Lucky Niki - Promotions & Offers

Age Limit
Lucky Niki
Lucky Niki is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Promotions & Offers

Lucky Niki krenohet me promovime të shkëlqyera dhe lajmi i mirë është se e gjithë procedura e pretendimit të një të tillë nuk është aspak e komplikuar. Mos harroni të plotësoni kërkesat e bastit të bonusit të rrotullimeve falas përpara se të bëni një depozitë dhe të kërkoni një ofertë.

Kur merrni rrotullime falas, shpresojmë se do t'ju japë një shans të mirë për të fituar disa para. Me paratë që fitoni nga rrotullimet tuaja falas, do t'ju duhet të vini bast atë shumë herë të caktuara përpara se të bëni një tërheqje. Nëse fitoni më pak se depozita juaj, do të duhet të vendosni bast shumën 30 herë. Por, në rast se fitimet tejkalojnë vlerën e depozitës suaj, atëherë do të duhet të vendosni bast shumën 60 herë.

Në këtë pikë, kodi i bonusit të mirëseardhjes është i vetmi i disponueshëm në çdo kohë në kazino. Por herë pas here, kazino ofron disa promovime të tjera nga të cilat mund të përfitoni. Për këtë arsye, duhet të hyni në llogarinë tuaj sa më shpesh që të mundeni dhe të kontrolloni faqen e promovimit dhe të shihni nëse diçka e mirë ju pret atje.

Regjistrimi / Oferta për Klientin e Ri

Kur regjistroheni për një llogari në Lucky Niki, do të merrni një Depozita 100% përputhet deri në 100 dollarë. Për më tepër, ju gjithashtu do të merrni 100 rrotullime falas në Ninja Master gjë që do ta bëjë përvojën edhe më emocionuese. Kërkesat e bastit për bonusin janë 30x, dhe duhet ta pranoni, kjo është një marrëveshje shumë e arsyeshme.

Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është të paktën 20 dollarë. Që nga momenti që pretendoni bonuset, keni 30 ditë për të përmbushur kërkesat e basteve dhe të vetmet lojëra që kontribuojnë në të njëjtën gjë janë lojërat slot me video në internet dhe kartat gërvishtëse.

Rrotullimet falas vijnë gjithashtu me kërkesa për bast, dhe ato janë vetëm 30 herë, që përsëri nuk është aq shumë. Ndërsa keni një bonus aktiv, madhësia e bastit tuaj do të kufizohet në një maksimum prej 10%. Nëse vendosni të vini bast më shumë se kaq, rrezikoni të humbni bonusin tuaj.

Lucky Niki mund të mos ofrojë bonuset më të mëdha atje, por rrotullimet falas e shtojnë përvojën që është diçka që nuk duhet ta humbisni.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (13)
Bonus ndeshjeBonus nuk ka basteshBonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high rollerBonusi i besnikërisëBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Hindi
Japoneze
Tajlandeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (24)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (47)
ATM
ATM Online
AstroPay
AstroPay Card
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Citadel Direct
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Direct Bank Transfer
E-wallets
EZIPay
EcoCard
EcoPayz
Entropay
Envoy
Instant Bank
JCB
Jeton
Lobanet
MaestroMasterCardMuchBetterNeteller
Online Bank Transfer
POLi
PayPalPaysafe Card
Postepay
Prepaid Cards
QIWI
QR Code
Rupeepay
Skrill
Sofortuberwaisung
UPI
UseMyFunds
Venus Point
Visa
Visa Debit
Visa Electron
Wire Transfer
eChecks
iDEAL
instaDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (19)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (3)
India
Japonia
Tajlandë
SoftwareSoftware (46)