Rishikimi i kazinosë Luckland - Promotions & Offers

LucklandResponsible Gambling
CASINORANK
7.85/10
BonusDeri në 1000 € + 200 rrotullime falas
Miqësore për celularin
Bonuse bujare
Oferta VIP
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Miqësore për celularin
Bonuse bujare
Oferta VIP
Luckland
Deri në 1000 € + 200 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Luckland është i vetëdijshëm për faktin se një listë e mirë e bonuseve dhe promovimeve është mënyra më e mirë për të tërhequr lojtarë të rinj dhe për të mbajtur ata ekzistues në platformë. Kjo është arsyeja pse kjo kazino në internet përmban disa nga bonuset më bujare në treg.

Operatori i kazinosë sigurohet që të përditësojë rregullisht listën e bonuseve dhe promovimeve të disponueshme për të vazhduar të shpërblejë lojtarët me shpërblime të reja dhe më të mira. Këto bonuse dhe promovime nuk vijnë me një listë të madhe termash dhe kushtesh, të cilat do t'i kënaqin lojtarët.

Një avantazh i madh në Luckland Casino është fakti që lojtarët nuk do të kenë nevojë të shkruajnë kode të caktuara bonusi për të aplikuar për shumicën e bonuseve të disponueshme. Në fakt, ka vetëm një promovim në këtë kazino online që kërkon kode të caktuara bonusi.

Ky promovim quhet Mega Fun Break dhe lojtari do të duhet të përdorë kodet e mëposhtme për të kërkuar një bonus, LUCKY20, LUCKY30 dhe LUCKY40.

Bonusi i regjistrimit

Çdo lojtar që ka regjistruar një llogari në Luckland Casino do të ketë të drejtë të aplikojë për një paketë të veçantë mirëseardhjeje. Kjo paketë mirëseardhjeje do t'i shpërblejë ata me një bonus deri në 1000 dollarë plus 200 rrotullime falas.

Ky bonus mirëseardhjeje u ofron lojtarëve të rinj një shans për t'u njohur me konceptin e kazinosë në internet dhe për të mësuar disa nga lojërat e disponueshme të kazinosë me fonde bonus dhe rrotullime falas përpara se të bastojnë me para të vërteta.

Paketa e mirëseardhjes ndahet në katër pjesë të cilat do të jepen pasi lojtari të bëjë katër depozitat e para. Ai do t'i shpërblejë lojtarët e sapo regjistruar me bonuset e mëposhtme të depozitave:

  • Bonusi i depozitës së parë: 100% përputhet me bonusin e depozitës deri në $400 plus 200 rrotullime falas
  • Bonusi i depozitës së dytë: 50% përputhet me bonusin e depozitës deri në 200 dollarë
  • Bonusi i depozitës së tretë: 25% përputhet me bonusin e depozitës deri në 200 dollarë
  • Bonusi i depozitës së katërt: 25% përputhet me bonusin e depozitës deri në 200 dollarë

Që një lojtar të kërkojë katër bonuset e depozitave nga bonusi i mirëseardhjes duhet së pari të depozitojë një minimum prej $20 për secilën prej tyre.

Lojtarët duhet të jenë gjithashtu të vetëdijshëm për faktin se bonusi i mirëseardhjes vjen me disa kushte dhe kushte që duhet të plotësohen. Nëse lojtari nuk i përmbush kushtet e dhëna, atëherë ai nuk do të lejohet të tërheqë fondet e bonusit dhe çdo fitim të bërë me to.

Kjo ofertë speciale bonus mund të kërkohet vetëm një herë për llogari dhe kjo mund të bëhet vetëm nga lojtarët e sapo regjistruar.

Me aplikimin për bonusin e mirëseardhjes, lojtari do të marrë menjëherë 40 rrotullime falas, ndërsa pjesa tjetër do të jepet në orën 12:00 çdo ditë për 4 ditët në vijim pas depozitimit të parë. Rrotullimet falas mund të përdoren vetëm në Starburst, Fire Joker, Book of Dead dhe Gonzo's Quest.

Gjithashtu, rrotullimet falas do të skadojnë 24 orë pasi të jenë marrë, ndërsa fondet e bonusit do të jenë të disponueshme për 21 ditët e ardhshme. Një avantazh i mirë është se lojtarët nuk do të kenë nevojë të përdorin asnjë kod bonus kur aplikojnë për bonusin e mirëseardhjes, gjë që e bën të gjithë procesin shumë më të lehtë.

Rrotullimet falas, fondet e bonusit dhe të gjitha fitimet e bëra me to vijnë me 35x kërkesa për bast. Këto kërkesa për bast duhet të plotësohen që lojtarët të lejohen të tërheqin fitimet dhe fondet e bonusit.

Disa lojëra kazino që janë të disponueshme në Luckland Casino nuk do të llogariten për kërkesat e basteve. Po flasim për lojëra kazino si të gjitha lojërat Video Poker, të gjitha lojërat e Roulette, të gjitha lojërat Blackjack, të gjitha lojërat Baccarat dhe disa lojëra të tjera tavoline dhe lojëra të shumta slot.

Vlen të përmendet se fitimet e marra me rrotullimet falas nga bonusi i mirëseardhjes nuk duhet të kalojnë 100 dollarë. Nëse fitimet e bëra me rrotullimet falas e kalojnë atë kufi, kazinoja në internet do të konsiderohet zero dhe nuk do të regjistrohet si fitime.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë