Mansion - Affiliate Program

Age Limit
Mansion
Mansion is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Affiliate Program

Për t'u bërë pjesë e rrjetit të filialeve duhet të regjistroheni dhe të regjistroheni si filial. Të gjitha informacionet në formularin e regjistrimit të filialit tuaj duhet të jenë të sakta dhe të plota. Kazinoja mund të kërkojë disa informacione ose dokumente shtesë herë pas here. Kompania rezervon të drejtën të refuzojë aplikimin tuaj pa kërkuar arsyetim.

Sa mund të bëj?

Kur të bashkoheni me programin e filialeve, përkushtimi dhe puna juaj e palodhur do të përcaktojnë se sa do të fitoni. Do të vendoseni në komisionin e paracaktuar të kompanisë prej 20% të të ardhurave neto për faqet e kazinove dhe 10% të të ardhurave neto për faqet e basteve sportive. Këto përqindje mund të rriten deri në 50% bazuar në performancën tuaj brenda 3 muajve. Nëse zgjidhni të merrni CPA, atëherë fitimet tuaja do të paguhen për lojtar.

Të gjitha fitimet tuaja do të paguhen në llogarinë tuaj të filialit dhe ato do të bëhen me tel. Të gjitha pagesat përpunohen në datën 10 ose 20 të muajit pasardhës në të cilin është krijuar trafiku. Kërkesat e vonuara do të plotësohen në afatin e dytë të pagesës. Përpara se të merrni pagesën tuaj të parë, kompania do të duhet të verifikojë identitetin tuaj. Nëse nuk arrini të dërgoni kopje të dokumenteve tuaja në periudhën prej 180 ditësh, fondet në llogarinë tuaj do të hiqen.

Filialet që zgjedhin marrëveshjet CPA, nëse nuk arrijnë të sjellin trafik për një periudhë të vazhdueshme prej 180 ditësh, të gjitha fondet e tyre të mbetura në llogarinë e tyre do të hiqen. E njëjta gjë vlen edhe për filialet që zgjodhën një pjesë të të ardhurave.

Cili është programi i filialeve të Mansion Casino?

Nëse dëshironi të bashkoheni në programin e filialeve të Mansion Casino, mund t'i gjeni nën emrin Mansion Affiliates.

Programi i Filialeve të Mansion Poker

Kazino Mansion ka një nga dhomat më të mëdha të pokerit që mund të gjeni në rrjetin iPoker. Ata kanë funksionuar që nga viti 2004 dhe është menaxhuar nga ekipi pas Euro Partners. Nëse zgjidhni Mansion Poker Affiliate, ju mund të promovoni një nga markat më të larta të pokerit në industri. Ju mund të tregtoni dhomën e tyre në 10 gjuhë të ndryshme duke përdorur pankarta të ndryshme.

Secilit bashkëpunëtor të pokerit i caktohet menaxheri i tij, të cilin mund ta kontaktojnë sa herë që kanë një problem ose për këshilla të përgjithshme.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2004
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Italiane
Spanjolle
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (19)
Bank transfer
Boku
Credit Cards
Debit Card
Delta
EcoPayz
Entropay
Euro6000
Laser
Local Bank Transfer
MaestroNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
SkrillSwitchVisa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (13)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (9)
Afrika e Jugut
Finlanda
Irlanda
Italia
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Spanja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (2)