Lucky Niki Rishikimi 2024 - Affiliate Program

Lucky NikiResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 333 $ + 350 rrotullime falas
Menaxherë të përkushtuar VIP
Lojëra të njohura në Azi
Të gjitha depozitat lokale në Azi
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Menaxherë të përkushtuar VIP
Lojëra të njohura në Azi
Të gjitha depozitat lokale në Azi
Lucky Niki is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Nëse dëshironi të bëheni pjesë e Programit Affiliate, duhet së pari të krijoni një llogari. Dërgoni aplikacionin për shqyrtim dhe prisni miratimin. Lajmi i mirë është se shumica e aplikacioneve janë miratuar, kështu që ju mund të filloni të fitoni sa më shpejt të jetë e mundur.

Pyetja e parë që ju vjen në mendje kur krijoni një llogari është se sa mund të fitoni? Epo, kjo varet kryesisht nga sa i përkushtuar jeni. Sa më shumë lojtarë të sillni në faqe, aq më shumë do të fitoni. Nëse zgjidhni Pjesën e të Ardhurave, do të fitoni në këtë mënyrë:

 • Nëse referoni midis 0 dhe 5 lojtarëve në muaj, do të fitoni një komision të ndarjes së të ardhurave prej 20%.

 • Nëse referoni midis 6 dhe 10 lojtarëve në muaj, do të fitoni një komision të ndarjes së të ardhurave prej 25%.

 • Nëse referoni midis 11 dhe 25 lojtarëve në muaj, do të fitoni një komision të ndarjes së të ardhurave prej 30%.

 • Nëse referoni midis 25 dhe 50 lojtarëve në muaj, do të fitoni një komision të ndarjes së të ardhurave prej 35%.

 • Nëse referoni më shumë se 51 lojtarë të rinj, do të fitoni një komision të ndarjes së të ardhurave prej 40%.

Filialet e EGO ofrojnë tre lloje të ndryshme të planeve të komisionit, kështu që ju mund të zgjidhni se cili prej tyre besoni se do të funksiononte më mirë për ju.

Plani i ndarjes së të ardhurave neto mujore shpërblen filialet bazuar në të ardhurat neto të lojërave që krijohen nga lojtarët e referuar që bëjnë depozita me para të vërteta.

Marrëveshja CPA (Cost Per Acquisition) i lejon filialet të marrin një pagesë një herë për çdo lojtar të cilit i referoheni.

Plani i Komisionit Hibrid është një kombinim i dy planeve të përmendura më sipër. Ky plan është i disponueshëm vetëm sipas kërkesës.

Gjëja e mirë për programin e filialeve është se nuk ka një bartje negative dhe çdo muaj do të filloni aty ku keni lënë. Në këtë pikë, nuk ka një program nën-atimi.

Cili është programi i filialit Lucky Niki?

Cili është programi i filialit Lucky Niki?

Programi i filialeve Lucky Niki quhet EGO dhe ka gjithashtu markat e mëposhtme:

 • Kazino PlayOJO

 • PlayUZU Casino

 • Kazino DrueckGlueck

 • Bacana Play Kazino

 • Kazino me fat Niki

 • AHTI Games Kazino Online

 • Slots Magic Casino

 • Kazino në BE

 • Kazino Red Kings