MagicRed Casino

Age Limit
MagicRed Casino
MagicRed Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

About

MagicRed Casino u lançua fillimisht në 2014 nën të njëjtën markë. Pas vitesh planifikimi dhe zhvillimi, Kazino MagicRed u rinis nën menaxhimin e ri. Ai ishte i ngarkuar me qindra lojëra kazino të shoqëruara me një bonus ndeshjeje depozite dhe një klub VIP në një kazino emocionuese për lojëra në çast. MagicRed Casino është në pronësi dhe operuar nga Aspire Global International, një kompani me bazë malteze që është një operator plotësisht i licencuar nën Autoritetin e Lojërave të Maltës.

Duke u operuar nga një kompani me reputacion, MagicRed Casino ofron në të gjitha drejtimet. Lojtarët gëzojnë navigim të qetë, përvojën më të mirë të lojërave, oferta të jashtëzakonshme promovuese dhe siguri më të fundit.

Zbuloni më shumë rreth MagicRed Casino në këtë përmbledhje.  

Pse të luani në Kazinonë Online MagicRed?

Një bonus i mirëseardhjes u ofrohet lojtarëve të rinj pas regjistrimit. Kjo i bën lojtarët të fillojnë të fillojnë udhëtimin e tyre në MagicRed Casino. Mbi 500 lojëra për të eksploruar të bashkuara me një përzgjedhje unike të titujve të tregtarëve të drejtpërdrejtë. Grafikat janë të dizajnuara në definicion të lartë. Disa nga lojërat përdorin grafikë 3D, të cilat ofrojnë një përvojë të ndryshme lojrash. Ka disa tema dhe zhanre për të zgjedhur. Shumica e këtyre lojërave janë përshtatur që lojtarët të rregullojnë funksionalitetin për t'iu përshtatur preferencave të lojërave për një lojë më unike dhe më të përshtatur në internet.

Ekziston gjithashtu një përzgjedhje e madhe e lojërave slot progresive dhe jackpot për role të larta dhe një program VIP për të nisur. Kazinoja Magic Red mbulon të gjitha sa më sipër dhe më shumë në lidhje me lojërat në internet.

Games

Ka mbi 500 lojëra për të provuar në MagicRed Casino, ku pjesa më e madhe e tyre janë lojëra elektronike në internet. Ekziston gjithashtu një përzgjedhje butiku me letra gërvishtëse, baccarat, blackjack, lojëra tavoline dhe sallë pritjeje live kazino ku tregtarët e vërtetë ju mirëpresin me një buzëqeshje. Të gjitha këto lojëra mundësohen nga ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike në botën e lojërave të fatit.

Video Slots

MagicRed Casino krenohet me lojëra elektronike me grafikë të shkëlqyer, kolona zanore gjithëpërfshirëse, tema të njohura dhe dizajne inovative. Slotet në internet mund t'i çojnë lojtarët në një udhëtim nga bota e krijimeve të frymëzuara nga Vegasi në lojëra elektronike moderne 3D, Penny Slots, Megaways dhe Video Classics. Disa nga lojërat përfshijnë:

 • Kulla e Fortuna
 • Merrni Mbretërinë
 • Djali i Midas
 • Prizefighter
 • Cheshire i pafytyrë

Blackjack

MagicRed Casino strehon variacione të shumta të blackjack-ut. Ata vijnë me kufij dhe rregulla të ndryshme bastesh. Disa nga variantet e disponueshme mund të luhen në modalitetin falas përpara se të luani me para të vërteta. Eksploroni blackjacks të ndryshme me një dorë ose me shumë dorë. Ato përfshijnë: 

 • Vegas Strip
 • Ekspozimi i dyfishtë
 • Vegas në qendër të qytetit
 • Kuvertë e vetme
 • Blackjack Evropian

Video Poker

MagicRed Casino ofron një gamë të gjerë të lojërave video poker që lojtarët mund t'i luajnë me para të vërteta. Ato mundësohen nga ofruesit kryesorë të softuerit dhe ofrojnë pagesa të konsiderueshme. Video pokeri është i njohur mirë nga lojtarët e kazinosë për ofrimin e shanset më të larta dhe mbështetet në strategjitë e lojtarëve. Ato përfshijnë:

 • Poker i vërtetë
 • Teksas Poker
 • Mbreti i Pokerit
 • Deuces Wild
 • Jacks ose më mirë

Kazino live

Kazinoja live ofron një përvojë lojërash në botën reale me lojërat e organizuara nga krupierët e jetës reale. Lojtarët ndërveprojnë me tregtarët e drejtpërdrejtë dhe lojtarët e tjerë përmes bisedave anësore. Lojërat transmetohen në HD në kohë reale nga studiot live. Ato përfshijnë:

 • Ruletë evropiane
 • Monopoly Live
 • Ruletë e menjëhershme
 • Rrota e çmimeve të rrotullimeve falas
 • PokerDice

Bonuses

Paketa e bonusit në kazinonë online MagicRed u ofron lojtarëve deri në 1500 $ C + 200 rrotullime falas para të gatshme për të luajtur me depozitat prej 20 $ ose më shumë (zbatohen T&C). Me një depozitë minimale prej 20 Euro, ju do të mund të aktivizoni këtë bonus. 20 rrotullimet falas të dhëna në depozitën tuaj të parë mund të përdoren për të bastuar për CAD reale në slotin Starburst. Si rrotullimet ashtu edhe bonusi C$ kreditohen automatikisht në llogarinë tuaj. Lojtarët kanë 21 ditë për të plotësuar kërkesat e basteve x35 për të arkëtuar çdo fitim bonus. Bonuset e tjera përfshijnë:

 • Fundjavë e kazinosë live
 • Klubi i besnikërisë MagicRed
 • Rrotullimet magjike të martën
 • Kthim parash i besnikërisë mujore

Languages

Kazino online MagicRed është një platformë lojrash shumëgjuhëshe që mbështet lojtarët në rajone të ndryshme. Megjithëse kazinoja është e kufizuar në 94 vende, ajo mbështet disa gjuhë të folura globalisht. Lojtarët mund të kalojnë ndërmjet këtyre gjuhëve në çdo kohë. Disa nga gjuhët e zakonshme në kazino MagicRed përfshijnë:

 • anglisht
 • finlandez
 • norvegjeze
 • suedeze
 • Spanjisht

Countries

Kazino online MagicRed ofron opsione të shumta monedhe. Opsioni i monedhës është specifik për vendndodhjen. Përdoruesit nga vende të kufizuara si Kuba, Estonia, Rusia, Siria dhe disa vende të tjera nuk lejohen të depozitojnë dhe të luajnë lojëra me para të vërteta. Kazinoja pranon monedhat e mëposhtme:

 • Dollarë Australianë
 • Dollarë kanadezë
 • euro
 • Krona Norvegjeze
 • dollarë amerikanë

Software

Pamjet vizuale të kazinosë janë të lezetshme, dhe navigimi është i lehtë. Kjo krijon një përvojë super miqësore për përdoruesit për lojtarët sa herë që përdorin kazinonë në internet. Për ta bërë lobin e lojës lehtësisht të aksesueshëm, lojtarët mund të renditin të gjitha lojërat e disponueshme duke përdorur Ofruesit e Softuerit si opsion filtri. Operatori i kazinosë ka dhënë krahun e duhur për t'u ofruar lojtarëve që kërkojnë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Ofruesit kryesorë të softuerit fuqizojnë kazinonë online MagicRed; si rezultat, lojtarët mund të shijojnë disa nga lojërat më të mira të kazinosë në internet. Këta ofrues softuerësh janë përgjegjës për dhjetëra lojëra dhe tituj tregtarësh të drejtpërdrejtë. Për ta bërë lobin e lojës lehtësisht të aksesueshëm, lojtarët mund të renditin të gjitha lojërat e disponueshme duke përdorur Ofruesit e Softuerit si opsion filtri. Këta ofrues të softuerit më të vlerësuar përfshijnë:

 • NetEnt
 • Lojëra në kohë të mëdha
 • Evolution Gaming
 • Microgaming
 • Elk Studios

Support

Lojtarët e MagicRed Casino mund të kontaktojnë ekipin mbështetës përmes një objekti të bisedës live në këndin e poshtëm djathtas. Përndryshe, lojtarët mund të arrijnë ekipin mbështetës përmes një formulari kontakti, emaili (support@MagicRedcasino.com), ose telefononi në +44 203 318 9367. Për pyetje të përgjithshme, gjithmonë mund t'i referoheni seksionit FAQ.

Deposits

Banka është bërë e përshtatshme, duke u ofruar lojtarëve disa opsione depozitimi dhe tërheqjeje. Më poshtë janë metodat e depozitimit të lojtarëve për të transferuar fonde në llogaritë e tyre të kazinosë. Kufiri minimal i depozitave është 10 €. Depozitat janë të menjëhershme, ndërsa tërheqjet mund të kenë vonesa në varësi të mënyrës së preferuar të pagesës. Disa nga metodat e njohura përfshijnë:

 • Shumë më mirë
 • transferte bankare
 • Jeton
 • Viza
 • Astropay
Total score7.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (4)
Bonus të mirëpriturBonusi i besnikërisëBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Daneze
Finlandeze
Gjermane
Holandeze
Suedeze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (4)
Baccarat Multiplay
BlackjackRuletëSlotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
AstroPay
Boleto
EcoPayz
Entropay
Instant Debit
Interac
Klarna
MasterCardMuchBetter
Neosurf
Neteller
PassNGo
Paysafe CardSkrill
Skrill 1-Tap
Sofort
UPI
Visa
Visa Debit
Voucher
Wire Transfer
Yandex Money
Zimpler
eChecks
iDEAL
instaDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (10)
Dinari Maqedonas
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Levi Bullgar
ShtetetShtetet (10)
Austria
Bullgaria
Gjermania
Hungaria
Irlanda
Kanadaja
Kroacia
Kuvajti
Mbretëria e Bashkuar
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (15)