Rishikimi i kazinosë Mansion - Affiliate Program

MansionResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
BonusDeri në 5000 $/€
Zgjedhje masive e Playtech
Bisedë drejtpërdrejt 24/7
Kazino premium
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Zgjedhje masive e Playtech
Bisedë drejtpërdrejt 24/7
Kazino premium
Mansion
Deri në 5000 $/€
Deposit methodsPayPalSkrillVisaNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Affiliate Program

Affiliate Program

Për t'u bërë pjesë e rrjetit të filialeve duhet të regjistroheni dhe të regjistroheni si filial. Të gjitha informacionet në formularin e regjistrimit të filialit tuaj duhet të jenë të sakta dhe të plota. Kazinoja mund të kërkojë disa informacione ose dokumente shtesë herë pas here. Kompania rezervon të drejtën të refuzojë aplikimin tuaj pa kërkuar arsyetim.

Sa mund të bëj?

Sa mund të bëj?

Kur të bashkoheni me programin e filialeve, përkushtimi dhe puna juaj e palodhur do të përcaktojnë se sa do të fitoni. Do të vendoseni në komisionin e paracaktuar të kompanisë prej 20% të të ardhurave neto për faqet e kazinove dhe 10% të të ardhurave neto për faqet e basteve sportive. Këto përqindje mund të rriten deri në 50% bazuar në performancën tuaj brenda 3 muajve. Nëse zgjidhni të merrni CPA, atëherë fitimet tuaja do të paguhen për lojtar.

Të gjitha fitimet tuaja do të paguhen në llogarinë tuaj të filialit dhe ato do të bëhen me tel. Të gjitha pagesat përpunohen në datën 10 ose 20 të muajit pasardhës në të cilin është krijuar trafiku. Kërkesat e vonuara do të plotësohen në afatin e dytë të pagesës. Përpara se të merrni pagesën tuaj të parë, kompania do të duhet të verifikojë identitetin tuaj. Nëse nuk arrini të dërgoni kopje të dokumenteve tuaja në periudhën prej 180 ditësh, fondet në llogarinë tuaj do të hiqen.

Filialet që zgjedhin marrëveshjet CPA, nëse nuk arrijnë të sjellin trafik për një periudhë të vazhdueshme prej 180 ditësh, të gjitha fondet e tyre të mbetura në llogarinë e tyre do të hiqen. E njëjta gjë vlen edhe për filialet që zgjodhën një pjesë të të ardhurave.

Cili është programi i filialeve të Mansion Casino?

Cili është programi i filialeve të Mansion Casino?

Nëse dëshironi të bashkoheni në programin e filialeve të Mansion Casino, mund t'i gjeni nën emrin Mansion Affiliates.

Programi i Filialeve të Mansion Poker

Programi i Filialeve të Mansion Poker

Kazino Mansion ka një nga dhomat më të mëdha të pokerit që mund të gjeni në rrjetin iPoker. Ata kanë funksionuar që nga viti 2004 dhe është menaxhuar nga ekipi pas Euro Partners. Nëse zgjidhni Mansion Poker Affiliate, ju mund të promovoni një nga markat më të larta të pokerit në industri. Ju mund të tregtoni dhomën e tyre në 10 gjuhë të ndryshme duke përdorur pankarta të ndryshme.

Secilit bashkëpunëtor të pokerit i caktohet menaxheri i tij, të cilin mund ta kontaktojnë sa herë që kanë një problem ose për këshilla të përgjithshme.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë