Lucky Niki - Withdrawals

Age Limit
Lucky Niki
Lucky Niki is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Withdrawals

Të bësh një tërheqje në Lucky Niki është shumë e thjeshtë. Mund të përdorni opsione të ndryshme pagese duke përfshirë PayPal, MasterCard, Neteller, Visa, Wire Transfer, EcoPayz dhe Skrill. Mbani në mend se metoda që keni përdorur për të bërë një depozitë duhet të jetë e njëjtë me atë që duhet të përdorni për tërheqje.

Përpara se kazinoja të mund të përpunojë çdo tërheqje, do t'i duhet të verifikojnë identitetin tuaj. Kjo është një procedurë e thjeshtë ku ju duhet të dërgoni kopje të dokumenteve ligjore për të vërtetuar se jeni ai që thoni se jeni. Pasi të keni mbaruar me këtë procedurë, do të shijoni tërheqje të shpejta pa vonesa, ndaj duhet të dërgoni dokumentet e sakta në kazino. Ja çfarë duhet të dërgoni, por mbani në mend se kazinoja mund të kërkojë edhe disa dokumente shtesë:

Dëshmi identiteti

Për të vërtetuar identitetin tuaj ju duhet të dërgoni dokumentet e mëposhtme:

 • Pasaporta
 • Leje Drejtimi
 • Kartë ID (Lëshuar nga Qeveria)

Të gjitha dokumentet tuaja duhet të jenë të vlefshme dhe kopjet duhet të jenë të qarta dhe të katër skajet e dokumentit duhet të jenë të dukshme.

Dëshmi e adresës

Ju gjithashtu do të duhet të dërgoni dokumente për të vërtetuar adresën tuaj. Kjo duhet të bëhet në mënyrë që kazinoja të dijë se ju nuk banoni në një vend ku kumari është i paligjshëm. Ju mund të dërgoni një nga dokumentet e mëposhtme:

 • Fatura e shërbimeve (gaz, ujë, rrymë)
 • Pasqyra bankare

Përsëri, të gjitha dokumentet tuaja duhet të jenë me ngjyra, të dukshme, të lëshuara në emrin tuaj dhe të përfshijnë adresën tuaj. Të gjitha dokumentet duhet të lëshohen në 3 muajt e fundit dhe jo më të vjetra se kaq.

Kartë Krediti

Nëse vendosni të përdorni kartën tuaj të kreditit për të bërë një depozitë, atëherë do t'ju duhet të dërgoni një kopje të kartës përpara se të bëni tërheqjen tuaj të radhës. Këtë do t'ju duhet ta bëni vetëm një herë, dhe nëse vazhdoni të përdorni të njëjtën kartë, atëherë nuk do t'ju duhet ta kaloni më këtë procedurë. Ju do të duhet të siguroni gjërat e mëposhtme:

 • Pjesa e përparme e kartës
 • Duhet të jetë me ngjyra
 • Vetëm 4 shifrat e para dhe 4 shifrat e fundit të kartës duhet të jenë të dukshme
 • Mbuloni 8 shifrat e mesme të numrit të kartës.
 • Duhet të jetë me ngjyra
 • 4 shifrat e fundit të kartës duhet të jenë të dukshme

E mira është se ju duhet të dorëzoni dokumentet tuaja vetëm një herë. Mbani në mend se kazinoja mund të kërkojë dokumente shtesë në çdo moment, por kjo ndodh rrallë. Ju mund t'i dorëzoni dokumentet nëpërmjet arkëtarit dhe dokumentet e çeqeve të kazinosë sa më shpejt të jetë e mundur. Zakonisht zgjat më pak se 12 orë, dhe në disa raste, mund të zgjasë më shumë nëse nevojitet verifikim shtesë.

Koha e tërheqjes

Koha e tërheqjes varet nga metoda që përdorni. Disa metoda ofrojnë tërheqje më të shpejtë dhe për disa metoda, mund të duhen ditë përpara se të merrni fitimet tuaja.

 • Kuletat elektronike ofroni tërheqjen më të shpejtë e cila në disa raste mund të jetë e menjëhershme dhe në të tjera mund të zgjasë deri në 96 orë.
 • Pagesat me karte ofroni tërheqje që mund të zgjasin nga 2 deri në 7 ditë.
 • Transfertat bankare ofroni tërheqje që mund të zgjasin nga 2 deri në 7 ditë.

Periudha në pritje është zakonisht midis 24 dhe 48 orë.

Bonusi i tërheqjes

Në Lucky Niki, ju mund të përfitoni nga 2 lloje bonusesh, një bonus automatik që kreditohet në llogarinë tuaj pa asnjë përpjekje nga ana juaj dhe një bonus të pretendueshëm që duhet të zgjidhni nga faqja e bonusit. Kërkimi i një bonusi është një procedurë shumë e thjeshtë.

Do t'ju duhet të hyni në llogarinë tuaj dhe ndonjëherë shfaqet bonusi dhe gjithçka që duhet të bëni është të klikoni në 'Kërko tani'. Do të çoheni në faqen e Shpërblimeve ku mund të kërkoni rrotullimet tuaja falas ose shpërblimet në para. Ju gjithashtu mund të shkoni te arkëtari dhe të klikoni mbi Bonuset për të parë se çfarë ka përgatitur kazinoja për ju.

Rregullat e Tërheqjes

Tërheqja nga llogaria juaj është ndoshta diçka që ju e parashikoni dhe për këtë arsye, Lucky Niki ka thjeshtuar procedurën për ju. Nëse jeni duke bërë një tërheqje për herë të parë, atëherë ne kemi përgatitur për ju një udhëzues të thjeshtë për t'u ndjekur hap pas hapi:

 • Verifikoni llogarinë tuaj: Procedura e verifikimit është shumë e rëndësishme dhe duhet të siguroheni që të mos e kaloni atë. Jepni të gjitha dokumentet e nevojshme dhe dërgojini në kazino sapo të krijoni llogarinë tuaj. Nëse e bëni këtë, kjo do të përshpejtojë procedurën e tërheqjes.

 • Rregullat e tërheqjes: Të dish se çfarë po bën është shumë e rëndësishme. Pra, për këtë arsye kaloni nëpër rregullat dhe lexoni termat dhe kushtet e tërheqjes. Kjo mund të jetë një çështje kohe dhe do të shihni që pasi të njiheni me gjithçka, do ta shpejtoni procedurën.

 • Seksioni i tërheqjes: Kur të hyni në llogarinë tuaj, drejtohuni te arkëtari dhe klikoni në Tërheqje.

 • Plotësoni procesin: Pasi të hapni faqen e Tërheqjes, do t'ju duhet të ndiqni udhëzimet e thjeshta dhe të plotësoni informacionin e kërkuar. Do të gjeni të gjitha mënyrat e disponueshme të pagesës dhe duhet të përdorni të njëjtën mënyrë si ajo që keni përdorur për të depozituar fonde në llogarinë tuaj.

 • Loja e pritjes: Pasi të keni përfunduar dhe dorëzuar kërkesën, duhet të prisni që fondet të arrijnë.

Monedhat

Valuta të ndryshme janë në dispozicion në Lucky Niki që mund t'i përdorni për të bërë një tërheqje nga llogaria juaj, duke përfshirë GBP, EUR, CHF, USD, AUD, CAD, DKK, SEK, NOK, ZAR dhe RUB. Mbani në mend se monedha që keni përdorur për të bërë depozitën tuaj të parë është ajo që do të duhet të përdorni për të gjitha transfertat tuaja të ardhshme.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (13)
Bonus ndeshjeBonus nuk ka basteshBonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high rollerBonusi i besnikërisëBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Hindi
Japoneze
Tajlandeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (24)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (47)
ATM
ATM Online
AstroPay
AstroPay Card
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Citadel Direct
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Direct Bank Transfer
E-wallets
EZIPay
EcoCard
EcoPayz
Entropay
Envoy
Instant Bank
JCB
Jeton
Lobanet
MaestroMasterCardMuchBetterNeteller
Online Bank Transfer
POLi
PayPalPaysafe Card
Postepay
Prepaid Cards
QIWI
QR Code
Rupeepay
Skrill
Sofortuberwaisung
UPI
UseMyFunds
Venus Point
Visa
Visa Debit
Visa Electron
Wire Transfer
eChecks
iDEAL
instaDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (19)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (3)
India
Japonia
Tajlandë
SoftwareSoftware (46)