Mansion

Age Limit
Mansion
Mansion is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

About

Mansion Casino u themelua në vitin 2003 dhe u lançua në vitin 2004 nga një grup investitorësh privatë. Aktualisht, ata operojnë katër site lojërash, secila me markën dhe identitetin e vet të veçantë. 

Kompania feston më shumë se 10 vjet përvojë në sferën e lojërave që thotë shumë. Të gjitha faqet e tyre ofrojnë një gamë të gjerë lojërash elektronike dhe lojërash tavoline të cilat mund të luhen në çast ose nëpërmjet softuerit të shkarkueshëm. 

Mansion Casino është i aksesueshëm nëpërmjet pajisjeve celulare që ofrojnë promovime të veçanta vetëm për përdoruesit e iPhone, Android dhe tabletave. Softueri i kazinosë ofrohet nga Playtech.

Mansion

/mansion/about/

Games

Mansion Casino ofron një shumëllojshmëri lojërash që kanë tërhequr lojtarë nga e gjithë bota. Çdo lloj lojtari do të gjejë diçka që do t'i pëlqejë dhe do të kalojë pak kohë cilësore duke fituar edhe ca para.

Lojtarët duhet të jenë 18+

Zbatohen Termat dhe Kushtet Kliko këtu

Për ndihmë dhe këshilla vizitoni Kumar i vetëdijshëm

Withdrawals

Mansion Casino i lejon lojtarët të përdorin metoda të ndryshme të tërheqjes. Ata bëjnë gjithçka që është në fuqinë e tyre për të përpunuar tërheqjen sa më shpejt të jetë e mundur.

Bonuses

Faqet e kazinove ofrojnë oferta bonus dhe promovime për lojtarët e tyre për t'u mundësuar atyre emocione të vazhdueshme. Rregulli i përgjithshëm është që ka një bonus mirëseardhjeje herën e parë që regjistroheni në kazino dhe ka disa promovime të veçanta herë pas here. 

Por kjo është ajo ku Mansion Casino spikat në turmë për shkak të shpeshtësisë dhe cilësisë së promovimeve të tyre.

Payments

Kur bëhet fjalë për kryerjen e transaksioneve në llogarinë e kazinosë në internet, lojtarët preferojnë Skrill, Neteller dhe PayPal si metodat më të përshtatshme të pagesës. Arsyeja pas kësaj është se ato janë të lehta për t'u përdorur, kërkon pak kohë për të krijuar një llogari dhe mbi të gjitha transaksionet janë të menjëhershme. Dhe lajmi i mirë është se të gjitha këto mënyra pagese janë të disponueshme në Mansion Casino.

Account

Regjistrimi për një llogari në Mansion Casino do të marrë vetëm disa minuta nga koha juaj. Ju duhet të jepni disa informacione duke përfshirë emrin tuaj të plotë, gjininë, datën e lindjes, emailin, adresën e shtëpisë, numrin e telefonit dhe monedhën e preferuar. Do t'ju dërgohet një email nga kazino me një lidhje që do të aktivizojë llogarinë tuaj të re. Përpara se të jeni në gjendje të bëni tërheqjen tuaj të parë, do t'ju duhet t'i nënshtroheni disa kontrolleve të verifikimit. Kjo do të thotë që ju duhet të siguroni një kopje të disa dokumenteve duke përfshirë ID-në tuaj, dëshminë e adresës dhe në disa raste do t'ju kërkohet të jepni detaje për kartën tuaj të kreditit.

Languages

Gjuhët e mëposhtme mbështeten në Mansion Casino:

· Kineze

· Hollandeze

· Anglisht

· Finlandisht

· Frengjisht

· Gjermane

· Greqisht

· Italian

· Japoneze

· Koreane

· Portugeze

· Spanjisht

· Suedisht

Countries

Banorët nga disa vende nuk lejohen të luajnë në Mansion Casino. Kumari është i paligjshëm në disa vende dhe në të tjera kazinoja nuk ka licencë për të operuar. Lojtarët duhet të konfirmojnë se zona nga vijnë nuk është në mesin e atyre të bllokuarve për të luajtur përpara se të vendosin të regjistrohen.

Mobile

Bastet celulare po fitojnë gjithnjë e më shumë popullaritet çdo ditë. Njerëzit pëlqejnë komoditetin që u ofron bastet celulare. Nuk është e nevojshme të vizitoni versionin desktop të Mansion Casino nëse dëshironi të vendosni më një bast, këtë mund ta bëni lehtësisht në lëvizje, për sa kohë që keni pajisjen tuaj të dorës dhe lidhje të mirë interneti. Seksioni i basteve sportive celulare është shtëpia e një larmie sportesh disa më të njohura si futbolli, dhe të tjera jo të njohura gjithashtu.

Tips & Tricks

Si të fitoni në ruletë

Nëse po pyesni se si të fitoni në ruletë, atëherë duhet të themi se nuk ka një përgjigje të drejtpërdrejtë. Epo, në fakt ka disa gjëra që mund të bëni për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar. Së pari ju duhet të dini se si ta luani lojën. Mund të filloni duke luajtur lojën në modalitetin praktik. Pasi të ndiheni mjaftueshëm të sigurt, mund të filloni të luani për para të vërteta. Shumë njerëz thonë se kanë thyer kodin dhe se strategjia e tyre është e vetmja, ajo që ne kemi kuptuar deri më tani se e vetmja mënyrë për të fituar në ruletë është ta luash atë vazhdimisht. Nuk ka asnjë formulë sekrete që do t'ju tregojë se çfarë duhet të bëni në një moment të saktë.

Live Casino

Mansion Casino ofron Roulette si një lojë kazino live.

Promotions & Offers

Kazinoja ka ofertat e zakonshme për të gjithë lojtarët e rinj të mirëseardhjes. Sidoqoftë, Mansion gjithashtu kryen disa promovime herë pas here. Ajo. është gjithmonë mirë të kontrolloni herë pas here se çfarë promovimesh kanë në ofertë.

Responsible Gaming

Kur shkoni te seksioni i Lojërave të Përgjegjshme në Mansion Casino, mund të zbuloni se kazino përmban shumë bamirësi të ndryshme për parandalimin e varësisë nga bixhozi në faqen e internetit si Kumarxhinjtë Anonim, Gamble Aware dhe Gamcare.

Software

Lojërat e Mansion Casino mundësohen vetëm nga një ofrues softuerësh, Playtech. Ata janë të njohur për prezantimin e shumë lojërave elektronike me temë filmash dhe lojërash. Fokusi i tyre i vetëm nuk është vetëm te tema, por ekipi i tyre i përkushtuar punon shumë për të krijuar lojëra spektakolare si me vizuale ashtu edhe me funksionalitet që tejkalojnë pritshmëritë e lojtarit.

Support

Ka mënyra të ndryshme se si mund të kontaktoni Mansion Casino. Më i përshtatshmi është Live Chat, i cili është opsioni më i shpejtë dhe është i disponueshëm 24/7. Për lojtarët spanjollë, ekipi mbështetës është i disponueshëm çdo ditë nga ora 9 e mëngjesit deri në 13 pasdite.

Ju gjithashtu mund të telefononi mbështetjen e Mansion Casino në numrat e mëposhtëm:

 • Telefon pa pagesë 0800 9012 483
 • Numri ndërkombëtar +350 200 44793
 • Gjermani 0800 664 8837
 • Mbretëria e Bashkuar 0800 376 8375
 • Spanja 900 377 046
 • Kanada 1 866 966 2452
 • Australi 1 800 606 729
 • Francë 0805 101 149
 • Itali 800 897 533
 • Suedi 0200 899 165
 • Finlandë 0800 914 847
 • Holandë 0800 023 4921
 • Afrika e Jugut 0800 981 042
 • Ndërkombëtar +44 208 1660060
 • Faks +350 200 41001

Ata gjithashtu kanë disa emaile të ndryshme që mund t'i arrini duke:

Deposits

Mansion Casino ofron një larmi të madhe opsionesh depozitimi për klientët e tyre. Për të bërë një depozitë, fillimisht duhet të identifikoheni në llogarinë tuaj dhe të shkoni te skeda 'Arkëtari' dhe të zgjidhni mënyrën e dëshiruar të depozitimit dhe të plotësoni shumën e kërkuar të depozitës.

Security

Siguria është përparësia kryesore në Mansion Casino. Për t'u siguruar që të gjitha të dhënat tuaja janë të mbrojtura, ata i ruajnë ato në një server të mbrojtur nga muri i zjarrit. Sa herë që bëni një depozitë, të dhënat tuaja mbrohen duke përdorur enkriptimin SSL 128-bit.

Për më tepër, të gjitha lojërat në Mansion Casino janë testuar RNG për të inkurajuar lojën e ndershme në kazino. Kazinoja është e licencuar nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Autoriteti i Licencimit të Gjibraltarit.

FAQ

Ne kemi mbledhur përgjigje për pyetjet më të shpeshta në lidhje me Mansion Casino në FAQ tonë.

Affiliate Program

Për t'u bërë pjesë e rrjetit të filialeve duhet të regjistroheni dhe të regjistroheni si filial. Të gjitha informacionet në formularin e regjistrimit të filialit tuaj duhet të jenë të sakta dhe të plota. Kazinoja mund të kërkojë disa informacione ose dokumente shtesë herë pas here. Kompania rezervon të drejtën të refuzojë aplikimin tuaj pa kërkuar arsyetim.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2004
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Italiane
Spanjolle
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (19)
Bank transfer
Boku
Credit Cards
Debit Card
Delta
EcoPayz
Entropay
Euro6000
Laser
Local Bank Transfer
MaestroNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
SkrillSwitchVisa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (13)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (9)
Afrika e Jugut
Finlanda
Irlanda
Italia
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Spanja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (2)