Lucky Niki Rishikimi 2024 - Promotions & Offers

Lucky NikiResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 333 $ + 350 rrotullime falas
Menaxherë të përkushtuar VIP
Lojëra të njohura në Azi
Të gjitha depozitat lokale në Azi
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Menaxherë të përkushtuar VIP
Lojëra të njohura në Azi
Të gjitha depozitat lokale në Azi
Lucky Niki is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Lucky Niki krenohet me promovime të shkëlqyera dhe lajmi i mirë është se e gjithë procedura e pretendimit të një të tillë nuk është aspak e komplikuar. Mos harroni të plotësoni kërkesat e bastit të bonusit të rrotullimeve falas përpara se të bëni një depozitë dhe të kërkoni një ofertë.

Kur merrni rrotullime falas, shpresojmë se do t'ju japë një shans të mirë për të fituar disa para. Me paratë që fitoni nga rrotullimet tuaja falas, do t'ju duhet të vini bast atë shumë herë të caktuara përpara se të bëni një tërheqje. Nëse fitoni më pak se depozita juaj, do të duhet të vendosni bast shumën 30 herë. Por, në rast se fitimet tejkalojnë vlerën e depozitës suaj, atëherë do të duhet të vendosni bast shumën 60 herë.

Në këtë pikë, kodi i bonusit të mirëseardhjes është i vetmi i disponueshëm në çdo kohë në kazino. Por herë pas here, kazino ofron disa promovime të tjera nga të cilat mund të përfitoni. Për këtë arsye, duhet të hyni në llogarinë tuaj sa më shpesh që të mundeni dhe të kontrolloni faqen e promovimit dhe të shihni nëse diçka e mirë ju pret atje.

Regjistrimi / Oferta për Klientin e Ri

Regjistrimi / Oferta për Klientin e Ri

Kur regjistroheni për një llogari në Lucky Niki, do të merrni një Depozita 100% përputhet deri në 100 dollarë. Për më tepër, ju gjithashtu do të merrni 100 rrotullime falas në Ninja Master gjë që do ta bëjë përvojën edhe më emocionuese. Kërkesat e bastit për bonusin janë 30x, dhe duhet ta pranoni, kjo është një marrëveshje shumë e arsyeshme.

Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është të paktën 20 dollarë. Që nga momenti që pretendoni bonuset, keni 30 ditë për të përmbushur kërkesat e basteve dhe të vetmet lojëra që kontribuojnë në të njëjtën gjë janë lojërat slot me video në internet dhe kartat gërvishtëse.

Rrotullimet falas vijnë gjithashtu me kërkesa për bast, dhe ato janë vetëm 30 herë, që përsëri nuk është aq shumë. Ndërsa keni një bonus aktiv, madhësia e bastit tuaj do të kufizohet në një maksimum prej 10%. Nëse vendosni të vini bast më shumë se kaq, rrezikoni të humbni bonusin tuaj.

Lucky Niki mund të mos ofrojë bonuset më të mëdha atje, por rrotullimet falas e shtojnë përvojën që është diçka që nuk duhet ta humbisni.