Rishikimi i kazinosë Mansion - About

MansionResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 5000 dollarë
Zgjedhje masive e Playtech
Bisedë drejtpërdrejt 24/7
Kazino premium
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Zgjedhje masive e Playtech
Bisedë drejtpërdrejt 24/7
Kazino premium
Mansion is not available in your country. Please try:
About

About

Mansion Casino u themelua në vitin 2003 dhe u lançua në vitin 2004 nga një grup investitorësh privatë. Aktualisht, ata operojnë katër site lojërash, secila me markën dhe identitetin e vet të veçantë.

Kompania feston më shumë se 10 vjet përvojë në sferën e lojërave që thotë shumë. Të gjitha faqet e tyre ofrojnë një gamë të gjerë lojërash elektronike dhe lojërash tavoline të cilat mund të luhen në çast ose nëpërmjet softuerit të shkarkueshëm.

Mansion Casino është i aksesueshëm nëpërmjet pajisjeve celulare që ofrojnë promovime të veçanta vetëm për përdoruesit e iPhone, Android dhe tabletave. Softueri i kazinosë ofrohet nga Playtech.

Gjatë viteve 2006 dhe 2007 Mansion u bashkua me Fox Sports Network dhe fluturoi lojtarë të zgjedhur online në Las Vegas për të konkurruar në poker shpejtësie. Emri i shfaqjes ishte Poker Dome Challenge dhe çmimi i madh ishte $1.000.000. Lojtarë profesionistë si Tony G, Dennis Waterman dhe Perry Friedman ishin pjesë e shfaqjes.

Në vitin 2006, Mansion u bë sponsori zyrtar i këmishave të Tottenham Hotspur dhe sponsorizimi zgjati për 4 vjet. Dhe që atëherë, ata kanë qenë pjesë e sponsorizimeve të ndryshme të futbollit. Ata gjithashtu bënë një marrëveshje përpara Kupës së Botës 2006 me grupin e linjës ajrore Flybe për të rilyer një nga avionët e tyre reaktiv me markën e kompanisë.

Mansion Casino është certifikuar nga një strukturë testimi e njohur ndërkombëtarisht TST Labs për përputhjen me kërkesat rregullatore. Kompania operon një numër protokollesh për të ndihmuar në ruajtjen e lojërave të sigurta dhe për të minimizuar rrezikun në të gjitha markat e saj.

Pronari dhe CEO

Pronari dhe CEO

Pronari i Mansion Casino është Mansion Gibraltar Limited dhe CEO aktual i tyre është Karel Manasco.

Numri i Licencës

Numri i Licencës

Kazinoja operohet nga Mansion Europe Holdings Ltd sipas një licence të funksionimit në distancë të Komisionit të Kumarit në Mbretërinë e Bashkuar, Numër 000-039448-R-319446.

Ku është i bazuar Mansion Casino?

Ku është i bazuar Mansion Casino?

Mansion Casino është i bazuar në Suite 732, Europort, Gjibraltar.