Lucky Niki - FAQ

Age Limit
Lucky Niki
Lucky Niki is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

FAQ

Lojtarët në Lucky Niki mund të kenë nevojë për përgjigje për disa pyetje. Lexoni koleksionin e FAQ-ve që mund t'ju ndihmojnë gjatë rrugës.

A është Lucky Niki një vend i sigurt?

Lucky Niki është një kazino e njohur dhe e besuar pasi ofron siguri për lojtarët e saj. Kazinoja ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar dhe përdor një gjenerues të numrave të rastësishëm.

A janë të sigurta të dhënat e mia në Lucky Niki?

Lucky Niki bën përpjekje të mëdha për të siguruar një mjedis të sigurt kumar. Ata përdorin protokollin e sigurisë standarde të industrisë për të siguruar që të gjitha transaksionet, përfshirë depozitat dhe tërheqjet, të kryhen në mënyrë të sigurt.

Në cilat platforma disponohet kazino?

Ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara në një sërë platformash, duke filluar nga kompjuteri dhe laptopi deri te tableti dhe pajisja juaj celulare.

Nga cilët ofrues lojërash mund të luaj lojëra në Lucky Niki?

Lucky Niki ka bashkëpunuar me shumë ofrues të ndryshëm softuerësh për t'ju sjellë lojërat më të mira. Ju mund të gjeni lojëra nga Amaya, NextGen, NetEnt, WMS dhe Evolution, vetëm për të përmendur disa.

Si të kërkoni një bonus në kazino?

Lucky Niki ofron një sërë bonusesh të ndryshme dhe të pretendosh një është shumë e lehtë. Drejtohuni te arkëtari dhe lundroni në seksionin e bonusit. Nëse keni një kod kuponi, futeni atë në kutinë përkatëse dhe klikoni Submit. Bonusi do të shtohet automatikisht në llogarinë tuaj.

Në cilat lojëra mund të luaj bonusin tim?

Në shumicën e rasteve, fondet e bonusit mund të luhen në të gjitha lojërat elektronike dhe kartat gërvishtëse. Por, ne ju këshillojmë që të kontrolloni termat dhe kushtet e bonusit edhe para se ta pranoni atë.

Nga çfarë ofertash mund të përfitoj në kazino?

Për të filluar gjërat, kazino do t'ju shpërblejë me një bonus mirëseardhjeje shumë bujare. Dhe, sapo të bëheni të rregullt në kazino, do të merrni promovime të ndryshme dhe oferta bonus. Të gjitha ofertat mund t'i gjeni në seksionin e bonuseve në llogarinë tuaj. Pra, ju këshillojmë që të kontrolloni llogarinë tuaj herë pas here në mënyrë që të mos humbisni asgjë.

Ku mund të kontrolloj kërkesat e basteve?

Kur shkoni te arkëtari dhe lundroni në seksionin Bonus, mund të gjeni të gjithë informacionin e nevojshëm. Kërkesat e bastit mund të ndryshojnë nga një ofertë në tjetrën, kështu që është një ide e mirë të kontrolloni kërkesat e bastit edhe përpara se të pranoni një bonus.

A ka një program besnikërie në Lucky Niki?

Po, ka një program besnikërie në Lucky Niki. Ju bëheni pjesë e programit në momentin që krijoni llogarinë tuaj dhe vendosni baste me para të vërteta, do të grumbulloni pikë, të cilat më vonë mund t'i shkëmbeni me rrotullime falas ose çmime në para.

Si të rikuperoj fjalëkalimin tim?

Kazinoja nuk mban një regjistrim të fjalëkalimit tuaj për arsye sigurie. Por, ekziston një mundësi për të rikuperuar të dhënat tuaja të hyrjes në rast se i harroni ato. Klikoni në lidhjen "Keni harruar emrin e përdoruesit ose fjalëkalimin" dhe ndiqni udhëzimet. Nëse keni nevojë për ndonjë ndihmë, mos hezitoni të kontaktoni mbështetjen e klientit.

Si të verifikoj llogarinë time?

Verifikimi i llogarisë suaj është një procedurë shumë e thjeshtë ku duhet të dërgoni disa dokumente ligjore në kazino për të vërtetuar identitetin dhe adresën tuaj.

Sa nivele ka sallon VIP?

Ka 6 nivele në programin VIP në Lucky Niki. Nëse dëshironi të ngjiteni në shkallët VIP, duhet të luani vetëm lojërat tuaja të preferuara.

Dhe lajmi i mirë është se ju mund të bini vetëm një nivel në muaj. Për shembull, nëse jeni në nivelin Platinum dhe nuk luani lojëra për atë muaj, atëherë niveli më i ulët që mund të jeni në muajin vijues është Gold.

Nëse dëshironi të kontrolloni shpërblimet për çdo nivel, mund të shikoni në Tabelën e Përfitimeve VIP.

A duhet të përdor një kod bonus për të kërkuar një bonus?

Kur regjistroheni në kazino dhe bëni depozitën tuaj të parë, duhet të përdorni kodin e bonusit NIKI kur bëni depozitën tuaj të parë. Nëse përdorni këtë kod bonus, do të merrni 25 rrotullime falas në slotin Ninja Master. Depozita minimale që duhet të bëni për të kërkuar këtë ofertë është 10 dollarë.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (13)
Bonus ndeshjeBonus nuk ka basteshBonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high rollerBonusi i besnikërisëBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Hindi
Japoneze
Tajlandeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (24)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (47)
ATM
ATM Online
AstroPay
AstroPay Card
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Citadel Direct
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Direct Bank Transfer
E-wallets
EZIPay
EcoCard
EcoPayz
Entropay
Envoy
Instant Bank
JCB
Jeton
Lobanet
MaestroMasterCardMuchBetterNeteller
Online Bank Transfer
POLi
PayPalPaysafe Card
Postepay
Prepaid Cards
QIWI
QR Code
Rupeepay
Skrill
Sofortuberwaisung
UPI
UseMyFunds
Venus Point
Visa
Visa Debit
Visa Electron
Wire Transfer
eChecks
iDEAL
instaDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (19)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (3)
India
Japonia
Tajlandë
SoftwareSoftware (46)