Luckland Rishikimi 2024 - FAQ

LucklandResponsible Gambling
CASINORANK
7.85/10
BonusBonus 1000$ + 200 rrotullime falas
Miqësore për celularin
Bonuse bujare
Oferta VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Miqësore për celularin
Bonuse bujare
Oferta VIP
Luckland is not available in your country. Please try:
FAQ

FAQ

Më poshtë janë pyetjet më të zakonshme të bëra nga lojtarët e Luckland.

Si të regjistroni një llogari në Kazino Luckland?

I gjithë procesi i regjistrimit në Luckland Casino është shumë i lehtë për t'u bërë dhe do të duhen vetëm disa minuta për të përfunduar. Lojtarët mund të përfundojnë procesin e regjistrimit në çdo pajisje celulare, tabletë ose desktop, pavarësisht nga sistemi operativ. Hapi i parë është të hyni në faqen zyrtare të Luckland Casino dhe të klikoni në butonin "Bashkohu" që ndodhet në këndin e sipërm djathtas të ekranit bazë. Më pas, lojtari do të duhet të shkruajë adresën e tij të postës elektronike, emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin. Pas kësaj, ata duhet të shkruajnë informacione të tilla si emri i tyre i plotë, adresa fizike, numri i telefonit, data e lindjes dhe monedha e preferuar. Ata gjithashtu do të duhet të kontrollojnë në kuti për të pranuar termat dhe kushtet e kazinosë dhe politikën e privatësisë.

A ka kazino Luckland një program VIP?

Në Luckland Casino, lojtarët më besnikë kujdesen me shumë kujdes. Këta lojtarë do të gëzojnë disa nga privilegjet më të mira, të cilat ofrohen nga programi jashtëzakonisht i menduar VIP. Ky program VIP përmban 7 nivele të ndryshme dhe secila prej tyre vjen me përfitime unike. Çdo lojtar do të fitojë pikë shpërblimi vetëm duke depozituar dhe luajtur lojërat e paraqitura të kazinosë. Këto pikë shpërblimi më vonë mund të shndërrohen në një bonus pasi lojtarët shkojnë më tej në shkallët e besnikërisë.

A është e sigurt të vish bast në kazino Luckland?

Luckland Casino përdor teknologjinë më të fundit të enkriptimit 128-bit SSL, e cila kodon të gjitha të dhënat që dërgohen midis kazinosë dhe lojtarëve, duke e bërë të pamundur që palët e treta të padëshiruara të thyejnë. Për më tepër, kjo kazino në internet është plotësisht e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, i cili është një rregullator i respektuar në industrinë e iGaming. Ky rregullator sigurohet që siguria e kazinosë të jetë në përputhje me standardet.

A është kazino Luckland i kufizuar në disa vende?

Kazinoja online nuk pranon lojtarë nga vendet e mëposhtme, Angola, Australia, Aruba, Afganistani, Belgjika, Benini, Anguilla, Ishujt Aland, Kongo, Republika e Afrikës Qendrore, Zvicra, Bolivia, Bouvet Island, Kosta Rika, Kinë, Qipro, Kolumbi , Republika Çeke, Dominika, Danimarka, Republika Domenikane, Xhibuti, Spanja, Estonia, Etiopia, Algjeria, Franca, Gabon, Grenada, Guiana Franceze, Mbretëria e Bashkuar, Hungaria, Gambia, Guadalupe, Gana, India, Izraeli, Italia, Iraku, Irani , Kenia, Kamboxhia, Jordani, Kirgistani, Sri Lanka, Maroku, Republika Popullore Demokratike e Laos, Malta, Mali i Zi, Mauritania, Martinika, Nigeri, Mozambiku, Malajzia, Namibia, Mauritius, Malavi, Filipine, Holandë, Pakista, Polinezia Franceze, Portugali Polonia, Rumania, Plaestina, Paraguaj, Reunion, Sudan, Ruanda, Serbia, Suedia, Somali, Senegal, Republika Arabe Siriane, Suerra Leone, Çad, Swaziland, Togo, Territoret Jugore Franceze, Tajlandë, Tunizi, Zimbabve, Jemen, Turqi, Bashkuar Shtetet e Amerikës, Tanzania, Zambia, dhe Wallis dhe Futuna.

Cilat monedha janë të pranueshme në Luckland Casino?

Në kazino Luckland, lojtarët që bëjnë një depozitë ose tërheqin fitimet e tyre mund të zgjedhin ta bëjnë atë në një nga monedhat e disponueshme, të cilat janë, Euro, Pound Britanik, Dollar Amerikan, Dollar Kanadez, Dollar Australian, Dollar Zelanda e Re, Dollar Norvegjez. Krona, Krona Suedeze, Real Brazilian, Peso Kilian, Rupi Indiane

Çfarë lojëra kazinoje mund të luaj në Luckland Casino?

Kazino Luckland përmban një gamë të gjerë lojërash kazino, të cilat ofrohen nga disa nga ofruesit më të njohur të softuerit. Lojtarët mund të zgjedhin nga lojërat e mëposhtme të kazinosë, lojëra elektronike klasike, lojëra elektronike me video, lojëra elektronike Megaways, lojëra elektronike jackpot, ruletë, blackjack, baccarat, poker, dragon tiger, sic bo, lojëra kazino live, karta gërvishtëse dhe disa të tjera.

Cilët ofrues softuerësh po furnizojnë Luckland Casino?

Disa nga ofruesit më të njohur të programeve kompjuterike po furnizojnë Luckland Casino me lojërat më të mira të kazinosë në treg. Ofruesit me reputacion të lojërave janë përgjegjës për krijimin e lojërave të kazinosë me cilësi të lartë dhe furnizimin e kazinove të mirëpërcaktuara në internet. Ofruesit e programeve kompjuterike që bashkëpunojnë me Luckland Casino janë Microgaming, NetEnt, Evolution Gaming, NeoGames, NYX Gaming, NextGen Gaming, Aristocrat, Play'n GO, Bally, WMS, Amaya, Barcrest, RabCat, Merkur Gaming, Foxium, 2BY2 , Inspired, Just for the Win, Lojëra Realiste, Thunderkick, ELK Studios, High5, Big Time Gaming, Lightning Box, Quickspin, iSoftBet, CadillacJack dhe PariPlay.

Si mund të kontaktoj me ekipin e mbështetjes së klientit në Luckland Casino?

Ekipi i mbështetjes së klientit është një aset shumë i rëndësishëm i çdo kazinoje në internet. Të kesh një ekip shumë profesional të mbështetjes së klientit mund të rezultojë të jetë një faktor kyç për t'i mbajtur lojtarët ekzistues besnikë ndaj kazinosë dhe madje edhe për të tërhequr lojtarë të rinj. Luckland Casino është i vetëdijshëm për këto fakte, kjo është arsyeja pse ka fituar një grup individësh shumë të ditur dhe miqësorë në ekipin e saj të mbështetjes së klientit. Çdo lojtar që po përballet me një lloj problemi në kazino mund të kontaktojë ekipin e mbështetjes së klientit përmes bisedës live, emailit ose telefonit. Ekipi i mbështetjes së klientit është i disponueshëm gjatë gjithë ditëve të javës nga ora 08:00 deri në 00:00 CET. Ai do t'i përgjigjet çdo pyetjeje të lojtarëve me kujdes dhe vëmendje të madhe. Kjo kazino online përmban gjithashtu një seksion FAQ, ku lojtarët mund të kërkojnë pyetjet më të bëra në platformën e kazinosë dhe ndoshta të gjejnë një zgjidhje për problemin e tyre.

Cilat metoda të tërheqjes janë të disponueshme në Luckland Casino?

Një veçori shumë e rëndësishme e Luckland Casino është fakti se nuk ngarkon asnjë tarifë shtesë për transaksionet e tërheqjes. Nëse lojtarët dëshirojnë të tërheqin fitimet e tyre nga llogaria e kazinosë, atëherë atyre do t'u kërkohet të zgjedhin një nga metodat e mëposhtme të tërheqjes, VISA, MasterCard, Transfertë bankare në internet, Trustly, Skrill, Neteller, MuchBetter, ecoPayz, PayPal, Rapid Transfer, AstroPay, Interac e-Transfer.

A ka kazino Luckland një bonus mirëseardhjeje?

Lojtarëve të rinj që i bashkohen Kazinosë Luckland do t'u ofrohet një shans për të kërkuar një ofertë mirëseardhjeje shumë bujare, e cila do t'i shpërblejë ata në katër depozitat e tyre të para. Shuma e plotë që mund të fitohet nga bonusi i mirëseardhjes është vendosur në 1000$ plus 200 rrotullime falas. Në depozitën e parë, lojtarët do të marrin një bonus depozite 100% të ndeshjes deri në 400 dollarë plus 200 rrotullime falas. Pas depozitimit të dytë, lojtari do të kërkojë një bonus depozite prej 50% deri në $200. Dhe pas depozitave të tretë dhe të katërt, lojtarët do të marrin një bonus depozite prej 25% deri në $200 për secilën nga dy depozitat.