MaChance

Age Limit
MaChance
MaChance is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisa
Trusted by
Curacao

About

Provoni fatin tuaj dhe përpiquni të fitoni shumë duke u bërë anëtar i MaChance Casino. Kjo faqe e kazinosë në internet është një nga më prestigjiozët në treg për lojtarët fillestarë dhe me përvojë. Që në momentin që mbërrini do të vini re ambientin elegant që tregon se kjo është një kazino për ata që vlerësojnë gjërat më të bukura në jetë. Ju do të shfletoni përzgjedhjen e madhe të qindra lojërave dhe listën mbresëlënëse të promovimeve bujare, përpara se të regjistroheni, të rritni ekuilibrin tuaj dhe të filloni udhëtimin tuaj. Nisur në vitin 2018, MaChance Casino është në pronësi të Play Logia NV dhe e licencuar në Curaçao. Është veçanërisht e popullarizuar në mesin e kanadeze , frëngjisht dhe Spanjisht lojtarë dhe është i aksesueshëm në të gjitha pajisjet mobile, tabletët dhe desktopët.

Games

Nëse ka një arsye kryesore për t'u regjistruar në MaChance Casino, ai është koleksioni i mrekullueshëm i lojërave. Kjo kazino u shërben të gjitha llojeve të lojtarëve, nga fillestarët tek veteranët. Pavarësisht nëse ju pëlqejnë lojëra elektronike ose lojëra tavoline, me siguri do të gjeni diçka që ju përshtatet. Biblioteka e lojërave përfshin një gamë të madhe të lojëra elektronike me cilësi të lartë , jackpot, lojëra tavoline, lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë edhe me shume. Mund të zhyteni në më të nxehtat lojëra elektronike të reja , provoni fatin tuaj në klasikët e kazinosë live si ruletë , blackjack ose provoni lojëra të njohura me temë si Deal or No Deal Live dhe Monopoly Live . Ekziston gjithashtu mundësia për të fituar pagesat më të mëdha të mundshme në lojërat e jackpot-it. MaChance Casino punon me shitësit kryesorë të programeve kompjuterike, duke përfshirë Betsoft , Lojëra rivale , Lojëra në lulëzim , Lojë pragmatike , Luaj'n GO dhe shumë të tjera. Cilado qoftë varka juaj që noton, MaChance Casino ka atë që duhet për t'ju ofruar një përvojë të jashtëzakonshme lojrash.

Bonuses

Nëse jeni duke kërkuar për një bonus mirëseardhjeje të ngrohtë, atëherë jeni me fat në MaChance Casino. Ata u ofrojnë të gjithë anëtarëve të rinj një zgjedhje të ofertave të mirëseardhjes: a 100% bonus deri në 250 € ose një bonus 300% deri në 60 €. Me fjalë të tjera, MaChance Casino do të dyfishojë apo edhe katërfishojë paratë tuaja, duke ju dhënë fuqi shtesë të lojërave që nga dita e parë. Një tjetër bonus i shtuar për fillestarët në këtë kazino është ai 20 rrotullime falas paketë e cila mund të përdoret në çdo vend. Natyrisht, djemtë në MaChance Casino e dinë saktësisht se si t'i trajtojnë siç duhet klientët e rinj duke u dhënë atyre bonuset që u nevojiten për të filluar sa më mirë.

Programi VIP

Anëtarët e Kazinosë MaChance gjithashtu kanë mundësinë të bëhen lojtarë VIP. Klubi VIP është ndërtuar rreth niveleve të ndryshme që variojnë nga Bronzi në Diamantin e Kuq, secili ofron përfitime shtesë që mund të bëjnë të gjithë ndryshimin kur kërkoni fitore të mëdha. Maksimumi çdo ditë kthimi i parave shumat u rritën nga 25 € në 100 € në nivelin më të lartë. Bonuse shtesë jepen pas çdo depozite pas nivelit të Chrome, ndërsa promovime të tjera speciale jepen përpara. Sa më lart të ngjitni shkallët, aq më të mëdha dhe më të mira janë shpërblimet. Do të jeni në internet për rrotullime falas, shpërblime për ditëlindje, tërheqje më të shpejta dhe më të mëdha, madje edhe akses te një menaxher i llogarisë personale.

Payments

MaChance Casino bën pagesat dhe transaksionet bankare më të lehta për anëtarët e saj. Lojtarët kanë opsione fleksibël për të bërë depozitat e tyre dhe për të marrë tërheqjet e tyre. Në varësi të vendndodhjes tuaj, ju mund të bëni depozita përmes SOFORT , Viza , ecoPayz , Skrill , etj., ndërsa tërheqjet zakonisht përpunohen nga transferim teli ose ecoPayz . Në varësi të vendit të tyre të origjinës, shumica e lojtarëve madje mund të zgjedhin të bëjnë depozita dhe tërheqje duke përdorur kriptovaluta si Bitcoin dhe Litecoin. Depozitat në këtë kazino përpunohen në çast me një minimum prej vetëm 20 € dhe maksimumi 1000 €. Tërheqjet, nga ana tjetër, zgjasin rreth 24 orë, me një shumë minimale prej 100 €. Depozitat dhe tërheqjet janë falas. Informacioni personal dhe transaksionet mbahen të sigurta, pasi MaChance Casino përdor sisteme të avancuara të kriptimit të testuara për të përmbushur standardet më të larta të industrisë.

Mobile

Lojtarët e MaChance Casino kanë përfitimin e shtuar për të luajtur lojëra në pajisjet e tyre celulare ose tableta. Kjo faqe interneti e kazinosë është plotësisht e përgjegjshme duke e bërë atë lehtësisht të disponueshme dhe të lehtë për t'u përdorur në çdo smartphone ose tablet me një sistem operativ iOS ose Android. Anëtarët nuk e kanë të vështirë të shkarkojnë një aplikacion për të hyrë në MaChance Casino - për sa kohë që ata kanë një lidhje interneti, kjo kazino është e disponueshme në shfletuesit e tyre celular. Çfarëdo lojërash që dëshironi të luani, MaChance Casino ka gjithçka që ju nevojitet në majë të gishtave tuaj!

Support

MaChance Casino ofron përfitimin e shtuar për të pasur një ekip vërtet të jashtëzakonshëm agjentësh mbështetës. Pavarësisht nëse flisni frëngjisht, italisht, spanjisht ose anglisht, kjo kazino ka përfaqësues vendas që mund t'ju ndihmojnë për çdo pyetje ose problem që mund të hasni. Gjithmonë i gatshëm për t'ju ndihmuar me njohuri të thella të lojërave, bonuseve, bankave dhe më shumë, ky ekip është një nga më të mirët në të gjithë industrinë e kazinove online. Lojtarët mund të kontaktojnë MaChance Casino në çdo kohë të ditës, në çdo ditë të javës, me email, telefon ose bisedë live. Miqësore, e sjellshme dhe super profesionale.

Total score6.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi javor
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
American ExpressBitcoin
Cashlib
Credit Cards
Crypto
Debit Card
FastPay
Litecoin
Skrill
Sofort
Visa
Visa Debit
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Austria
Finlanda
Franca
Gjermania
Kanadaja
Norvegjia
Zvicra
SoftwareSoftware (15)