Luckland Rishikimi 2024 - Live Casino

LucklandResponsible Gambling
CASINORANK
7.85/10
BonusBonus 1000$ + 200 rrotullime falas
Miqësore për celularin
Bonuse bujare
Oferta VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Miqësore për celularin
Bonuse bujare
Oferta VIP
Luckland is not available in your country. Please try:
Live Casino

Live Casino

Vitet e fundit, lojërat e kazinosë live janë bërë shumë të njohura në mesin e lojtarëve dhe siç qëndrojnë gjërat në industrinë e iGaming, ato do të bëhen edhe më të mëdha në vitet e ardhshme. Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë po zhvillohen në kohë reale ku një tregtar pret një lojë kazino.

Të gjithë lojtarët i bashkohen një loje të drejtpërdrejtë kazinoje përmes një transmetimi ku ndjekin veprime të drejtpërdrejta dhe vendosin baste live. Luckland Casino po mbështet tendencën masive të basteve në lojërat e kazinosë live me përzgjedhjen e saj të gjerë të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Shumë ofrues softuerësh me reputacion po furnizojnë kazinonë Luckland me lojëra të pabesueshme kazino. Të gjitha lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë në këtë kazino në internet funksion në seksionin Live Casino. Lojtarët mund të zgjedhin nga lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve si:

 • RuletĂ« e drejtpĂ«rdrejtĂ«
 • Blackjack live
 • Poker Live
 • Live Baccarat & Sic Bo
 • Shfaqje tĂ« drejtpĂ«rdrejta tĂ« lojĂ«rave

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta është një nga lojërat më të vjetra të kazinosë që ka arritur të mbetet e njohur për disa shekuj. Në Luckland Casino, lojtarët janë të lirë të zgjedhin nga variantet e shumta të ruletit, secili unik në mënyrën e vet. Variantet e ruletës live që shfaqen në këtë kazino në internet janë si më poshtë:

 • Ruleta Grand Live
 • RuletĂ« Rrufeja
 • RuletĂ« live 24/7
 • Auto-ruletĂ«
 • Viva Las Vegas Roulette
 • RuletĂ«
 • RuletĂ« automatike VIP
 • RuletĂ« zhytĂ«se
 • Roulette Blaze Live
 • RuletĂ« me bar ari
 • RuletĂ« nĂ« klub nate
 • RuletĂ« automatike me shpejtĂ«si
 • RuletĂ« e shpejtĂ«sisĂ«
 • RuletĂ« e menjĂ«hershme
 • Deutsches Roulette
 • Auto- Roulette La Partege
 • RuletĂ« e drejtpĂ«rdrejtĂ«
 • RuletĂ« Dansk
 • RuletĂ« franceze ari
 • RuletĂ« Amerikane
 • RuletĂ« me top tĂ« dyfishtĂ«
 • RuletĂ« Norsk
 • RuletĂ« e personit tĂ« parĂ«
 • XL RuletĂ«
 • Hipodrom RuletĂ« me lojĂ«ra tĂ« dyfishta
 • Ruleta e kazinosĂ« sĂ« madhe
 • RuletĂ« Kensington Live
 • RuletĂ« autentike e keqe Homburg
 • RuletĂ« Namaste
 • RuletĂ« e kazinosĂ« Portomaso Real
 • RuletĂ« automatike me shpejtĂ«si 1
 • Speed 2 Auto Roulette
 • Classic 1 Auto RuletĂ«
 • Classic 2 Auto RuletĂ«
 • RuletĂ« autentike tĂ« kazinosĂ« mbretĂ«rore
 • RuletĂ« e LondrĂ«s

Blackjack live

Blackjack Ă«shtĂ« njĂ« tjetĂ«r lojĂ« kazino jashtĂ«zakonisht popullore qĂ« po luhet nĂ« tĂ« gjithĂ« botĂ«n. NĂ« kĂ«tĂ« kazino online, lojtarĂ«t do tĂ« gjejnĂ« disa variante shumĂ« interesante tĂ« blackjack live. Çdo variant i blackjack-ut vjen me lojĂ« dhe rregulla tĂ« ngjashme, ku objektivi Ă«shtĂ« tĂ« fitoni njĂ« vlerĂ« tĂ« dorĂ«s prej 21 ose sa mĂ« afĂ«r qĂ« tĂ« jetĂ« e mundur me 21. KĂ«tu janĂ« variantet live tĂ« blackjack-ut qĂ« shfaqen nĂ« kazinonĂ« Luckland:

 • Blackjack me shumĂ« lojĂ«ra
 • Blackjack – The Strip
 • Partia Blackjack
 • Bast Blackjack falas
 • Blackjack i pafund
 • Fuqia Blackjack
 • Speed VIP Blackjack A
 • Speed VIP Blackjack B
 • Speed VIP Blackjack C
 • Speed VIP Blackjack D
 • Lightning Blackjack
 • Blackjack A
 • Blackjack B
 • Blackjack C
 • Blackjack D
 • Blackjack VIP X
 • Speed Blackjack E
 • Speed Blackjack G
 • Speed Blackjack H
 • Speed Blackjack I
 • Speed Blackjack J
 • Blackjack VIP U
 • Blackjack M
 • Speed Blackjack K
 • Speed Blackjack L
 • Speed Blackjack M
 • Blackjack Silver A
 • Blackjack Silver B
 • Blackjack Silver C
 • Blackjack Silver D
 • Blackjack Silver F
 • Blackjack Silver G
 • Blackjack VIP Z
 • Blackjack VIP K
 • Blackjack VIP C
 • Blackjack VIP D
 • Blackjack VIP E
 • Blackjack VIP F
 • Blackjack VIP T
 • Blackjack VIP S
 • Blackjack VIP I
 • Blackjack VIP J
 • Blackjack VIP B
 • Blackjack VIP L
 • Blackjack VIP M
 • Blackjack VIP N
 • Blackjack VIP O
 • Blackjack VIP P
 • Blackjack VIP Q
 • Blackjack VIP R
 • Blackjack VIP H
 • Blackjack VIP G
 • Blackjack VIP A

Poker Live

Poker është një tjetër lojë e famshme kazino që vjen me shumë variante interesante. Kazino Luckland di për popullaritetin e madh të varianteve të pokerit live, prandaj u sigurua që të përfshijë disa prej tyre në ofertën e tij. Këtu janë të gjitha variantet e disponueshme të pokerit live që shfaqen në Luckland Casino:

 • Kazino Hold'em
 • Deri tek Texas Hold'em
 • Poker me tre letra
 • Side Bet City
 • Pokeri i Karaibeve
 • Bonus Texas Hold'em
 • Adoleshenti Patti
 • Teen Patti Live
 • Bast pĂ«r Teen Patti

Live Baccarat & Sic Bo

Shumë lojtarë nga e gjithë bota preferojnë të vënë bast në Baccarat sesa në çdo lojë tjetër kazino. Arsyeja për këtë është loja unike dhe rregullat shumë të thjeshta, ku lojtarët mund të zgjedhin nga tre lloje bastesh.

Sic Bo është një tjetër lojë e njohur me origjinë nga Azia dhe luhet kryesisht në rajon. Por, vitet e fundit kjo lojë kazino ka filluar të shfaqet në shumë kazino online nga e gjithë bota. Lojërat live Baccarat dhe live Sic Bo që shfaqen në Luckland Casino janë si më poshtë:

 • Andar Bahar
 • Bakarat A
 • Bakarat B
 • Bakarat C
 • Shtrydhja e kontrollit tĂ« Baccarat
 • Tabela e kriketit Baccarat
 • Shtrydhje Baccarat
 • Tigri i Dragoit
 • Baccarat i personit tĂ« parĂ«
 • Personi i parĂ« Dragon Tiger
 • Bakarat rrufeje
 • Baccarat A nuk ka shpejtĂ«si tĂ« komisionit
 • Nuk ka Baccarat komisioni
 • Baccarat me shpejtĂ«si A
 • Speed Baccarat B
 • Baccarat me shpejtĂ«si C
 • Speed Baccarat D
 • Speed Baccarat E
 • Speed Baccarat F
 • Speed Baccarat G
 • Speed Baccarat H
 • Speed Baccarat I
 • Speed Baccarat J
 • Super Andar Bahar
 • Super Sic Bo

Shfaqje të drejtpërdrejta të lojërave

Vitet e fundit, shfaqjet e lojërave të drejtpërdrejta kanë tërhequr shumë lojtarë, gjë që është kryesisht falë lojës së tyre unike. Kazino Luckland përmban shfaqjet e mëposhtme të lojërave të drejtpërdrejta:

 • Monopoly Live
 • Koha e Çmendur
 • Ëndrra tĂ«rheqĂ«se
 • Zare rrufeje
 • Studio futbolli
 • MarrĂ«veshje ose pa marrĂ«veshje
 • KapĂ«se Ă«ndrrash nĂ« personin e parĂ«
 • Mega Ball i personit tĂ« parĂ«
 • Karta e lartĂ« e personit tĂ« parĂ«
 • RuletĂ« Rrufeja e Personave tĂ« ParĂ«
 • Mega Ball
 • Rrotullimi i Crazy Coin
 • 32 letra
 • Me fat 7
 • Gjuetia e thesarit tĂ« Gonzo-s