depozitës duhet të jetë së paku 20 dollarë dhe bonusi do të kreditohet drejtpërdrejt në llogarinë tuaj. Kërkesat e bastit për këtë bonus janë 40x dhe basti maksimal i vetëm është 5 dollarë.
· Bonusi i ndeshjes së dytë është 100% deri në 500 dollarë në depozitën tuaj të parë. Shuma minimale që duhet të depozitoni është të paktën 20 dollarë dhe bonusi do të kreditohet drejtpërdrejt në llogarinë tuaj. Kërkesat e bastit për këtë bonus janë 40x dhe basti maksimal i vetëm është 5 dollarë.
· Bonusi i ndeshjes së tretë është 100% deri në 5000 dollarë. Shuma minimale që duhet të depozitoni është të paktën 20 dollarë dhe bonusi do të kreditohet në llogarinë tuaj. Kërkesat e bastit për këtë bonus janë 40x dhe basti maksimal i lejuar është 50 dollarë.
· Bonusi i katërt i depozitës së ndeshjes është 50% deri në 5000 dollarë në depozitën tuaj të parë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 1000 dollarë dhe bonusi do të kreditohet në llogarinë tuaj. Kërkesat e basteve të këtij bonusi janë pak më të ulëta dhe ato janë vetëm 15x. Basti maksimal i lejuar i vetëm është 5 dollarë.

Bonusi me rul të lartë

Bonusi me rul të lartë

Nëse jeni të përgatitur të bëni një depozitë të madhe herën e parë që dëshironi të luani në Mansion Casino, atëherë ju keni të drejtë për një bonus të lartë rul. Shuma më e lartë që mund të merrni në paratë e bonusit në këtë mënyrë është 5000 dollarë. Kërkesat e basteve të këtij bonusi janë 15x, që do të thotë se ju duhet të luani 15 herë më shumë se paratë e bonusit për të qenë në gjendje të bëni një tërheqje më vonë. Depozita minimale për bonusin me rul të lartë është 1000 dollarë.

Bonusi i regjistrimit

Bonusi i regjistrimit

Kur dëshironi të kërkoni ofertën e regjistrimit në Mansion Casino, duhet të regjistroheni për një llogari me para të vërteta. Pasi të regjistroheni për një llogari, do të merrni 10 rrotullime falas. Pasi të bëni një depozitë, mund të pranoni ofertën e bonusit nga kazino dhe pasi ta pranoni atë, ajo do të shfaqet menjëherë në llogarinë tuaj. Paratë e bonusit vijnë me kërkesat e bastit dhe në këtë rast ato janë 40 herë. Ju mund të zgjidhni nga lojërat e shumta që ka për të ofruar kazinoja, por mbani në mend se çdo lojë kontribuon në një përqindje të ndryshme në përmbushjen e kërkesave të basteve. Nëse dëshironi të zbuloni se si kontribuon çdo lojë, vazhdoni të lexoni:

· Të gjitha variantet e Slots, Kartat Gërvishtëse kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
· Të gjitha variantet e Pai GOw, Roulette, Casino Hold'em dhe Red Dog kontribuojnë 25% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
· Të gjitha variantet e Baccarat, Blackjack përveç Blackjack Swift dhe Pontoon, Stravaganza, Craps, Sic Bo dhe Video Poker kontribuojnë 20% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
· Blackjack Switch, Pontoon dhe Lucky Wheel kontribuojnë 5% në përmbushjen e kërkesave të bastit.
· Të gjitha llojet e lojërave të Fortunate Five, Jacks or Better, Everybody's Jackpot, Gold Rally, Dead or Alive dhe Blood Suckers kontribuojnë 0% në kërkesat e basteve.

Bonus pa depozitë

Bonus pa depozitë

Në këtë pikë Mansion Casino nuk ofron ndonjë bonus depozite. Çdo bonus që ofron kazino kërkon një depozitë. Nëse ka ndryshime në të ardhmen, ne do të përditësojmë rishikimin.

Kodi i bonusit

Kodi i bonusit

Kur krijoni llogarinë tuaj dhe bëni depozitën tuaj të parë, do të merrni një bonus mirëseardhjeje për të përmirësuar bilancin tuaj dhe për të zgjatur lojën tuaj. Ju nuk keni nevojë të përdorni ndonjë kod bonus për t'u kualifikuar për këtë ofertë, thjesht bëni një depozitë dhe fondet e bonusit do të transferohen menjëherë në llogarinë tuaj.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Çdo bonus që merrni vjen me disa kërkesa bastesh që duhet të përmbushni në mënyrë që të bëni një tërheqje më vonë. Sigurohuni që sa herë që kërkoni një bonus, të kaloni rregullat e bonusit përpara se ta pranoni atë.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë