Lucky Niki - Affiliate Program

Age Limit
Lucky Niki
Lucky Niki is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Affiliate Program

Nëse dëshironi të bëheni pjesë e Programit Affiliate, duhet së pari të krijoni një llogari. Dërgoni aplikacionin për shqyrtim dhe prisni miratimin. Lajmi i mirë është se shumica e aplikacioneve janë miratuar, kështu që ju mund të filloni të fitoni sa më shpejt të jetë e mundur.

Pyetja e parë që ju vjen në mendje kur krijoni një llogari është se sa mund të fitoni? Epo, kjo varet kryesisht nga sa i përkushtuar jeni. Sa më shumë lojtarë të sillni në faqe, aq më shumë do të fitoni. Nëse zgjidhni Pjesën e të Ardhurave, do të fitoni në këtë mënyrë:

 • Nëse referoni midis 0 dhe 5 lojtarëve në muaj, do të fitoni një komision të ndarjes së të ardhurave prej 20%.

 • Nëse referoni midis 6 dhe 10 lojtarëve në muaj, do të fitoni një komision të ndarjes së të ardhurave prej 25%.

 • Nëse referoni midis 11 dhe 25 lojtarëve në muaj, do të fitoni një komision të ndarjes së të ardhurave prej 30%.

 • Nëse referoni midis 25 dhe 50 lojtarëve në muaj, do të fitoni një komision të ndarjes së të ardhurave prej 35%.

 • Nëse referoni më shumë se 51 lojtarë të rinj, do të fitoni një komision të ndarjes së të ardhurave prej 40%.

Filialet e EGO ofrojnë tre lloje të ndryshme të planeve të komisionit, kështu që ju mund të zgjidhni se cili prej tyre besoni se do të funksiononte më mirë për ju.

Plani i ndarjes së të ardhurave neto mujore shpërblen filialet bazuar në të ardhurat neto të lojërave që krijohen nga lojtarët e referuar që bëjnë depozita me para të vërteta.

Marrëveshja CPA (Cost Per Acquisition) i lejon filialet të marrin një pagesë një herë për çdo lojtar të cilit i referoheni.

Plani i Komisionit Hibrid është një kombinim i dy planeve të përmendura më sipër. Ky plan është i disponueshëm vetëm sipas kërkesës.

Gjëja e mirë për programin e filialeve është se nuk ka një bartje negative dhe çdo muaj do të filloni aty ku keni lënë. Në këtë pikë, nuk ka një program nën-atimi.

Cili është programi i filialit Lucky Niki?

Programi i filialeve Lucky Niki quhet EGO dhe ka gjithashtu markat e mëposhtme:

 • Kazino PlayOJO

 • PlayUZU Casino

 • Kazino DrueckGlueck

 • Bacana Play Kazino

 • Kazino me fat Niki

 • AHTI Games Kazino Online

 • Slots Magic Casino

 • Kazino në BE

 • Kazino Red Kings

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (13)
Bonus ndeshjeBonus nuk ka basteshBonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high rollerBonusi i besnikërisëBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Hindi
Japoneze
Tajlandeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (24)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (47)
ATM
ATM Online
AstroPay
AstroPay Card
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Citadel Direct
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Direct Bank Transfer
E-wallets
EZIPay
EcoCard
EcoPayz
Entropay
Envoy
Instant Bank
JCB
Jeton
Lobanet
MaestroMasterCardMuchBetterNeteller
Online Bank Transfer
POLi
PayPalPaysafe Card
Postepay
Prepaid Cards
QIWI
QR Code
Rupeepay
Skrill
Sofortuberwaisung
UPI
UseMyFunds
Venus Point
Visa
Visa Debit
Visa Electron
Wire Transfer
eChecks
iDEAL
instaDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (19)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (3)
India
Japonia
Tajlandë
SoftwareSoftware (46)