Luckland Rishikimi 2024 - Deposits

LucklandResponsible Gambling
CASINORANK
7.85/10
BonusBonus 1000$ + 200 rrotullime falas
Miqësore për celularin
Bonuse bujare
Oferta VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Miqësore për celularin
Bonuse bujare
Oferta VIP
Luckland is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Për të luajtur lojërat e disponueshme të kazinosë në Luckland me para të vërteta dhe për të aplikuar për bonuset dhe promovimet e paraqitura, ata do të duhet të depozitojnë një sasi të caktuar fondesh në llogarinë e tyre të kazinosë. Por, përpara se të bëjnë një depozitë, lojtarët do të duhet të regjistrojnë një llogari në kazino, që është një proces shumë i thjeshtë që nuk kërkon shumë kohë për të përfunduar.

Çdo lojtar mund të depozitojë fonde në llogarinë e tij të kazinosë duke hyrë në llogarinë dhe duke klikuar në butonin "Arkëtari". Pas kësaj, ata do të duhet të zgjedhin skedën "Depozita" dhe të zgjedhin një metodë depozitimi nga lista që do t'u paraqitet. Tjetra është të plotësojnë informacionin e nevojshëm, si dhe shumën që dëshirojnë të depozitojnë. Të gjitha depozitat në Luckland Casino janë të menjëhershme dhe lojtarët nuk do të paguajnë tarifa shtesë për transaksionet e depozitave.

Kazino Luckland përmban një listë mjaft të mirë të metodave të disponueshme të depozitave që çdo lojtar mund të përdorë për të transferuar fonde në llogarinë e tij të kazinosë. Këtu janë të gjitha metodat e disponueshme të depozitimit që shfaqen në këtë kazino online:

 • VIZA
 • MasterCard
 • Neteller
 • Skrill
 • ecoPayz
 • AstroPay
 • Transfertë bankare në internet
 • Sofort
 • Me besim
 • PayPal
 • GiroPay
 • Interac
 • Shumë më mirë
 • Euteller
 • FPS
 • Paysafecard

Kjo kazino online ka vendosur kufirin minimal të depozitave në 20 dollarë, i cili është një kufi i pranueshëm depozitash për shumicën e lojtarëve. Do të përmendim sërish se kjo kazino online nuk kërkon që lojtarët të paguajnë tarifa shtesë kur depozitojnë në platformën e saj dhe të gjitha depozitat do të përpunohen menjëherë.

Ndeshja e depozitave

Lojtarëve u kërkohet të bëjnë një depozitë të caktuar në kazinonë Luckland sa herë që duan të aplikojnë për një bonus ose promovim të caktuar. Ka tre promovime në këtë kazino në internet që do t'i shpërblejnë lojtarët me një bonus depozite ndeshjeje.

Së pari është bonusi i mirëseardhjes, i cili është një promovim i veçantë për lojtarët e sapo regjistruar. Ky bonus do t'i shpërblejë lojtarët me një bonus depozite ndeshjeje deri në 1000 dollarë plus 200 rrotullime falas në katër depozitat e tyre të para. Të katër depozitat e para duhet të jenë të paktën 20 dollarë për të kërkuar secilin nga bonuset e depozitave.

Në bonusin e depozitës së parë, lojtarët do të marrin një bonus 100% të depozitës së ndeshjes deri në 400 dollarë plus 200 rrotullime falas, ndërsa në depozitën e dytë do t'u jepet një bonus depozite ndeshjeje prej 50% deri në 200 dollarë. Depozitat e treta dhe të katërta do të rezultojnë në një bonus depozite prej 25% deri në 200 dollarë për secilën prej tyre.

I dyti në listën e bonuseve të ndeshjes së depozitave është promovimi Mega Fun Break, i cili kërkon kodet e mëposhtme të bonusit LUCKY20, LUCKY30 dhe LUCKY40. Me kodin LUCKY20, lojtarët do të duhet të depozitojnë midis 30 dhe 50 dollarë për të kërkuar një bonus depozite prej 20%.

Përdorimi i LUCKY30 do t'u japë lojtarëve një bonus depozite prej 30% për depozita midis $51 dhe $100. Dhe kodi LUCKY40 do të përdoret për depozitat mbi 101 dollarë, gjë që do të rezultojë në një bonus depozite prej 40%.

E treta dhe e fundit në këtë listë është promovimi i fillimit të javës së hershme, i cili i shpërblen lojtarët me 20 rrotullime falas dhe një bonus depozitimi prej 60% të ndeshjes çdo të martë. Me një depozitë prej $20, lojtari do të marrë një depozitë prej 25% të ndeshjes ndërsa një depozitë prej $30 vlen një bonus depozite ndeshjeje prej 40%. Së fundmi, depozitimi i të paktën 50 dollarëve do të rezultojë në një bonus depozite prej 60%.

Për më tepër, Kazino Luckland përdor teknologjinë më të fundit të enkriptimit 128-bit Secure Socket Layer (SSL), e cila kodon të dhënat që dërgohen midis kazinosë online dhe lojtarëve, duke i mbajtur ato larg nga duart e palëve të treta të padëshiruara.

Monedha

Lista e metodave të disponueshme të depozitave nuk është e vetmja veçori e mirë për këtë temë, pasi Kazino Luckland pranon gjithashtu depozita në monedha të shumta. Kjo e bën të gjithë procesin e depozitimit më fleksibël, gjë që do të kënaqë lojtarët. Monedhat që mund të përdoren për të depozituar në Kazino Luckland janë si më poshtë:

 • euro
 • Paundi Britanik
 • dollar amerikan
 • Dollar Kanadez
 • Dollar Australian
 • Dollar i Zelandës së Re
 • Krona norvegjeze
 • Krona suedeze
 • Real Brazilian
 • Peso kilian
 • Rupia indiane