Lucky Niki - Deposits

Age Limit
Lucky Niki
Lucky Niki is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Deposits

Për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët e tyre, Lucky Niki ofron mënyra të ndryshme pagese për depozitat. Procedura është gjithashtu shumë e thjeshtë dhe ju mund të transferoni paratë tuaja në llogarinë tuaj pothuajse menjëherë. Kjo do t'ju lejojë të luani lojëra sa më shpejt të jetë e mundur.

Depozitimi i Lucky Niki është shumë i thjeshtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të zgjidhni metodën e depozitimit që funksionon më mirë për ju. Vendosni shumën që dëshironi të depozitoni dhe konfirmoni.

Metoda e depozitimit

Siç thamë edhe më parë, për t'i bërë gjërat më të lehta, Lucky Niki ofron mënyra të ndryshme pagese në mënyrë që të gjeni atë që është alternativa më e mirë për ju.

  • Ju mund të bëni një depozitë duke përdorur kartën tuaj të kreditit ose debitit VISA. Depozita minimale e kërkuar është 20 dollarë dhe koha e përpunimit është e menjëhershme.

  • Ju mund të bëni një depozitë duke përdorur kartën tuaj të kreditit ose debitit MasterCard. Depozita minimale e kërkuar është 20 dollarë dhe koha e përpunimit është e menjëhershme.

  • Ju mund të bëni një depozitë duke përdorur ecoPayz. Depozita minimale e kërkuar është 20 dollarë dhe koha e përpunimit është e menjëhershme.

  • Ju mund të bëni një depozitë duke përdorur Neteller. Depozita minimale e kërkuar është 20 dollarë dhe koha e përpunimit është e menjëhershme.

  • Ju mund të bëni një depozitë duke përdorur Skrill. Depozita minimale e kërkuar është 20 dollarë dhe koha e përpunimit është e menjëhershme.

VIZA

Për disa lojtarë, VISA ofron një mënyrë të sigurt dhe të lehtë për të depozituar në llogarinë e tyre. Kjo nuk do të thotë se metodat e tjera nuk janë të sigurta, kjo është kryesisht për shkak se VISA është një nga metodat që shumica e lojtarëve janë mësuar. Emri në kartë dhe emri në llogarinë tuaj duhet të përputhen, për të depozituar në llogarinë tuaj. Do t'ju kërkohet të vendosni të dhënat e kartës tuaj kur të bëni depozitën tuaj të parë dhe kjo do t'i lehtësojë gjërat herën tjetër që dëshironi të bëni një depozitë.

Paypal

Lajmi i mirë është se mund ta përdorni PayPal për të financuar llogarinë tuaj Lucky Niki. Kjo është një metodë e besueshme që shumë lojtarë dhe kazino online i besojnë. E vetmja pengesë është se Paypal nuk është i disponueshëm kudo. Mund të themi me siguri se Paypal është i disponueshëm për klientët në Mbretërinë e Bashkuar, por mund të ndryshojë për lojtarët e vendosur në pjesë të tjera të botës.

EcoPayz

EcoPayz është një tjetër portofol elektronik i sigurt në internet që mund ta përdorni për të depozituar në llogarinë tuaj. Ju duhet të krijoni një llogari dhe mund të transferoni fonde në portofolin tuaj elektronik nga karta e kreditit ose e debitit.

Neteller

Neteller është ndoshta portofoli elektronik më i besueshëm kur bëhet fjalë për transferimet e parave në internet. Tani mund të bëni depozita të menjëhershme në llogarinë tuaj dhe gjithçka që duhet të përdorni është emri dhe adresa juaj e emailit për të krijuar një llogari. Mbani në mend se emri dhe emaili që keni përdorur për t'u regjistruar në llogarinë tuaj Neteller duhet të përputhen me emrin dhe emailin që keni përdorur për t'u regjistruar për llogarinë tuaj Lucky Niki.

Skrill

Skrill është një portofol elektronik që shumë lojtarë e përdorin për të financuar llogaritë e tyre të lojërave të fatit në internet. Kjo metodë ofron transferta të shpejta dhe të lehta dhe ju mund të financoni llogarinë tuaj Skrill duke përdorur kartën tuaj të kreditit ose të debitit, bankingun online ose transfertën bankare. Mbani në mend se emri dhe emaili që keni përdorur për të krijuar llogarinë tuaj Lucky Niki duhet të përputhen me emrin dhe emailin që keni përdorur për llogarinë tuaj Skrill.

Ndeshja e depozitave

Kur të bashkoheni në Lucky Niki Casino, do të merrni një bonus mirëseardhjeje shumë bujare, i cili është një depozitë 100% e ndeshjes, dhe mbi të, do të merrni 100 rrotullime falas në Ninja Master. Për të kërkuar këtë ofertë, duhet të përdorni kodin e bonusit NIKI kur bëni depozitën tuaj.

Depozita minimale që duhet të bëni është 20 dollarë dhe ju mund t'i përdorni fondet e bonusit për të luajtur letra gërvishtëse dhe lojëra elektronike në internet. Kërkesat e bastit për bonusin janë 30 herë. Disa vende janë të përjashtuara nga bonusi i mirëseardhjes duke përfshirë Bjellorusinë, Letoninë, Lituaninë, Rusinë dhe Ukrainën.

Kufiri i depozitave

Kur bëheni pjesë e familjes Lucky Niki, keni mundësinë të kufizoni depozitën tuaj. Kjo është një mënyrë e shkëlqyeshme për të pasur më shumë kontroll mbi fondet tuaja. Ju mund të vendosni një kufi ditor, javor dhe mujor.

Monedha

Valuta të ndryshme janë në dispozicion në Lucky Niki duke përfshirë GBP, EUR, CHF, USD, AUD, CAD, DKK, SEK, NOK, ZAR dhe RUB. Në momentin që regjistroheni për një llogari të re, kazinoja do të caktojë një monedhë që ata besojnë se është më e logjikshme sipas vendbanimit tuaj. Nuk ka asnjë mundësi për të ndryshuar monedhën, por nëse e bëni depozitën tuaj të parë duke përdorur një monedhë të ndryshme nga ajo që ju është caktuar, llogaria juaj do të përditësohet në atë.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (13)
Bonus ndeshjeBonus nuk ka basteshBonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high rollerBonusi i besnikërisëBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Hindi
Japoneze
Tajlandeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (24)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (47)
ATM
ATM Online
AstroPay
AstroPay Card
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Citadel Direct
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Direct Bank Transfer
E-wallets
EZIPay
EcoCard
EcoPayz
Entropay
Envoy
Instant Bank
JCB
Jeton
Lobanet
MaestroMasterCardMuchBetterNeteller
Online Bank Transfer
POLi
PayPalPaysafe Card
Postepay
Prepaid Cards
QIWI
QR Code
Rupeepay
Skrill
Sofortuberwaisung
UPI
UseMyFunds
Venus Point
Visa
Visa Debit
Visa Electron
Wire Transfer
eChecks
iDEAL
instaDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (19)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (3)
India
Japonia
Tajlandë
SoftwareSoftware (46)