Madnix

Age Limit
Madnix
Madnix is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

Rreth Madnix

Madnix është një Online Casino e themeluar mirë, e themeluar në 2018 . Madnix është renditur në onlinekazinorank-al.com që nga 16/03/2022 , dhe është vlerësuar me 7.8 nga 10 bazuar në karakteristikat e përgjithshme të lojtarit vlerësim, duke përfshirë përvojën, metodat e depozitimit, bonuset, llojet e ndryshme të lojërave të ofruara dhe shumë më tepër.

Lojëra të ofruara në Madnix

Madnix ka një përzgjedhje të mirë të lojërave për të zgjedhur. Këtu në onlinekazinorank-al.com ne gjithashtu admirojmë bonuset e tyre të njohura 50 € + 225 rrotullime falas Online Casino . Craps, Slotat, Blackjack, Video Poker, Sic Bo janë disa nga lojërat më të pëlqyera të ofruara nga Madnix , ndër shumë të tjera.

Programet e disponueshme në Madnix

Zgjedhja e një softueri mund të jetë e rëndësishme për entuziastin e lojërave të fatit. Lojërat e ofruara nga Madnix mbështeten nga disa prodhues të njohur, si Betsoft, Playson, Booongo Gaming, Amatic Industries, Cayetano Gaming .

Metodat e depozitimit pranohen në Madnix

Pavarësisht nëse preferoni mënyra të njohura pagese ose ndoshta më shumë lokale, Madnix ju ka mbuluar. Madnix mbështet metoda depozitimi si MasterCard, Visa , së bashku me 2 pagesa të tjera opsione.

Pse të luani në Madnix ?

Këtu në CasinoRank ne gjithmonë bëjmë kërkimin tonë, kështu që ju mund të uleni, të relaksoheni dhe të keni një përvojë të shkëlqyer lojërash. Ashtu si të gjitha kazinotë në onlinekazinorank-al.com , Madnix është plotësisht i licencuar dhe është shqyrtuar dhe vlerësuar tërësisht në emër të onlinekazinorank-al.com .

Përveç sigurisë, ky Online Casino mburret me grafikë të shkëlqyer dhe një përvojë të përgjithshme miqësore për përdoruesit.

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score7.8
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (15)
Bonus cashback
Bonus draws
Bonus ndeshjeBonus nuk ka basteshBonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi VIPBonusi high rollerBonusi i besnikërisëBonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Franceze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (5)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (6)
Cashlib
Ezee Wallet
MasterCardVisa
Visa Debit
Visa Electron
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Australia
Austria
Franca
Luksemburgu
Monako
Zvicra
SoftwareSoftware (22)